• Ново
Ретро стенен лампа таванско помещение промишлени персонални ресторант Iron проход, с монтиран на стената лампа

Ретро стенен лампа таванско помещение промишлени персонални ресторант Iron проход, с монтиран на стената лампа

BGN 75.74
В магазина

Брой продукти


Производ Параметри
Име на производ : ѕид светилка
Материјал : железо
Светилка сенка материјал : стакло
Број на извори на светлина : 1
Површина : 5 квадратни метри -10 квадратни метри на зрачењето
Моќност : 31 W (вклучувајќи) -40 W (вклучувајќи)
Напон : 220 V
Апликацијата простор : дневна соба и трпезарија, кујна соба тоалет друг /други
Стил : Америка земја
Пакет листата :
1 x ѕид светилка
Спецификација
Материјал : железо+стакло
Извор на светлина : E27
Светла боја : топло бела
Моќност : 40 W
Напон : 220 V
Осветлување на просторот : 10-15 милиони 2

Подробности

Тип Елемент:
Стенни Лампи
Номер На Модела:
wl-002
Напрежение:
220V
Тип На Сянка:
Прозрачно Стъкло
Стил:
Реколта
Материал На Корпуса:
Стъкло
Дали диммируемым:
ДА
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Характеристики:
Реколта
Гаранция:
1 година
търговска марка:
TRANSCTEGO
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Брой източници на светлина:
10
Посоката На Сянката:
Up
Цвета На Купето:
Бял
Приложение:
хранене
Базов Тип:
B15
Материал:
Метални
Източник На Захранване:
Слънчев
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
документ:
ССС
Използването на:
Работна обувки
Техника:
Горещо Огъване
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Тип На Ключа:
Друго
Корпус лампи и помощни материали:
Желязо
Гаранционен срок:
3 години
Основният материал на комина:
Стъкло
Процес:
Други/други
Брой източници на светлина:
1
Приложимо Място:
Хол, трапезария
Стил:
Американската Държава

Те също купуват с този продукт

2 в 1 е с 3 нива на Dimmable Clover LED четене проучване настолна лампа гъвкава защита на очите нощно осветление акумулаторна настолна лампа

BGN 16.00 20.11

Детали : 1.Материјал : ABS + гума 2.Боја : бела 3.Боја на Сјај : бела (раководител) и сина (база);бела (раководител) и жолтата(база) 4.Осветленост : 600 лукс 5.Wattage : 6.Температура на бојата : 5500 K6000 K 7.Влез : DC 5 V 500m A 8.Батерија : 800m Ах 9.Време на полнење : 34 часа 10.Работното Време (по целосно наполнета) : 10 часа Карактеристики : ШИК УШТЕ РАЗНОВИДЕН 2ВО1 СВЕТЛО : корисна единица да има ако треба и двете биро за светлина и ноќ светлина, кој ултратенок профил и детелинаформа база, ова одделение има минималистички дизајн кој лесно се надополнуваат речиси сите постоечки декор во вашиот студија, спална соба, ученичкиот дом или канцеларија ПРИЛАГОДЛИВИ И УДОБЕН : 360 степени вратот да можете лесно да целна светлина каде што е потребно; светилка огради право настрана за складирање и лесен транспорт; допир сензор на база ви овозможува да го вклучите и исклучите и да изберете помеѓу 3 осветлување нивоа ОКО ПРИЈАТЕЛСКИ : опремени со 14 енергетскиефикасни LED чипови, оваа маса светилка емитира мека, нетреперење, нулазрачење бела светлина, која го намалува замор на очите предизвикани од сјајот и нарушување, обезбедување на око удобност и ви помага да останете фокусирани НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : изградени на ABS, овој лесен единица има балансиран пондерирана база за стабилност и е отпорна на отпечатоци и корозија; 4 пена влошки под основата се одржи во место и нема да ја изгребат вашето биро; LED чипови се направени без штетни материи СИГУРЕН И ПРЕНОСНИ : едноставно да го користите кабелот за напојување за да се поврзете на маса светилка на електричната мрежа, на индикатор светлото ќе светне кога полнење ; монтажни кабелот за напојување го прави лесно да се движат светилка без мозок нервози Опис : сакам да ноќ светлина? И маса светилка? Finether 5 W Допре Сензорот Dimmable 2во1 Детелина Виткање LED Маса Светилка, Табела Светилка да имате и двете...

Стил Loft Iron Античен Водопровод Лампа Промишлени Старинни Стенни Лампи Начало Нощна Едисон Стенни Аплици Вътрешно Осветление

BGN 175.81

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Стил Земја Лофт Заврши Сликарство Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина 37 cm вкупна Ширина (14 см Целокупната Длабочина 16 cm Крошна / Backplate Димензија 8 см Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја кафена Нијанса на Боја blrown Декорација Боја кафеава Тежина Нето Тежина(kg) 1.5 кгПлаќање 1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Регулируеми изкриви бели led настолни лампи с зажимным скоба, ABS, Акумулаторна батерия USB енергоспестяващ Сензорен прекъсвач настолни лампи

BGN 12.00 14.40

Прилагодливи Bended Бела LED Биро Светилки со Менгеме Клип ABS Батерија USB Заштеда на Енергија Допир Switch Табела СветилкиКарактеристики : Уникатен криви водич плоча, лесна и мека,најтенкиот ЛЕД маса светилка на пазарот, пренослив дизајн кој е подеднакво дома затворен простор и надвор.Циклус на полнење LED осветлување со допир сензор прекинувач, 3Ниво прилагодува осветленоста и слободно извртени цевка.Заштеда на енергија LED светло извор без зрачење без треперење,око партнер,Светилка може да се прилагоди 360 степени, userfriendly дизајн,Ниска потрошувачка и долг животен век, батеријата може да биде циклус наплаќа.Тоа може да стои на биро, со сопствена антипропадна база исто како и обичните светилки или може да клип речиси било каде и било агол со своите антипропадна клип.Допирчувствителни switch нуди 3 нивоа на осветленост, recharges преку USB на лаптоп / компјутер или преку штекер recharges преку адаптер.Описи : Погоден за секое место Може да се користи во дом, канцеларија, ученичкиот дом, или патување...

стари промишлени осветителни тела лампа ресторант бар балкон преминаване на склад декоративни подправени стенни осветителни тела, аплици lampe murale

BGN 60.16

Повеќе Препорачуваме Предметигроздобер индустриски осветлување светилка ресторан, бар, балкон aisle склад декоративни ковано железо ѕид светла sconcesГроздобер стил Материјал Метал Влезниот Напон 100240 V 50 / 60 Hz LED Извор на Светлина крушка, Блескаво сијалица или Заштеда на Енергија светилки Сијалица База E27 Сијалица Количина 1 парче Сијалица Вклучуваат или Не Не се Вклучени Потрошувачка на ЕнергијаМакс 40 W Switch Тип Ѕиден Прекинувач за Инсталација Тип на Ѕид Монтирани Одговараат За*Дневна Соба*Спална соба*Трпезарија*Бар*Ресторан*Продавница*Хотел Гаранција 1 Година Боја Како Големина на сликаКако слика КоментариПовеќе Слики за вашиот референцаПревозотНие брод на Светот.Превозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.Постои вистински следење на број за секоја цел...

jielde vintage metal bar 2 arms lamp loft style е регулируема, с монтиран на стената лампа Edison bulb lampen sconce

BGN 44.80

jielde гроздобер метал бар 2 грб светилка на лофт стил прилагодливи ѕид светлина Lumiled сијалица lampen sconceТехнички Детали Ставка Тежина од 1,5 КГ Производ Димензии КАКО Големина на СЛИКА КАКО СЛИКА Боја антички црна Стил европа Заврши антички црн Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 110 V / 220 V / 90260 V Pls забелешка : Lumiled сијалица (не се вклучени)

Led настолни лампи и трансформатори 2-нива Затемняемая преносима настолна USB лампа Акумулаторна алуминиев сгъваем лека нощ

BGN 39.00 52.56

LED Маса Светилка Transformers 2Ниво Dimmable Преносни Табела Светилка USB Rechargable Алуминиум Легура Свитлива Ноќ Светлина Карактеристики : 2Ниво на Осветленост Прилагодливи Посебни Окосе Грижат LED Осветлување : Заштита на вашата визија и намалување на замор на очите...

Модерен лампиона Лин със солидни дъбови дърво кръгла маса скандинавски текстилен лампа разтегателен страничната нощни под лампа фоайе всекидневна лампа

BGN 661.00 734.40

Модерната lynn подот светилка со солидна дабово дрво тркалезна маса во нордиските ткаенина сенка троседот страна ноќни кат светлина foyer бојадисана светилкаМатеријал : метал+цврсто дрво(даб дрво)Сијалица приклучок тип : E27Напон : 110 V240 VПриклучок тип на располагање : ЕУ / велика БРИТАНИЈА / САД / AU (ќе испрати светилка со приклучување, достапни во вашата земја)Големина : види подолу слика*Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот* Прилагодување на располагање, ако треба други големина или боја, само нас контакт.За Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .com...

Безплатна доставка водопроводна тръба, с монтиран на стената лампа ретро преминаване лампа за таван на желязо 5 контакти на тръбата е монтиран на стената лампа, чер

BGN 193.00 207.68

Гроздобер железо водовод E27 црна заврши ѕид светилкиL1100mm цевка светилкаТоплопродажба E27 црна завршиE27 110 V240 VЕдно парчеНе се вклучуваат сијалицаПроизводот се прикаже :

2 лампи стоманена водопроводна тръба плат реколта таванско помещение с монтиран на стената лампа, нощно шкафче с Едисон / led лампи за спалня / дневна / бар / Кафене

BGN 168.00 182.08

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 3 KG Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YYFG1910 Боја антички црна Стил АНТИЧКИ Заврши антички balck Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 2*60 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите целВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Цветно огледало за грим на очите настолна лампа LED цветна лампа десктоп тоалетен огледало сгъване сватбен подарък за рожден ден настолна лампа ZA90614

BGN 95.98

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : бела / розова (како што е прикажано)[Главен материјал] : ABS[Извор на светлина] : ledКапацитетот на батеријата : 1800 MHAМоќност : DC5 V 1 A[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму[Напон] : 5 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : D19 CMH27.5 CM

Преносим три сгъваема маса led лампи, светещи грим огледало огледало регулируема маса плот светлина на огледалото 2 цвята

BGN 70.00 87.98

Преносни Три Виткање Маса LED Светилка Прозрачна Шминка Огледало Козметички Огледало Прилагодливи Tabletop Countertop Светлина Огледало 2 БојаКвалитетот На Прво Место, Одлична Услуга, Глобалната Доверба!Опис : Карактеристики : 24 LED светлаПогодно да се носат со монтажни дизајнОгледалото може да биде произволно да ротира со 90 степениLED светла ќе се осветли со мека на допир на копчето кругДолготрајни со LED светла и безбедност за вашите очиНа средната страна и десната страна се стандардните ретровизори, на левата страна е поделена на 2 X и 3 X зголемена огледало.Боја : Црна, БелаФункција : УвеличителноРамка материјал : ABS, ДругиМатеријал : ПластикаОгледало Облик : ПравоаголникТип : Врамени ОгледалаВклучуваат:1 x LED Огледало Шминка

Led лампа за четене клип на светлината, гъвкав легло с 2 нива на яркост,ac адаптер САЩ и USB кабел са включени за работния плот,

BGN 42.32

Clipза : заличи со клик на копчето и совршен за маса, маса, кревет headboard и компјутери.Бесплатни прилагодливи агол на арм и светилка сопственикот, ставете ја вашата книга светлина за најдобри гледање.Бојата на клип на светлината може да се менува помеѓу светла бела и топло бела со 2 нивоа на осветленост прилагодливи соодветно.

2018 Гореща Разпродажба 3 Глави Американски Кънтри Промишлен Ретро, С Монтиран На Стената Лампа, Бар Ресторант Преминаване Таванско Помещение Железни Фенери Безплат

BGN 189.00 255.44

започнетекрајот3 Глави Американски Гроздобер Индустрија Гроздобер Ѕид СветилкаКреативни Бар Ресторан Aisle Лофт Железо Ѕид Светлина(1) Материјал : Железо(2) Боја : Бронзени + Црна(3) Светлосен Извор : E27*3(4) Големина : Висина 43cm Морон 12cm(5) Тежина : 2kg(6) За Апликација : Спална Соба, Aisle, Ресторан, Бар, Продавница Крпа, Кафе Продавница, По Скали, Студија

ФУМАТ стъклопис Тифани под лампа европейското изкуство домашен интериор пеперуда стъклена лампа лампи хол led стойка за лампа

BGN 852.51

Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега Бидејќи вебсајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси...

Дългата ръка настолна лампа клип офис светодиодна настолна лампа със защита на очите дълъг живот Портретно лампа за спални Led Light 3-нива на яркост и цвят

BGN 70.00 88.00

Ве Молиме Да Се Види На Видео Демонстрација Забелешки : Стегање завртки тигар устата клип боја е од не ' рѓосувачки челик боја.Ве молиме купувачите се погледне под сликите или видео...