• Ново
Японската карта 3D LED лампа визуални led нощни лампи сензорен USB маса Лампара Lampe Baby Sleeping Nightlight Deco подарък за приятел

Японската карта 3D LED лампа визуални led нощни лампи сензорен USB маса Лампара Lampe Baby Sleeping Nightlight Deco подарък за приятел

BGN 22.00
BGN 31.66
-31 %
В магазина

Брой продукти


Јапонски Map 3 D LED Светилка Визуелни Предводена Ноќ Светлата Допир USB Табела Lampara Lampe Бебе Спие Nightlight Деко Подарок За Пријател
Ние сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.
Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги. Добредојдовте промет на мало со лекови, Wholeselling и Капка-Превозот бизнис
НАЈДОБАР 3 D СВЕТИЛКА ДАЛЕКУ
- Од поодамна, тоа е gleaming 3 D ноќта Светилка. Од одблизу, тоа е технолошко чудо. 3 D Оптичка Илузија Светилка зрачи светлина во прекрасен 3 D облик кој ќе удар вашиот гостите' умови. Што создава стереоскопски 3 D ефект, Ласерски sculpting дека transmittance повеќе од 98% светлината на главата на LED Светилка Ноќ
НАДГРАДБА НА ВАШИОТ ДОМ / КАНЦЕЛАРИЈА
- Тоа е вкупно изјавата парче во секоја соба, дом или канцеларија и LED светло е како енергетски ефикасна како што е убава. LED Ноќ Светилка е беспрекорна комбинација на уметност и технологија, која ќе се трансформира во секоја соба во вашиот дом во дизајн дестинација.
"WOW" СЕКОЈ САКА ТОА
- Прикажи ги исклучите вашите светилка избор на дизајн до сите на вашите пријатели, семејство и колеги, и да се сврти било која канцеларија или homeroom во модерен дизајн место со овој уникатен и модерна уметност светилка. Ова е совршена и трендовски стил, кој ќе исклучително додадете многу карактер до секоја куќа.
3 D LED Светилка Карактеристики :
*Обезбедува над 50.000 часа на светлина
*Вклучува енергетски ефикасни LED лента (Заштеда на енергија)
*Допир копче за да го исклучите, ја вклучувате и ја смените бојата видливост.
*7 Режим на Бои : Бела, Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан и Розова.
*Лесно се врти за вклучување/исклучување на рака прекинувач на plug-in кабелот
*Автоматско боја се менува режимот на располагање
*Моќ на потрошувачите : 0.012 kw.h/24 часа
*LED Живот : до 50.000 часа
*3 D Илузија Плоча Само 4mm дебели
*USB кабел должина : 150 СМ
*Производ Тежина : 300g
Она што е во кутијата?
1x Акрилик Плоча
1x Црна Круг База
1x USB Кабелот
1x Упатство

Подробности

Отделят Цвят:
7 Промяна На Цвета
Тип Елемент:
Нощни Лампи
Източник На Захранване:
DC
Независимо Дали Са Необходими Батерии:
No
документ:
CQC, CE, CCC
търговска марка:
Asmarluxx
Тип На Батерията:
Няма
Форма:
Кръг
Използването на:
Празник
Има Ли В Комплект Батерии:
No
Тип:
Атмосферата
Номер На Модела:
AW-905
Производство На Електроенергия:
Докосване
Мощност:
0-5W
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Напрежение:
5V
Името на елемент :
Японската карта 3D led лампа
Възможни цветове:
Промяната в 7 цвята, в 1 лампа
Промяна На Режим На:
Сензорен датчик на база
Конфигуриране на:
Свържете се с нас за повече информация
По Целия Свят Drop Ship:
ДА
Приложение:
Лека Нощ, Осветление Атмосфера, Домашен Декор Парти
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Спалня, хол, офис, бар, кафене и т.н.
Пакет:
Неутрална картонена кутия
Размер:
Аппрокси. 16х20см
Тегло:
Около 270g

Те също купуват с този продукт

IWHD водоустойчив баня LED огледало, с монтиран на стената лампа модерен Crystal халба бира, с монтиран на стената лампа домашно осветление, осветителни тела от неръждаем?

BGN 219.00 219.20

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) 11cm вкупна Ширина (СМ) 44 / 54 / 64cm Целокупната Длабочина (CM) 9cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица (W) max5w Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјалметал / Кристал Декорација Материјал метал / Кристал Тежина Нето Тежина(кг) 2.5 / 3.5 / 4.5 kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Led маркуч, с монтиран на стената лампа инженеринг фон светлинна тръба с хотелска настолна лампа SD101

BGN 27.98

бренд Lumiled моделот БS043 A Боја класификација 3*1 W бела 3*1 W топло бела Број на извори на светлина 1 Применливи просторот На дневната соба студија спалната соба друг / другиЛЕР цевка светилка ѕид светилка ѕид светилка за ламбата инженеринг позадина цевка светилка со хотелот 360 S043 A 3*1 WТопло прашува : ујп, само Провинцијата Guangdong, Jiangsu, Жеџијанг, Шангај и на други места не се испратени, про пред купување, ве Молиме бидете сигурни да се види повторно!драги момци Сите бебето се најниска цена промоции, не зделка о!Производот се прикаже :

Модерен Crystal Монтиран На Стената Лампа Китайски Хотел, Вила Спалня Ресторант Лампа Европейския Crystal Дълга Ивица, Дневна С Монтиран На Стената Лампа

BGN 383.00 416.00

Модерната Кристал Ѕид Светилка Кинески Хотел Вила Спалната соба Ресторан Светилка Европската Кристал Долго Лента Дневна Соба Ѕид Светилка големина : W175mm * H580mm W150mm * H400mm Материјал : железо + k9 кристал Напон : 85265v Светлосен извор : LED

10W неръждаема стомана 2head CREE COB външна лампа, стенни аплици LED Garden Light осветление в банята, с монтиран на стената лампа UP Down LED Light Wall

BGN 570.00 721.60

Бесплатен превозот 5 година гаранција КРИ 10 W КОЧАН Двоен LED Надворешен Ѕид Светлина Отворено LED Ѕид Светилка за отворен водоотпорен IP67LED Type : КОЧАН LED Ѕид светлинаМоќност : 2*5 WМатеријал : Нерѓосувачки челикНапон : AC85265 V / DC12 VLED Чип : КРИ LED ЧипЛумен Флукс : 100 Lm / WБоја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела боја ИЛИ БелиТемпература На Бојата : Топло бела : 2700 K3200 K; Ладно Бела : 5500 K6000 K; Natral бела : 4000 K4500 K;Зрак Агол : 60 СтепенДимензија : 60mm(D)x200mm(L)Работна Температура : 40 степен ~ 60 степенЖивотниот век : повеќе од 50,000 часаCE&Rohs одобрување5 години гаранција 1 BUC LED ЅИД СВЕТЛИНА содржи 2 ПАРЧИЊА GU10 КОЧАН LED светлото на рефлекторите.Топло прашува : здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, купи што треба производи, нашата компанија се занимава во LED производи индустријата веќе 15 години, ние сме чесни продавачот, ние сме искрено услуга за секој клиент, ако сте купиле производи во нашата продавница, на бројот на линкови на производи не е вистинскиот број на што треба, може да испрати пораки до нас, ние ќе ви ги даде менување на цената и количината на производи, ние треба да се потсетиме драги пријатели, различни цени за различни квалитетот на производот, нашите LED светла, употреба на високо квалитетни управувано напојување и висок квалитет на КРИ чип, производот пред да ја испратите, ние треба 48 часа стареење тест, се осигура дека ќе го добиете производот е квалификуван, ако ви треба повеќе квантитет, можете да контактирате со нас однапред, ние ќе ви ги даде разумна цена, ви благодариме!Внатрешна ИЛИ Надворешна : Сервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн...

Nordic Industrial retro Wall Lamp Aluminum Околовръстен Tube LED Wall Светлини living вечеря bedroom Home Lighting Decorative

BGN 119.00 158.40

Нордиските Индустриски ретро Ѕид Светилка Алуминиум Кружна Цевка LED Ѕид Светла кои живеат јадење спални Дом Декоративни Осветлувањематеријал : alunminum,димензии : должина 60см и 80см боја : надвор црна внатрешна златна Извор на Светлина : LED Светилки / заштеда на Енергија светилка, Lumiled сијалица Апликација : Дневна соба / менза / студија соба / спалната соба / ресторан / кафуле / бар / скалило / Лофт Осветлување Област : 510 метри квадратни База Тип : E27 E14 Pls забелешка , должина 60СМ употреба E14 светилки, должина 80см употреба E27bulbs Е Светилки се Вклучени : НИКОЈ

Безплатна регулируема 1 бр дървена ръка стъклени стенни лампа abajur за ресторант ретро стъклена стена аплици LED огледало за баня светлина Wandlamp

BGN 156.80

[xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа.. Описѕидот светилкаМатеријал : полиран алуминиум база + дрва + стакло абажур*Големина : види слика за детали*Lightsource & bulbholder : E27,1 светилки / светла*5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 40 W( Блескаво сијалицаlightsource / светилки не се вклучениБоја : види слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте Шведска или Ru ssian Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Слики

22 см бели букви LED Night Light палатка знак азбука настолна лампа закрит рожден ден, сватба събитие маса партия спалня, с монтиран на стената лампа

BGN 13.00 24.51

ТОПЛА ПРОДАДЕ СВЕТЛИНА ДО ВАШИОТ ЖИВОТ $ 8.65 / место $11.65 26 % ПОПУСТ $ 3.59 / место $3.99 10 % ПОПУСТ $ 15.83 / место $21.83 27 % ПОПУСТ $ 11.99 / место $16.99 29 % ПОПУСТ $ 4.53 / место $4.83 6 % OFF $ 13.99 / место $22.49 38 % ПОПУСТ $ 8.88 / место $16.88 47 % ПОПУСТ $ 6.85 / место $9.85 30 % ПОПУСТ $ 8.49 / место $15.89 47 % ПОПУСТ $ 7.85 / место $11.89 34 % ИСКЛУЧУВАЊЕ $ 18.61 / место $26.61 30 % ПОПУСТ $ 21.99 / место $29.99 27 % ПОПУСТИма 29 дизајни во овој оглас AZ ,&,# ,@, ако сакате повеќе писмо...

Модерни кристални глави LED монтиран на стената лампа за баня огледало отпред златни стенни аплици мивка кристални стенни осветителни тела

BGN 232.00

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Кристал ѕид Светлина Големина за 2 Глави : Должина 32cm, висина 13.5 cm, Подалеку од ѕидот 19cm (12.6" x 5.3" x 7.5") Големина за 3 Глави : 50cm Должина, висина 13.5 cm, Подалеку од ѕидот 19cm (19.7" x 5.3" x 7.5") Големина за 4 Глави : Должина 64cm, висина 13.5 cm, Подалеку од ѕидот 19cm (25.6" x 5.3" x 7.5") Извор на Светлина : 3 W LED за глава(Цената вклучува светилки) Напон : 110240 V Материјал : Стакло, Полиран Хром Пакет се вклучени : 1*ѕид Светилка****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

SOLLED външна чешма водна помпа с led подсветка потопяема помпа с 3 распылительными дюзите за аквариум Aquarium езерото Хидропоника

BGN 38.00 51.30

SOLLED Отворено Фонтана Пумпа за Вода со ЛЕД Светло Потопна Пумпа со 3 Спреј Млазницата за Аквариум Риба Резервоарот Езерцето ХидропоникаОпис : Предмет тип : LED пумпа за фонтанаТип : потопна пумпаНапон : 110 V / 60 HzМоќност : 10 WМаксимален проток : 600 L / HЛифт на висина : 0~30 смСпреј шема : 3 обрасци, како што е прикажано во сликаИзвор на светлина : LEDСветла боја : белаГолемина на : 12*8*7.5 cm / 4.7*3.1*2.9 инчПродолжување цевка должина : 12.5~23 смКабел должина : 190cmТежина : 629gДодатоци : 4* продолжување + 1* продолжување цевка + 1* пониски фонтана главата млазницата + 1* waterspray млазницата +1* waterbell млазницата вметнете + 1* труба млазницата insertУпотреба : Поврзете го продолжување цевки да се пумпа Изберете фонтана главата за саканата вода ефект, и да се соберат Прикачување на екстензии за да го долниот дел на филтерот кутијаПредупредува Ова пумпа евалуиран за употреба со вода само. Користете соодветен извор на енергија како што е означено на пумпа етикета. Чувајте го кабелот подалеку од високи температури или други извори на топлина. Не пумпа загрева течности. Нека не се на пумпа се кандидира сува...

Новост Led night light with сладко dog night лампа 220V 0-5W EU plug led night for Children ' s room dector light bedroom

BGN 29.00 41.60

Новина Led ноќ светлина со симпатична куче ноќ светилка 220 V 05 W ЕУ plug led ноќ за Деца соба dector светлото во спалната соба Објект спецификите Предмет Тип : Ноќ Светлата Извор на Енергија : DC Е Батерии се Потребни : Нема Напон : 220 V Приклучок : ЕУ Употреба : Празникот Е Батерии Вклучени : Нема Тип : Атмосферата Тело Материјал : ABS Wattage : 05 W Светлосен Извор : LED Светилки Е Светилки Вклучени : Да Облик : Куче Енергија : Switch Сертификација : CCC is_customized : Да Големината:26*20*15.5 cm Occation : ноќ светла / биро ламба / Кревет светилкаКарактеристики : светилка обезбедува нејасен мека светлина да create пријатна атмосфера во вашата спална соба! Светлинската јачина на светилка дава на вашето бебе чувство на удобност и безбедност! За оние кои сметаат дека е тешко да спијам alnoe и во мрак, lapm може да биде добра компанија!Ние сме професионална снабдувач, регистриран и во Хонг Конг и Шенжен...

24V 2W LED MARINE 12 ВОЛЬТОВЫЕ ЛАМПИ ЗА ЧЕТЕНЕ

BGN 9.00 9.44

12v брод ѕид светла, 12 volt брод ѕид светла,12 volt брод ѕид светлина,24 volt брод ѕид светла, 24v брод ѕид led светло,12v брод читање светлина,морски 12 volt, светлата за читање,морски 12v читање светлина,морски 24 volt, светлата за читање, морски 24v читање светлина,24v читање светлина,24v led читање светлина,24 volt читање светлина, 24 volt led читање на светлината,СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 24 V 2 W LED МОРСКИ 12 VOLT, СВЕТЛАТА за ЧИТАЊЕ МОДЕЛ : RGH3165102 ТЕКСТ : 12 V,24 V, МОЌ : 1*2 W LUMENS : 150 LM CRI : 82 светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 5,10,20,30,45,60 степен ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување СВЕТИЛКА ГЛАВАТА ДИМЕНЗИЈА : Глава (D31*L65 MM) светла БОЈА ОПЦИИ : SWITCH : РАЗЛИЧНИ ЛЕЌА : МОНТАЖА ТИП : СЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ : ФУНКЦИЈА : 1.висок квалитет led чипови , обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI / РА2.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон3.чист алуминиум за домување снабдување со добра топлина мијалник,осветлување насока е прилагодлив4.можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за кабината, брод, брод, јахта,5...

Horsten Modern Europe LED Square Fabric Wall Lamp нощна регулируема стенни лампа за четене за спалнята и хола на хотела Multicolor

BGN 58.00 83.87

Horsten Модерна Европа ДОВЕДЕ Плоштадот Ткаенина Ѕид Светилка Ноќни Прилагодливи Читање Ѕид Светлина За Спалната соба Дневна Соба Хотел MulticolorУпатство За Купување : Професионални Фабрика Онлајн Продавница...