• Ново
3W AC85-265V Morden Led осветление стена за домашно четене нощни стенни осветителни тела

3W AC85-265V Morden Led осветление стена за домашно четене нощни стенни осветителни тела

BGN 28.85
В магазина

Брой продукти


1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip This
Спецификација
Влезна моќност : AC85-265 V
Моќ : 1*3 W
Светла боја : бела /топло бела
Зрак агол : 30
Светлината главата големина : L40*D32mm
Подрумот големина : L90*W60*H30mm
Заградата големина : L170*W32mm
Led чип : epistar
Боја На Светлина
Во Однос Светла
Функција
1. висок квалитет led чипови, обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI/РА
2.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон.
3.чист алуминиум за домување снабдување со добра топлина мијалник,bended лесно, снабдување со 360 степени на ветер дури и осветлување
4.можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за затворен простор, ѕид,контра, случај, кабинет
5.може лесно да се инсталира или отстрани.нераскинлива
6. LED работа во safe ниска струја и низок напон, безбедно за човекови оперативен.
7.производ на зелена заштита на животната средина, не ултравиолетова и инфрацрвена светлина, не произведува зрачење.Не содржи штетни елементи како што се жива и олово, погоден за рециклирање
Инсталација
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
Гаранција
1 месец замена,2 година поправка
Враќање/Поврат/Размена
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. И, исто така, се врати на точка мора да биде во оригиналниот пакет ситуација која нема да влијае на нас продаваат тоа повторно. Во меѓувреме , мора да се обезбеди следење на број
2. Откако ќе ги примите враќа објект, кој е во оригиналниот ситуација, ние ќе рефундирање на дека вкупниот износ.
3.Откако на вашиот примите објект , и не ми се допаѓа ,можете да сугестија размена ,но вториот пост полнење сопствена на купувачот.
Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек ќе биде добредојдена и ценета!
Pls контактирајте со нас пред да се даде негативна повратна информација.
Повеќе попуст ако рефус количество ,добредојдовте контакт skype : apple189564
Ако треба прилагодено подрумот, контактирајте слободно!
Фабриката Се Покаже
Енергија Led Претпријатие, е заштеда на енергија животната средина-заштита светла производство. Ние сме главно за производство на пријателска животна средина производи, и се обидуваме се потрудиме да се направи тоа се познати меѓу илјади домаќинства. Моќ чекор во заштеда на енергија и животната средина-заштита осветлување поле, како гест на високо почетокот и голем скок, а потоа главно фокусирани на LED осветлувањето, и постепено се развива во оваа област.

Подробности

Мощност:
3w
Цветна Температура:
Топло бяло (2700-3500K), белота на природата (3500-5500K)
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Стил:
Модерен
търговска марка:
ФДИК
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Напрежение:
90-260V
Техника:
позлатени
Материал На Корпуса:
Алуминий
Базов Тип:
BA9S
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Празник
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Тип На Сянка:
Без сенки
Гаранция:
1 година
Източник На Светлина:
Led лампи
Зона Осветление:
3-5 квадратни метра
Дали диммируемым:
No
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Материал:
Алуминий
Характеристики:
led нощна лампа
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Брой източници на светлина:
1
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Цвета На Купето:
Сребро
Използването на:
стенни лампи за homw
светъл цвят:
бял / топло бял
Ключ:
ДА
Входяща Мощност:
AC85-265V
силата на:
1*3 W
Цвета На Купето:
Сребро
Led чип:
espistar
Инсталация:
Окачва
на планина:
монтиран винт
продължителност на живота:
над 50 000 часа работа

Те също купуват с този продукт

Horsten Modern Europe LED Square Fabric Wall Lamp нощна регулируема стенни лампа за четене за спалнята и хола на хотела Multicolor

BGN 58.00 83.87

Horsten Модерна Европа ДОВЕДЕ Плоштадот Ткаенина Ѕид Светилка Ноќни Прилагодливи Читање Ѕид Светлина За Спалната соба Дневна Соба Хотел MulticolorУпатство За Купување : Професионални Фабрика Онлајн Продавница...

12v 24v 1w 3W Buried Light Mini Outdoor Waterproof Led Underground Light 3w Rgb Red Green Blue 3w Led Floor Light

BGN 195.52

Повеќе Информации 12 V 24 V 1w 3w погребан светлина мини Отворено водоотпорен LED подземни светлина 3 W RGB црвена зелена сина 3 W LED кат светлина1) име на Производ : led подземни светлина 1 W 3 W 2) LED бренд : Висок epistar 3) CRI : 80 Ra 4) Светлосен флукс : 90 LM,210240lm 5) за Инсталација : пред собранието / Погребан 6) Зрак агол : Еден оптички port / dual оптички port / Sanko устата 7) Влезен напон и струја : DC12 V24 V[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Мерки на претпазливостПостојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне : )1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Led маркуч, с монтиран на стената лампа инженеринг фон светлинна тръба с хотелска настолна лампа SD101

BGN 27.98

бренд Lumiled моделот БS043 A Боја класификација 3*1 W бела 3*1 W топло бела Број на извори на светлина 1 Применливи просторот На дневната соба студија спалната соба друг / другиЛЕР цевка светилка ѕид светилка ѕид светилка за ламбата инженеринг позадина цевка светилка со хотелот 360 S043 A 3*1 WТопло прашува : ујп, само Провинцијата Guangdong, Jiangsu, Жеџијанг, Шангај и на други места не се испратени, про пред купување, ве Молиме бидете сигурни да се види повторно!драги момци Сите бебето се најниска цена промоции, не зделка о!Производот се прикаже :

Престижни американски кафе-бар на творческата личност плат настолни лампи украса на изкуството ретро селска истинска въже спалня нощни лампи ZA

BGN 220.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиентиИнформации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : јаже + крпа сенка[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Главната технологија] : рачно ткаење[Применливо] : дневна соба, ресторан, студија, бар и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : D : D 28 CM H60 CM

Стенен Дизайн На Облекло Декоративна Стена Издухано Стъкло Изкуство

BGN 2080.00

Состојба : Brand New & Висок КвалитетТип : Дома Хотел оркестарот Рака Разнесени Murano Стакло Ѕид УметностМатеријал : СтаклоБоја : како што е прикажано во pitureКоличина : Големина : D25cm D30cm(8 парчиња) D35cmD40cm(2 парчиња) MOQ : 10pcs / set...

Nordic Industrial retro Wall Lamp Aluminum Околовръстен Tube LED Wall Светлини living вечеря bedroom Home Lighting Decorative

BGN 119.00 158.40

Нордиските Индустриски ретро Ѕид Светилка Алуминиум Кружна Цевка LED Ѕид Светла кои живеат јадење спални Дом Декоративни Осветлувањематеријал : alunminum,димензии : должина 60см и 80см боја : надвор црна внатрешна златна Извор на Светлина : LED Светилки / заштеда на Енергија светилка, Lumiled сијалица Апликација : Дневна соба / менза / студија соба / спалната соба / ресторан / кафуле / бар / скалило / Лофт Осветлување Област : 510 метри квадратни База Тип : E27 E14 Pls забелешка , должина 60СМ употреба E14 светилки, должина 80см употреба E27bulbs Е Светилки се Вклучени : НИКОЈ

2 бр./лот Слънчев тревата светлина градина 96LED танцующее пламък външно осветление за водоустойчиви Слънчев Факел светлина на пътя начало Слънчева лампа

BGN 127.98

2 парчиња / многу Соларни Градината Светилка Светла 96 LED Танцување Пламен Осветлување Отворено Водоотпорен Тревник Светилка Сончевата Патека Декорација СветлаБоја : соларна светилка светлината(2 Парчиња)Спецификации : Liion Батерија : 2200m AhLiion Батерија Век Живот : 500 круговиLED Span Живот : 50,000 ЧасаСоларни Време на Полнење : 8 HrsСоларен Панел Span Живот : Повеќе од 5 годиниФункција : 1.Авто се идентификуваат ден или ноќ2.Оваа соларна пат факел светлина напојува ратан кошница со треперење килибар LED светло ќе додадете убав декор елемент на било патио, ресторан или градина област.3.Кога пак на соларна светилка на светлината, создава прекрасна светлина шема за вашиот патио, градината или на маса.4.Тоа може да се користи и отворен или затворен кога целосно наполнета под 8 часа на сончевата светлина.5.Целосно водоотпорен : Не грижи за дожд, снег, мраз, или лапавица.Pacekage се вклучени : 2*LED Соларна Светилка Светлина2*Пластична Основа Колец2*Подолго Земјата Прашање2*Упатство

Безплатна регулируема 1 бр дървена ръка стъклени стенни лампа abajur за ресторант ретро стъклена стена аплици LED огледало за баня светлина Wandlamp

BGN 156.80

[xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа.. Описѕидот светилкаМатеријал : полиран алуминиум база + дрва + стакло абажур*Големина : види слика за детали*Lightsource & bulbholder : E27,1 светилки / светла*5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 40 W( Блескаво сијалицаlightsource / светилки не се вклучениБоја : види слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте Шведска или Ru ssian Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Слики

56 см / 68см огледало за баня лампа водоустойчив ретро бронзов шкаф суета огледало светлини месинг LED монтиран на стената лампа LED светлина, с монтиран на стената ла

BGN 134.00 140.83

56cm / 68cm Бања Огледало Светилка Водоотпорен Ретро Бронза Кабинет Суета Огледало Светла 100% Месинг LED Ѕид Светилка LED Светло Ѕид СветилкаКупи Упатство1...

10W неръждаема стомана 2head CREE COB външна лампа, стенни аплици LED Garden Light осветление в банята, с монтиран на стената лампа UP Down LED Light Wall

BGN 570.00 721.60

Бесплатен превозот 5 година гаранција КРИ 10 W КОЧАН Двоен LED Надворешен Ѕид Светлина Отворено LED Ѕид Светилка за отворен водоотпорен IP67LED Type : КОЧАН LED Ѕид светлинаМоќност : 2*5 WМатеријал : Нерѓосувачки челикНапон : AC85265 V / DC12 VLED Чип : КРИ LED ЧипЛумен Флукс : 100 Lm / WБоја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела боја ИЛИ БелиТемпература На Бојата : Топло бела : 2700 K3200 K; Ладно Бела : 5500 K6000 K; Natral бела : 4000 K4500 K;Зрак Агол : 60 СтепенДимензија : 60mm(D)x200mm(L)Работна Температура : 40 степен ~ 60 степенЖивотниот век : повеќе од 50,000 часаCE&Rohs одобрување5 години гаранција 1 BUC LED ЅИД СВЕТЛИНА содржи 2 ПАРЧИЊА GU10 КОЧАН LED светлото на рефлекторите.Топло прашува : здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, купи што треба производи, нашата компанија се занимава во LED производи индустријата веќе 15 години, ние сме чесни продавачот, ние сме искрено услуга за секој клиент, ако сте купиле производи во нашата продавница, на бројот на линкови на производи не е вистинскиот број на што треба, може да испрати пораки до нас, ние ќе ви ги даде менување на цената и количината на производи, ние треба да се потсетиме драги пријатели, различни цени за различни квалитетот на производот, нашите LED светла, употреба на високо квалитетни управувано напојување и висок квалитет на КРИ чип, производот пред да ја испратите, ние треба 48 часа стареење тест, се осигура дека ќе го добиете производот е квалификуван, ако ви треба повеќе квантитет, можете да контактирате со нас однапред, ние ќе ви ги даде разумна цена, ви благодариме!Внатрешна ИЛИ Надворешна : Сервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн...

Безплатна доставка LED детска стая, спалня нощни преминаване стълбище Дева монтиран на стената лампа, топъл бял, размер: 21СМ * 19см * 5см AC110-240V.

BGN 91.00 105.60

Бесплатен превозот LED децата соба спална соба ноќни aisle скалите Девица ѕид светилка, топло бела, големина : 21 CM * 19 CM * 5 CM, AC110240 V.Материјал : Метал + Акрилик Гаранција : 2 години Боја : Бела Боја температура : топло бела Процес : шупливи врежан Големина : 21 CM * 19 CM * 5 CM Светлина тип : LED Процес : шупливи врежан број на извори на светло : 15 и над Irradiated област : 5 квадратни метри10 квадратни метри Дали светилки со светлина : вклучуваат светилки Моќ : 8 W Напон : 110240 V Примена на просторот : ресторан / den / во спалната соба / Други Стил : едноставен и модерен

2W 24V 12 ВОЛЬТОВАЯ LED ЛАМПА ЗА ЧЕТЕНЕ

BGN 12.64

12v led читање светилки,12v ѕид читање светлина,12v 24v led ѕид светилка,12v led читање светлина,автомобил led место светло 12v,12v автомобилската led светло,12v 24v led авто светлина,12 volt led чамец светла,12 volt led читање светлина,12 volt led читање светилки,12 volt читање светлина,12 volt читање светилка,12 volt читање led светла,led 12 volt читање светилка,12v читање светлина, 12v читање светилка,12v читање led светилка,12v читање на светлината led, СПЕЦИФИКАЦИИ : ОБЈЕКТ : 2 W 24 V 12 VOLT LED ЧИТАЊЕ СВЕТЛИНА МОДЕЛ : WXHS4865102 ТЕКСТ : DC12 V,DC24 V,DC1030 V МОЌ : 2 W LUMENS : 150 LM CRI : 82 СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 30 СТЕПЕН светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување БАЗА ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА, БЕЛА ДИМЕНЗИЈА : Глава (D48*L65 MM), БАЗА (D65*H20 MM) ПРЕКИНУВАЧ : копчето за вклучување база, може да биде бела боја или црна боја на СВЕТЛИНА БОИ : РАЗЛИЧНИ ЛЕЌА ОПЦИИ : леќи на камерата може да сејасно леќа : повеќето светламушка леќа : средни светлаfogged леќа : најмалку светлаМОНТАЖА ТИП : ДРУГИ СЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ : моќ може да биде 1w, 2w, 3w,5w,9w,10w,12wФУНКЦИЈА : 1.висок квалитет led чипови, обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI / РА2.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон3.чист алуминиум за домување снабдување со добра топлина мијалник, bended лесно, снабдување 360degree насока осветлување.4.можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за било машини5...

Лесен е модерен стенен монтаж стенни лампи акрил led монтиран на стената лампа за дома вътрешно осветление огледало в банята лампа Lampe Murale Лампара

BGN 127.98

Спецификации Светлината Информации Тип Бања Осветлување Карактеристики LED Стил Модерна / Современа Заврши Electroplated Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина 5cm(1.97 инчи) вкупна Ширина 39cm(15.35 инчен) Вкупно Длабочина 11.5 cm(4.53 инчи) Сијалица Информации Сијалица База LED Интегрирани Wattage по Сијалица МАКС 8 W Материјал Тела Материјал Метал Сенка Акрилик Материјал Тежина Нето Тежина(kg) 1.35 kgПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Наскоро Европейската модерен стенен лампа Nordic Crystal Golden Light Wall Luminaria Lamparas апликация с трапезария и ресторант LED стенни аплици

BGN 269.84

Ново на Европските Модерни Ѕид Светилка Нордиските Златна Кристал на Светлина Ѕид Luminaria Lamparas Applique Јадење во Ресторан LED Ѕид SconceКупи Упатство1...

Творчески постмодернистский минималистичен led монтиран на стената лампа персонализирани скандинавски монтиран на стената лампа за спални хол коридор ресторанта

BGN 108.00 157.10

Креативни Посмодерна Минималистички LED Ѕид Светлина Персоналните Нордиските Ѕид Светилка За Спалната соба Дневна Соба и Ходникот Хотел РесторанУпатство За Купување : Професионални Фабрика Онлајн Продавница...

MiLight 9W RGB + CCT LED Garden Light DC24V / AC86~265V IP65 водоустойчив външен led лампа WiFi съвместим 2.4 G безжично дистанционно управление

BGN 8.00 11.01

Производ ПараметриИме на производ : 9 W RGB+УПТ LED Градината СветилкаМодел Бр : FUTC01Моќност : 9 WВлезен Напон : 24 V DCТемпература на бојата : 2700 K~6500 KПрозрачна Флукс : 700 LMСветлина Ефикасност : 80 LM / WCRI : 80Животниот век : 50000 часаЗрак Агол : 15°Осветлување растојание : 10mIP го Оценувате:IP65Materia I : AIuminumИме на производ : 9 W RGB+УПТ LED Градината СветилкаМодел Бр...

Лесен е модерен стенен монтаж аплици LED монтиран на стената лампа за дома вътрешно осветление огледало за баня лампа Lampe Murale Лампара

BGN 72.00

Спецификации Светлината Информации Тип Бања Осветлување Карактеристики LED Стил Модерна / Современа Заврши Electroplated Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина 5cm(1.97 инчи) вкупна Ширина 16cm(6.30 инчен) Вкупно Длабочина 9cm(3.54 инчи) Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База LED Интегрирани Wattage по Сијалица МАКС 4 W Материјал Тела Материјал Метал Сенка Акрилик Материјал Тежина Нето Тежина(kg) 0.8Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Кристален свещ стенен led лампа за четене, с монтиран на стената лампа баня светлина стенен монтаж аплици led стълбище спалня лампа, свещник

BGN 127.00 144.00

Материјал : полски хром, железо+стакло+ кристалноголемина : една светла дијаметар околу 24m*висина за 38cmдве светла дијаметар околу 38m*висина за 42cmсветилки : E14 или E12 1 или 2*40w(pls употреба LED сијалица ,која може да спаси повеќе енергија)сијалица не вклучуваат​Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

Неръждаема стомана, 12v Ip68 Водоустойчив led подводно басейн крушка 3w спа сауна езерото двор езерото фонтан осветителни лампи

BGN 297.00 297.36

Повеќе ИнформацииНерѓосувачки Челик 12 V IP68 Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА Подводни Базен Светлина Светилки 3 W Езерцето фонтана светлина Отворено Осветлување на ВниманиетоAnswer : ___________________________ Note : 1.Цена вклучувајќи Вградени дел или без вграден дел по желба.2.Default за да ја испратите 30 степен,AC / DC1224 V,Ако сакате другите зрак агол,ве молиме контактирајте со нас.3.Топло бела во 3000 K,Природата белата во 4000 K,Кул бело во 6000 K,Други бои,Црвена,Сина,Зелена Задолжително.4.Слободен испорака страна на курирската служба DHL,Fedex,UPSот,ТНТ,Aramex,EMS..,Ние ќе брод од страна на најдобар начин според твојата адреса.Опис на производот LED Базен Светлината LED Светло Тип ПРЕДВОДЕНА подводни Светлината Влезен Напон AC / DC12 V24 V Моќ 3 W Боја Топло Бела(3000 K),Природата бела(4000 K),Кул Бело(6000 K),Црвена,Сина,Зелена факултативна Извор на Светлина КРИXBD LED CRI >80 Ra Лумен 280 Lm Зрак Степен 30 Куќа боја Сребрена Работна Температура 25 C~+45 C Главен Материјалнерѓосувачки челик покрие 6063 алуминиум светилка тело за Заштита на Класа IP68 Светилка Големина D48 H44mm Сертификат CE / ROHS Гаранција 3 Години Извор на Светлина на животниот Век 50000 часа Апликации базен ѕид светлина,inground базен светлина,подводни,езерце,фонтани,подови,подни[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Мерки на претпазливостПостојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне : )1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

USB Charge Touch Led Light за подаръци

BGN 28.00 29.60

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на ламба, исто како вистинска еден.Два начини, седум бои за подобри перформансиНаправена од акрилик, envrironmental и безбедно да се користи.Направени за создавање на романтично опкружување.Одличен подарок за децата,на девојка и семејства.USB или батерии и двете може да се користат за снабдување со енергија.Белешка : Постојат 7 бои, секој пат кога ќе го притиснете копчето, тоа се промени за една боја(7times).Осмиот притиснете на друг начин : боја се менува автоматски...

Ретро свещник промишлена настолна лампа дървени база 3 лампи с ключ LED light for caffe нощни ресторант 220V

BGN 114.00 160.00

Информации за производотТехнички Детали Ставка Тежина 1.6 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YYTGM315 Боја ЦРНА Стил Американската држава Заврши ЦРН Материјал МЕТАЛ Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите целВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...