• Ново
5 бр./лот CP 1 Watt LED подземен светлина похороненное осветление LED открит светлина водоустойчива лампа DC12V 24V или AC85-265V

5 бр./лот CP 1 Watt LED подземен светлина похороненное осветление LED открит светлина водоустойчива лампа DC12V 24V или AC85-265V

BGN 64.00
В магазина

Брой продукти


1.Ние прифаќаме alipay тука.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.
3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7
дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
4.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни
бесплатно, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
5.Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе испрати
сте нов еден по добивањето на неисправни објект. Но мора да се плати
дополнителни превозот надомест.
6. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
7.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
8.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail
и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Сериозни Купувачот Само!
Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
1. Услови на испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на пратката
метод на Објектот се само превезува по плаќање во потврдено од страна на Зачувам.
2. ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Airmal.
3. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за сите земји со следење на број од хонг kongpost ,
ве молиме проверете превозот пакување листа за детали.
4. За испорачување непречено и fastly , ние може да брод предмети преку други counier,
одлуката на нас е финалето.
1. Две години Производителот Гаранција(со Исклучок на contrived штета или misusage ).
2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен рок (и во оригиналното пакување , ако е можно ).
3. Ве молиме вратете Неисправни предмети во рамките на гарантниот рок(и во оригиналното пакување, ако е можно).
Мора да посочуваат детали во пратката. НИЕ НЕ ГИ ПОКРИВААТ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Подробности

Тип Елемент:
Подземни Тела
документ:
CE, RoHS
Ниво На Защита:
IP65
Гаранция:
3
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Празник
търговска марка:
FGHGF
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Източник На Светлина:
Led лампи
Базов Тип:
Клин
Номер На Модела:
От SDD
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Дали диммируемым:
No
Характеристики:
Кръг
Напрежение:
85-265V

Те също купуват с този продукт

Водоустойчива IP65 лампи открит на верандата окачен лампа Decration балкон окачване светлини осветление на YSL-0126PL Безплатна доставка

BGN 90.00 150.40

Бесплатен ПревозотВисок квалитетПревозот во рамките на 48 часа Име : Отворено Осветлување Тремот Светла Спецификација : L18*W18*H26.5 CM (со 35 CM Железо синџир ) Материјал : Железо, Стакло во Боја : Црна Карактеристики : Водоотпорен класичен стил никогаш нема да рѓа е Применливо : заштеда на енергија светилка / сијалица E27 завртка база( исклучи ) за Апликација : ѕид градина тревник влезот канал балкон патеки итн.

Плосък обектив 35 бр./лот led underwater light топло бяло/бяло басейн edge 10W осветление DC 12V led лампи подводни

BGN 382.00 402.24

Рамни леќи 35pcs / многу предводена подводни светлината топло бела / бела базен на работ осветлување 10 W DC 12 V лер подводни светилкиВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LED Светло е во нова состојба...

Сладък изкуство слон PVC LED монтиран на стената лампа съвременната мода стенни аплици, осветителни тела за детска стая стълби бар кафене закрит домашен светлина

BGN 70.00 79.98

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Стил Модерна / Современа Светлина Насока Uplight Димензии вкупна Висина 20cm (7.75 инчи) вкупна Ширина 30cm (11.63 инчен) Вкупно Длабочина 4.5 cm (1.75 инчи) Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База LED Оптоварување Wattage по Сијалица Макс 12 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал ПВЦ Сенка Материјал ПВЦ Тежина Нето Тежина(kg) 1 KGПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Селски триъгълно огледало светлина ретро делото лампи от ковано желязо Led Cafe bar light трапезария преминаване на промишленото стенни аплици abajur

BGN 124.80

[xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101] Погоди ви се допаѓа.. ОписМатеријал : Метал*Големина на : однесуваат на деталите на слика*Lightsource & bulbholder : E14 сијалицата во држачот, 1 светло / крушка, 1*5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалицаlightsource / светилки не се вклучени ( Ако треба pls контактирајте со нас )Боја : црнаНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте руската Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052] најпопуларниот Испорака и услугаЗа Превозот / испорака1).превозот / време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна .2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин.3)...

Цена за цена за растителна супер ярък Гъби детска спалня night light EU US Plug Electric Dream Mushroom гъбички LED Atomsphere лампа 0.1 W

BGN 6.00 7.44

Фабрика цена супер светло Печурки бебе спалната соба на ноќ светлина ЕУ НИ Plug Електрични Сон Печурки Габа LED Atomsphere Светилка 0.1 wФункција : Категорија : Ноќ Светлинанапон : AC220 V 50hzактуелни : AC 0.02 НАМоќност : 0.1 WSiz : 91*27mmМатеријал : Акрил+ABSТежина : 0.05 кгПогодни за : Office / Хотел / Дневна Соба / перење соба / одиме подалеку / Кафе бар / Бар / КТВ и така натамуВовед : ниска потрошувачказаштита на животната срединаЛесензаКористење,Лесен за Носење!Автоматско светлина контрола,моќ е само 0,1 W, вистински енергијаКористете заштеда на енергија долг живот на LED извор на светлина,повеќе од 10000 часа на работа континуираниПрефинет дизајн на производи,елегантен и практичен и декорација функција е потребно за дома опремување на принос.Пакет Се Вклучени : 1 * Печурки Ноќ Светлина

Art Deco LED Wall Sconce Industrial Lamp Желязо Signboard Loft Vintage Wall Light For Home Antique Indoor Lighting Лампара Pared

BGN 109.68

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Рустикален Стил / Поднесе Заврши Сликарство Светлина Насока Uplight Димензии вкупна Висина 17 CM вкупна Ширина 12 CM Целокупната Длабочина 17 СМ Сијалица Информации Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица МАКС 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Црна Сенка Црна Боја Декорација Боја Црна Тежина Нето Тежина(kg) 1.8 KGПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

20 бр/опаковане. изпъкнали лещи led осветление на басейна 10 W led подводно осветление 12v IP68 Водоустойчив fountanin осветление

BGN 245.00 258.40

Функција : 1 Нов и висок квалитет2 Целосно подводните и совршено се запечатени, водоотпорен центарот на вниманието додава заслепуваат на боја на вашиот езерце или фонтана3...

Детски подарък 7 цвята взаимозаменяеми 3D Baby Night Light Carton Yellow Duck shape YJM-2825

BGN 38.88

Бебе подарок 7 Бои Променливи 3 D Бебе Ноќ Светло Жолт Картон Патка форма YJM2825Направи како вашето лого; Дизајн како вашите производи; Fashion подарок; Покаже вашата компанија; 3 D визија ефект;Може да се користат за декорација или биде подарок;Високо квалитетен материјал;Hight ефикасност IC внатре за контрола на коло;Мулти поставуваат за да се заштитат на коло;Бојата е Променливо...

100-240Vac 18W IP65 двойна борда на цвят, излъчващ етаж повърхностно монтирани лампа на стената Led за фасада, вили, крылечка, гараж

BGN 95.84

Име и АпликацијаLED Двојна Страна емитуваат надворешен Ѕид светилка .Се користи за fascade на вила, Ретро архитектура,гаража ,тремот .итнКарактеристикиМоќ 18 WВлез 100240 VacДомување Црна / СиваLED EpistarСветлината Топло Бела(3200 K) Бела(6000 K) ; За други бои ,ве молиме контактирајте со продавачотИнсталација и гаранцијаЅидот површина Поставена инсталација3 Години гаранција

LUCKYLED 7W led mirror light switch with wall mounted bathroom lamp AC110-220V неръждаема стомана 40 см вътрешен стенен монтаж лампа

BGN 28.00 80.80

LUCKYLED 7 W led огледало светлина со switch ѕид монтирани бања светилка AC110 220 V нерѓосувачки челик 40 CM затворен ѕид светилка Бесплатен превозот Бренд : LUCKYLED Моќност : 7 W Извор на Светлина : SMD5050 Led Кол : 27 PCS Производ Големина : Должина : 40cm Боја : Сребро Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Емитуваат Боја : Топло бела / Кул бело Температура на Бојата : 30003500k / 60006500k Lumens : 500 LM Напон : AC 85 265 V

3 AAA battery Powered Wireless Motion Sensor Cabinet Lamp LED Night Light Body Induction KF

BGN 12.00 15.42

Карактеристики : Напојува Батерија : безжични и преносни, лесно да го инсталирате, се држи до каде ви се допаѓа Led Светло Извор : пониска потрошувачка на енергија, високо светлина ефикасност и екопријателски Движење и Сензор за Светло : светлината ќе врз кога сензори на движење во темнината 3 Бран Начини : првиот бран за светло, втор бран за помала осветленост и третиот бран на светлина надвор Елегантен Изглед : на Брусен Алуминиум го прави изгледот на повеќе високозавршиСпецификација : Материјал : ABS + Брусен Алуминиум Напон : 4.5 V Моќ : 0.5 w Големина : 119*70*22mm Смисла Растојание : 10cm Батерија : 3 AAA батерии ( не се вклучени )Пакет Се Вклучени : 1* Сензор за Движење Ноќ Светлина 1* 3 M стап лентаИмајте на ум : Постои тенок филм од страна на светлина, ве молиме да ги тргнеме пред употреба.

IP68 правят AC12V водостотьким 12W Bridgelux водеше лампа, фонтан Led осветление на басейн приложимо във вода 60pcs хлор (пресни) или сол (на морето

BGN 7708.80

IP68 водоотпорен AC12 V 12w Bridgelux led базен осветлување led фонтана светилка Применливи во хлор(свежи) или Сол(море) вода идеални за осветлување на декорирање за вода сценски места 60pcs / многу промоција на курирската служба DHL FEDEX ЕМС бесплатен превозот Карактеристики : 12v 12pcs x 1w rgb led фонтана светилкаDemension големина : Dia179mm x H 77mmМлазницата Дијаметар : 50mmLed боја : топло бела 30003500k , чиста бела 60007000k , кул бело 800012000k(црвена / зелена / bule / жолта, исто така, е достапна)RGB боја weavlength : Црвена 620 625nm, Зелена 520530nm, Blue460 470nmВлезен напон : AC / DC 12 VПрозрачна Флукс (Lm) : 880 Lm±10%(бела) , 100350 Lm±10%(RGB)Фреквенција : 50~60 HzПотрошувачка на енергија : 12wLed количина : 12pcs x 1w висока моќност предводена чиповиЗрак агол : 25° / 30° / 45° / 60°Заштита на стандардот : IP68Тело материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик(V4 A) + транспарентен pc покритиеПрименливи во хлор (свежи) или Сол (море) водаРаботна температура : 40 ~ +55°CЖивотен век : >50.000 часаСертификат : CE & ROHS & FCCТежина : 1.8 KGГаранција : 3 годиниНапомена : 1...

сензор стълбищна лампа arandela специална оферта смс ново осветление led-вградени закрит led монтиран на стената лампа за стъпални тела(2 бр./лот)

BGN 26.00 56.00

Спецификации : Модел : DJ002 Функции : ПИР Сензор за Контрола на Ѕид Светла автоматски Вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Wattage : 0.6 W Чип Тип : SMD5730 Работен напон : 100240 V AC 50 / 60 Hz Големина : 959532милиметри Завршувањето на : Бела, Црна, Сребрена & Злато Материјал : алуминиумски + ПММА + хардвер делови Боја температура на светлина : Топло бела(2800k3500k) , Кул бело(5600k6500k) Кој ти е потребно ? Ве молиме да ни остават порака за боја на светлина што треба, инаку ние ќе ви испратиме топло бела 3000 K воопшто !!! Возачот тип : IC возачот Lumens Флукс...