• Ново
Високо качество акрилни модерен led монтиран на стената лампа, огледало предната лампа за стенен монтаж светлина баня огледало светлина Apliques Паред Luminaria

Високо качество акрилни модерен led монтиран на стената лампа, огледало предната лампа за стенен монтаж светлина баня огледало светлина Apliques Паред Luminaria

BGN 48.00
BGN 68.29
-30 %
В магазина

Брой продукти

100% Сосема Нов Модел : BL6200 W : 8 W/12 W/16 W Димензии : Должина 40cm/55cm/70cm ,Висока 5.5 cm Напон : AC90-260 V Материјал : Акрил+Досадна полски+Нерѓосувачки челик Пакување : Вградени пена+Картонски кутии извор на Светлина : 2835 SMD Апликација : 10-15 M2,Бања

Подробности

Мощност:
L40cm 8W, L55cm 12W, L70cm 16W
Цветна Температура:
Топъл Бял, Студен Бял
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Напрежение:
220V,110V,90-260V
документ:
CE, RoHS, EMC, CCC
търговска марка:
Дар
Характеристики:
Водоустойчив анти-мъгла е довело огледало светлина баня
Гаранция:
3 години
Източник На Захранване:
AC
Приложение:
Баня
Използването на:
Празник
Материал:
акрил
Тип На Сянка:
Без сенки
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Цвета На Купето:
Светло Сив, Бял
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Стил:
Модерен
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Брой източници на светлина:
> 20
Базов Тип:
Клин
Дали диммируемым:
No
Номер На Модела:
BL6200
Техника:
Анодная обработка
ватты:
8W / 12W / 16W
Кораби От:
Шенжен, Китай
светъл цвят:
Студен Бял/Топло Бял
Опция За Измерване На:
L40cm / L55cm / L70cm
Приложение:
Хранене & air conditioning&спалня
Източник Led:
Внос 2835 led чипове
Името на елемент :
Мода led осветление стена баня светлина

Те също купуват с този продукт

5 бр. стерео Дяволът Рога, уши, щипки за коса женски никел колела за избор на лента за коса излъчва Рог лампа светещи играчки Хелоуин украса на партията

BGN 19.00 19.17

Реквизитите Категорија : Рогови мала Тежина : околу 0.04 кг секој, Материјал : ПП, електронска компонента Боја : сина, зелена, црвена, розова Големина : headband дијаметар од околу 12 cm 10 cm долги, рогови, обрачот работ ширина 1.2 см Бебе Опис : Овој производ е вграден копчето електронски, со прекинувач...

Селски триъгълно огледало светлина ретро делото лампи от ковано желязо Led Cafe bar light трапезария преминаване на промишленото стенни аплици abajur

BGN 124.80

[xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101][xlmodel][производи][4101] Погоди ви се допаѓа.. ОписМатеријал : Метал*Големина на : однесуваат на деталите на слика*Lightsource & bulbholder : E14 сијалицата во држачот, 1 светло / крушка, 1*5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалицаlightsource / светилки не се вклучени ( Ако треба pls контактирајте со нас )Боја : црнаНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте руската Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052] најпопуларниот Испорака и услугаЗа Превозот / испорака1).превозот / време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна .2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин.3)...

Модерни прости led стенни лампи акрил спалня правоъгълна овална дневна фоайето кабинет led монтиран на стената лампа Home Decor

BGN 24.64

modname=ckedКарактеристики : Моќност : 3 WИзвор на светлина : 1pcs LED ЧипЕмитуваат боја : Кул Бела / Топло бела / Природата БелаТемпература на бојата : 3000 K (Топло Бела); 6500 K (Кул Бело); 4500 K(Природата Бела).Влезен напон : 85265 V AC 50 / 60 HzШколка материјал : АлуминиумДимензии : 140mm *60mmПакет се вклучени : 1pcs led светло

100шт черна капачка LED Underwater Light Pool DC12V Fountain LED Light 10W led flood light underwater

BGN 1084.00 1141.28

100pcs Црна Маска ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината Базен DC12 V Фонтана LED Светло 10 W предводена од поплави светлина подводниВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LED Светло е во нова состојба...

Art Deco LED Wall Sconce Industrial Lamp Желязо Signboard Loft Vintage Wall Light For Home Antique Indoor Lighting Лампара Pared

BGN 109.68

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Рустикален Стил / Поднесе Заврши Сликарство Светлина Насока Uplight Димензии вкупна Висина 17 CM вкупна Ширина 12 CM Целокупната Длабочина 17 СМ Сијалица Информации Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица МАКС 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Црна Сенка Црна Боја Декорација Боја Црна Тежина Нето Тежина(kg) 1.8 KGПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Плосък обектив 35 бр./лот led underwater light топло бяло/бяло басейн edge 10W осветление DC 12V led лампи подводни

BGN 382.00 402.24

Рамни леќи 35pcs / многу предводена подводни светлината топло бела / бела базен на работ осветлување 10 W DC 12 V лер подводни светилкиВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LED Светло е во нова состојба...

Турска мозайка настолна лампа реколта арт деко ръчно изработени lamparas de mesa мозайка стъкло романтична легло светлина lamparas против mosaicos

BGN 114.00 190.40

Други купувачи, исто така, како што се : турски мозаик светилки турски светилки мозаик турски светилки мозаик светилка турски турски светилка lampada da tavolo stile mediterraneo turco turkse светилка мозаик табела светилка мозаик стакло табела светилка lampara turcasТурција Мозаик Табела Светилка Медитерански стил Арт Деко, рачно изработени мозаик Стакло романтична кревет осветлувањеМозаикот е антички мозаик занает, потекнува од античка Грција, на античките Грци во почетокот пати се користи на црн и бел мермер парчиња, за да ги красат зграда орган, само Богатите владетели може да си дозволи на уметноста.На Римската ера, беше популарен меѓу луѓето...

GO OCEAN LED Underground Lamps Стълбищни Светлина 7W 12V / DC 85-265V / AC водоустойчив алуминиев подземен лампа Garden Path Spot Light

BGN 398.00 457.92

ОДИ ОКЕАНОТ LED Подземни Светилки Скалило Светлината 7 W 12 V DC 85265 V / AC Алуминиум Водоотпорен LED Подземни Светла Градина Патот Место СветлоОпис на производот Школка Материјал од не ' Рѓосувачки челик & Умрекастинг Алуминиум & калено стакло & силна пластика LED Потрошувачка 7 W LED Чип Bridgelux Чип од Америка (најдобри чип на пазарот) Фактор на Моќ(PC) >0.95 Моќ Ефикасност >95% Боја Индекс(CRI) >Ra85 IP Оценка >IP 67(не може да се стави во подводни) Температура на бојата на Природните Бела / Топло Бела / Ладно Бела / Сино / Црвена / Зелена / Жолта Топло Бела 28003200 K Природна Бела 40004500 K Ладно Бела 58006500 K Работна Животот > 50000 Часа Влезен Напон 12 V DC Гаранција 3 Години Вкупно Хармонично Нарушување (THD) >8% Работна Температура 40 + 70 ° C, Температура на Чување 0 50 ° C Работа Влажност 10 % ~ 90 % RH Делница Температура 70 ° C ± 1 0% ( Ta= 25 ° C ) Систем на Корозија ( Rja ) 1.4 ° C / W Q1 Сјај надвор само во едната страна Q2 Сјај надвор само во два страна Q3 Сјај надвор само во три страна Q4 Сјај надвор само во четири странаОва е 12 V верзија, и АКО сакате висок напон : 85265 V,Ве молиме контактирајте со нас, прво,ИЛИ ние ќе ги испрати 12 V стандардно.Ви благодариме.

Черно тяло подводно led осветление rgb DC 12V 10W подводен led лампа плосък обектив подводни светлини басейна

BGN 22.00 23.36

Црно тело подводни led светла rgb DC 12 V 10 W подводни led светилка рамни леќи подводни базен светлаВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LED Светло е во нова состојба...

10W Black body underwater led светлини rgb 85-286V underwater led lamp плосък обектив underwater pool светлини

BGN 23.00 24.00

Црно тело подводни led светла rgb AC85286 V 10 W подводни led светилка рамни леќи подводни базен светлаВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LED Светло е во нова состојба...

100-240Vac 6W ъгъл светлина регулируем двустранно излъчващ етаж лампа на стената Led за фасади, вили, крылечка, повърхностно инсталиран на светлината

BGN 59.04

Име и АпликацијаLED Двојна Страна емитуваат надворешен Ѕид светилка .Се користи за fascade на вила, Ретро архитектура,гаража ,тремот .итнКарактеристикиМоќ 6 WВлез 100240 VacДомување Црна / БелаСветлината Топло Бела(3200 K) Бела(6000 K)LED КриЗрак агол прилагодливи од светлината shiledИнсталација и гаранцијаЅидот површина Поставена инсталација3 Години гаранција

Водоустойчива IP65 лампи открит на верандата окачен лампа Decration балкон окачване светлини осветление на YSL-0126PL Безплатна доставка

BGN 90.00 150.40

Бесплатен ПревозотВисок квалитетПревозот во рамките на 48 часа Име : Отворено Осветлување Тремот Светла Спецификација : L18*W18*H26.5 CM (со 35 CM Железо синџир ) Материјал : Железо, Стакло во Боја : Црна Карактеристики : Водоотпорен класичен стил никогаш нема да рѓа е Применливо : заштеда на енергија светилка / сијалица E27 завртка база( исклучи ) за Апликација : ѕид градина тревник влезот канал балкон патеки итн.

Спалня лампи, стенни аплици осветление Arandela модерно осветление Червено нощни лампи, Кристал монтаж на стена осветление лукс lamparas de pared

BGN 81.00 111.92

Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Спалната Соба Светилки Ѕид Sconce Осветлување Arandela Современите Осветлување Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.Спалната соба Светилки Ѕид Sconce Осветлување Arandela Современите Осветлување параметри : Точка : ЛЕР ѕид СветлинаНапон : 85265v, 220240v, 110120vМатеријал : Стакло, КристалАбажур вклучени : даГаранција : 2 години Пакет се вклучуваат : 1 X LED Ѕид светилка светлина без сијалицаСпалната соба Светилки Ѕид Sconce Осветлување Arandela Современите Осветлување апликација : Трпезарија, Хотел, Дневна Соба,Спална соба, Вила итнКристал Ѕид Светилка Модерна Ѕид Sconce Осветлување Светлото во Спалната соба Светилки како подолу : Сертификација : Примена Сцени : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

AC85-265V pull chain switch crystal wall lamp светлини модерна светкавица основа от неръждаема стомана, осветление, стенни аплици lamparas de pared

BGN 35.00 47.65

Карактеристики : Одржување Слободни, лесна инсталација.Заштеда На Енергија, Намалување На Потрошувачката.Без Мешање рф, еколошки и рециклираат.Влезен Напон : AC85265 VИзвор на Моќ : 1pcs*светилки 3 W(вклучени)Школка Во Боја : Злато,Материјали и карактеристики : Хардвер + КристалноОдговараат за : трпезарија,дневна соба,спална соба и така натаму Пакетот вклучува : 1*led ѕид светлина1*led сијалица(Подарок) ( ве молиме оставете порака за која напон во вашето семејство, 110 V или 220 V? или ние ќе ги испрати 220 V за вас! )1...

25см Arm LED монтиран на стената лампа в стил loft промишлен реколта, с монтиран на стената лампа Edison Wall Sconce Arandela Лампара Pared Aplik

BGN 71.00 85.70

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Рустикален Стил / Поднесе Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина слика покажува вкупна Ширина (фото покажува Целокупната Длабочина слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 1.5Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

YJM-2860 насърчаване на продажба на коледна украса, подаръци за дома, led нощни лампи закрит на Нова година ябълка и червей

BGN 36.00

Бесплатен Превозот YJM2860 Touch Контрола 3 D Атмосфера Светла Apple и Црв Форма Ноќ Светла за Божиќ, Нова Година, за Денот на ВљубенитеАкрилик Големина на : 193*157*4 ММ ; База на Големината : 87*87*43 ММFeaturesof Нашите 3 D Ноќта на Светлина : 1...

Античен Таванско Помещение Ретро Стил Промишлени Стенни Тела За Домашно Осветление Крушки Реколта Едисон Стенни Arandela Лампа Murale

BGN 77.00 80.90

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Рустикален Стил / Поднесе Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина слика покажува вкупна Ширина (фото покажува Целокупната Длабочина слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс Сијалица 5 W Вклучени да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 1.5 кгПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Античен Ретро черно американският кънтри стил на регулиране на метален стенен лампа lron лампи с нажежаема жичка / енергоспестяващи / led крушка E27 110V-240V

BGN 40.00 77.60

Информација за производот : Точка Име : Индустриски Гроздобер Ѕид Светилка Материјал : Метал Боја : антички црна Производ Димензии : КАКО слика Светилки носителот : 1 BUC * E27 Напон : AC 110240 V( ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел ) Моќност : 40 W Светлосен извор : блескаво светилка, заштеда на енергија светилки, ПРЕДВОДЕНА Внимание : НИЕ ви ПРЕПОРАЧУВАМЕ ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР...

3 AAA battery Powered Wireless Motion Sensor Cabinet Lamp LED Night Light Body Induction KF

BGN 12.00 15.42

Карактеристики : Напојува Батерија : безжични и преносни, лесно да го инсталирате, се држи до каде ви се допаѓа Led Светло Извор : пониска потрошувачка на енергија, високо светлина ефикасност и екопријателски Движење и Сензор за Светло : светлината ќе врз кога сензори на движење во темнината 3 Бран Начини : првиот бран за светло, втор бран за помала осветленост и третиот бран на светлина надвор Елегантен Изглед : на Брусен Алуминиум го прави изгледот на повеќе високозавршиСпецификација : Материјал : ABS + Брусен Алуминиум Напон : 4.5 V Моќ : 0.5 w Големина : 119*70*22mm Смисла Растојание : 10cm Батерија : 3 AAA батерии ( не се вклучени )Пакет Се Вклучени : 1* Сензор за Движење Ноќ Светлина 1* 3 M стап лентаИмајте на ум : Постои тенок филм од страна на светлина, ве молиме да ги тргнеме пред употреба.

Батерия-горният в действие лампа Led погружающийся при цвят Remote / RGB Multi промяна на водоустойчивый осветление за аквариум, езерото, сватба,парти

BGN 14.00 25.28

Батеријата Напојува Подводни LED Светилка со Далечински / RGB Мулти Боја се Менува Водоотпорен Светлина за Аквариум, Езерце, Свадба,Партија Опис на ПроизводотСовети : 1...

20 бр/опаковане. изпъкнали лещи led осветление на басейна 10 W led подводно осветление 12v IP68 Водоустойчив fountanin осветление

BGN 245.00 258.40

Функција : 1 Нов и висок квалитет2 Целосно подводните и совршено се запечатени, водоотпорен центарот на вниманието додава заслепуваат на боја на вашиот езерце или фонтана3...

Сладък изкуство слон PVC LED монтиран на стената лампа съвременната мода стенни аплици, осветителни тела за детска стая стълби бар кафене закрит домашен светлина

BGN 70.00 79.98

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Стил Модерна / Современа Светлина Насока Uplight Димензии вкупна Висина 20cm (7.75 инчи) вкупна Ширина 30cm (11.63 инчен) Вкупно Длабочина 4.5 cm (1.75 инчи) Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База LED Оптоварување Wattage по Сијалица Макс 12 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал ПВЦ Сенка Материјал ПВЦ Тежина Нето Тежина(kg) 1 KGПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

4шт rgb led подводни светлини IP68 10 W led подводно басейн светлина черна капачка изпъкнала леща подводен led лампа

BGN 78.00 82.08

4pcs rgb подводни led светла IP68 10 W предводена подводни базен светлина црна маска конвексни леќа подводни led светилкаВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LED Светло е во нова состојба...

Детски подарък 7 цвята взаимозаменяеми 3D Baby Night Light Carton Yellow Duck shape YJM-2825

BGN 38.88

Бебе подарок 7 Бои Променливи 3 D Бебе Ноќ Светло Жолт Картон Патка форма YJM2825Направи како вашето лого; Дизајн како вашите производи; Fashion подарок; Покаже вашата компанија; 3 D визија ефект;Може да се користат за декорација или биде подарок;Високо квалитетен материјал;Hight ефикасност IC внатре за контрола на коло;Мулти поставуваат за да се заштитат на коло;Бојата е Променливо...

IP68 правят AC12V водостотьким 12W Bridgelux водеше лампа, фонтан Led осветление на басейн приложимо във вода 60pcs хлор (пресни) или сол (на морето

BGN 7708.80

IP68 водоотпорен AC12 V 12w Bridgelux led базен осветлување led фонтана светилка Применливи во хлор(свежи) или Сол(море) вода идеални за осветлување на декорирање за вода сценски места 60pcs / многу промоција на курирската служба DHL FEDEX ЕМС бесплатен превозот Карактеристики : 12v 12pcs x 1w rgb led фонтана светилкаDemension големина : Dia179mm x H 77mmМлазницата Дијаметар : 50mmLed боја : топло бела 30003500k , чиста бела 60007000k , кул бело 800012000k(црвена / зелена / bule / жолта, исто така, е достапна)RGB боја weavlength : Црвена 620 625nm, Зелена 520530nm, Blue460 470nmВлезен напон : AC / DC 12 VПрозрачна Флукс (Lm) : 880 Lm±10%(бела) , 100350 Lm±10%(RGB)Фреквенција : 50~60 HzПотрошувачка на енергија : 12wLed количина : 12pcs x 1w висока моќност предводена чиповиЗрак агол : 25° / 30° / 45° / 60°Заштита на стандардот : IP68Тело материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик(V4 A) + транспарентен pc покритиеПрименливи во хлор (свежи) или Сол (море) водаРаботна температура : 40 ~ +55°CЖивотен век : >50.000 часаСертификат : CE & ROHS & FCCТежина : 1.8 KGГаранција : 3 годиниНапомена : 1...