• Ново
Водоустойчива IP65 лампи открит на верандата окачен лампа Decration балкон окачване светлини осветление на YSL-0126PL Безплатна доставка

Водоустойчива IP65 лампи открит на верандата окачен лампа Decration балкон окачване светлини осветление на YSL-0126PL Безплатна доставка

BGN 90.00
BGN 150.40
-40 %
В магазина

Брой продукти


Бесплатен Превозот
Висок квалитет
Превозот во рамките на 48 часа Име : Отворено Осветлување Тремот Светла Спецификација : L18*W18*H26.5 CM (со 35 CM Железо синџир ) Материјал : Железо, Стакло во Боја : Црна Карактеристики : Водоотпорен класичен стил никогаш нема да рѓа е Применливо : заштеда на енергија светилка / сијалица E27 завртка база( исклучи ) за Апликација : ѕид градина тревник влезот канал балкон патеки итн.

Подробности

Тип Елемент:
Стенни Лампи
Завърши:
Желязо
документ:
CQC, CE, RoHS ce, CCC
Ниво На Защита:
IP65
Номер На Модела:
YSL-0126PL
Гаранция:
3 години
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Празник
Материал На Корпуса:
Желязо
търговска марка:
YUENSLIGHTING
Базов Тип:
E27
Източник На Светлина:
Led лампи
Дали диммируемым:
No
Стил:
Арт-Деко
Напрежение:
110-240V
Характеристики:
светъл градина
Дифузер:
закалено стъкло
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Директен доставка:
да вземат
Характеристики:
открит светлина веранда

Те също купуват с този продукт

Черно тяло подводно led осветление rgb DC 12V 10W подводен led лампа плосък обектив подводни светлини басейна

BGN 22.00 23.36

Црно тело подводни led светла rgb DC 12 V 10 W подводни led светилка рамни леќи подводни базен светлаВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LED Светло е во нова состојба...

3 AAA battery Powered Wireless Motion Sensor Cabinet Lamp LED Night Light Body Induction KF

BGN 12.00 15.42

Карактеристики : Напојува Батерија : безжични и преносни, лесно да го инсталирате, се држи до каде ви се допаѓа Led Светло Извор : пониска потрошувачка на енергија, високо светлина ефикасност и екопријателски Движење и Сензор за Светло : светлината ќе врз кога сензори на движење во темнината 3 Бран Начини : првиот бран за светло, втор бран за помала осветленост и третиот бран на светлина надвор Елегантен Изглед : на Брусен Алуминиум го прави изгледот на повеќе високозавршиСпецификација : Материјал : ABS + Брусен Алуминиум Напон : 4.5 V Моќ : 0.5 w Големина : 119*70*22mm Смисла Растојание : 10cm Батерија : 3 AAA батерии ( не се вклучени )Пакет Се Вклучени : 1* Сензор за Движење Ноќ Светлина 1* 3 M стап лентаИмајте на ум : Постои тенок филм од страна на светлина, ве молиме да ги тргнеме пред употреба.

Сладък изкуство слон PVC LED монтиран на стената лампа съвременната мода стенни аплици, осветителни тела за детска стая стълби бар кафене закрит домашен светлина

BGN 70.00 79.98

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Стил Модерна / Современа Светлина Насока Uplight Димензии вкупна Висина 20cm (7.75 инчи) вкупна Ширина 30cm (11.63 инчен) Вкупно Длабочина 4.5 cm (1.75 инчи) Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База LED Оптоварување Wattage по Сијалица Макс 12 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал ПВЦ Сенка Материјал ПВЦ Тежина Нето Тежина(kg) 1 KGПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Steam punk Loft Industrial желязо rust Water pipe ретро стенен лампа Vintage E27 sconce светлини steampunk house lighting fixtures luz

BGN 49.00 52.08

Пареа панк Лофт Индустриски железо рѓа водовод ретро ѕид светилка Гроздобер E27 sconce светла steampunk куќа осветлување тела и лузВе молиме истакна : светилки треба да купите дополнително.Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 1 KG Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел на ООBG805 Боја антички црна ' рѓа гроздобер Стил Заврши железо Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 110240v1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

5 бр. стерео Дяволът Рога, уши, щипки за коса женски никел колела за избор на лента за коса излъчва Рог лампа светещи играчки Хелоуин украса на партията

BGN 19.00 19.17

Реквизитите Категорија : Рогови мала Тежина : околу 0.04 кг секој, Материјал : ПП, електронска компонента Боја : сина, зелена, црвена, розова Големина : headband дијаметар од околу 12 cm 10 cm долги, рогови, обрачот работ ширина 1.2 см Бебе Опис : Овој производ е вграден копчето електронски, со прекинувач...

Черна капачка бял / топло бял led прожектор подводен IP68 10 Watt led подводно басейн светлина плосък обектив подводен led

BGN 18.00 18.56

Црна маска бела / топло бела led floodlight подводни IP68 10 W предводена подводни базен светлина рамни леќи подводни ledВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LED Светло е во нова состојба...

Античен Таванско Помещение Ретро Стил Промишлени Стенни Тела За Домашно Осветление Крушки Реколта Едисон Стенни Arandela Лампа Murale

BGN 77.00 80.90

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Рустикален Стил / Поднесе Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина слика покажува вкупна Ширина (фото покажува Целокупната Длабочина слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс Сијалица 5 W Вклучени да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 1.5 кгПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Новост светлина на черепа серия Night Light Remote / Touch 3D лека нощ USB акрилни цветни бюро светлина декорация на дома празничен подарък

BGN 22.00 31.66

Новина Светлина Черепот Серија Ноќ Светлина Далечински / Допир 3 D Ноќта Светилка USB Акрилик Шарени Маса Светло Дома Декорација на Одмор ПодарокНие сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги...

LUCKYLED 7W led mirror light switch with wall mounted bathroom lamp AC110-220V неръждаема стомана 40 см вътрешен стенен монтаж лампа

BGN 28.00 80.80

LUCKYLED 7 W led огледало светлина со switch ѕид монтирани бања светилка AC110 220 V нерѓосувачки челик 40 CM затворен ѕид светилка Бесплатен превозот Бренд : LUCKYLED Моќност : 7 W Извор на Светлина : SMD5050 Led Кол : 27 PCS Производ Големина : Должина : 40cm Боја : Сребро Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Емитуваат Боја : Топло бела / Кул бело Температура на Бојата : 30003500k / 60006500k Lumens : 500 LM Напон : AC 85 265 V

IP68 правят AC12V водостотьким 12W Bridgelux водеше лампа, фонтан Led осветление на басейн приложимо във вода 60pcs хлор (пресни) или сол (на морето

BGN 7708.80

IP68 водоотпорен AC12 V 12w Bridgelux led базен осветлување led фонтана светилка Применливи во хлор(свежи) или Сол(море) вода идеални за осветлување на декорирање за вода сценски места 60pcs / многу промоција на курирската служба DHL FEDEX ЕМС бесплатен превозот Карактеристики : 12v 12pcs x 1w rgb led фонтана светилкаDemension големина : Dia179mm x H 77mmМлазницата Дијаметар : 50mmLed боја : топло бела 30003500k , чиста бела 60007000k , кул бело 800012000k(црвена / зелена / bule / жолта, исто така, е достапна)RGB боја weavlength : Црвена 620 625nm, Зелена 520530nm, Blue460 470nmВлезен напон : AC / DC 12 VПрозрачна Флукс (Lm) : 880 Lm±10%(бела) , 100350 Lm±10%(RGB)Фреквенција : 50~60 HzПотрошувачка на енергија : 12wLed количина : 12pcs x 1w висока моќност предводена чиповиЗрак агол : 25° / 30° / 45° / 60°Заштита на стандардот : IP68Тело материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик(V4 A) + транспарентен pc покритиеПрименливи во хлор (свежи) или Сол (море) водаРаботна температура : 40 ~ +55°CЖивотен век : >50.000 часаСертификат : CE & ROHS & FCCТежина : 1.8 KGГаранција : 3 годиниНапомена : 1...

Модерен Блясък На Златен Метал Led Настолни Лампи Кръгли Тъканни Лампиони Спалня Led Настолни Осветителни Тела Осветителни Тела Фоайето Led Настолни Лампи Настолна Ла

BGN 393.00 623.84

Опис На ПроизводотИме : Модерна Сјај Злато Метал Led Табела Светилка Круг Ткаенина Нијанси Спалната Соба Led Табела Светла Тела Foyer Led Табела Светлина Маса СветилкаМатеријал : Метал, ТкаенинаСијалицата : E27*1Големина : Ø36cm*H68cmБоја : Како На СликатаМесто : Foyer, Спална соба,студија соба

5pcs 23A battery Auto PIR Motion Sensor Детектор LED Closet Cabinet Light лампата енергоспестяващ лека нощ и с датчик за движение

BGN 33.00 34.69

5pcs 23 A батеријата Авто ПИР Сензор за Движење Детектор LED Плакарот Кабинет Светлина Светилки за заштеда на енергија ноќ светло со сензор за движењеКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!!Автоматски да се активира кога движење е откриенЗаштеда на енергија дневна светлина сензор обезбедува светлина работи само во темнинаСе држиме до речиси насекаде со лепило планината предвидениКористење на 23a 12v батерии (вклучени батерии )Спецификации : име на Производ : ПИР АВТО LED СВЕТЛОИндукција на далечина : 5 7 mmБрој на батеријата : 2Материјал : синтетикаКоличина : 1 КОМПЈУТЕРГолемина (L*W) : 6.5 х 4*1.9 mm (приближно)Нето Тежина : 0.05 кг Пакет вклучува : 5 x ПИР Сензор за Движење Таванот Ноќ Светлина 10 x 12 V 23 A батеријата

Art Deco LED Wall Sconce Industrial Lamp Желязо Signboard Loft Vintage Wall Light For Home Antique Indoor Lighting Лампара Pared

BGN 109.68

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Рустикален Стил / Поднесе Заврши Сликарство Светлина Насока Uplight Димензии вкупна Висина 17 CM вкупна Ширина 12 CM Целокупната Длабочина 17 СМ Сијалица Информации Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица МАКС 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Црна Сенка Црна Боја Декорација Боја Црна Тежина Нето Тежина(kg) 1.8 KGПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Безплатна доставка 35шт DC 12V RGB led подводни лампи IP68 сребърна капачка басейн осветление 900-1000LM + 24key контролер

BGN 473.00 497.60

Бесплатен Превозот 35pcs DC12 V RGB лер подводни светилки IP68 сребрена маска базен осветлување 9001000 LM + 24 Key контролерВовед : Подводни Аквариум Нуркање Езерцето Базен Фонтана LED Светло е во нова состојба...