• Ново
Модерен Crystal Монтиран На Стената Лампа Китайски Хотел, Вила Спалня Ресторант Лампа Европейския Crystal Дълга Ивица, Дневна С Монтиран На Стената Лампа

Модерен Crystal Монтиран На Стената Лампа Китайски Хотел, Вила Спалня Ресторант Лампа Европейския Crystal Дълга Ивица, Дневна С Монтиран На Стената Лампа

BGN 383.00
BGN 416.00
-8 %
В магазина

Брой продукти


Модерната Кристал Ѕид Светилка Кинески Хотел Вила Спалната соба Ресторан Светилка Европската Кристал Долго Лента Дневна Соба Ѕид Светилка големина : W175mm * H580mm W150mm * H400mm Материјал : железо + k9 кристал Напон : 85-265v Светлосен извор : LED

Подробности

Цвят На Абажура:
Злато
Мощност:
W150mm H400mm, W175mm H580mm
Цветна Температура:
Топло бяло (2700-3500 До), Студено бяло(5500-7000 до)
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Гаранция:
2 години
Материал На Корпуса:
Crystal
документ:
CQC, CE, CCC
Напрежение:
220V,110V,90-260V
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Празник
Стил:
Нова класика / постмодерното
Тип На Сянка:
Crystal
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
търговска марка:
JCTELNIY
Посоката На Сянката:
Надолу
Приложение:
Фоайето
Техника:
позлатени
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Тип На Ключа:
Сензорен Ключ За Включване / Изключване
Материал:
Crystal
Брой източници на светлина:
2
Номер На Модела:
6646
Базов Тип:
Е14
Дали диммируемым:
No
Характеристики:
Кристална стена лампа
Цвета На Купето:
Златни

Те също купуват с този продукт

Във форма на сърце, балон любов 3d Лампара с 7 цветове на светлината, за да украсят дома лампа невероятна визуализация невероятна оптична илюзия

BGN 27.00 31.68

Срце облик на Балон 3 D Светилка ЉУБОВ Романтична Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА Декоративни Табела Светилка USB Шарени Промена на Бојата Девојка ПодарокОпис на Овој производ доаѓа со 7 прилагодливи светлина, боја, светлина со посебни трепка режим и да трепка брзо...

24 W led подземни лампа 12V 24V 110V 220V 85-265 в открито IP67 водоустойчив погребенные светлини DMX512 цвят на градинско осветление CE

BGN 55.00 55.44

24 W LED Подземни Светилки 12 V 24 V 110 V 220 V 85265 V Отворено IP67 Водоотпорен Погребан светла DMX512 Боја Градина Осветлување CEНиска Моќност : заштеди до 90% моќ споредуваат со халоген во иста светлина...

(20 бр./ лот ) водоустойчив мини led балон светлина батерия работи за бутилка, на хартиен фенер, под ваза с украса

BGN 13.76

( 20pieces / многу ) Водоотпорен Мини LED Балон Светлина Батеријата работат за Ballon, Хартија Фенер,Под Вазна ДекорацијаНие сме Фабрика Снабдувач!!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло Бела , Бела , Теал Сина , Портокалова, Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Килибар , R G B (бојата се Менува).,Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка,RGB боја blingking...

Наскоро Европейската модерен стенен лампа Nordic Crystal Golden Light Wall Luminaria Lamparas апликация с трапезария и ресторант LED стенни аплици

BGN 269.84

Ново на Европските Модерни Ѕид Светилка Нордиските Златна Кристал на Светлина Ѕид Luminaria Lamparas Applique Јадење во Ресторан LED Ѕид SconceКупи Упатство1...

led e27 Nodic Желязо Fabric Agate LED Lamp. LED Light.Настолна Лампа.Настолна Лампа.Настолна лампа. светодиодна настолна лампа за спалня офис

BGN 936.00 1006.40

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата покажува3...

Безплатна доставка LED детска стая, спалня нощни преминаване стълбище Дева монтиран на стената лампа, топъл бял, размер: 21СМ * 19см * 5см AC110-240V.

BGN 91.00 105.60

Бесплатен превозот LED децата соба спална соба ноќни aisle скалите Девица ѕид светилка, топло бела, големина : 21 CM * 19 CM * 5 CM, AC110240 V.Материјал : Метал + Акрилик Гаранција : 2 години Боја : Бела Боја температура : топло бела Процес : шупливи врежан Големина : 21 CM * 19 CM * 5 CM Светлина тип : LED Процес : шупливи врежан број на извори на светло : 15 и над Irradiated област : 5 квадратни метри10 квадратни метри Дали светилки со светлина : вклучуваат светилки Моќ : 8 W Напон : 110240 V Примена на просторот : ресторан / den / во спалната соба / Други Стил : едноставен и модерен

Модерни кристални глави LED монтиран на стената лампа за баня огледало отпред златни стенни аплици мивка кристални стенни осветителни тела

BGN 232.00

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Кристал ѕид Светлина Големина за 2 Глави : Должина 32cm, висина 13.5 cm, Подалеку од ѕидот 19cm (12.6" x 5.3" x 7.5") Големина за 3 Глави : 50cm Должина, висина 13.5 cm, Подалеку од ѕидот 19cm (19.7" x 5.3" x 7.5") Големина за 4 Глави : Должина 64cm, висина 13.5 cm, Подалеку од ѕидот 19cm (25.6" x 5.3" x 7.5") Извор на Светлина : 3 W LED за глава(Цената вклучува светилки) Напон : 110240 V Материјал : Стакло, Полиран Хром Пакет се вклучени : 1*ѕид Светилка****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

Led маркуч, с монтиран на стената лампа инженеринг фон светлинна тръба с хотелска настолна лампа SD101

BGN 27.98

бренд Lumiled моделот БS043 A Боја класификација 3*1 W бела 3*1 W топло бела Број на извори на светлина 1 Применливи просторот На дневната соба студија спалната соба друг / другиЛЕР цевка светилка ѕид светилка ѕид светилка за ламбата инженеринг позадина цевка светилка со хотелот 360 S043 A 3*1 WТопло прашува : ујп, само Провинцијата Guangdong, Jiangsu, Жеџијанг, Шангај и на други места не се испратени, про пред купување, ве Молиме бидете сигурни да се види повторно!драги момци Сите бебето се најниска цена промоции, не зделка о!Производот се прикаже :

MiLight 9W RGB + CCT LED Garden Light DC24V / AC86~265V IP65 водоустойчив външен led лампа WiFi съвместим 2.4 G безжично дистанционно управление

BGN 8.00 11.01

Производ ПараметриИме на производ : 9 W RGB+УПТ LED Градината СветилкаМодел Бр : FUTC01Моќност : 9 WВлезен Напон : 24 V DCТемпература на бојата : 2700 K~6500 KПрозрачна Флукс : 700 LMСветлина Ефикасност : 80 LM / WCRI : 80Животниот век : 50000 часаЗрак Агол : 15°Осветлување растојание : 10mIP го Оценувате:IP65Materia I : AIuminumИме на производ : 9 W RGB+УПТ LED Градината СветилкаМодел Бр...

Безплатна регулируема 1 бр дървена ръка стъклени стенни лампа abajur за ресторант ретро стъклена стена аплици LED огледало за баня светлина Wandlamp

BGN 156.80

[xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа.. Описѕидот светилкаМатеријал : полиран алуминиум база + дрва + стакло абажур*Големина : види слика за детали*Lightsource & bulbholder : E27,1 светилки / светла*5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 40 W( Блескаво сијалицаlightsource / светилки не се вклучениБоја : види слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте Шведска или Ru ssian Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Слики

Лесен е модерен стенен монтаж аплици LED монтиран на стената лампа за дома вътрешно осветление огледало за баня лампа Lampe Murale Лампара

BGN 72.00

Спецификации Светлината Информации Тип Бања Осветлување Карактеристики LED Стил Модерна / Современа Заврши Electroplated Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина 5cm(1.97 инчи) вкупна Ширина 16cm(6.30 инчен) Вкупно Длабочина 9cm(3.54 инчи) Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База LED Интегрирани Wattage по Сијалица МАКС 4 W Материјал Тела Материјал Метал Сенка Акрилик Материјал Тежина Нето Тежина(kg) 0.8Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Ретро свещник промишлена настолна лампа дървени база 3 лампи с ключ LED light for caffe нощни ресторант 220V

BGN 114.00 160.00

Информации за производотТехнички Детали Ставка Тежина 1.6 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YYTGM315 Боја ЦРНА Стил Американската држава Заврши ЦРН Материјал МЕТАЛ Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите целВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Led маркуч огледало за четене лампа нощна лампа, с монтиран на стената лампа хотел светлина SD99

BGN 26.54

бренд Голема светлина модел S042 A Боја класификација 3 W бела 3 W бели + switch 1 W топло бела 3 W топло бела + switch 1 W бела 1 W бела светлина, се префрлат 3 W топло бела 1 W топло бела + switch Број на извори на светлина 1Топло прашува : Pro пред купување, ве молиме да се види јасно и потоа се пука о!драги момци, Ова бебе база за electroplating база + позлата црево, по голем број на electroplating боја мазна, чиста и светла! Не рѓа може да се увери за да го користите...

Съвременната простота led осветление стена спалня нощна лампа за четене на пасаж стенни аплици коридор посоката на светлината се регулира AC 90-260V

BGN 32.00 58.45

Добредојдовте на Vecli бренд продавница Ние, главно, се продаде модерната модасветла Квалитет и најдобра услуга се загарантирани...

Стенен Дизайн На Облекло Декоративна Стена Издухано Стъкло Изкуство

BGN 2080.00

Состојба : Brand New & Висок КвалитетТип : Дома Хотел оркестарот Рака Разнесени Murano Стакло Ѕид УметностМатеријал : СтаклоБоја : како што е прикажано во pitureКоличина : Големина : D25cm D30cm(8 парчиња) D35cmD40cm(2 парчиња) MOQ : 10pcs / set...

Творчески постмодернистский минималистичен led монтиран на стената лампа персонализирани скандинавски монтиран на стената лампа за спални хол коридор ресторанта

BGN 108.00 157.10

Креативни Посмодерна Минималистички LED Ѕид Светлина Персоналните Нордиските Ѕид Светилка За Спалната соба Дневна Соба и Ходникот Хотел РесторанУпатство За Купување : Професионални Фабрика Онлајн Продавница...

2 бр./лот Слънчев тревата светлина градина 96LED танцующее пламък външно осветление за водоустойчиви Слънчев Факел светлина на пътя начало Слънчева лампа

BGN 127.98

2 парчиња / многу Соларни Градината Светилка Светла 96 LED Танцување Пламен Осветлување Отворено Водоотпорен Тревник Светилка Сончевата Патека Декорација СветлаБоја : соларна светилка светлината(2 Парчиња)Спецификации : Liion Батерија : 2200m AhLiion Батерија Век Живот : 500 круговиLED Span Живот : 50,000 ЧасаСоларни Време на Полнење : 8 HrsСоларен Панел Span Живот : Повеќе од 5 годиниФункција : 1.Авто се идентификуваат ден или ноќ2.Оваа соларна пат факел светлина напојува ратан кошница со треперење килибар LED светло ќе додадете убав декор елемент на било патио, ресторан или градина област.3.Кога пак на соларна светилка на светлината, создава прекрасна светлина шема за вашиот патио, градината или на маса.4.Тоа може да се користи и отворен или затворен кога целосно наполнета под 8 часа на сончевата светлина.5.Целосно водоотпорен : Не грижи за дожд, снег, мраз, или лапавица.Pacekage се вклучени : 2*LED Соларна Светилка Светлина2*Пластична Основа Колец2*Подолго Земјата Прашање2*Упатство

SOLLED външна чешма водна помпа с led подсветка потопяема помпа с 3 распылительными дюзите за аквариум Aquarium езерото Хидропоника

BGN 38.00 51.30

SOLLED Отворено Фонтана Пумпа за Вода со ЛЕД Светло Потопна Пумпа со 3 Спреј Млазницата за Аквариум Риба Резервоарот Езерцето ХидропоникаОпис : Предмет тип : LED пумпа за фонтанаТип : потопна пумпаНапон : 110 V / 60 HzМоќност : 10 WМаксимален проток : 600 L / HЛифт на висина : 0~30 смСпреј шема : 3 обрасци, како што е прикажано во сликаИзвор на светлина : LEDСветла боја : белаГолемина на : 12*8*7.5 cm / 4.7*3.1*2.9 инчПродолжување цевка должина : 12.5~23 смКабел должина : 190cmТежина : 629gДодатоци : 4* продолжување + 1* продолжување цевка + 1* пониски фонтана главата млазницата + 1* waterspray млазницата +1* waterbell млазницата вметнете + 1* труба млазницата insertУпотреба : Поврзете го продолжување цевки да се пумпа Изберете фонтана главата за саканата вода ефект, и да се соберат Прикачување на екстензии за да го долниот дел на филтерот кутијаПредупредува Ова пумпа евалуиран за употреба со вода само. Користете соодветен извор на енергија како што е означено на пумпа етикета. Чувајте го кабелот подалеку од високи температури или други извори на топлина. Не пумпа загрева течности. Нека не се на пумпа се кандидира сува...

IP68 RGB червени лампи от неръждаема стомана подземно осветление външно led 3W step 12v комплект тела spot inground floor garden издълбана

BGN 318.00 318.16

Нерѓосувачки челик IP68 висока моќност 3 W LED RGB подземни светлина RGB LED чекор светлина 3 W RGB 3in1 12 V Led палубата светилка Почитувани купувачот Ако се погледне во продавница производ Пред да плаќаат, најдобро е да стапите во контакт со мене, Бидејќи јас треба да ја потврдите вашата цел во детали, вклучувајќи детали за производот, превозот адреса, потребната логистика...

IWHD водоустойчив баня LED огледало, с монтиран на стената лампа модерен Crystal халба бира, с монтиран на стената лампа домашно осветление, осветителни тела от неръждаем?

BGN 219.00 219.20

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) 11cm вкупна Ширина (СМ) 44 / 54 / 64cm Целокупната Длабочина (CM) 9cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица (W) max5w Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјалметал / Кристал Декорација Материјал метал / Кристал Тежина Нето Тежина(кг) 2.5 / 3.5 / 4.5 kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

10W неръждаема стомана 2head CREE COB външна лампа, стенни аплици LED Garden Light осветление в банята, с монтиран на стената лампа UP Down LED Light Wall

BGN 570.00 721.60

Бесплатен превозот 5 година гаранција КРИ 10 W КОЧАН Двоен LED Надворешен Ѕид Светлина Отворено LED Ѕид Светилка за отворен водоотпорен IP67LED Type : КОЧАН LED Ѕид светлинаМоќност : 2*5 WМатеријал : Нерѓосувачки челикНапон : AC85265 V / DC12 VLED Чип : КРИ LED ЧипЛумен Флукс : 100 Lm / WБоја : Топло Бела ИЛИ Ладно Бела боја ИЛИ БелиТемпература На Бојата : Топло бела : 2700 K3200 K; Ладно Бела : 5500 K6000 K; Natral бела : 4000 K4500 K;Зрак Агол : 60 СтепенДимензија : 60mm(D)x200mm(L)Работна Температура : 40 степен ~ 60 степенЖивотниот век : повеќе од 50,000 часаCE&Rohs одобрување5 години гаранција 1 BUC LED ЅИД СВЕТЛИНА содржи 2 ПАРЧИЊА GU10 КОЧАН LED светлото на рефлекторите.Топло прашува : здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, купи што треба производи, нашата компанија се занимава во LED производи индустријата веќе 15 години, ние сме чесни продавачот, ние сме искрено услуга за секој клиент, ако сте купиле производи во нашата продавница, на бројот на линкови на производи не е вистинскиот број на што треба, може да испрати пораки до нас, ние ќе ви ги даде менување на цената и количината на производи, ние треба да се потсетиме драги пријатели, различни цени за различни квалитетот на производот, нашите LED светла, употреба на високо квалитетни управувано напојување и висок квалитет на КРИ чип, производот пред да ја испратите, ние треба 48 часа стареење тест, се осигура дека ќе го добиете производот е квалификуван, ако ви треба повеќе квантитет, можете да контактирате со нас однапред, ние ќе ви ги даде разумна цена, ви благодариме!Внатрешна ИЛИ Надворешна : Сервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн...

12v 24v 1w 3W Buried Light Mini Outdoor Waterproof Led Underground Light 3w Rgb Red Green Blue 3w Led Floor Light

BGN 195.52

Повеќе Информации 12 V 24 V 1w 3w погребан светлина мини Отворено водоотпорен LED подземни светлина 3 W RGB црвена зелена сина 3 W LED кат светлина1) име на Производ : led подземни светлина 1 W 3 W 2) LED бренд : Висок epistar 3) CRI : 80 Ra 4) Светлосен флукс : 90 LM,210240lm 5) за Инсталација : пред собранието / Погребан 6) Зрак агол : Еден оптички port / dual оптички port / Sanko устата 7) Влезен напон и струја : DC12 V24 V[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Мерки на претпазливостПостојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне : )1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

3W AC85-265V Morden Led осветление стена за домашно четене нощни стенни осветителни тела

BGN 28.85

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip ThisСпецификацијаВлезна моќност : AC85265 VМоќ : 1*3 WСветла боја : бела / топло белаЗрак агол : 30Светлината главата големина : L40*D32mmПодрумот големина : L90*W60*H30mmЗаградата големина : L170*W32mmLed чип : epistarБоја На СветлинаВо Однос СветлаФункција1...