• Ново
LED баня суета огледало лампа 52,5 см сплав и акрил, водоустойчив светлина, с монтиран на стената лампа

LED баня суета огледало лампа 52,5 см сплав и акрил, водоустойчив светлина, с монтиран на стената лампа

BGN 109.00
BGN 136.00
-20 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Цвят На Абажура:
Злато
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Стил:
Модерен
документ:
UL, CE,VDE, RoHS ce,CCC
Напрежение:
90-260V
Техника:
Боядисаната
Източник На Захранване:
AC
Приложение:
Баня
Материал:
акрил
Материал На Корпуса:
Желязо
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Гаранция:
2 години
Базов Тип:
Е14
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Дали диммируемым:
No
Тип На Сянка:
Матирано Стъкло
Брой източници на светлина:
1
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж

Те също купуват с този продукт

Nordic Industrial retro Wall Lamp Aluminum Околовръстен Tube LED Wall Светлини living вечеря bedroom Home Lighting Decorative

BGN 119.00 158.40

Нордиските Индустриски ретро Ѕид Светилка Алуминиум Кружна Цевка LED Ѕид Светла кои живеат јадење спални Дом Декоративни Осветлувањематеријал : alunminum,димензии : должина 60см и 80см боја : надвор црна внатрешна златна Извор на Светлина : LED Светилки / заштеда на Енергија светилка, Lumiled сијалица Апликација : Дневна соба / менза / студија соба / спалната соба / ресторан / кафуле / бар / скалило / Лофт Осветлување Област : 510 метри квадратни База Тип : E27 E14 Pls забелешка , должина 60СМ употреба E14 светилки, должина 80см употреба E27bulbs Е Светилки се Вклучени : НИКОЈ

USB Charge Touch Led Light за подаръци

BGN 28.00 29.60

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на ламба, исто како вистинска еден.Два начини, седум бои за подобри перформансиНаправена од акрилик, envrironmental и безбедно да се користи.Направени за создавање на романтично опкружување.Одличен подарок за децата,на девојка и семејства.USB или батерии и двете може да се користат за снабдување со енергија.Белешка : Постојат 7 бои, секој пат кога ќе го притиснете копчето, тоа се промени за една боја(7times).Осмиот притиснете на друг начин : боја се менува автоматски...

MiLight 9W RGB + CCT LED Garden Light DC24V / AC86~265V IP65 водоустойчив външен led лампа WiFi съвместим 2.4 G безжично дистанционно управление

BGN 8.00 11.01

Производ ПараметриИме на производ : 9 W RGB+УПТ LED Градината СветилкаМодел Бр : FUTC01Моќност : 9 WВлезен Напон : 24 V DCТемпература на бојата : 2700 K~6500 KПрозрачна Флукс : 700 LMСветлина Ефикасност : 80 LM / WCRI : 80Животниот век : 50000 часаЗрак Агол : 15°Осветлување растојание : 10mIP го Оценувате:IP65Materia I : AIuminumИме на производ : 9 W RGB+УПТ LED Градината СветилкаМодел Бр...

Детски играчки на батерии LED Rainbow Colorful Night Light Voice&Light Control декоративни светлини детска нощна лампа

BGN 23.00 23.97

Пријателски Потсетување : Ве молиме да добијат сини картони пред шопинг!JAYOR LED Виножито Шарени Ноќ Светлина Глас&Светлина Контрола Декоративни Светилки Бебе Ноќни Ламби Деца Играчка Напојува од Батерии1 : 52*13*24cm2...

Топла бяла дървена буква LED палатка знак азбука светлина нагоре лека нощ вътрешен стенен декор за сватба прозореца на дисплея светлина

BGN 7.82

Бренд Нови Заградени LED Азбука Букви Голема Божиќ ПодарокГолема Потрага Дома Декор Азбука LED ПисмаАко одлучите X Y Z W & ве молиме да ни оставите порака.Мека топол сјај, што ги прави голема како ноќ светлина, овие се сите направена од МЕДИЈАПАН и огорчен бели, овие може да биде ѕидот висеше или слободни стоиТрае 2 AAA батерииголемина : 15.5 cm X 14cm X 3.5 смСите предмети се Рачно мерење, тоа ќе биде постои мало отстапување,се надевам, ќе може да се разбере.Пакет : 1x Писмо светлина (Батерии и други предмети кои не се вклучени)За боја : Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината,се надевам, ќе може да се разбере.Answer : ___________________________ Note : 1...

IP68 Водоустойчив 316 неръждаема стомана AC12V 18W 3-in-1 rgb led извора на светлината DMX512 контролируем, приложими в прясна / солена (морска) вода

BGN 2492.80

IP68 водоотпорен 316 од не ' рѓосувачки челик AC12 V 18 W 3во1 rgb led фонтана светлина DMX512 контрола Применливи во свежа / Сол(море) вода идеални за осветлување на декорирање за вода сценски места 20pcs / многу промоција Карактеристики : AC12v 12pcs x 3w rgb led фонтана осветлувањеDemension големина : Dia179mm x H 77mmМлазницата Дијаметар : 50mmLed боја : RGB целосна бои(црвена / зелена / bule / жолта боја / бела исто така е достапен)RGB боја weavlength : Црвена 620625nm, Зелена 520530nm, Blue460470nmВлезен напон : AC / DC 12 VПрозрачна Флукс (Lm) : 100350 Lm ±10%(RGB)Фреквенција : 50~60 HzПотрошувачка на енергија : 18wLed количина : 12pcs x 3w 3во1 висока моќност предводена чиповиЗрак агол : 25° / 30° / 45° / 60°Заштита на стандардот : IP68Контрола начини : RGB DMX512 контролаТело материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик(V4 A) + транспарентен pc покритиеПрименливи во хлор (свежи) или Сол (море) водаРаботна температура : 40 ~ +55°CЖивотен век : >50.000 часаСертификат : CE & ROHS & FCCТежина : 1.8 KGГаранција : 3 годиниНапомена : 1...

Лесен е модерен стенен монтаж аплици LED монтиран на стената лампа за дома вътрешно осветление огледало за баня лампа Lampe Murale Лампара

BGN 72.00

Спецификации Светлината Информации Тип Бања Осветлување Карактеристики LED Стил Модерна / Современа Заврши Electroplated Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина 5cm(1.97 инчи) вкупна Ширина 16cm(6.30 инчен) Вкупно Длабочина 9cm(3.54 инчи) Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База LED Интегрирани Wattage по Сијалица МАКС 4 W Материјал Тела Материјал Метал Сенка Акрилик Материјал Тежина Нето Тежина(kg) 0.8Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Ретро свещник промишлена настолна лампа дървени база 3 лампи с ключ LED light for caffe нощни ресторант 220V

BGN 114.00 160.00

Информации за производотТехнички Детали Ставка Тежина 1.6 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YYTGM315 Боја ЦРНА Стил Американската држава Заврши ЦРН Материјал МЕТАЛ Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите целВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Новост Батман Joker Smile Double Face 3D Illusion Bulb лампа LED Night Light USB настолни настолни лампи спалня Lamparas 3D LED

BGN 21.00 25.41

Новина Џокер Бетмен Двојно Лице 3 D Илузија Крушка Светилка LED Ноќ Светлина USB Табела Биро Светилки Спалната соба Lamparas 3 D LED Карактеристики : Страна на Допир Копче Led Светилка : до Промена на расположението, со избирање на еден од 7 различни режими на боја само со допирање на контрола на копчето на базата заштита на Животната средина и заштеда на Енергија Led Биро Светлина : Моќ поминуваат : 0.015 kw.h / 24 часа; LED животен век : 10000hours Бидејќи 3 D Илузија Светлина се напојува преку USB И LED, суперсветли LED светла, кои никогаш не се загреат и да се користат многу малку енергија, ова е совршено и безбедно ноќ светлина USB Напојува led светло : Можете да моќ овој објект со компјутер, компјутер, таблет компјутер, телефон или друг уред со usb порт Мултифункција : Тоа може да се стави во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафе, ресторан итн декоративен светлина...

Кристален свещ стенен led лампа за четене, с монтиран на стената лампа баня светлина стенен монтаж аплици led стълбище спалня лампа, свещник

BGN 127.00 144.00

Материјал : полски хром, железо+стакло+ кристалноголемина : една светла дијаметар околу 24m*висина за 38cmдве светла дијаметар околу 38m*висина за 42cmсветилки : E14 или E12 1 или 2*40w(pls употреба LED сијалица ,која може да спаси повеќе енергија)сијалица не вклучуваат​Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

3W AC85-265V Morden Led осветление стена за домашно четене нощни стенни осветителни тела

BGN 28.85

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip ThisСпецификацијаВлезна моќност : AC85265 VМоќ : 1*3 WСветла боја : бела / топло белаЗрак агол : 30Светлината главата големина : L40*D32mmПодрумот големина : L90*W60*H30mmЗаградата големина : L170*W32mmLed чип : epistarБоја На СветлинаВо Однос СветлаФункција1...

Съвременната простота led осветление стена спалня нощна лампа за четене на пасаж стенни аплици коридор посоката на светлината се регулира AC 90-260V

BGN 32.00 58.45

Добредојдовте на Vecli бренд продавница Ние, главно, се продаде модерната модасветла Квалитет и најдобра услуга се загарантирани...

12v 24v 1w 3W Buried Light Mini Outdoor Waterproof Led Underground Light 3w Rgb Red Green Blue 3w Led Floor Light

BGN 195.52

Повеќе Информации 12 V 24 V 1w 3w погребан светлина мини Отворено водоотпорен LED подземни светлина 3 W RGB црвена зелена сина 3 W LED кат светлина1) име на Производ : led подземни светлина 1 W 3 W 2) LED бренд : Висок epistar 3) CRI : 80 Ra 4) Светлосен флукс : 90 LM,210240lm 5) за Инсталација : пред собранието / Погребан 6) Зрак агол : Еден оптички port / dual оптички port / Sanko устата 7) Влезен напон и струја : DC12 V24 V[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Мерки на претпазливостПостојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне : )1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

(20 бр./ лот ) водоустойчив мини led балон светлина батерия работи за бутилка, на хартиен фенер, под ваза с украса

BGN 13.76

( 20pieces / многу ) Водоотпорен Мини LED Балон Светлина Батеријата работат за Ballon, Хартија Фенер,Под Вазна ДекорацијаНие сме Фабрика Снабдувач!!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло Бела , Бела , Теал Сина , Портокалова, Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Килибар , R G B (бојата се Менува).,Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка,RGB боја blingking...

IP68 316 неръждаема стомана rgb led фонтан светлина 15 Вата AC12v 9x3w Epistar 3-в-1 rgb led подводна лампа 60 бр./лот DHL безплатна доставка

BGN 7831.68

IP68 316 од не ' рѓосувачки челик rgb led фонтана светлина 15w AC12v 9x3w Epistar 3во1 rgb лер подводни светилки идеални за осветлување на декорирање за вода сценски места 60pcs / многу промоција на курирската служба DHL FEDEX ЕМС бесплатен превозот Карактеристики : 12v 9pcs x 3w rgb led фонтана светлинаDemension големина : Dia179mm x H 77mmМлазницата Дијаметар : 50mmLed боја : rgb (r ед / зелена / bule / топло бела / природна бела / ладно бела еден бои, исто така, е достапна)weavlength : Црвена 620 625nm, Зелена 520530nm, Blue460 470nmВлезен напон : AC / DC 12 VФреквенција : 50~60 HzПотрошувачка на енергија : 15w (9x3w)Led количина : 9pcs x 3w висока моќност предводена чиповиЗрак агол : 25° / 30° / 45° / 60°Заштита на стандардот : IP68Контрола начини : RGB DMX512 контролаТело материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик(V4 A) + транспарентен pc покритиеРаботна температура : 40 ~ +55°CЖивотен век : >50.000 часаСертификат : CE & ROHS & FCCТежина : 1.8 KGГаранција : 3 годиниНапомена : 1...

2W 24V 12 ВОЛЬТОВАЯ LED ЛАМПА ЗА ЧЕТЕНЕ

BGN 12.64

12v led читање светилки,12v ѕид читање светлина,12v 24v led ѕид светилка,12v led читање светлина,автомобил led место светло 12v,12v автомобилската led светло,12v 24v led авто светлина,12 volt led чамец светла,12 volt led читање светлина,12 volt led читање светилки,12 volt читање светлина,12 volt читање светилка,12 volt читање led светла,led 12 volt читање светилка,12v читање светлина, 12v читање светилка,12v читање led светилка,12v читање на светлината led, СПЕЦИФИКАЦИИ : ОБЈЕКТ : 2 W 24 V 12 VOLT LED ЧИТАЊЕ СВЕТЛИНА МОДЕЛ : WXHS4865102 ТЕКСТ : DC12 V,DC24 V,DC1030 V МОЌ : 2 W LUMENS : 150 LM CRI : 82 СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 30 СТЕПЕН светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување БАЗА ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА, БЕЛА ДИМЕНЗИЈА : Глава (D48*L65 MM), БАЗА (D65*H20 MM) ПРЕКИНУВАЧ : копчето за вклучување база, може да биде бела боја или црна боја на СВЕТЛИНА БОИ : РАЗЛИЧНИ ЛЕЌА ОПЦИИ : леќи на камерата може да сејасно леќа : повеќето светламушка леќа : средни светлаfogged леќа : најмалку светлаМОНТАЖА ТИП : ДРУГИ СЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ : моќ може да биде 1w, 2w, 3w,5w,9w,10w,12wФУНКЦИЈА : 1.висок квалитет led чипови, обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI / РА2.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон3.чист алуминиум за домување снабдување со добра топлина мијалник, bended лесно, снабдување 360degree насока осветлување.4.можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за било машини5...

2 бр./лот Слънчев тревата светлина градина 96LED танцующее пламък външно осветление за водоустойчиви Слънчев Факел светлина на пътя начало Слънчева лампа

BGN 127.98

2 парчиња / многу Соларни Градината Светилка Светла 96 LED Танцување Пламен Осветлување Отворено Водоотпорен Тревник Светилка Сончевата Патека Декорација СветлаБоја : соларна светилка светлината(2 Парчиња)Спецификации : Liion Батерија : 2200m AhLiion Батерија Век Живот : 500 круговиLED Span Живот : 50,000 ЧасаСоларни Време на Полнење : 8 HrsСоларен Панел Span Живот : Повеќе од 5 годиниФункција : 1.Авто се идентификуваат ден или ноќ2.Оваа соларна пат факел светлина напојува ратан кошница со треперење килибар LED светло ќе додадете убав декор елемент на било патио, ресторан или градина област.3.Кога пак на соларна светилка на светлината, создава прекрасна светлина шема за вашиот патио, градината или на маса.4.Тоа може да се користи и отворен или затворен кога целосно наполнета под 8 часа на сончевата светлина.5.Целосно водоотпорен : Не грижи за дожд, снег, мраз, или лапавица.Pacekage се вклучени : 2*LED Соларна Светилка Светлина2*Пластична Основа Колец2*Подолго Земјата Прашање2*Упатство

Творчески постмодернистский минималистичен led монтиран на стената лампа персонализирани скандинавски монтиран на стената лампа за спални хол коридор ресторанта

BGN 108.00 157.10

Креативни Посмодерна Минималистички LED Ѕид Светлина Персоналните Нордиските Ѕид Светилка За Спалната соба Дневна Соба и Ходникот Хотел РесторанУпатство За Купување : Професионални Фабрика Онлајн Продавница...

Модерни кристални глави LED монтиран на стената лампа за баня огледало отпред златни стенни аплици мивка кристални стенни осветителни тела

BGN 232.00

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Кристал ѕид Светлина Големина за 2 Глави : Должина 32cm, висина 13.5 cm, Подалеку од ѕидот 19cm (12.6" x 5.3" x 7.5") Големина за 3 Глави : 50cm Должина, висина 13.5 cm, Подалеку од ѕидот 19cm (19.7" x 5.3" x 7.5") Големина за 4 Глави : Должина 64cm, висина 13.5 cm, Подалеку од ѕидот 19cm (25.6" x 5.3" x 7.5") Извор на Светлина : 3 W LED за глава(Цената вклучува светилки) Напон : 110240 V Материјал : Стакло, Полиран Хром Пакет се вклучени : 1*ѕид Светилка****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

22 см бели букви LED Night Light палатка знак азбука настолна лампа закрит рожден ден, сватба събитие маса партия спалня, с монтиран на стената лампа

BGN 13.00 24.51

ТОПЛА ПРОДАДЕ СВЕТЛИНА ДО ВАШИОТ ЖИВОТ $ 8.65 / место $11.65 26 % ПОПУСТ $ 3.59 / место $3.99 10 % ПОПУСТ $ 15.83 / место $21.83 27 % ПОПУСТ $ 11.99 / место $16.99 29 % ПОПУСТ $ 4.53 / место $4.83 6 % OFF $ 13.99 / место $22.49 38 % ПОПУСТ $ 8.88 / место $16.88 47 % ПОПУСТ $ 6.85 / место $9.85 30 % ПОПУСТ $ 8.49 / место $15.89 47 % ПОПУСТ $ 7.85 / место $11.89 34 % ИСКЛУЧУВАЊЕ $ 18.61 / место $26.61 30 % ПОПУСТ $ 21.99 / место $29.99 27 % ПОПУСТИма 29 дизајни во овој оглас AZ ,&,# ,@, ако сакате повеќе писмо...

IP68 RGB червени лампи от неръждаема стомана подземно осветление външно led 3W step 12v комплект тела spot inground floor garden издълбана

BGN 318.00 318.16

Нерѓосувачки челик IP68 висока моќност 3 W LED RGB подземни светлина RGB LED чекор светлина 3 W RGB 3in1 12 V Led палубата светилка Почитувани купувачот Ако се погледне во продавница производ Пред да плаќаат, најдобро е да стапите во контакт со мене, Бидејќи јас треба да ја потврдите вашата цел во детали, вклучувајќи детали за производот, превозот адреса, потребната логистика...

IWHD водоустойчив баня LED огледало, с монтиран на стената лампа модерен Crystal халба бира, с монтиран на стената лампа домашно осветление, осветителни тела от неръждаем?

BGN 219.00 219.20

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) 11cm вкупна Ширина (СМ) 44 / 54 / 64cm Целокупната Длабочина (CM) 9cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица (W) max5w Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјалметал / Кристал Декорација Материјал метал / Кристал Тежина Нето Тежина(кг) 2.5 / 3.5 / 4.5 kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...