• Ново
LED Modern Геометричен Желязо Acryl Black White САМ Magic Box LED Lamp LED Light Wall lamp-Light Wall Wall Sconce For Store Bedroom

LED Modern Геометричен Желязо Acryl Black White САМ Magic Box LED Lamp LED Light Wall lamp-Light Wall Wall Sconce For Store Bedroom

BGN 112.00
BGN 120.00
-7 %
В магазина

Брой продукти


Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!
Prodcut Информации :
1.Напон : AC90-260 V
2. Боја : црна/бела
3. Светла Боја : Бела/Топло
4. Материјал : Железо,acryl
5. Светлината Sourc : LED чип
6.Е светилки вклучени : Да
7.Пакување : .Извоз стандард пакување : пена+картон+дрвени гајби/случај ако е потребно.

Подробности

Мощност:
warm light, white light
Тип Елемент:
Стенни Лампи
документ:
UL, CE, EMC,LVD, VDE, ССА,CCC
Характеристики:
Геометричен черно-бял цвят
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Празник
Материал На Корпуса:
Желязо
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Цвета На Купето:
Бял, Черен
Гаранция:
3 години
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Стил:
Модерен
Тип На Сянка:
Желязо
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Напрежение:
90-260V
Техника:
позлатени
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Номер На Модела:
25875 W
Дали диммируемым:
No
Материал:
Метални
Брой източници на светлина:
1
Базов Тип:
Led чип
Източник На Светлина:
Led чипове
Материал:
Желязо, Акрил

Те също купуват с този продукт

Новост Батман Joker Smile Double Face 3D Illusion Bulb лампа LED Night Light USB настолни настолни лампи спалня Lamparas 3D LED

BGN 21.00 25.41

Новина Џокер Бетмен Двојно Лице 3 D Илузија Крушка Светилка LED Ноќ Светлина USB Табела Биро Светилки Спалната соба Lamparas 3 D LED Карактеристики : Страна на Допир Копче Led Светилка : до Промена на расположението, со избирање на еден од 7 различни режими на боја само со допирање на контрола на копчето на базата заштита на Животната средина и заштеда на Енергија Led Биро Светлина : Моќ поминуваат : 0.015 kw.h / 24 часа; LED животен век : 10000hours Бидејќи 3 D Илузија Светлина се напојува преку USB И LED, суперсветли LED светла, кои никогаш не се загреат и да се користат многу малку енергија, ова е совршено и безбедно ноќ светлина USB Напојува led светло : Можете да моќ овој објект со компјутер, компјутер, таблет компјутер, телефон или друг уред со usb порт Мултифункција : Тоа може да се стави во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафе, ресторан итн декоративен светлина...

USB Charge Touch Led Light за подаръци

BGN 28.00 29.60

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на ламба, исто како вистинска еден.Два начини, седум бои за подобри перформансиНаправена од акрилик, envrironmental и безбедно да се користи.Направени за создавање на романтично опкружување.Одличен подарок за децата,на девојка и семејства.USB или батерии и двете може да се користат за снабдување со енергија.Белешка : Постојат 7 бои, секој пат кога ќе го притиснете копчето, тоа се промени за една боја(7times).Осмиот притиснете на друг начин : боја се менува автоматски...

Монтиран на стената лампа, спалня, баня прост led малка странична лампа творчески твърди дете дървен балкон стълба за преминаване от дневна дървени тела ZH

BGN 110.38

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјали : дрво ПВЦ(2) Боја : ДРВО(3) Осветлување : LED (топла и ладна светлина, може да го изберете)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.две стил може да се избереголемина : види опис

Във форма на сърце, балон любов 3d Лампара с 7 цветове на светлината, за да украсят дома лампа невероятна визуализация невероятна оптична илюзия

BGN 27.00 31.68

Срце облик на Балон 3 D Светилка ЉУБОВ Романтична Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА Декоративни Табела Светилка USB Шарени Промена на Бојата Девојка ПодарокОпис на Овој производ доаѓа со 7 прилагодливи светлина, боја, светлина со посебни трепка режим и да трепка брзо...

Творчески постмодернистский минималистичен led монтиран на стената лампа персонализирани скандинавски монтиран на стената лампа за спални хол коридор ресторанта

BGN 108.00 157.10

Креативни Посмодерна Минималистички LED Ѕид Светлина Персоналните Нордиските Ѕид Светилка За Спалната соба Дневна Соба и Ходникот Хотел РесторанУпатство За Купување : Професионални Фабрика Онлајн Продавница...

IP68 RGB червени лампи от неръждаема стомана подземно осветление външно led 3W step 12v комплект тела spot inground floor garden издълбана

BGN 318.00 318.16

Нерѓосувачки челик IP68 висока моќност 3 W LED RGB подземни светлина RGB LED чекор светлина 3 W RGB 3in1 12 V Led палубата светилка Почитувани купувачот Ако се погледне во продавница производ Пред да плаќаат, најдобро е да стапите во контакт со мене, Бидејќи јас треба да ја потврдите вашата цел во детали, вклучувајќи детали за производот, превозот адреса, потребната логистика...

Ретро свещник промишлена настолна лампа дървени база 3 лампи с ключ LED light for caffe нощни ресторант 220V

BGN 114.00 160.00

Информации за производотТехнички Детали Ставка Тежина 1.6 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YYTGM315 Боја ЦРНА Стил Американската држава Заврши ЦРН Материјал МЕТАЛ Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите целВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

24 W led подземни лампа 12V 24V 110V 220V 85-265 в открито IP67 водоустойчив погребенные светлини DMX512 цвят на градинско осветление CE

BGN 55.00 55.44

24 W LED Подземни Светилки 12 V 24 V 110 V 220 V 85265 V Отворено IP67 Водоотпорен Погребан светла DMX512 Боја Градина Осветлување CEНиска Моќност : заштеди до 90% моќ споредуваат со халоген во иста светлина...

SOLLED външна чешма водна помпа с led подсветка потопяема помпа с 3 распылительными дюзите за аквариум Aquarium езерото Хидропоника

BGN 38.00 51.30

SOLLED Отворено Фонтана Пумпа за Вода со ЛЕД Светло Потопна Пумпа со 3 Спреј Млазницата за Аквариум Риба Резервоарот Езерцето ХидропоникаОпис : Предмет тип : LED пумпа за фонтанаТип : потопна пумпаНапон : 110 V / 60 HzМоќност : 10 WМаксимален проток : 600 L / HЛифт на висина : 0~30 смСпреј шема : 3 обрасци, како што е прикажано во сликаИзвор на светлина : LEDСветла боја : белаГолемина на : 12*8*7.5 cm / 4.7*3.1*2.9 инчПродолжување цевка должина : 12.5~23 смКабел должина : 190cmТежина : 629gДодатоци : 4* продолжување + 1* продолжување цевка + 1* пониски фонтана главата млазницата + 1* waterspray млазницата +1* waterbell млазницата вметнете + 1* труба млазницата insertУпотреба : Поврзете го продолжување цевки да се пумпа Изберете фонтана главата за саканата вода ефект, и да се соберат Прикачување на екстензии за да го долниот дел на филтерот кутијаПредупредува Ова пумпа евалуиран за употреба со вода само. Користете соодветен извор на енергија како што е означено на пумпа етикета. Чувајте го кабелот подалеку од високи температури или други извори на топлина. Не пумпа загрева течности. Нека не се на пумпа се кандидира сува...

IP68 Водоустойчив 316 неръждаема стомана AC12V 18W 3-in-1 rgb led извора на светлината DMX512 контролируем, приложими в прясна / солена (морска) вода

BGN 2492.80

IP68 водоотпорен 316 од не ' рѓосувачки челик AC12 V 18 W 3во1 rgb led фонтана светлина DMX512 контрола Применливи во свежа / Сол(море) вода идеални за осветлување на декорирање за вода сценски места 20pcs / многу промоција Карактеристики : AC12v 12pcs x 3w rgb led фонтана осветлувањеDemension големина : Dia179mm x H 77mmМлазницата Дијаметар : 50mmLed боја : RGB целосна бои(црвена / зелена / bule / жолта боја / бела исто така е достапен)RGB боја weavlength : Црвена 620625nm, Зелена 520530nm, Blue460470nmВлезен напон : AC / DC 12 VПрозрачна Флукс (Lm) : 100350 Lm ±10%(RGB)Фреквенција : 50~60 HzПотрошувачка на енергија : 18wLed количина : 12pcs x 3w 3во1 висока моќност предводена чиповиЗрак агол : 25° / 30° / 45° / 60°Заштита на стандардот : IP68Контрола начини : RGB DMX512 контролаТело материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик(V4 A) + транспарентен pc покритиеПрименливи во хлор (свежи) или Сол (море) водаРаботна температура : 40 ~ +55°CЖивотен век : >50.000 часаСертификат : CE & ROHS & FCCТежина : 1.8 KGГаранција : 3 годиниНапомена : 1...

Стенен Дизайн На Облекло Декоративна Стена Издухано Стъкло Изкуство

BGN 2080.00

Состојба : Brand New & Висок КвалитетТип : Дома Хотел оркестарот Рака Разнесени Murano Стакло Ѕид УметностМатеријал : СтаклоБоја : како што е прикажано во pitureКоличина : Големина : D25cm D30cm(8 парчиња) D35cmD40cm(2 парчиња) MOQ : 10pcs / set...

Лесен е модерен стенен монтаж стенни лампи акрил led монтиран на стената лампа за дома вътрешно осветление огледало в банята лампа Lampe Murale Лампара

BGN 127.98

Спецификации Светлината Информации Тип Бања Осветлување Карактеристики LED Стил Модерна / Современа Заврши Electroplated Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина 5cm(1.97 инчи) вкупна Ширина 39cm(15.35 инчен) Вкупно Длабочина 11.5 cm(4.53 инчи) Сијалица Информации Сијалица База LED Интегрирани Wattage по Сијалица МАКС 8 W Материјал Тела Материјал Метал Сенка Акрилик Материјал Тежина Нето Тежина(kg) 1.35 kgПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Топла бяла дървена буква LED палатка знак азбука светлина нагоре лека нощ вътрешен стенен декор за сватба прозореца на дисплея светлина

BGN 7.82

Бренд Нови Заградени LED Азбука Букви Голема Божиќ ПодарокГолема Потрага Дома Декор Азбука LED ПисмаАко одлучите X Y Z W & ве молиме да ни оставите порака.Мека топол сјај, што ги прави голема како ноќ светлина, овие се сите направена од МЕДИЈАПАН и огорчен бели, овие може да биде ѕидот висеше или слободни стоиТрае 2 AAA батерииголемина : 15.5 cm X 14cm X 3.5 смСите предмети се Рачно мерење, тоа ќе биде постои мало отстапување,се надевам, ќе може да се разбере.Пакет : 1x Писмо светлина (Батерии и други предмети кои не се вклучени)За боја : Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината,се надевам, ќе може да се разбере.Answer : ___________________________ Note : 1...

22 см бели букви LED Night Light палатка знак азбука настолна лампа закрит рожден ден, сватба събитие маса партия спалня, с монтиран на стената лампа

BGN 13.00 24.51

ТОПЛА ПРОДАДЕ СВЕТЛИНА ДО ВАШИОТ ЖИВОТ $ 8.65 / место $11.65 26 % ПОПУСТ $ 3.59 / место $3.99 10 % ПОПУСТ $ 15.83 / место $21.83 27 % ПОПУСТ $ 11.99 / место $16.99 29 % ПОПУСТ $ 4.53 / место $4.83 6 % OFF $ 13.99 / место $22.49 38 % ПОПУСТ $ 8.88 / место $16.88 47 % ПОПУСТ $ 6.85 / место $9.85 30 % ПОПУСТ $ 8.49 / место $15.89 47 % ПОПУСТ $ 7.85 / место $11.89 34 % ИСКЛУЧУВАЊЕ $ 18.61 / место $26.61 30 % ПОПУСТ $ 21.99 / место $29.99 27 % ПОПУСТИма 29 дизајни во овој оглас AZ ,&,# ,@, ако сакате повеќе писмо...