• Ново
UniqueFire висококачествено фенерче UF-1501-XRE мащабируем фокусирующий обектива опция за бяло / зелено/червено на светлината за работа на открито за нощно виждане

UniqueFire висококачествено фенерче UF-1501-XRE мащабируем фокусирующий обектива опция за бяло / зелено/червено на светлината за работа на открито за нощно виждане

BGN 49.00
BGN 51.18
-4 %
В магазина

Брой продукти


Unique Fire UF-1501-XRE Zoomable Фенерче
Unique Fire Високо Квалитетна Светилка UF-1501-XRE Zoomable Фокусот на Леќата опција За Бела/Зелена/Црвена Светлина За Надворешна Ноќ Визија Спецификации :
Боја : Црна
Lumens : 300 LM
Рефлектор : Конвексен Леќа
Материјал : Алуминиум легура
Модел на LED : XRE LED
Прекинувач : Опашка капа притиснете
Батерија : 2*Батерија 18650 (не се вклучени)
Големина : HD : 45 BD : 25 ТД : 30 L : 211+7
Тежина : 206g
Начини : 3 режими на Високо-Среден-Низок
Погоден за лов, велосипедизам, качување, Секојдневен носат, отворено home-користење, пешачење, кампување, ноќно возење, спелеолошки, спасување и отворено активност итн.
Пакетот Вклучува :
1 x фенерче
(без батерија за транспорт)
Мерки на претпазливост :
• Не работат на светлината директно во очи, инаку силна светлина ќе предизвика трајно оштетување на окото.
• светилка е забрането да ги растурајте, избегнување на мисловните сонце или сијалица штета.
• Кога светилка не може да се одржи висока осветленост, полнењето на батеријата и избегнување на прекумерно испуштање и да предизвика оштетување на батеријата.
• Unscrew на крајот капа кога работат на батеријата и да се обрне внимание на батеријата позитивни и негативни, тогаш се стави во батеријата и завртки на крајот капа.

Подробности

Отделят Цвят:
Зелен, Червен, Бял
Тип Елемент:
Фенери
Просвет:
300
зарядно устройство:
Акумулаторна батерия
търговска марка:
UniqueFire
Материал На Корпуса:
Алуминиева сплав
Източник На Светлина:
Led лампи
Увеличи:
ДА
Мощност:
3W
Тип На Батерията:
18650
документ:
CCC, CE, GS, RoHS, UL
Водоустойчив:
ДА
Цвят:
Черен
Разстояние Осветление:
100-200 м
Режим На Превключване:
Висок / Среден/Нисък
Силна Страна На Регулатори:
2-4 файл
Функция:
Удароустойчив
Фокусно Разстояние:
регулируема
Тип Фенерче:
Лагер
Номер На Модела:
UF-1501-XRE
Модел led топки:
XRE

Те също купуват с този продукт

5 бр. / опаковане. IP67 тръба водоустойчив 1 m USB led Strip Light 60 led DC 5v 5050 SMD WS2812 лента Лента гъвкав неон

BGN 125.00 136.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

100M гмуркане 3000Lm подводен фенер 3x CREE XM L2 LED Факел Light водоустойчив яркост здрав

BGN 39.00 40.80

Овој вид на светилка е навистина неверојатно нуркање светилка, која донесува КРИ XM L2 Led чип, нејзиното производство на светлината може да се постигне да се 3000 Lm...

UniqueFire UF-1508-50 850nm IR водоустойчива led фенерче с устройство за нощно виждане+сърдит ключ+18650 два слота за зарядно устройство+Оръжейницата на инсталация

BGN 96.00 100.78

Unique Fire UF150850 IR 850nm Водоотпорен Led Светилка Со Ноќно Уред+Стаорец Switch+18650 Две Слот Полначот+Пиштол МонтажаПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи...

5630 светодиодна лента 12V гъвкаво декоративно осветление 300LED не водоустойчива led лента бяла / топло бял / син / зелен/червен

BGN 6.00 6.77

5630 LED ЛентаПосветла од 5050 / 3528 LED ЛентаОпис : LED Type : 5630 SMDLED количина : 60 LED / 1 Метар , 300 LED / 5 МетриОперативен напон : DC 12 VАгол На Гледање : 120складирање температура : 40 до 80Оперативен температура : 25 до 60Извор живот : > 50.000 часаКарактеристики : Имитација на традиционалните сијалица формата, широк спектар на апликации;Не содржи инфрацрвени и ултравиолетови спектри, без било зрачење;Нежно светло, висок CRI;Добро antistatic својства;Заштеда на енергија, заштита на животната средина, висока прозрачна флукс;Ултранискоенергетски електрични, оптички моќ конверзија над 95%;Солиден извор на светлина, не се оштетени;Моменталната стабилност, долг живот;висока безбедност фактор потребен напон, струја помали, помалку топлина, без безбедносен ризик.Апликации : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапиАрхитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency,Широко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлувањеПрименливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.Пакет се вклучени : 1 x 5m 5630 LED Лента

80w Epistar multi-чипове integrate high power led backlight module white color light source component parts 8000-8800lm 50 бр./лот

BGN 1708.80

80w Epistar мултичипови се интегрираат висока моќност led осветлување модул бела боја извор на светлина составни делови 80008800lm 50pcs / многу промоција,DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот! Спецификација : 80w мултичипови, висока моќност led осветлување модул светилка*Количина : 1 BUC / антистатички кутија*LED Emitter : 80pcs висока осветленост тајван бренд Epistar LED Чипови*Уредување на чипови : 10 тандем x 8 multipled*Зрак Агол : 120±5 степен*Emiting боја : топло бела / природна бела / ладно бела.*температура на бојата : топло бела 27003200k, природни бело40004500k, чиста бела 60006500kстудено бела 10000k / 12000k / 15000k / 20000k*DC Напред Тековната(АКО) : 2800m A*Светлосен интензитет(IV) : 80008800 LM*DC Напред Напон(VF) : 30.036.0 v*Тежина : 30 g*Животниот Век Време : >50.000 Часа*Во согласност : CE & ROHS*Гаранција време : 3 години Информации : 1...

Подобряване!!! DC24V SMD 5630 5M 16FT 600LED LED гъвкава лента;не водоустойчив; IP33; 45-50LM/LED; двойна редица

BGN 40.00

ПрименаДом и Автомобил DIY осветлувањеАрхитектонски ОсветлувањеБар, Клуб и да Покаже ОсветлувањеТеатарот, Продавницата и Ресторан ОсветлувањеФункцијаСосема нов и висок квалитет.Ултра светла висок интензитет SMD LED светло 5630 Led диоди.Одржување слободни, лесна инсталација.Флексибилни за curving околу наведнува.СпецификацијаБрој на SMD Led диоди : 600pcs (120 Led диоди / Метар)Номинална напон : DC24 VТемпература на бојата : 60006500 K(кул бело).30003500 K(топло бела)Должина на : 500cm.Ширина : 15mmМоќност : 60 W по метар;300 W за 5m / roolСветла боја : Ладна бела / топло бела,pleaes советуваат боја ви треба кога се одржи на aliexpress цел,ви благодаримеСветлина агол : 120°Водоотпорен го оценувате : неводоотпорен;IP33Самолепливи назад со двојно страна селотејпНа секои 6LED cutable без оштетување на остатокот лентиПакет се вклучени1 x 5 M 5630 LED Лента

Светлина следа Led 12W бял черен енергоспестяващ рельсовый светлина краси светлина магазин лампи топло бяло / бяло / червено / синьо / зелено

BGN 32.00

Фабриката wholesale12 W 1200 LM LED Светла Песна,LED Приказ Место светло,Песна Lighing,CE, ROHSБесплатен Превозот 12w ЛЕР Песна Светлината 960 LM AC90265 V White / Black Ултра Светла Продавница Декорација LED Железнички Светлинаимајте на ум : тоа е песна светлината!тоа не е со песна лесна железница!ако ви треба железница (песна ) ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!Име : ЛЕР песна светлинатаМоќност Од 12 WОсветлување боја : бела / топло бела / зелена / блу / црвенаТекст : AC 85265 VБоја температура : (Топло бела : 2700k3300k; кул бело : 6000k7000k)Осветлување Агол : 30 Можете да изберете 15, 30, 45, 60, 90, 12.Сместување : Висока Јачина АлуминиумСијалица, големина : 98 x 170mm (Dx L)LED животен век : >50.000 часаТемпературата на телото : LED работа температура : Гаранција : 2 ГодиниОдобрување : CE / Ro HS / FCCПогоден за shop / супер трговски центар / облека продавница / вински бар / хотел осветлување итн.пакет : 5pcs лер песна светлината 12w

7000-8000k водоустойчива IP65 LED injection module light 2835 smd DC 12v 3 LED high power led modules outdoor lights light

BGN 28.00 29.44

Нема.ОбјектотПараметар00LEDSMD2835 LED 70008000 K 1618 LM01Вози методПостојана диск02НапонDC12 V03Моќ(еден модул)0.72 W(typ)04LED КОЛИЧИНА(еден модул)3 PCS05Макс Врска Количина(ПАРЧИЊА)20(typ)06Маска боја & материјалМлечно бела ПВЦ07Големина66*16*6.0 мм08IP НивоIP6509Работна температура20+6010Акции температура40+8011Гаранција1years / 15000 H12Тежина(20pcs / string)300gПроизвод Функција : 1...

150 бр./лот 72Leds/1m LED luces strip DC 12V LED bar Light SMD 5630 warm white led hard strip кухня led under cabinet light

BGN 357.00 388.48

72 Leds LED цврсти лента 1m Неводоотпорен IP22 12 V LED лента Светлина 5630 SMD бела / топло бела led цврсти бар Бесплатен ПревозотПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 18 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 5630 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакетот вклучува : 150 компјутери 1m led лента светлина

20 бр/лот 5 м 20 светодиоди многоцветен led топка струнни светлини открит коледни светлини начало парти украса AC 220 и 110 в ЕС, САЩ plug

BGN 193.00 203.20

Нови 5 M 20 LED Партија ПРЕДВОДЕНА Божиќ Светла Отворено свадба декорација новина топката светла AC напон 220 V 110 V ЕУ НИ plug самовила светлаКарактеристики1...

Led лента SMD 5630 5 метра 300 led водоустойчива IP65 Гъвкава led лента ивица DC12V студен бял/топло бял/червен/зелен/син цвят

BGN 17.00 17.60

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарLED Лента 5630 SMD 5 Meter 300leds Водоотпорен IP65 лед лента светлина DC12 V Кул Бела / топло бела / Црвена / Зелена / Сина БојаЖариштата : ...

Светодиодна лента 5050 DC12V 30leds/m 5m/set High Color Rendering Index CRI 90 + Flexible LED Light Nature White Non-waterproof LED Strip

BGN 44.00 47.20

Опис : Боја : Природата Бела(4000 K4500 K)LED Лента 5050 DC12 V 30leds / m 5m / set Висока Боја Рендерирање Индекс CRI 90+ Флексибилни LED Светло Природата Белата Неводоотпорен LED Лента Карактеристики : HK ОсветлувањеLED Производство директно;Купи од професионални,Купи со довербаОваа LED Лента се користи со SMD5050 Чип, 1618lm / LED,Повеќе светла од други евтини ленти.Висок CRI90+,нуди извонредни боја конзистентност и боја рендерирање за подобрување на бои на фокусни точки,помогне да се покаже природни бои повеќе vibrantlyПримена : Кујни ,Затворен осветлување и знаци или други sabinet покаже местоLED Тип на : слободен боја SMD5050(1618lm / LED)LED КОЛИЧИНА...

5M 5050 SMD 300 IP65 led водоустойчива led лента 12V Гъвкава led лента 60led/m, бял / топло бял / син/зелен/червен/жълт / RGB цвят

BGN 12.00 20.00

5m SMD 5050 300 Led диоди IP65 Водоотпорен LED лента,12 V флексибилни 60led / m LED лента, бела / топло бела / сино / зелено / red / жолта / RGB Боја Бесплатен ПревозотПредност : 1.Па и Висок Квалитет на Контрола 2.Навремена Испорака 3.Конкурентни Цени 4.Бесплатен превозот Кина Пост Воздух Mail, голем попуст од експрес Испорака Карактеристики на Производот : 1...

20 м / лот RGB LED Strip водоустойчив smd 5050 smd IP68 водоустойчив SMD 300leds/5 м / ролка студено бяло / Гъвкава RGB светодиодна лента RGB led лента

BGN 125.00 136.00

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарНа 20 милиони / многу RGB LED Лента водоотпорен 5050 Вистински IP68 водоотпорен SMD 300leds / 5 M / roll ладно бела / RGB led лента светлинаФункција : 1) се Користи Супер светло 5050 SMD LED како осветлување ресурси.2) 300 КОМПЈУТЕРИ LED / 5 M / roll.3) Големина / многу : 5000 * 10ММ(5050 / 5630).4) Влезен Напон DC 12 V.6) Max моќ 72 W / ролна.Спецификација : 1.Користи Супер светло 5050 SMD LED како осветлување ресурси2.Led : 60 LED / M вкупно 300leds3.Големина : 5000*10*6mm4.LED Боја : Ладна Бела / RGB5.Влезен Напон : DC12 V6.Max моќност : 72 W7.Вкупно LED Количина : 3008.Долг животен век : >50.000 часаФункција : 1...

1m rgb led strip light flexible ws2801 12IC-36leds/m DC12V waterproof led digital strip pixel rgb led лента

BGN 16.00 19.20

метареден метар за да се продаде led лента smd флексибилни светлина 12 IC36leds / m DC12 V водоотпорен RGB led лента ws2801Спецификации : 1) Големина : L500cm x W1.5cm x T0.55cm2) Емитуваат Боја : сон магија боја : Flash, Strobe, Избледи, и Мазна.итн3) Заштита : цевка Водоотпорен IP674) Работен Напон : 12 V DC5) IC чип : WS28016) Прикажи ги агол : 120 ° ~ 140 °7) Работна Температура : 20 ° до 50 °8) Бранова должина(NM) : R650mcd, Г520mcd,Б460mcd9) Wattage : max 10 W / метар,10) Боја Температура : RGB11) PCB Позадина : бела12) LED Кол : 36leds / m, 5meter / ролна, еден пиксел IC контрола три 5050 RGBПримена : 1) Идеален за декорација на градење на контурите, пејсажи осветлување, забава теми,2) Празник на светлината скулптура, декоративна слика, активни знаци, прикажува, продавница прозорци3) И storefronts, бар, ноќен клуб, на улица, тротоарот, дек, парк, тремот, скалите, оградата, таванот, или патеката.4) За вила декоративни осветлување, трговски центри, декоративни осветлување, мост осветлување, плоштади осветлување, погоден за ресторан, хотел, КТВ, диско, ноќни клубови,5) како убава пејзаж на highend забава...

200 x 1M комплекти / Лот линеен ръбчета, алуминиев профил за led strip light и 15 мм дълбок профил alu T за стенни или подови лампи

BGN 1702.00 1791.18

200 x 1 M Групи / Многу Линеарна страната алуминиумски профил led лента на светлина и 15mm длабоко алу Т профил за ѕид или на тротоарите, светилкаLED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : бриши / forsted / млечниот Diffuser ПММА Материјал Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 23.1 X15.4 MM Внатрешна ширина 12.3 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма ТАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

сензорен екран сензор за 8520 hard strip Super Bright Hard Rigid Bar light DC12V 36 led SMD 8520 алуминиев Led Strip light

BGN 12.00 16.94

Пакет се вклучени : (12 V допир 8520 0.5 M +U профил+маска +крајот капи) *1 / 2 / 3 / 4 / 5 компјутеридопре сензорот 8520 хард лента Супер Светло Тешко Цврсти Бар светлина DC12 V 36 СМД led 8520 Алуминиум Легура Led Лента светлина(Допир прекинувачот за dimmable светлината и контрола на&off )PS : 1.Јасно или млечниот маска? ...

IP65 водоустойчивый светлина адвокатско клас Led smd 5050 smd 50cm 36leds 12V с алуминиев профил U водил труден светлина luces витрини за бижута

BGN 247.00 268.80

У Алуминиумски Профил 5050 LED лента светлина 100cm 72leds 12 V со млечниот / заоблачено pc covcer led лента бар тешко цврсти светлина за кујна Спецификација : 1.Име на производ : 5050 LED Цврсти Лента2.Должина : 0.5 m3.Светилки зрак агол : 120 степен4.Материјал : Алуминиум5.Боја : Кул Бело (60007000k) ,Топло бела : 30003500k6.Извор на светлина : 5050 SMD LED.7.LED количина : 36pcs8.Излез Прозрачна : 1416lm по led9.Inpue Напон : DC 12 V10.Водоотпорен : IP65 водоотпорен11.Големина : 54*1.4*1cm12.Работа Температура : 45 степен +45 степени.13...

Безплатна доставка Коледа завеса светлини 3*3 м пълноцветен 300 светодиода CE RoHS фея светлина завеса led ред светлина завеса AC110 / 220V

BGN 31.00 49.60

Бесплатен Превозот божиќ странични светла 3*3 M Полна боја 300leds CE, Ro HS самовила светлина завеса led string светлина завесаОпис : Име на производ : LED Reticulation светлинаLED количина 300боја : Бела, црвена, сина,зелена,жолта, може да направи да нареди сите видови на бојаУпотребата на напон AC220 V / 110 VСветлината растојание од 300 cmНозете инчи Должина од 300 см, 300 cm ...

LRS Meanwell 200W троен изход 5V 12V 24V захранване 200W led power на едро

BGN 37.60

LRS Meanwell 200 W Тројно Излез 5 V 12 V Напојување 24 V,200 W led моќ на големо Производ параметарМОДЕЛLRS2005LRS20012LRS20024ИЗЛЕЗDC НАПОН5 V12 V24 VНОМИНАЛНА СТРУЈА40 A17 A8.8 НаСЕГАШНИОТ ОПСЕГ0 ~ 40 A0 ~ 17 A0 ~ 8.8 НаНОМИНАЛНА МОЌНОСТ200 W204 W211.2 WПОДЕСУВАЊЕ, СЕ ЗГОЛЕМИ ВРЕМЕ1300ms, 50ms / 230 VAC 1300ms,50ms / 115 VAC на полно оптоварувањеДРЖЕТЕ СЕ ДО ВРЕМЕТО16ms / 230 VAC 12ms / 115 VAC на полно оптоварувањеНа ТЕКСТНАПОН СПЕКТАР90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC со switch 240 ~ 370 VDC (вклучите 230 VAC)ФРЕКВЕНТЕН ОПСЕГ47 ~ 63 HzINRUSH ТЕКОВНАТАЛАДНО ЅВЕЗДА 60 A / 115 VAC 60 A / 230 VACЖивотна СРЕДИНАРАБОТА ТЕМП.25 ~ +70℃(се Однесува на "Derating Крива")РАБОТНА ВЛАЖНОСТ20 ~ 90% RH некондензирањеВИБРАЦИИ10 ~ 500 Hz, 5 G 10min. / 1cycle, 60ми...

Tinhofire 20000 лумена светлина King 10T6 LED flashlamp 10 x CREE XML-T6 LED фенерче Фенерчето лампа светлина за лов и къмпинг

BGN 30.00 39.98

20000 lumens Кралот 10 T6 LED flashlamp 10 x КРИ XML T6 LED Светилка Факелот За Кампување Пешачење Лов Работа СветилкаКарактеристики : 100% Сосема Нов Светилки база : КРИ, висока моќност ПРЕДВОДЕНА...