• Ново
5M 5050 SMD 300 IP65 led водоустойчива led лента 12V Гъвкава led лента 60led/m, бял / топло бял / син/зелен/червен/жълт / RGB цвят

5M 5050 SMD 300 IP65 led водоустойчива led лента 12V Гъвкава led лента 60led/m, бял / топло бял / син/зелен/червен/жълт / RGB цвят

BGN 12.00
BGN 20.00
-40 %
В магазина

Брой продукти

5m SMD 5050 300 Led диоди IP65 Водоотпорен LED лента,12 V флексибилни 60led/m LED лента, бела/топло бела/сино/зелено/red/жолта/RGB Боја Бесплатен Превозот
Предност : 1.Па и Висок Квалитет на Контрола 2.Навремена Испорака 3.Конкурентни Цени 4.Бесплатен превозот Кина Пост Воздух Mail, голем попуст од експрес Испорака Карактеристики на Производот : 1. Врвен право 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност. 2. Долг животен век 50.000 часа 3. Континуирана должина, се одликува со 5 метри. 4. Флексибилна лента за curving околу наведнува 5.Целосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблем 6.Ултра-светли но работи на ниски температури 7.Ниска потрошувачка на енергија Спецификации : 1.Големина : L500cm (5 M) x W1cm x T0.35cm 2.Емитуваат Боја : Бела / Топло Бела / Red / Сино / Зелено / RGB 3. Заштита Стапка : IP65 Водоотпорен 4.Работен Напон : 12 V DC 5.LED Количина : 60leds / m, 5meter / тркалаат 6.Погледнете агол : 120 ° ~ 140 ° 7.Работна Температура : -20 ° до 50 ° 8.Wattage : Помалку од 10 W/метар, 9.PCB Боја : Бела Апликација : * Широко се користат за домашна декорација употреба, хотели, клубови, трговски центри * Архитектонски декоративни осветлување, бутик атмосфера осветлување * Широко се применува во Backlighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлување * Итни & security осветлување, реклама знак осветлување * Декоративни светилки за празник, настан, покажуваат изложба * Применливи за автомобил и велосипед декорација, граница или контурата осветлување Пакет се Вклучуваат : 1 х 5 M 5050 IP65 водоотпорен led лента
П : Како можам да добијам попуст? A : цените се покажа дека во нашата продавница се најдобри цената што би можел да понуди. Тоа е најевтиниот цена ќе може да се добие. Сепак, ако вашата цел количина е повеќе од 10pcs(вкупна количина за една цел), може да контактирате со нас пред исплата, што веројатно може да заштедите на превозот цена за вас. За многу големи нарачки, се разбира, ние ќе понуди некои попуст. Ве молиме следете ги подолу процес за да се добие попуст. 1. Направи ред прво, не се плати веднаш. 2. Ни остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате. 3. Ние ќе го промени износот за вас како е можно поскоро. 4. Испраќање на плаќање. П : Што можам да направам ако не сум ја прими пратката за долго време? О : Ако следење на информации покажува лево Кина копното или Хонг Конг, но нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, на парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во својата земја, но не и ажурирани информации, дојавени од вашиот локален поштата сепак, ве молиме да бидете трпеливи да се чека.

Подробности

Отделят Цвят:
Син, зелен, RGB, червено, бяло, жълто, топло бяло
Тип Елемент:
Стриптийз
търговска марка:
теопек
Марка led чипове:
Эпистар
Средният живот (ч):
50000
Модел led чип:
SMD5050
Водоустойчив:
ДА
документ:
CCC, CE, RoHS
Напрежение:
12V
Случай:
дневна
Източник На Захранване:
DC
Вид на уплътнението:
SMD
Консумирана мощност (W/m):
7.36 W/m
Брой Led/M:
60 бр/м
Номер На Модела:
5050-60D-IP65
Технически характеристики (светли мъниста / м):
60

Те също купуват с този продукт

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА 195 MM ВИСОЧИНА 4 W CREE LED БИЖУТЕРИЕН ШКАФ СВЕТЛИНА

BGN 54.40

led накит приказ осветлување,предводена накит место светло,led светлото на рефлекторите за накит,предводена накит центарот на вниманието,накит кабинет led светло,накит екранот led светло,накит led светлото на рефлекторите,предводена накит случај светлина,табела накит светилка,накит приказ осветлување,накит екранот светла,led накит светла,продавница за накит осветлување,продавница за накит светилка,предводена накит осветлување,предводена накит кабинет светлина,накит случај осветлување,приказ на случај осветлување,led светла за прикажување случај,на екранот случај светла,led накит контра светло,накит led светло,led накит табела светилка,предводена накит контра светлина,led накит екран light,накит кабинет led светло,накит кабинет led место светло,продавница за накит led светло,продавница за накит осветлување,накит led осветлување,3w кри доведе под кабинет осветлување,кри led накит приказ осветлување,накит се прикаже случај led светла,led приказ светлина,приказ осветлување led,предводена за состаноци,led приказ светла,накит покажа led светла,led приказ на случај осветлување,led дисплеј рака светлина,bambo led светилки,флексибилни led накит светлина,флексибилни led накит светилка,предводена стојат светилка,bambo led светилки,предводена стојат светлина,led стојат светлина за накит екранот,предводена матични светлина,led мини кула светлина,под контра осветлување,предводена контра светлина,led под контра осветлување,предводена накит контра светло,counter led дисплеј,под контра led,предводена козметика контра светилка,предводена од кабинетот контра светилка,накит контра осветлување,под контра осветлување,под контра светла,led контра осветлување,предводена контра светла,под контра светилка,led дисплеј светилка,накит приказ на случај осветлување led,приказ на случај осветлување,led дисплеј светла СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 195 MM ВИСИНА 4 W КРИ LED НАКИТ КАБИНЕТ СВЕТЛИНА МОДЕЛ : JWR44 W ТЕКСТ : AC85265 V МОЌ : 4*1 W LUMENS : 400 LM CRI : >85 светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА,ЗЛАТНА ДИМЕНЗИЈА : ПАКУВАЊЕ : АПЛИКАЦИЈА :

7000-8000k водоустойчива IP65 LED injection module light 2835 smd DC 12v 3 LED high power led modules outdoor lights light

BGN 28.00 29.44

Нема.ОбјектотПараметар00LEDSMD2835 LED 70008000 K 1618 LM01Вози методПостојана диск02НапонDC12 V03Моќ(еден модул)0.72 W(typ)04LED КОЛИЧИНА(еден модул)3 PCS05Макс Врска Количина(ПАРЧИЊА)20(typ)06Маска боја & материјалМлечно бела ПВЦ07Големина66*16*6.0 мм08IP НивоIP6509Работна температура20+6010Акции температура40+8011Гаранција1years / 15000 H12Тежина(20pcs / string)300gПроизвод Функција : 1...

1000 лумена 1 X CREE XM L2 LED гмуркане фенерче Фенерчето водоустойчив 100 м дълбочина подводен водолаз led светкавица, светлина, Безплатна доставка

BGN 176.00 185.60

Овој вид на светилка е навистина неверојатно нуркање светилка, која донесува КРИ XM L2 Led чип, нејзиното производство на светлината може да се постигне да се 1000 Lm...

UniqueFire UF-1508-50 850nm IR водоустойчива led фенерче с устройство за нощно виждане+сърдит ключ+18650 два слота за зарядно устройство+Оръжейницата на инсталация

BGN 96.00 100.78

Unique Fire UF150850 IR 850nm Водоотпорен Led Светилка Со Ноќно Уред+Стаорец Switch+18650 Две Слот Полначот+Пиштол МонтажаПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи...

Нов 3 LED ръчно натиснете Динамо коляно мощност на вятъра нагоре фенерче Фенерчето ръчно прес-коляно къмпинг светлина на лампата гореща продажба

BGN 3.00 4.24

3 LED Динамото Правец До Светло Ракапритискање на Чудак БР Не Батеријата Факел Топла СветотОпис : Карактеристики : High tech, ултрасветли LED, операција живот до 100,000 часа, никогаш не треба да го замени.Совршен за употреба на отворено, едноставно чувајте го во автомобил, RV, брод и со вашиот итни комплет.Се работи за нова технологија на притискање се справи со вашата рака.LED Светилка усвојување на напредна технологија на Led емитуваат ниво на 3 флуоресценција цевкаГолемо влијание пластична рачкаКорисна switch точка за полесно работење30 секунди притиснете=15 минути на светлината60 секунди притиснете=25 минути на светлинатаВидлива далечина до 5 метри, супер светло бела светлинаСпецификации : Оригиналната кутија : НИКОЈБоја : Жолта, Сина, Црвена ( Боја На Каросеријата )Светла Боја : БелаТежина : 73gДимензии : 100 x 50 x 50 ммПакување Содржина : 1 x 3 LED светло динамотоAnswer : ___________________________ Note : A...

5 бр. / опаковане. IP67 тръба водоустойчив 1 m USB led Strip Light 60 led DC 5v 5050 SMD WS2812 лента Лента гъвкав неон

BGN 125.00 136.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

150 бр./лот 72Leds/1m LED luces strip DC 12V LED bar Light SMD 5630 warm white led hard strip кухня led under cabinet light

BGN 357.00 388.48

72 Leds LED цврсти лента 1m Неводоотпорен IP22 12 V LED лента Светлина 5630 SMD бела / топло бела led цврсти бар Бесплатен ПревозотПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 18 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 5630 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакетот вклучува : 150 компјутери 1m led лента светлина

търговия на Едро RGB LED Strip set водоустойчив SMD 3528 300leds/5M/roll rgb led лента neon+24key дистанционно управление Гъвкава светодиодна лента

BGN 19.00 20.00

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарRGB led лента водоотпорен 3528 300leds / 5 M / roll +24key далечински управувач led лента осветлување Функција : 1...

19.2 W RGBW RGBWW 5050 Led Strip Light DC 12V 24V 4 in 1 Led Chip Non Waterproof 60led/m outdoor indoor home decoration 30M/лот

BGN 317.12

19.2 W RGBW RGBWW 5050 Led Лента Светлина DC 12 V 24 V 4 во 1 Led Чип Не Водоотпорен 60led / m затворен отворено дома декорација 30 M / многуПред цел ,pls проверете подолу љубезно !1.RGBCW (RGB и 6000 K Ладно бела Боја 4in1)2.RGBNW (RGB и 4000 K Природата бела Боја 4in1)3.RGBWW (RGB и 3000 K Топло бела Боја 4in1) GSRF505060 F 1) RGBW 4 IN1 IP20 led лента 2) SMD5050,EPISTAR 3) 60led / m, 300led / 5m / ролна 4) Боја : RGB+Бела 5) DC24 V,19.2 W / m 6) Големина : 5000x12x2.2mm 7) Пакување : секој ролна да статичнаотпорни торба 50reel / ЦТН,GW : 10 KG,Meas : 52x33x21cmПримена : Во затворена просторија или полуотворено за користење како декоративни осветлување за фестивали, настани, емисии.Назад или работ осветлување за signageАрхитектонски осветлување за крошна, коридор, прозорец, archway.Патека или контура одлуки, итн.Производ Детали Слика : Примена Слика

200 x 1M комплекти / Лот линеен ръбчета, алуминиев профил за led strip light и 15 мм дълбок профил alu T за стенни или подови лампи

BGN 1702.00 1791.18

200 x 1 M Групи / Многу Линеарна страната алуминиумски профил led лента на светлина и 15mm длабоко алу Т профил за ѕид или на тротоарите, светилкаLED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : бриши / forsted / млечниот Diffuser ПММА Материјал Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 23.1 X15.4 MM Внатрешна ширина 12.3 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма ТАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

50см led Bar Light rgb с U-профил и капака на КОМПЮТЪРА 12V 36Leds / pcs 5050SMD LED Hard Strip кухня led under cabinet light

BGN 26.00 27.68

2015 година Нови 50cm led Лента Светлина rgb Со У Профил и Избришете PC Покритие 12 V 5pcs 36 Leds / еез +4 Pin Поврзете 5050 SMD LED Тешко Светлина ЛентаПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 7.2 W / еезЕмитуваат Боја : RGBИзвор на светлина : 5050 SMD LEDLED Количина : 36leds / еез ;Излез Прозрачна : RGBВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSСо У Тип на Школка И PC Покритие :

LED завеса ред 3M * 3M 300leds 7Colors Коледа завеса светлини AC220 / 110V 10W за празнични партита светлини

BGN 29.00 50.40

ВОДЕНА Завеса string 3 M*3 M 300leds 7 Colors Божиќ Странични Светла AC220 / 110 V 10 W за одмор партија светлаОпис : Име на производ : LED Reticulation светлинаLED количина : 300боја : Бела,fullcolor, црвена, сина,зелена,жолта, може да направи да нареди сите видови на бојаУпотребата на напон : AC220 V / 110 VСветлината растојание од 300 cmНозете инчи Должина од 300 см, 300 cm ...

DC24V RGBW led strip light 5050 SMD 12mm ПХБ 5M 60leds/m led гъвкава лента въже лента светлина RGBWW RGB топъл бял нов

BGN 16.00 20.80

RGBW : RGB+Бела RGBWW : RGB+Топло бела Параметри : LED Type : 5050 RGBW SMD LED Количина : 300 led диоди / 5 Метри или 60 led диоди / Метар Видите агол : 120 ° Работна Влезен Напон : DC24 V Работна Температура : 20 ° ~ 60 ° Моќ : 45 W Долг живот : > 100,000 часа led лента светлина тип : RGBW / RGBWW Водоотпорен ниво : IP20 Не Водоотпорен IP65 Водоотпорен IP67 Водоотпорен Чип : 30pcs RGB чип + 30pcs бела чип Карактеристики : * Superbright 5050 RGBW LED Лента на Светлина, висок интензитет и сигурност...

Направи си САМ лук възел дантела led ред лентата за коледно Patry плат декор 40leds за партията подарък кутия Фея нощни светлини TW

BGN 6.00 7.98

Состојба : 100% сосема новLED Количина : 40pcsДолжина : Околу 4meterМоќ : 3*АА Батерија(Не се вклучуваат)Боја на каросеријата : мултиНачини : Стабилен наСветилка треба да се чува подалеку од влага, дожд или маглаЗаштеда на енергија,лесно да се остри.Лесно да се инсталира и долг животен векНаправени од високо квалитетен материјал, трајни производи за секојдневна употребаМногу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќНиска потрошувачка, висока осветленостЕнергијазаштеда на енергија и еколошки.Овие светла се одлични за украсување насекаде,Романтични декоративни,Погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација,итн.!!Издржливи и отпорни на топлина бакарна жица.Флексибилни жица може лесно да се изгради форми сакатеAnswer : ___________________________ Note : поклонјазол е направен од себе, ние само го испрати чипка лента string за вас.Пакет содржи : 1 x LED string СветлаПревозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

750 LED Web Фея Светлините на Коледа christmas led net светлини Multi Color x 6m 4m Led String Lamp Decoration Plug EU 7 компл./лот

BGN 497.00 539.84

750 LED Веб Самовила Светла Божиќ божиќ led нето светла Мулти Боја 6m x 4m Led String Светилка Декорација ЕУ Plug 7set / многу Функција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

LRS Meanwell 200W троен изход 5V 12V 24V захранване 200W led power на едро

BGN 37.60

LRS Meanwell 200 W Тројно Излез 5 V 12 V Напојување 24 V,200 W led моќ на големо Производ параметарМОДЕЛLRS2005LRS20012LRS20024ИЗЛЕЗDC НАПОН5 V12 V24 VНОМИНАЛНА СТРУЈА40 A17 A8.8 НаСЕГАШНИОТ ОПСЕГ0 ~ 40 A0 ~ 17 A0 ~ 8.8 НаНОМИНАЛНА МОЌНОСТ200 W204 W211.2 WПОДЕСУВАЊЕ, СЕ ЗГОЛЕМИ ВРЕМЕ1300ms, 50ms / 230 VAC 1300ms,50ms / 115 VAC на полно оптоварувањеДРЖЕТЕ СЕ ДО ВРЕМЕТО16ms / 230 VAC 12ms / 115 VAC на полно оптоварувањеНа ТЕКСТНАПОН СПЕКТАР90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC со switch 240 ~ 370 VDC (вклучите 230 VAC)ФРЕКВЕНТЕН ОПСЕГ47 ~ 63 HzINRUSH ТЕКОВНАТАЛАДНО ЅВЕЗДА 60 A / 115 VAC 60 A / 230 VACЖивотна СРЕДИНАРАБОТА ТЕМП.25 ~ +70℃(се Однесува на "Derating Крива")РАБОТНА ВЛАЖНОСТ20 ~ 90% RH некондензирањеВИБРАЦИИ10 ~ 500 Hz, 5 G 10min. / 1cycle, 60ми...

Подобряване! Стил фенерче 301 фокус гори 532 nm червен / зелен лазерен показалец, Зелена Лазерна писалка лазерен лъч военни зелени лазери

BGN 8.00 9.92

Brandnew Висока Моќност 532nm се Прилагодува ФокусотЗелени Ласерски ПенИмаме црвени и зелени ласерски 2 стилови, pls изберете боја ласерски ви треба.Ви благодаримеГолемина : 150mm*22mm*22mm...