• Ново
Писма канал подови реклама 3D писма знак, неръждаема стомана и осветени контржурным светлина

Писма канал подови реклама 3D писма знак, неръждаема стомана и осветени контржурным светлина

BGN 707.20
В магазина

Брой продукти


материјал : не ' Рѓосувачки челик Инсталација метод : стакло лепак или завртки Видови на осветлување : позадинско осветлување Осветлување извор : СМД LED или ГРБ LED извор на Енергија : AC110 V, AC220 V Оперативен моќ : DC12 V Живот : Молњи 8-10hours/ден, цел живот може да достигне 3 години или погоре. Сертификат : CE, УЛ, ROHS Интензитет : Може да работат меѓу -40 степенот до 80 степен. Водоотпорен добива со : Трансформатор, инсталација настава, 1 : 1 пејџер дефиниција,завртки Пакет : Една буква покриен со хартија и меур заврши, дрвени случај со Styrofoam. Исто така, може да бидат спакувани според клиентите барања. Олово време : Околу 12 дена, производството ќе бидат уредени со во рок од 24 часа по уплатата. На достава датум ќе се одлучи врз основа на големината, комплицирани нес и број на писма. Испорака : EMS,Fedex,DHL, TNT и ПРОЗОРЦИ и др. или море испорака
-
-
-

Подробности

Тип Елемент:
Led модули
Ширина:
customized
Дължина:
customized
Характеристики:
Водоустойчив
документ:
UL, CE, CCC
Височина:
5-200 сантиметра,
Номер На Модела:
6
Напрежение:
12V
търговска марка:
йоруспарк
Материал:
неръждаема стомана
Въвеждане:
AC10-240V

Те също купуват с този продукт

DC12V LED Grow Light 5 М водоустойчива IP65 завод led ленти 5050 за оранжерии хидропоника Аквариум светлина на растежа на растенията

BGN 16.00 20.16

Hydroponic Системи Led Растение расте светлина DC12 V 5050 300 LEDs 5 M IP65 Водоотпорен Аквариум Стакленички Hydroponic Растение Расте СветлинаИнсталација Информации : 1.Некои од лента ќе имаат лемење ,но тоа не влијае на светлината2.оваа лента има само црвена / црна две жици...

Tinhofire 20000 лумена светлина King 10T6 LED flashlamp 10 x CREE XML-T6 LED фенерче Фенерчето лампа светлина с батерия и зарядно устройство

BGN 38.00 50.88

Tinhofire 20000 lumens Кралот 10 T6 LED flashlamp 10 x КРИ XML T6 LED Светилка Факелот За Кампување Пешачење Лов Работа Светилка со батерија и полначКарактеристики : 100% Сосема Нов Светилки база : КРИ, висока моќност ПРЕДВОДЕНА...

Led лента SMD 5630 5 метра 300 led водоустойчива IP65 Гъвкава led лента ивица DC12V студен бял/топло бял/червен/зелен/син цвят

BGN 17.00 17.60

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарLED Лента 5630 SMD 5 Meter 300leds Водоотпорен IP65 лед лента светлина DC12 V Кул Бела / топло бела / Црвена / Зелена / Сина БојаЖариштата : ...

5шт 180 led алуминиева струна розово синьо-зелено Коледно дърво светлина бяла / топло бяла сватба светлини led ред светлина

BGN 88.00 92.16

5pcs 180 led диоди Алуминиум string розова сино зелен Божиќ led светло дрво бела / топло бела свадба светла LED String СветлинаКарактеристики : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.String Светлина со 180 LED малку Светилка.Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користи.Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн...

Безплатна доставка Коледа завеса светлини 3*3 м пълноцветен 300 светодиода CE RoHS фея светлина завеса led ред светлина завеса AC110 / 220V

BGN 31.00 49.60

Бесплатен Превозот божиќ странични светла 3*3 M Полна боја 300leds CE, Ro HS самовила светлина завеса led string светлина завесаОпис : Име на производ : LED Reticulation светлинаLED количина 300боја : Бела, црвена, сина,зелена,жолта, може да направи да нареди сите видови на бојаУпотребата на напон AC220 V / 110 VСветлината растојание од 300 cmНозете инчи Должина од 300 см, 300 cm ...

NITECORE LR30 HIGH CRI LEDx6 High CRI открит къмпинг фенер фенер снимка софтбокс Pro бяло / червено двоен източник на светлина

BGN 53.00 55.92

LR30 Max Излез : 205 lumens LED : ВИСОК CRI ЛЕР Батерија : 1 × 18650, 2 × CR123 Посебни Начини : Бавно да Трепка, СОС Зрак боја : Висок CRI Должина : 92 мм / 3.62 во Главата Големина : 43.5 mm / 1.71 во Тежина : 62 g / 2.19 оз Активност : Отворено / Кампување Карактеристики Бело / црвено двојно извори на светлина Користи 6 високи перформанси бели Led диоди и црвена Dual LED осветлување начини : Бела осветлување (3 прилагодува осветленоста) и црвено осветлување (Вклучува постојана, трепка и СОС) Придвижуван од еден 18650 или 2 x CR123 или 2 x RCR123 батерии Еден прекинувач дизајн нуди лесен еден раце операции ги Зема предностите на високо проѕирен diffuser, дозволувајќи им на сите извор на светлина за да се добро распределени Вграден моќ индикатор извештаи останатите батеријата (Патент Бр...

LRS Meanwell 200W троен изход 5V 12V 24V захранване 200W led power на едро

BGN 37.60

LRS Meanwell 200 W Тројно Излез 5 V 12 V Напојување 24 V,200 W led моќ на големо Производ параметарМОДЕЛLRS2005LRS20012LRS20024ИЗЛЕЗDC НАПОН5 V12 V24 VНОМИНАЛНА СТРУЈА40 A17 A8.8 НаСЕГАШНИОТ ОПСЕГ0 ~ 40 A0 ~ 17 A0 ~ 8.8 НаНОМИНАЛНА МОЌНОСТ200 W204 W211.2 WПОДЕСУВАЊЕ, СЕ ЗГОЛЕМИ ВРЕМЕ1300ms, 50ms / 230 VAC 1300ms,50ms / 115 VAC на полно оптоварувањеДРЖЕТЕ СЕ ДО ВРЕМЕТО16ms / 230 VAC 12ms / 115 VAC на полно оптоварувањеНа ТЕКСТНАПОН СПЕКТАР90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC со switch 240 ~ 370 VDC (вклучите 230 VAC)ФРЕКВЕНТЕН ОПСЕГ47 ~ 63 HzINRUSH ТЕКОВНАТАЛАДНО ЅВЕЗДА 60 A / 115 VAC 60 A / 230 VACЖивотна СРЕДИНАРАБОТА ТЕМП.25 ~ +70℃(се Однесува на "Derating Крива")РАБОТНА ВЛАЖНОСТ20 ~ 90% RH некондензирањеВИБРАЦИИ10 ~ 500 Hz, 5 G 10min. / 1cycle, 60ми...

5 бр. / опаковане. IP67 тръба водоустойчив 1 m USB led Strip Light 60 led DC 5v 5050 SMD WS2812 лента Лента гъвкав неон

BGN 125.00 136.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

търговия на Едро RGB LED Strip set водоустойчив SMD 3528 300leds/5M/roll rgb led лента neon+24key дистанционно управление Гъвкава светодиодна лента

BGN 19.00 20.00

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарRGB led лента водоотпорен 3528 300leds / 5 M / roll +24key далечински управувач led лента осветлување Функција : 1...

Направи си САМ лук възел дантела led ред лентата за коледно Patry плат декор 40leds за партията подарък кутия Фея нощни светлини TW

BGN 6.00 7.98

Состојба : 100% сосема новLED Количина : 40pcsДолжина : Околу 4meterМоќ : 3*АА Батерија(Не се вклучуваат)Боја на каросеријата : мултиНачини : Стабилен наСветилка треба да се чува подалеку од влага, дожд или маглаЗаштеда на енергија,лесно да се остри.Лесно да се инсталира и долг животен векНаправени од високо квалитетен материјал, трајни производи за секојдневна употребаМногу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќНиска потрошувачка, висока осветленостЕнергијазаштеда на енергија и еколошки.Овие светла се одлични за украсување насекаде,Романтични декоративни,Погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација,итн.!!Издржливи и отпорни на топлина бакарна жица.Флексибилни жица може лесно да се изгради форми сакатеAnswer : ___________________________ Note : поклонјазол е направен од себе, ние само го испрати чипка лента string за вас.Пакет содржи : 1 x LED string СветлаПревозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

Подобряване!!! DC24V SMD 5630 5M 16FT 600LED LED гъвкава лента;не водоустойчив; IP33; 45-50LM/LED; двойна редица

BGN 40.00

ПрименаДом и Автомобил DIY осветлувањеАрхитектонски ОсветлувањеБар, Клуб и да Покаже ОсветлувањеТеатарот, Продавницата и Ресторан ОсветлувањеФункцијаСосема нов и висок квалитет.Ултра светла висок интензитет SMD LED светло 5630 Led диоди.Одржување слободни, лесна инсталација.Флексибилни за curving околу наведнува.СпецификацијаБрој на SMD Led диоди : 600pcs (120 Led диоди / Метар)Номинална напон : DC24 VТемпература на бојата : 60006500 K(кул бело).30003500 K(топло бела)Должина на : 500cm.Ширина : 15mmМоќност : 60 W по метар;300 W за 5m / roolСветла боја : Ладна бела / топло бела,pleaes советуваат боја ви треба кога се одржи на aliexpress цел,ви благодаримеСветлина агол : 120°Водоотпорен го оценувате : неводоотпорен;IP33Самолепливи назад со двојно страна селотејпНа секои 6LED cutable без оштетување на остатокот лентиПакет се вклучени1 x 5 M 5630 LED Лента

Нов 3 LED ръчно натиснете Динамо коляно мощност на вятъра нагоре фенерче Фенерчето ръчно прес-коляно къмпинг светлина на лампата гореща продажба

BGN 3.00 4.24

3 LED Динамото Правец До Светло Ракапритискање на Чудак БР Не Батеријата Факел Топла СветотОпис : Карактеристики : High tech, ултрасветли LED, операција живот до 100,000 часа, никогаш не треба да го замени.Совршен за употреба на отворено, едноставно чувајте го во автомобил, RV, брод и со вашиот итни комплет.Се работи за нова технологија на притискање се справи со вашата рака.LED Светилка усвојување на напредна технологија на Led емитуваат ниво на 3 флуоресценција цевкаГолемо влијание пластична рачкаКорисна switch точка за полесно работење30 секунди притиснете=15 минути на светлината60 секунди притиснете=25 минути на светлинатаВидлива далечина до 5 метри, супер светло бела светлинаСпецификации : Оригиналната кутија : НИКОЈБоја : Жолта, Сина, Црвена ( Боја На Каросеријата )Светла Боја : БелаТежина : 73gДимензии : 100 x 50 x 50 ммПакување Содржина : 1 x 3 LED светло динамотоAnswer : ___________________________ Note : A...

1000 бр. / много високи люмены водоустойчив студен бял 6500k DC 12V 4LED 5730 модул, IP65 4 SMD LED модул безплатна доставка

BGN 951.00 1068.80

Функција : 100% Сосема Нов Супер светло 5730 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност боја : Бело(60007000 K) тело е водоотпорен...

10 бр./лот 50 см 36 led luces strip 5630 с U алуминиева обвивка 12V luces led bar light кухня led under cabinet light

BGN 40.00 41.60

10pcs*50cm 36 Led диоди led цврсти лента 5630 Со U Алуминиум Школка 12 V Цврсти led лента светлина Addressable LED Хард лентаПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 7.2 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6500 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 5050 SMD LEDLED Количина : 36leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416 Lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSСо У Тип На Школка :

1m rgb led strip light flexible ws2801 12IC-36leds/m DC12V waterproof led digital strip pixel rgb led лента

BGN 16.00 19.20

метареден метар за да се продаде led лента smd флексибилни светлина 12 IC36leds / m DC12 V водоотпорен RGB led лента ws2801Спецификации : 1) Големина : L500cm x W1.5cm x T0.55cm2) Емитуваат Боја : сон магија боја : Flash, Strobe, Избледи, и Мазна.итн3) Заштита : цевка Водоотпорен IP674) Работен Напон : 12 V DC5) IC чип : WS28016) Прикажи ги агол : 120 ° ~ 140 °7) Работна Температура : 20 ° до 50 °8) Бранова должина(NM) : R650mcd, Г520mcd,Б460mcd9) Wattage : max 10 W / метар,10) Боја Температура : RGB11) PCB Позадина : бела12) LED Кол : 36leds / m, 5meter / ролна, еден пиксел IC контрола три 5050 RGBПримена : 1) Идеален за декорација на градење на контурите, пејсажи осветлување, забава теми,2) Празник на светлината скулптура, декоративна слика, активни знаци, прикажува, продавница прозорци3) И storefronts, бар, ноќен клуб, на улица, тротоарот, дек, парк, тремот, скалите, оградата, таванот, или патеката.4) За вила декоративни осветлување, трговски центри, декоративни осветлување, мост осветлување, плоштади осветлување, погоден за ресторан, хотел, КТВ, диско, ноќни клубови,5) како убава пејзаж на highend забава...

Подобряване! Стил фенерче 301 фокус гори 532 nm червен / зелен лазерен показалец, Зелена Лазерна писалка лазерен лъч военни зелени лазери

BGN 8.00 9.92

Brandnew Висока Моќност 532nm се Прилагодува ФокусотЗелени Ласерски ПенИмаме црвени и зелени ласерски 2 стилови, pls изберете боја ласерски ви треба.Ви благодаримеГолемина : 150mm*22mm*22mm...

150 бр./лот алуминиев профил за LED luces strip 1M 72 светодиоди smd 5050 SMD LED Bar Light rgb 12V за кухненски шкаф гардероб

BGN 537.00 583.20

2016 година Нови! 72 LED цврсти лента 1 M 5050 SMD LED Лента Светлина rgb 12 V цврсти алуминиум led лента light Wall Светлина СветилкаПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 15 W / еезЕмитуваат Боја : RGBИзвор на светлина : 5050 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : RGB 5050 SMDВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакетот вклучува : 150 компјутери 1m rgb 5050 led лента светлина

5pcs Full Spectrum Grow Lamp E27 LED Grow Светлина GU10 Growing Лампа 28W UV IR за хидропонно цветя, растения, зеленчуци, растат глави лук

BGN 20.00 32.03

Предмет Тип : Led Расте Светла за Сертификација : CCC,CE,Ro HS Е Dimmable : Нема Тело Материјал : Алуминиум Светлосен Извор : 18 Led диоди и 28 Led Боја : цел Спектар 18 SMD ЦРВЕНО 12+СИНА 6(Led); 28 SMD ЦРВЕНО 15+СИНА 7+ЛАДНО БЕЛА 2+ТОПЛО БЕЛА 2(Led)+1 УВ+1 IR бранова Должина : ЦРВЕНА 630nm; СИНА 460nm База Тип : E27 / GU10 Lumens : >100 LM / W Влезен Напон : AC85265 V животниот век : 50000 часа LED Кол : 18pcs; 28pcs За : Цвет,Фабрика,Растителни Расте Користење : Стаклена градина,Growbox,Расте Шатор Забелешка : 1...

5630 светодиодна лента 12V гъвкаво декоративно осветление 300LED не водоустойчива led лента бяла / топло бял / син / зелен/червен

BGN 6.00 6.77

5630 LED ЛентаПосветла од 5050 / 3528 LED ЛентаОпис : LED Type : 5630 SMDLED количина : 60 LED / 1 Метар , 300 LED / 5 МетриОперативен напон : DC 12 VАгол На Гледање : 120складирање температура : 40 до 80Оперативен температура : 25 до 60Извор живот : > 50.000 часаКарактеристики : Имитација на традиционалните сијалица формата, широк спектар на апликации;Не содржи инфрацрвени и ултравиолетови спектри, без било зрачење;Нежно светло, висок CRI;Добро antistatic својства;Заштеда на енергија, заштита на животната средина, висока прозрачна флукс;Ултранискоенергетски електрични, оптички моќ конверзија над 95%;Солиден извор на светлина, не се оштетени;Моменталната стабилност, долг живот;висока безбедност фактор потребен напон, струја помали, помалку топлина, без безбедносен ризик.Апликации : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапиАрхитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency,Широко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлувањеПрименливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.Пакет се вклучени : 1 x 5m 5630 LED Лента

150 бр./лот 72Leds/1m LED luces strip DC 12V LED bar Light SMD 5630 warm white led hard strip кухня led under cabinet light

BGN 357.00 388.48

72 Leds LED цврсти лента 1m Неводоотпорен IP22 12 V LED лента Светлина 5630 SMD бела / топло бела led цврсти бар Бесплатен ПревозотПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 18 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 5630 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакетот вклучува : 150 компјутери 1m led лента светлина

100M гмуркане 3000Lm подводен фенер 3x CREE XM L2 LED Факел Light водоустойчив яркост здрав

BGN 39.00 40.80

Овој вид на светилка е навистина неверојатно нуркање светилка, која донесува КРИ XM L2 Led чип, нејзиното производство на светлината може да се постигне да се 3000 Lm...

Светодиодна лента 5050 DC12V 30leds/m 5m/set High Color Rendering Index CRI 90 + Flexible LED Light Nature White Non-waterproof LED Strip

BGN 44.00 47.20

Опис : Боја : Природата Бела(4000 K4500 K)LED Лента 5050 DC12 V 30leds / m 5m / set Висока Боја Рендерирање Индекс CRI 90+ Флексибилни LED Светло Природата Белата Неводоотпорен LED Лента Карактеристики : HK ОсветлувањеLED Производство директно;Купи од професионални,Купи со довербаОваа LED Лента се користи со SMD5050 Чип, 1618lm / LED,Повеќе светла од други евтини ленти.Висок CRI90+,нуди извонредни боја конзистентност и боја рендерирање за подобрување на бои на фокусни точки,помогне да се покаже природни бои повеќе vibrantlyПримена : Кујни ,Затворен осветлување и знаци или други sabinet покаже местоLED Тип на : слободен боја SMD5050(1618lm / LED)LED КОЛИЧИНА...

1M/2M/3M/5M USB led Strip Light 60leds/m DC 5v 3528 SMD LED лента гъвкава лента neon + USB кабел

BGN 6.00 6.16

128.25 / метар 15.82 / метар 1.50 ДОЛАРИ3.30 / метар 17.75 / метар метарAnswer : ___________________________ NOTE : RGB лента со 1 контролер 60 Leds / M LED Лента 3258 USB Led Лента Светлина SMD rgb led лента светилка во затворен простор Користење DC5 V IP22 4.8 w / M RGB / Кул бела / Бела / Сино / црвена / зеленаСпецификација1.3528 SMD usb led Лента на Светлина.2.Големина / roll : 5000*8мм3.LED Type : Висока Осветленост 3528 SMD4.LED Количина : 60 LEDs / m5.Работен Напон : DC 5 V6.Зрак Агол : 120 степен7.PCB Боја : Бела8.Достапни Боја : rgb, топло бела, ладно бела, црвена, зелена, сина.9.Водоотпорен : IP2210.Пакување : 1 M / 2М / 3М / 5 MПримена1) Архитектонски декоративни осветлување.2) Archway, крошна и мост работ осветлување.3) Забавен парк, театар и авиони кабината расположение осветлување.4) за Итни случаи ходникот осветлување.5) Аудиториум walkway осветлување.6) Скалила акцент осветлување.7) Сокриени осветлување.8) Backlighting за signage писма.9) Channel писмо осветлување.10) излез во случај на опасност патека осветлување.11) Чове осветлување.12) Работ осветлена акрилик панел осветлување.ПРОИЗВОДОТ СЕ ПРИКАЖЕ :

1000 лумена 1 X CREE XM L2 LED гмуркане фенерче Фенерчето водоустойчив 100 м дълбочина подводен водолаз led светкавица, светлина, Безплатна доставка

BGN 176.00 185.60

Овој вид на светилка е навистина неверојатно нуркање светилка, која донесува КРИ XM L2 Led чип, нејзиното производство на светлината може да се постигне да се 1000 Lm...

19.2 W RGBW RGBWW 5050 Led Strip Light DC 12V 24V 4 in 1 Led Chip Non Waterproof 60led/m outdoor indoor home decoration 30M/лот

BGN 317.12

19.2 W RGBW RGBWW 5050 Led Лента Светлина DC 12 V 24 V 4 во 1 Led Чип Не Водоотпорен 60led / m затворен отворено дома декорација 30 M / многуПред цел ,pls проверете подолу љубезно !1.RGBCW (RGB и 6000 K Ладно бела Боја 4in1)2.RGBNW (RGB и 4000 K Природата бела Боја 4in1)3.RGBWW (RGB и 3000 K Топло бела Боја 4in1) GSRF505060 F 1) RGBW 4 IN1 IP20 led лента 2) SMD5050,EPISTAR 3) 60led / m, 300led / 5m / ролна 4) Боја : RGB+Бела 5) DC24 V,19.2 W / m 6) Големина : 5000x12x2.2mm 7) Пакување : секој ролна да статичнаотпорни торба 50reel / ЦТН,GW : 10 KG,Meas : 52x33x21cmПримена : Во затворена просторија или полуотворено за користење како декоративни осветлување за фестивали, настани, емисии.Назад или работ осветлување за signageАрхитектонски осветлување за крошна, коридор, прозорец, archway.Патека или контура одлуки, итн.Производ Детали Слика : Примена Слика

сензорен екран сензор за 8520 hard strip Super Bright Hard Rigid Bar light DC12V 36 led SMD 8520 алуминиев Led Strip light

BGN 12.00 16.94

Пакет се вклучени : (12 V допир 8520 0.5 M +U профил+маска +крајот капи) *1 / 2 / 3 / 4 / 5 компјутеридопре сензорот 8520 хард лента Супер Светло Тешко Цврсти Бар светлина DC12 V 36 СМД led 8520 Алуминиум Легура Led Лента светлина(Допир прекинувачот за dimmable светлината и контрола на&off )PS : 1.Јасно или млечниот маска? ...

Двухрядная led лента Non-waterproof 240LED/m 3528SMD DC12V Гъвкави led ленти украса въже светлина на 5 метра

BGN 30.00 31.52

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарДвоен Ред Led лента Неводоотпорен 240 LED / m 3528 SMD DC12 V Флексибилни LED Ленти Декорација 5 метри / rollСПЕЦИФИКАЦИИ : LED Type : 3528 SMD LEDБоја : Бела / Топло БелаLED Количина : 1200leds / 5 M(240leds / M)Големина : L500cm (5 M) x W1.5cm x T0.20cmПакет : 5 Meters / Многу 5 Meters / РолнаПогледнете агол : 120°Влезен Напон : 12 VDCРабота Темп : 2050degreePCB Позадина : БелаВодоотпорен : IP22КАРАКТЕРИСТИКИ : Супер светло 3528 SMD LED,Висок интензитет и сигурност.Континуирана должина, се одликува со 5 метри.Cuttable секои 6 Led диоди по барање praticalДолг животен век 50,000+ часаФлексибилна лента за curving околу наведнуваУлтрасветли но работи на ниски температуриНазад со 3 M двојно страна селотејпСертификација : CE / Ro HS / 3 CНиска потрошувачка на енергија

DC24V RGBW led strip light 5050 SMD 12mm ПХБ 5M 60leds/m led гъвкава лента въже лента светлина RGBWW RGB топъл бял нов

BGN 16.00 20.80

RGBW : RGB+Бела RGBWW : RGB+Топло бела Параметри : LED Type : 5050 RGBW SMD LED Количина : 300 led диоди / 5 Метри или 60 led диоди / Метар Видите агол : 120 ° Работна Влезен Напон : DC24 V Работна Температура : 20 ° ~ 60 ° Моќ : 45 W Долг живот : > 100,000 часа led лента светлина тип : RGBW / RGBWW Водоотпорен ниво : IP20 Не Водоотпорен IP65 Водоотпорен IP67 Водоотпорен Чип : 30pcs RGB чип + 30pcs бела чип Карактеристики : * Superbright 5050 RGBW LED Лента на Светлина, висок интензитет и сигурност...