• Ново
1 ролка=15 мм*10 м японски Васи Декоративна тиксо Малка котка шаблон прикриване на хартиена лента Дневник стикер подарък безплатна доставка

1 ролка=15 мм*10 м японски Васи Декоративна тиксо Малка котка шаблон прикриване на хартиена лента Дневник стикер подарък безплатна доставка

BGN 2.50
В магазина

Брой продукти


Мачка
Големина : 10m*1.5 cm
Јуни нови многу добри лента.
Серија на висок квалитет на Јапонска хартија лента, полна боја со висока вискозност медиум!!
Се добие тоа право!
Купувачите мора да се прочита :
Цел износ повеќе од $ 7 ние ќе бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet (САД).
Секој производ во различни големини. При купувањето, ве молиме погледнете го производ големина, ви благодариме!
Ако ви се допаѓа нашите производи, или да бидат задоволни од нашите услуги. Ве молиме да ни даде пет ѕвезди. Евалуација на пет ѕвезди, следниот пат кога ќе се даде попуст.
Производи лесно да се оштети за време на транспортот. Ако примите оштетена стока, ве молиме контактирајте со нас или барање за враќање на средствата. Ние повторно ќе се испрати или рефундирање на вашите пари!
Меѓународниот транспорт се засегнати од многу причини, а понекогаш може да го одложи или загуба. Ако не сте добиле вашиот пакет, ве молиме контактирајте со нас. Ако цел е истечен или е завршена, ве молиме контактирајте со нас. Ние се уште повторно ќе се испрати или враќање на вас. Ве молиме, не грижете се!
Ако производи имаат проблеми, или не ви се допаѓа тоа или не се во состојба да ги пронајдат информациите. Ве молиме контактирајте со нас прво, мора да Постои нешто погрешно, Ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Ние ќе го продолжи времето на приемот на купувачи до 120 дена. 120 дена, е на купувачот за заштита на време, а не времето за испорака. Ве молиме, не грижете се! Во рок од 120 дена ако производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Ние повторно ќе се испрати или враќање на вас.
Нормално, времето за испорака е 20-40 дена, e Packet времето за испорака е 10-25 дена.Бразил е потребно повеќе време, Бразилецот царинската обработка побавно . Ако не може да добие повеќе од 50 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние повторно ќе се испрати или враќање на вас.
Некои превозот метод, само во Кина следење на информации, не постои следење на информации по напуштањето на Кина. Ве молиме одберете превозот метод што ви треба во моментот на купување на производот.
Ако ви треба други превозот метод, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги провери секој производ пред да ја испратите.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Подробности

Тип:
залепваща лента
Вид Тиксо:
Еднопосочна Лента
Номер На Модела:
MM

Те също купуват с този продукт

10дизайнов нови!! Русалка / перо / любов / строителен модел японски Васи декоративен лепило САМ маскирующая хартиена лента, стикер стикер

BGN 3.00 3.02

Опис на производот Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 20mm / 30мм / 40mm / 100mm, Должина околу 5М Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе ......

2 елемента на творческия цвят на геометричния модел Васи Лентата на САМ тиксо украса scrapbooking тиксо Kawai канцеларски материали

BGN 2.00 2.48

Опис Лента Димензии : Должина 10 M ,Ширина 1.5 CMКоличина : 2 BUC Апликација : Излет,бележник и дневник декорација,DIY Фото Албум селотејп карактеристики : лесен за употреба, може да биде напишана, проѕирен, рачно изработени се многу силни...

10M 15мм х 1мм двойна странична лепило удароустойчив гъба пяна лента Червено Бяло

BGN 9.00 9.42

10 M 15mm x 1mm Dualстрана Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Црвено Бели Име на Производ Сунѓерот Лента Главната Боја Црвена, Бела Нето Тежина Земјата на Производство КИНА Лента Должина од 10 Метри Пакет Содржина 5pcs x Сунѓерот Лента Лента Дебелина 1mm Материјал Сунѓерот, ЕВА Лента Ширина 15mm

2.5 mm*55M*0.17 mm, 3М двойно залепваща прозрачна лента High Strong 300LSE за ремонт на LCD дисплея на Samsung Galaxy Huawei iphone Tablet

BGN 8.91

2.5 mm Силно Лепливи 300 LSE 9495 LE Двојно Страна Јасно Лента за телефонот iphone, ipad Таблет Дисплеј LCD DigitzerСилно Лепило, водоотпорен, висока температура отпорШироко користење на Мобилен Телефон, Таблет, Рампа, Камера електроника уред Екран на Допир, LCD Панел Стакло, Рамка, Рамки, Леќа, Digitzer, делови се собератОписШирина : 2,5 mmДолжина : околу 55 метриДебелина : околу 0.17 mmБоја : ЈасноЛепило Тип : 300 LSE Акрил, ЗАКОН АкриликСостојба : НоваКарактеристики и Придобивки Висока сврзување сила на ЗАКОН пластика Филм превозникот додавање на димензионална стабилност за да пени и други супстрати Филм превозникот го прави за лесно ракување за време на slitting и да умресечење Широко се Користат за телефон, табела екран, lcd, bazel рамка Апликација батерија полнење на Батеријата Сврзување, Батерија Вратата Прилог, Рамки Сврзување, Модулот на Камерата Собранието, Случај Собранието, Поклопецот на Леќите Сврзување, Прикажување на Сврзување, Електрична Изолација Сврзување, Електронска Компонента Сврзување, Логото Сврзување, Ниска Површина Енергија Сврзување, Мемориската Картичка за Поврзување, Модул Поврзување на домашно МИЛЕНИЧЕ Картичка, Гумени Нозе Сврзување, Говорникот Модул Собранието, екран на Допир Панел Сврзување, Touchpad Собранието, Touchpad Заградата Собранието Забелешка Слика за повикување само...

20 mm*7та Шаран знамена Васи лента, стикер Kawai канцеларски scrapbooking планер тиксо офис тиксо декорации DIY

BGN 2.00 2.74

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

5 бр./1 компл. златна фолио печат японски Васи Декоративна Лента залепваща маскирующая хартиена лента САМ занаяти за опаковане на подаръци за Коледа

BGN 4.58

.............................................................................................. Материјал : Јапонски Washi Paper Size : A : 1set=5pcs, ( 1pcs = Ширина 10мм, Должина 10 M ) Б : 1set=5pcs, ( 1pcs= Ширина 10мм, Должина 10 M ) C : 1set=5pcs, ( 1pcs= Ширина 8мм, Должина 10 M ) D : 1set=5pcs, ( 1pcs= Ширина 8мм, Должина 10 M ) E : 1set=5pcs, ( 1pcs= Ширина 5mm, Должина 10 M ) F : 1set=5pcs, ( 1pcs= Ширина 5mm, Должина 10 M ) Пакетот вклучува : 1 Set =5pcs Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе ......

GREENHOW английското писмо диалог Васи лента направи си сам украса за scrapbooking тиксо тиксо 9033

BGN 3.00 3.17

Спецификации : 100% високо квалитетни Материјали : хартија Лента Големина : 30мм*5m Пакување Листа : 1 се Однесува на : scrapbooking,дневник,хартија за порака декоративни,и др...

12mm двойна борда Слипчивая ударопрочная Противошумная Лента пяна 5m дължина

BGN 8.00 8.13

12mm Двојна Страна Лепило Шок Отпорни, Антибучава Пена Лента 5 M Должина на Главната Боја Црна,Црвена Нето Тежина Земјата на Производство КИНА Пакет Содржина Сунѓерот Лента Лента Дебелина 2mm (H) Материјал Сунѓерот Ширина 12mm Лента Вкупна Должина 5 M (L)

2 см чудесна моркови Васи Лента тиксо направи си САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо ученически канцеларски материали

BGN 2.00 2.08

wyприклучокstartЖешка Стока$1.99$4.99$1.32$2.49$0.76$1.95$1.95$1.09wyприклучоккрајМода прекрасна чипка DIY рачно изработени симпатична маскирање лента мултифункционален, новина дизајн, овој вид на лента е многу популарна за момчиња&девојки , децаНапомена : 2 cm * 7mПАКУВАЊЕ : 1pcs / многу

10шт офис канцеларски материали подарък на Едро разход на карикатура деко Васи САМ тиксо scrapbooking стикер за студенти дете

BGN 2.70

Опис : Инспирација : Цртан Филм Боја на каросеријата : 26 видови на дизајн Димензии : Ширина 1.5 cm, должина е околу 2,5 m...

1.5 cm*7 м цвят на серия Васи лентата на САМ украса scrapbooking планер тиксо тиксо етикета стикер канцеларски материали

BGN 2.00 2.21

започнете Цена : $1.37 Цена : $1.53 Цена : $1.06 Цена : $0.86 Цена : $1.46 Цена : $1.84крајотМатеријал : Хартија WashiДимензии : Должина 7 M ,wideth 1.5 CMПакет : 1 x Washi Лента

2 елемента 15мм х 7та романтична Сакура Васи Лентата на САМ декоративен scrapbooking маскиране залепваща етикета стикер Лента канцеларски материали

BGN 3.00 3.06

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 2 ПАРЧИЊА 15mm Х 7m Романтична Сакура Washi Лента DIY Декоративни Scrapbooking Маскирање Лепило Етикета Налепница Лента КанцеларискиМатеријал : ХартијаЛента Големина : За 15mm Х 7mСе Однесува На : Scrapbooking, Дневник, Хартија За Порака, Фото Албум Декоративни, И Др.Сосема Нов + Висок Квалитет !Пакување Листа : 2 ПАРЧИЊА ЛентиAnswer : ___________________________ Note : Фото Боја Може Да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори.[xlmodel][фото][0000] Слики

Подобряване! Ново издание от 3 мм*50 м, 3 м 9448A черен двустранен залепваща лента за мобилен телефон сензорен дисплей/LCD-дисплей / дисплей стъкло

BGN 6.21

Ние може да се намали како вашето барање ширина, ве молиме контактирајте, повеќе quanity добиете повеќе попуст ве Молиме кликнете на вашиот треба Големина : Product Overview : 3 M 9448 A двострано лепливи ленти е направен од неплетени двострано лепило слој и cacid има добра почетна адхезија и вискозност, Лесно сечење, обработка, голема стабилност,добра stickiness за пластична / каучук / груба површина, добра performace на висока температура на вискозни сили, долгорочна отпорност на топлина од 80 °, краткорочни отпорност на топлина до 120 °...

Нов 1X 50,8 мм * 5 м жп път Васи Лента, широка творчески трафик пътят залепваща малярная лента, тиксо пътят за деца играчка кола игра

BGN 2.00 4.64

Добредојдовте на нашата продавница Сакате да имате среќен шопинг тукаНови 1 X 50.8 мм * 5m Железнички Пат Washi Лента,широк креативни сообраќајот на патот Лепило Маскирање Лента,магарешки патот за деца автомобил игра100% сосема нов и висок квалитет !!! 1.Објектот големина : Широк 50.8 мм * Должина 5m 2...

Сладка поничка желание бутилки оранжерия балон кактус помещение украса Васи лентата на САМ планер дневник бележки тиксо эсколар

BGN 1.92

Слатка крофна сакаат шишиња стакленички балон кактус камера декорација washi лента DIY излет дневник бележник маскирање лента escolar​

22Designs 10/15/40 мм перли / листа / момичета / колоездене / балон / торта модел на японски Васи декоративен лепило САМ маскирующая хартиена лента

BGN 3.92

Опис на производот Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 10мм / 18mm / 20mm / 25мм / 33mm / 35mm / 40mm, Должина околу 7m Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе ......