• Ново
16 стилове Хелоуин / скелета / черепа / Прилеп / призрак шаблон японски Васи Декоративна тиксо САМ маскирующая хартиена лента, стикер подарък

16 стилове Хелоуин / скелета / черепа / Прилеп / призрак шаблон японски Васи Декоративна тиксо САМ маскирующая хартиена лента, стикер подарък

BGN 3.00
BGN 3.17
-5 %
В магазина

Брой продукти

Опис на производот Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 20mm/30мм, Должина околу 5м Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе .... Забелешка : Поради екранот ,светлина ,дигитални камери и снимање на ниво на друга причина,на сликата на стоката и во вид може да имаат малку боја,ве Молиме да се разбере,ви Благодариме.Поради големиот број на модели, ако се судрите надвор од акциите, можете да изберете друг стил или враќање на парите, ви Благодариме за вашето разбирање.
Купувачите мора да се прочита :
Цел износ повеќе од $ 7 ние ќе бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet (САД).
Секој производ во различни големини. При купувањето, ве молиме погледнете го производ големина, ви благодариме!
Ако ви се допаѓа нашите производи, или да бидат задоволни од нашите услуги. Ве молиме да ни даде пет ѕвезди. Евалуација на пет ѕвезди, следниот пат кога ќе се даде попуст.
Производи лесно да се оштети за време на транспортот. Ако примите оштетена стока, ве молиме контактирајте со нас или барање за враќање на средствата. Ние повторно ќе се испрати или рефундирање на вашите пари!
Меѓународниот транспорт се засегнати од многу причини, а понекогаш може да го одложи или загуба. Ако не сте добиле вашиот пакет, ве молиме контактирајте со нас. Ако цел е истечен или е завршена, ве молиме контактирајте со нас. Ние се уште повторно ќе се испрати или враќање на вас. Ве молиме, не грижете се!
Ако производи имаат проблеми, или не ви се допаѓа тоа или не се во состојба да ги пронајдат информациите. Ве молиме контактирајте со нас прво, мора да Постои нешто погрешно, Ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Ние ќе го продолжи времето на приемот на купувачи до 120 дена. 120 дена, е на купувачот за заштита на време, а не времето за испорака. Ве молиме, не грижете се! Во рок од 120 дена ако производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Ние повторно ќе се испрати или враќање на вас.
Нормално, времето за испорака е 20-40 дена, e Packet времето за испорака е 10-25 дена.Бразил е потребно повеќе време, Бразилецот царинската обработка побавно . Ако не може да добие повеќе од 50 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние повторно ќе се испрати или враќање на вас.
Некои превозот метод, само во Кина следење на информации, не постои следење на информации по напуштањето на Кина.

Подробности

Тип:
залепваща лента
Вид Тиксо:
Еднопосочна Лента
търговска марка:
ЧИ ШИ ХУ
Номер На Модела:
MX-17101E

Те също купуват с този продукт

2 елемента 1.5 см прекрасен wintersweet Васи Лентата на САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо ученически канцеларски материали

BGN 3.00 3.34

wyприклучокstartЖешка Стока$1.99$4.99$1.32$2.49$0.76$1.95$1.95$1.09wyприклучоккрајМода прекрасна чипка DIY рачно изработени симпатична маскирање лента мултифункционален, новина дизајн, овој вид на лента е многу популарна за момчиња&девојки , децаНапомена : 1.5 cm * 10mПАКУВАЊЕ : 2 парчиња / многу

2 елемента 15мм х 7та романтична Сакура Васи Лентата на САМ декоративен scrapbooking маскиране залепваща етикета стикер Лента канцеларски материали

BGN 3.00 3.06

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 2 ПАРЧИЊА 15mm Х 7m Романтична Сакура Washi Лента DIY Декоративни Scrapbooking Маскирање Лепило Етикета Налепница Лента КанцеларискиМатеријал : ХартијаЛента Големина : За 15mm Х 7mСе Однесува На : Scrapbooking, Дневник, Хартија За Порака, Фото Албум Декоративни, И Др.Сосема Нов + Висок Квалитет !Пакување Листа : 2 ПАРЧИЊА ЛентиAnswer : ___________________________ Note : Фото Боја Може Да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори.[xlmodel][фото][0000] Слики

2 елемента прекрасен квадратен Васи лентата на САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо ученически канцеларски материали

BGN 2.00 2.69

пакет : 2 парчиња / многуВкупна должина : 10m ширина : 1cmwyприклучокstartЖешка Стока$2.09$1.18$1.18$1.18$1.18$1.97$1.26$4.99wyприклучоккрај

(Дебелина 0,2 мм), тънък 1,5 мм ширина *25 м силен акрилно лепило лепкава двупосочна лента за телефон батерия обектив, LCD сензорен панел

BGN 4.56

Силно Лепливи Двојно Страна Јасно Лента за телефонот iphone, ipad Таблет Дисплеј LCD Digitzer, Батерија, Леќа Делови БондСилно Лепило, водоотпорен, висока температура отпорШироко користење на Мобилен Телефон, Таблет, Рампа, Камера електроника уред Екран на Допир, LCD Панел Стакло, Рамка, Рамки, Леќа, Digitzer, делови се собератПовеќе купи добиете повеќе попуст ОписШирина : 1.5 mmДолжина : околу 25 метриДебелина : околу 0.2 ммБоја : ЈасноЛепило Тип : АкриликСостојба : НоваКарактеристики и Придобивки Висока сврзување сила Филм превозникот додавање на димензионална стабилност за да пени и други супстрати Филм превозникот го прави за лесно ракување за време на slitting и да умресечење Широко се Користат за телефон, табела екран, lcd, bazel рамка Апликација батерија полнење на Батеријата Сврзување, Батерија Вратата Прилог, Рамки Сврзување, Модулот на Камерата Собранието, Случај Собранието, Поклопецот на Леќите Сврзување, Прикажување на Сврзување, Електрична Изолација Сврзување, Електронска Компонента Сврзување, Логото Сврзување, Ниска Површина Енергија Сврзување, Мемориската Картичка за Поврзување, Модул Поврзување на домашно МИЛЕНИЧЕ Картичка, Гумени Нозе Врска, Звучник Модул Собранието, Екран на допир Панел Сврзување, Touchpad Собранието, Touchpad Заградата Собранието Забелешка Слика за повикување само...

11 стилове китайски класически фенер врати Момичета японски Васи декоративен лепило САМ самозалепваща хартиена лента на етикета стикер подаръци

BGN 3.00 3.18

Опис на производот Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 20mm / 35mm / 40mm / 45mm / / 50mm, Должина околу 5М Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе ......

1X романтичната серия cherry blossom САМ Декоративна тиксо kawaii washi лента канцелярская офис залепваща лента на етикета стикер

BGN 1.00 1.46

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

22Designs 10/15/40 мм перли / листа / момичета / колоездене / балон / торта модел на японски Васи декоративен лепило САМ маскирующая хартиена лента

BGN 3.92

Опис на производот Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 10мм / 18mm / 20mm / 25мм / 33mm / 35mm / 40mm, Должина околу 7m Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе ......

2 см чудесна моркови Васи Лента тиксо направи си САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо ученически канцеларски материали

BGN 2.00 2.08

wyприклучокstartЖешка Стока$1.99$4.99$1.32$2.49$0.76$1.95$1.95$1.09wyприклучоккрајМода прекрасна чипка DIY рачно изработени симпатична маскирање лента мултифункционален, новина дизајн, овој вид на лента е многу популарна за момчиња&девојки , децаНапомена : 2 cm * 7mПАКУВАЊЕ : 1pcs / многу

Нов 1X 50,8 мм * 5 м жп път Васи Лента, широка творчески трафик пътят залепваща малярная лента, тиксо пътят за деца играчка кола игра

BGN 2.00 4.64

Добредојдовте на нашата продавница Сакате да имате среќен шопинг тукаНови 1 X 50.8 мм * 5m Железнички Пат Washi Лента,широк креативни сообраќајот на патот Лепило Маскирање Лента,магарешки патот за деца автомобил игра100% сосема нов и висок квалитет !!! 1.Објектот големина : Широк 50.8 мм * Должина 5m 2...

GREENHOW английското писмо диалог Васи лента направи си сам украса за scrapbooking тиксо тиксо 9033

BGN 3.00 3.17

Спецификации : 100% високо квалитетни Материјали : хартија Лента Големина : 30мм*5m Пакување Листа : 1 се Однесува на : scrapbooking,дневник,хартија за порака декоративни,и др...

10шт офис канцеларски материали подарък на Едро разход на карикатура деко Васи САМ тиксо scrapbooking стикер за студенти дете

BGN 2.70

Опис : Инспирација : Цртан Филм Боја на каросеријата : 26 видови на дизајн Димензии : Ширина 1.5 cm, должина е околу 2,5 m...

20 mm*7та Шаран знамена Васи лента, стикер Kawai канцеларски scrapbooking планер тиксо офис тиксо декорации DIY

BGN 2.00 2.74

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

1 бр САМ японската хартия washi лента мечта небето маскиране лента украса етикети самозалепващи ленти офис консумативи 1.5 см.*8 м

BGN 1.00 1.58

Големина на : (А ) : 1.5 cm*8mМатеријал : хартија7 дизајн.Изберете дизајн ви се допаѓа.ви благодариме1 buc.ви благодаримеПлаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Доколку постои било каков проблем за плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт...

15 Листа Формат А4 Матово Бяла Самозалепваща Е Книжен Етикет, Стикер Стикер За Мастилено-Струен Принтер

BGN 12.94

За Инк Џет Печатач САМО ( Ве молиме да не ја користите на Ласерски Печатач ) Количина : 15 листови Големина : 210mm X 297mm A4 Забелешка : за Да се спречи печатач добива џем, се прилагоди на печатење "подебели" хартија поставување на Апликации : Етикети, знаци, налепници, занаети, уметност, пакување идентификација, итн...

Творчески сини нотки на капки от дъжд гора от знамена на звезди облак декоративни Васи Лентата на Сам scrapbooking тиксо, 15 мм х 7 м

BGN 2.00 2.53

Пакет се Вклучени : 1 x washi лентаКарактеристики На Производот : ​На washi лента especiall за подарок wraping, и слика рамки.Направи мини знамиња за cupcakes, или ги красат сите работи што ги сакате и тоа ќе ви донесе еден магичен изглед за вас.Џез до вашиот списание покрие потоа додадете washi лента јазичиња за да се означи важни страни.Капак на вашиот лаптоп со единствена washi лента дизајн, тогаш етикета сите тие испреплетени кабли зад вашето биро.Добро за Тинејџери и Возрасни, јас сум сигурен дека децата ќе ги сакам.Дозволете им на децата да пукнам со washi лента, печат нивната личност и на нивните playroom ѕидовите!Ние 100% гаранција за целото семејство ќе уживаат демонстрирање на нивните artsy таленти со овој washi лента.

Сладка поничка желание бутилки оранжерия балон кактус помещение украса Васи лентата на САМ планер дневник бележки тиксо эсколар

BGN 1.92

Слатка крофна сакаат шишиња стакленички балон кактус камера декорација washi лента DIY излет дневник бележник маскирање лента escolar​

Красиви цветя и зелени растения Васи Лента тиксо САМ scrapbooking стикер стикер залепваща лента

BGN 2.00 2.05

За нарачки Без Следење на Информации, Освен ако не Изберете Кина Пост Регистар на Воздухот Mail.За нарачки > $5,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.За нарачки >180,Слободни Изразат Испорака преку EMS / DHL / Aramex итн.Освен Некои Далечна Земја.Да Видиме Неверојатни Цени,Добредојдовте на Нашата Големо Продавница .Кликнете

16 Творчески Грил Дървета, Животни Декоративни Фита Васи Лентата На Сам Scrapbooking Маскиране Тиксо Ученически Канцеларски Материали Papeleria

BGN 1.00 1.55

Пакет се Вклучени : 1 x washi лентаКарактеристики На Производот : ​На washi лента especiall за подарок wraping, и слика рамки.Направи мини знамиња за cupcakes, или ги красат сите работи што ги сакате и тоа ќе ви донесе еден магичен изглед за вас.Џез до вашиот списание покрие потоа додадете washi лента јазичиња за да се означи важни страни.Капак на вашиот лаптоп со единствена washi лента дизајн, тогаш етикета сите тие испреплетени кабли зад вашето биро.Добро за Тинејџери и Возрасни, јас сум сигурен дека децата ќе ги сакам.Дозволете им на децата да пукнам со washi лента, печат нивната личност и на нивните playroom ѕидовите!Ние 100% гаранција за целото семејство ќе уживаат демонстрирање на нивните artsy таленти со овој washi лента.

JBFISH Misstime хартиени маскиране лента японската Васи Лентата на Сам scrapbooking стикер 3000

BGN 1.79

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size 10m * 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

10 бр. / лот САМ хартия японски Васи маскиране лента Моне цветя на Божур украса самозалепващи ленти scrapbooking 30 мм*10 м Alideco

BGN 32.00 35.78

Големина на : (А ) : Дизајн и Г 3.5 см*10m Дизајн Б .C : 3.о cm10 m.Бренд Име : Alideco.Материјал : хартија .4 дизајн.Изберете дизајн ви се допаѓа.ви благодариме10 компјутери / 1 многу.ви благодаримеПлаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Доколку постои било каков проблем за плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт...