• Ново
Красиви цветя и зелени растения Васи Лента тиксо САМ scrapbooking стикер стикер залепваща лента

Красиви цветя и зелени растения Васи Лента тиксо САМ scrapbooking стикер стикер залепваща лента

BGN 2.00
BGN 2.05
-2 %
В магазина

Брой продукти


За нарачки Без Следење на Информации, Освен ако не Изберете Кина Пост Регистар на Воздухот Mail.
За нарачки > $5,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.
За нарачки >180,Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн.Освен Некои Далечна Земја.
Да Видиме Неверојатни Цени,Добредојдовте на Нашата Големо Продавница .
Кликнете

Подробности

Тип:
залепваща лента
търговска марка:
къща новост
Номер На Модела:
декоративна лента
Вид Тиксо:
Еднопосочна Лента

Те също купуват с този продукт

3 бр. / компл. 0.7 см.*5 м Васи Лента пресен грах Лента декоративни САМ scrapbooking залепваща лента

BGN 2.70

Добредојдовте на Нашата Продавница1 За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот како објект на количката прво, а потоа ги комбинира вашите налози за плаќање.2...

JBFISH Misstime хартиени маскиране лента японската Васи Лентата на Сам scrapbooking стикер 3000

BGN 1.79

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size 10m * 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

2 елемента прекрасен квадратен Васи лентата на САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо ученически канцеларски материали

BGN 2.00 2.69

пакет : 2 парчиња / многуВкупна должина : 10m ширина : 1cmwyприклучокstartЖешка Стока$2.09$1.18$1.18$1.18$1.18$1.97$1.26$4.99wyприклучоккрај

15 мм*10 м ролка 4 бр. / лот черно-бял комплект декоративна лепенка жп път Васи Лента, широка трафик залепваща лента

BGN 6.00 6.40

Добредојдовте на нашата продавница Сакате да имате среќен шопинг тука100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1.Објектот големина : Широк 1,5 см * Долго 10m 2...

Alideco 10 бр САМ хартия японски Васи маскиране лента Планета Алис котка Куче украса самозалепващи ленти scrapbooking етикети 5 м

BGN 13.00 14.24

Големина на : (А ) : 1.5*500cm.2.0*500cm.2.5*500cm,3*500cm.4*500cmматеријал : хартијабоја : 20 дизајн.Изберете дизајн ви се допаѓа.ви благодариме20roll =1 многуПлаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Доколку постои било каков проблем за плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт...

11 стилове китайски класически фенер врати Момичета японски Васи декоративен лепило САМ самозалепваща хартиена лента на етикета стикер подаръци

BGN 3.00 3.18

Опис на производот Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 20mm / 35mm / 40mm / 45mm / / 50mm, Должина околу 5М Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе ......

2 елемента 1.5 см прекрасен wintersweet Васи Лентата на САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо ученически канцеларски материали

BGN 3.00 3.34

wyприклучокstartЖешка Стока$1.99$4.99$1.32$2.49$0.76$1.95$1.95$1.09wyприклучоккрајМода прекрасна чипка DIY рачно изработени симпатична маскирање лента мултифункционален, новина дизајн, овој вид на лента е многу популарна за момчиња&девојки , децаНапомена : 1.5 cm * 10mПАКУВАЊЕ : 2 парчиња / многу

15 Листа Формат А4 Матово Бяла Самозалепваща Е Книжен Етикет, Стикер Стикер За Мастилено-Струен Принтер

BGN 12.94

За Инк Џет Печатач САМО ( Ве молиме да не ја користите на Ласерски Печатач ) Количина : 15 листови Големина : 210mm X 297mm A4 Забелешка : за Да се спречи печатач добива џем, се прилагоди на печатење "подебели" хартија поставување на Апликации : Етикети, знаци, налепници, занаети, уметност, пакување идентификација, итн...

JBFISH японски Kawai животни Васи лента красиви хартиени етикети САМ Post It Дневник scrapbooking украса маскиране ленти подарък 8128

BGN 1.00 1.79

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size : 7m * 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

(Дебелина 0,2 мм), тънък 1,5 мм ширина *25 м силен акрилно лепило лепкава двупосочна лента за телефон батерия обектив, LCD сензорен панел

BGN 4.56

Силно Лепливи Двојно Страна Јасно Лента за телефонот iphone, ipad Таблет Дисплеј LCD Digitzer, Батерија, Леќа Делови БондСилно Лепило, водоотпорен, висока температура отпорШироко користење на Мобилен Телефон, Таблет, Рампа, Камера електроника уред Екран на Допир, LCD Панел Стакло, Рамка, Рамки, Леќа, Digitzer, делови се собератПовеќе купи добиете повеќе попуст ОписШирина : 1.5 mmДолжина : околу 25 метриДебелина : околу 0.2 ммБоја : ЈасноЛепило Тип : АкриликСостојба : НоваКарактеристики и Придобивки Висока сврзување сила Филм превозникот додавање на димензионална стабилност за да пени и други супстрати Филм превозникот го прави за лесно ракување за време на slitting и да умресечење Широко се Користат за телефон, табела екран, lcd, bazel рамка Апликација батерија полнење на Батеријата Сврзување, Батерија Вратата Прилог, Рамки Сврзување, Модулот на Камерата Собранието, Случај Собранието, Поклопецот на Леќите Сврзување, Прикажување на Сврзување, Електрична Изолација Сврзување, Електронска Компонента Сврзување, Логото Сврзување, Ниска Површина Енергија Сврзување, Мемориската Картичка за Поврзување, Модул Поврзување на домашно МИЛЕНИЧЕ Картичка, Гумени Нозе Врска, Звучник Модул Собранието, Екран на допир Панел Сврзување, Touchpad Собранието, Touchpad Заградата Собранието Забелешка Слика за повикување само...

2 елемента 15мм х 7та романтична Сакура Васи Лентата на САМ декоративен scrapbooking маскиране залепваща етикета стикер Лента канцеларски материали

BGN 3.00 3.06

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 2 ПАРЧИЊА 15mm Х 7m Романтична Сакура Washi Лента DIY Декоративни Scrapbooking Маскирање Лепило Етикета Налепница Лента КанцеларискиМатеријал : ХартијаЛента Големина : За 15mm Х 7mСе Однесува На : Scrapbooking, Дневник, Хартија За Порака, Фото Албум Декоративни, И Др.Сосема Нов + Висок Квалитет !Пакување Листа : 2 ПАРЧИЊА ЛентиAnswer : ___________________________ Note : Фото Боја Може Да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори.[xlmodel][фото][0000] Слики

GREENHOW английското писмо диалог Васи лента направи си сам украса за scrapbooking тиксо тиксо 9033

BGN 3.00 3.17

Спецификации : 100% високо квалитетни Материјали : хартија Лента Големина : 30мм*5m Пакување Листа : 1 се Однесува на : scrapbooking,дневник,хартија за порака декоративни,и др...

1X романтичната серия cherry blossom САМ Декоративна тиксо kawaii washi лента канцелярская офис залепваща лента на етикета стикер

BGN 1.00 1.46

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

JBFISH1 бр узорчатая японската хартия washi Декоративна тиксо Много материал за scrapbooking Эсколар 8096

BGN 1.00 1.62

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size : 7m * 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

Гореща разпродажба! Златна принудителна маскирующая Глод и сребърна залепваща японската лентата на Васи

BGN 2.00 2.38

Почитувани купувачи,Добредојдовте на нашата продавница !Материјал : ХартијаФункција : висок квалитет washi лентаУпотреба : декорација, маскирање, стапГолемина : 15mm(ширина)*5m(должина)Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1...