• Ново
12шт анти-хъркане решение на анти-хъркане сън помощ хъркане запушва носните отвори устройство силикон носа клипове помощ сънна гвардия

12шт анти-хъркане решение на анти-хъркане сън помощ хъркане запушва носните отвори устройство силикон носа клипове помощ сънна гвардия

BGN 3.89
В магазина

Брой продукти


Ве Молиме Да Го Прочитате Пред Да Купи 1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Оваа превозот начин е економски без меѓународно следење на број и тоа може само да се следи во Кина, кога пакетот лево Кина, тогаш тоа не мора логистика информации, се додека не добиете пакетот. 2. Русија Купувачи : руската поштенски канцеларија барања за проверка на целосното име на примачот, па ве молиме љубезно кажете ни го вашето име и презиме (три зборови), да дава тоа добро. Ви благодариме на соработката. 3. Ние и ветуваме на за време на испорака во текот на 60 дена, обично тоа треба цела 30-52 дена за да стигне до вас. Ние не прифаќаме спор околу не добивањето на стоката во текот на нашиот вети време. Вашиот ДОВОЛНО трпение ќе бидат високо ценети. 4. Кога ќе примите пратката, ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и не ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Оцени за првиот, ние ќе го решиме проблемот, ви благодарам. 5. Секогаш кога оу исполнат никакви проблеми, можете директно да контактирате со нас, не е потребно да го отвори спорот. 6. Ние поддршка на ОЕМ, ODM прилагодување & Drop превозот на, ве молиме слободно да не контактирате во било кое време. 7. Ние ви препорачуваме да го прочитате опис внимателно и направете ја вашата нарачка директно, нормално вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена. 8. Ве молиме додадете нашата продавница до вашите омилени, ќе продолжи да се воведе нови производи, и најмал попуст. Вашата нарачка ќе биде голем поттик и моќ за нас!!!
12pcs Анти 'Рчи Решение Анти-' Рчи Спиење Помош Snores Затка Носот Отвори Уред Силикони Носот Clip Sleeping Помош Апнеа Guard Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Спречува ' Рчењето, Апнеја & Сува Уста. Произведени под строга контрола на квалитетот и медицински квалитетен материјал. Шлиц дизајн за одржување на носната косата да се задржи странски и несакани честички да навлезат во белите дробови Напредни Конусна форма ги прави да се чувствуваат многу удобно во носот. Обновливи секој трае до 1 Година. Најчести причини за ' рчење : Supine тело позиција (лежејќи со лицето нагоре) Голем крајниците, долго мекото непце или uvula јазикот што се опушта премногу време на спиењето Се биде со прекумерна тежина Назална конгестија од настинка, алергии или деформитети на рскавицата на носот Менопаузата Конзумирање на алкохол, лекови или тутунски производи, во рок од шест часа од одам да спијам Хипотироидизам. Грижа Инструкции : Темелно чистење на Носната Конуси со топла вода по употребата и Чувајте го сув Носната Конус во заштитни случај да го чува безбедно, во својата форма и санитарни се додека не 's следната употреба Пакет се Вклучени :
1 Кутија=4 Парчиња Носот Клип
или
2 Кутија=8 Компјутери Носот Клип
или
3 Кутија=12 Компјутери Носот Клип
.

Подробности

Цвят:
4 КОМПЮТЪР, 8 PC, 12 КОМПЮТЪР
Тип Елемент:
Сън И Хъркането
Диапазон На Налягания:
4-20 cmH2O
Тип:
Анти Хъркане Скоба За Носа
Материал:
Силикон
търговска марка:
Райулеко
режим на работа:
CPAP
Номер На Модела:
Р-017
Пакет:
Уит калъф
Размер:
4*4*2.2cm
Функция:
анти хъркане
Брой:
4шт или 8 бр или 12 бр.
Материал:
PE мек нетоксичен
документ:
FDA

Те също купуват с този продукт

Жените Handheld Travel Electric Portable Bidet USB Chargeable Washlet Anus Douche Handy Sprayer Дамски хигиена хигиенни душ

BGN 41.44

Жените Рачни Патување Електрични Преносни Мијалник USB Наплаќа Washlet Анусот Туш Корисна Sprayer Женски Хигиена Хигиена, ТушСпецификација : Име : Рачни Патување Електрични Преносни Мијалник USB Кабел Должина 0.8 m Должина : 15см во капакот, 32cm кога се водат Наплаќа литиум батерија : 5 V / 1000m A Водадоказ : 1m потрошувачка на Енергија : Maximun 4 W Батеријата времетраење : околу 100 пати го користите времето на Мирување : Најмногу 30 дена полнење на Батеријата време : Околу 2 часа Циклус време : 60 sec (меки спреј), 40 сек (силна спреј) Двебрзина силикон копчето со USB наплаќа кабел Работна температура : помалку од 50 степен целзиусови степени Полукружни млазницата : нула анусот за време прскање, за подобро чистење на моќта на сигналот на вода, џет : 50cm за силна спреј вода во вертикална насока на моќта на сигналот на вода, џет : 30cm за слаби спреј вода во вертикална насокаПолнење на батеријата внатре со приложена USB кабел пред да го користите...

Преносими електронни калъфи за таблетки за пътуване старци време на напомняне алармата медицина кутия за съхранение, 7 дни седмично лекарство капсула организатор

BGN 5.00 6.19

Преносни Електронски Пилула Случаи Патување Стари луѓе Мерењето Аларм Потсетник Медицина Складирање Кутија 7 Дена Неделно Дрога Капсула Организатор Опис Карактеристики : Материјал : ABS+PPПроизвод големина : 19cm / 7.48 инчен *10.5 см / 2.13*2.5 cm / 0.98 инченГолемина на екранот : 2,2 см / 0.86 инчен*1.7 cm / 0.67 инченНапојување : 2 Парчиња AAA батерија (пакетот не вклучува батерија)Детали За Производот : Овој производ е комбинација електронски комплет четири аларм со светлосен светилка функција, вкупно 28 случај стави дрога случај (секој ден да се земе на медицина 4 пати) на дрога случај може да биде било која комбинација (може да се комбинираат во еден до седум дена), со потсетување на копчето синџир, исто така, може да го носат дома.Производ карактеристикиДетали за производот : временска капсула + Упатство1...

32шт високо качество на професионални естествени елегантни Comestic четка е мека козината на Персийската специфична функция грим четки набор от инструменти

BGN 33.00 38.40

32pcs Високо Квалитетна Професионална Природни Домот Comestic Четки Мека Персија Ву l шминка Четки Алатки Поставите Специфични Лице Око Устата ЧеткиКарактеристики На Производот : 1...

Нов продукт от висок клас електрически скутер за възрастните хора

BGN 878.40

Опис на производот Моторни 24 V / 180 W Батеријата 24 V / 12 AH Капацитет 100kg Speed06 km / h Седиште висок / широк 580mm*420mm Големина 1100*500*920mm N / W 46kg Тркала 9.5 инчен Детални Слики Пакување & ИспоракаПакување детали : 115*51.5*56cmИспорака детали за : во рок од 7 дена по плаќање Сертификати Фабрика да ја покажеме Нашата Услуга1) Откако на вашиот не доби вашата стока.2) Откако примените стоки беа лоши или оштетени.3) Откако на вашиот odered стоки не се испорачани на време.Pls.контактирајте со нас веднаш штом ќе се реши тоа за вашата наскоро.Добредојдовте на вашата посета на нашата компанија со нетрпение очекувам да соработуваат со вашите долгорочни бизнис пријателство.Pls...

Безплатна доставка натурален нефрит възглавница здраве нагреватели седалки с подгряване възглавница офис възглавница 45*45 см

BGN 114.00 224.00

Бесплатен превозот Природни jade перница здравје Седиште греалки загрева перница за статистика перница 45*45СМТопла продажба!!Слични Предмети : Карактеристики на електрични апарати седиште перница1) Фабрика директни снабдување2) 100% предтестирано3) 1 : 1 замена4) Брза испорака5) Совршен по продажбаJade Вовед Jade е богата со трага елементи...

Женски хигиенни продукт клизма спринцовка за възрастни секс чисти играчки мека корона TPE Клизматор за ануса вагинален душ спрей за почистване на 310 мл

BGN 12.00 16.80

објектотЖенски Хигиена на Производот Enema Шприц Возрасни Секс Чистење на Меки Играчки TPE Главата Enemator За Анусот Вагинален Туш Спреј за Чистење 310 MLКарактеристики : Боја пастелни сина боја со бели флексибилни вагинален цевка Млазницата кој се одвојува за лесно чистење и складирање Функција : Анален Туш Enema / Вагинален Туш Спреј во Боја : Сина,бела Големина : 26*9cm / 10.2"*3.5" Insert Должина : 12cm / 4.7" Капацитет : 310 МЛ Материјал : Phthalate материјална Пакет : 1 buc анусот чистењекрајот

24pcs / 2 Box Medicated Vaginal Douche Tea Vagina Infection Wash Vagina Feminine Hygiene Product Clean Vaginal Itching Natural

BGN 17.00 20.80

Сега ќе се купуваат вкупно 2 пакети=24 парчиња на virginal туш чај ( 12 парчиња / pack)24 teabag / 2 Кутии Фу Ле Fen вагинален туш чај вагината инфекција миење на вагината женски хигиена олеснување вагинален чешањеИме на производ е Virginal туш чајГлавни состојки : 100% природни билки екстракција преку висока технологија ...

Самозалепващи бандажные тайна каучуково лепило за първа помощ Tape4. 5m х 7,5 см мода на жените и мъжете фитнес зала Бодибилд тренировка Фитнес поддръжка

BGN 2.00 2.77

.Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Водоотпорен и дишеСпречување на мускулите и зглобовите повредаЗголемување на телесната природни исцелителна моќЗа да се избегне и да се спречи од Затегнати ЛигаментиНамалување на мускулен замор и враќање на мускулите и зглобовите повредаПоддршка на вашите мускули и зглобови, без ограничување на движењеСпецификации : Боја : Зелена, Жолта, Сина, ЦрвенаМатеријал : Не Ткиво ТкаенинаДимензии : должина од 4.5 метри, ширина 7.5 cmНачин На Употреба : ако е потребно, првиот слој блиску до кожата со газа завојсо завој околу пресврт прв да ликвидација,половина од ширината на секоја пак да покрие најмалку пред да се сврти, додека по обвивката.не завој последниот свиок контакт со кожата, и тоа треба да биде целосно покривање на предната страна пак, за да се обезбеди добро се вклопуваатоблекување после останатите завои може да самолепливи назад да се тркалаат завој облекување и АпликацијаНапомена : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.Пакетот Вклучува : 1 x Завој

60 бр Rayovac Extra Performance Hearing Aid Batteries 312 312A A312 PR41. Безплатна доставка цинк въздушен слухов апарат батерия

BGN 34.43

60 КОМПЈУТЕРИ Rayovac Екстра Перформанси апаратче за Слушање Батерии 312 312 A .Бесплатен Превозот Цинк Воздух апаратче за Слушање Батеријата 312 / A312 / PR41 Опис на Производот : Модел : Големина 312 A за RIC / BTE апаратчиња за Слушање Пакување : 6 парчиња картичка, 5 карти по пакет...

Лесно сгъваема електрическа инвалидна количка, с малко колело

BGN 2467.20

Опис на производот Моторни 300 W*2 Батерија 24 V / 9 AH*2 Size 108*63*98cm Седиште висок / широк / длабоко 49 / 46 / 40cm Капацитет 120kg Нето тежина 33kg Предните тркала 8 инчен Задните количка 12 инчен1.Рачни и електрични двоен режим2.Мулти насока на прилагодување потпирач3.Прецизност контролер, лесен пристап до лифтот4.Интелигентни електромагнетни автоматски систем за сопирање5.Универзална џојстикПроизвод СликиПакување&ИспоракаПакување : Картон пакувањеПревозот : во рок од 7 ден по плаќањеСертификатФабриката се покажеЗошто нас?1...

Безплатна доставка 2015 Горещ Нов високо качество на еластичната корекция на колан лек и лесен износване както на закрито, така и на наша страна

BGN 17.00 17.42

Ние сме фабриката ,ние си имаме свој бренд и ние, исто така може да понуди OEM / ODM производи како на вашите барања.ако ви треба големо на нашите производи,ве молиме контактирајте со нас.Ако не ја добиете вашата предмети во времето за испорака, ние ќе се најде решение за вас...

Устата охрана стоп скърцане със зъби анти хъркане, скърцане със зъби с футляром кутия за хапчета за сън, премахва хъркането Здравеопазване 2017 продажба

BGN 3.00 3.07

.Устата Guard Запре Заби Мелење Против 'Рчење Bruxism со Случајот Кутија Спиење Помош Елиминира' Рчењето Здравствена Заштита 2016 Година Топла ПродажбаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Ја Елиминира ' РчењетоЈа спречува Брусење на Забите, Bruxism & ТМЈБЕСПЛАТНИ заштитни случај и патувањеЕдноставно внесете го послужавник и уживајте подобар ноќен сон!Спецификации : Материјал : Силикон гелБоја : ТранспарентнаГолемина : 6.5*4.5*2cmПакет Се Вклучени : 1 x Устата Guard Запре Заби Мелење Против ' Рчење Bruxism со Случајот Кутија

Медицински ортопедичен инструмент от неръждаема стомана кухи удължител комплект femoral-пищяла PFN PFNA интрамедуллярный канюлированный удължител меко тренировка

BGN 222.38

детали за производотна овој линк цената е без К жицатакакупувачот купи оваа мека reamerпродавачот нема испрати К жицаако ви треба К жицаможе да оди овој линк за да купи .мисли

2017 FEIE най-новият мини-слухов апарат , слухов апарат, зад ухото, BTE, Акумулаторна батерия слухов апарат S-109S безплатна доставка

BGN 72.00 83.18

Глувоста може да ја предизвика комуникациски нарушувања, но исто така предизвикуваат деменција, сериозно да влијае врз нивното здравје и квалитет на живот, па ние мора да се биде буден, рана превенција, откривање, интервенција глувоста...

Дентални Ортодонтски Лигатурные Вратовръзки Цветни Дъвки Еластична 42 Бр. / Опаковане. (1 Лигатурные Пръчки = 24 Лигатурных Пръстен )

BGN 46.59

Стоматолошки Ортодонтски Ligature Врски Шарени Гумени Бендот Еластична 42 Парче / Pack ( 1 Ligature Стапчиња = 24 Ligature Прстен ) 40 Парчиња Стоматолошки Ортодонтски Ligature Врски Гумени Бендот Еластична Јасни и Шарени 1...

1x Ear Safe Health Wax Mobility Cleaner вакуумно почистване на Отстраняване за Отстраняване на Преса Kit

BGN 11.04

ОписПоради eardrum е слаб, овој производ дизајн за безбедност во дизајнот на ветротсамо може да си го цица до мали уво восок,па се чувствуваат кога го користите вшмукување е мал, но често се користи овој ефект ќе се појави во производот период,затоа, Како што вели поговорката : сигнализација дама умен не гледам остри уши,очи светли непознати видите светли очи не се светли,така на уво здравјето прашања.Ако постои прекумерна уво восок и шампон,бања и други причини на остаток на влагане е јасно во времето, тоа е лесно да предизвика некои уво болест.Сепак, на традиционалниот метод за длабочината на износот на ушите,посебно за стари лица, млади деца и доенчиња тао уво,тоа е лесно да се оштети уво, повеќе недостатокот на добар начин да се исчисти водата.Сега електрични уво апсорпција апарати (некои се нарекува електрични апарати на износот на ушите, уши,уво чистење, чистење на уво), ќе ги реши овие проблеми за вас.Плати цената на поделбата на износот на ушите,може да имаат само неколку години задоволство earmuffs бебе цицање изграденаво пони уво уред и фан,ќе има звук, но нема да влијае на употребата на софистицирани елегантни моделирање, великодушни.Функција1...