• Ново
CQC Strike Molle Платформа Holster Strike Tacticla Adapter Holster подходящ за SIG P220 P226 HK USP M9 M92 GL 17

CQC Strike Molle Платформа Holster Strike Tacticla Adapter Holster подходящ за SIG P220 P226 HK USP M9 M92 GL 17

BGN 8.00
BGN 14.08
-43 %
В магазина

Брой продукти


Главните Карактеристики Одговара за : SIG P226 SP220/HK USP/М9 M92/GL 17 19 22 23/1911 Појас Holster Трајни Композитен материјал за Airsoft само 100% Нов бренд Направени со висока густина полимер. Molle монтажа платформа за прикачување holster, додатоци и списанието случаи. Holster се прилагоди на секој агол. Можност да прикачите на должност појас, било штрајк или molle webbing вест, торба или ранец.итн.
Спецификации на Боја : црна,песок,зелена Тежина : 65g Големина : 14cm x 10cm
Примена
Воена & тактички & Полицијата & Војска пиштол/ airsoft/ пиштол/ пушка активности /
Војна игра CS игра/ Надворешна лов
Answer : ___________________________ Note :
1. За руската клиентите, ние треба вашата полно име на бродот на пакетот.
2. да Бразилецот cuatomer, ако изберете EMS , ве молиме кажете ни за вашата
даночен број ( CNPT БР. или CPF НЕМА.)
Зошто да го одберете нас?
1. Ние може да ви нудиме OEM услуга.
2. Топ одделение материјал.
3. Profesional дизајн, одличен квалитет.
4. Конкурентна фабрика цена.
5. Разни стоки и сите во парк.
6. Loww MOQ е прифатена.
7. Превозот на стоката надвор во рок од 10 работни дена.
8. Многу години извоз искуство. Besst услуга за секој клиент.
Нашата компанија :
Пекинг Кралот Tach&Трговија Co., Ltd е earliests и profeshional војската, полицијата ,
отворено производителот во Пекинг Кина. Нашата
компанијата има посебни технички и дизајнер tearms. До сега, нашата компанија веќе
има четири независни фабрики, преку
континуираното воведување на странски напредни technologh, нашиот квалитет е многу вознесението.

Подробности

Цвят:
Зелен, Черен, Пясъчен
търговска марка:
АПЛЮС
Номер На Модела:
CQC Molle
Цвят:
Черен/Зелен/Пясък
Употреба:
Тактическо носенето на оръжия
Размер:
прилагателно
Тегло:
65Г
OEM:
ДА
Тип:
Адаптер За Кобур Molle

Те също купуват с този продукт

5шт релса лястовича опашка удължителен кабел 20 мм до 11 мм Picatinny Уивър Scope Mount основен адаптер лов тактически мерник на планина

BGN 38.00 39.68

start Isv Module Wrap6604end Isv Module Wrap6604Се вклопува dovetail 11mm железница Dovetail железнички проширување Може да се користи за да се conver 20мм до 11mm...

Безплатна доставка на 12 бр. 100 зърна лък и Арбалет стрела Broadhead, сребро лов Broadheads arrow Head лов игри на открито

BGN 15.00 15.84

Бесплатен Превозот 12 компјутери 100 Зрна Лак И Самострел Стрелка Broadhead, Сребро Лов Broadheads Стрелките на Главата Лов Отворено Игри Добредојдовте на нашата продавница!Објектот спецификитеБоја : Сребро Тип : Broadheads Стрелаштво Тип : Лак Лов Количина : 12 компјутери Сечење Дијаметар : 1 1 / 3" Сечилото Дебелина : 0.016 " Ножеви : 3 Ножеви Земја / Регион на Производство : Кина Жито Тежина : 100 Зрна Тежина : 100 Зрна

10шт 60*60 целева хартия 50 гр / бр стрелба с лък Стрелба с практика лук стрелка Спорт високо качество

BGN 27.00 33.98

Висок квалитет на целна хартијаДимензии : 60cm*60смТежина : 50g / парчеПакет : 10pcsИспорака1 Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е потврдена адреса.2...

Funpowerland steel Уивър rings 30 мм низкопрофильное черно матирано горната закопчалка

BGN 106.00 112.00

Funpowerland челик Weaver прстени 30ММ Низок Профил, Црна Мат Врвот Монт1.Дијаметар : 30мм2.Профил : Низок профил3.Седло Heigh : 5 mm4.Ширина : 15.88 mm5.Две парчиња по собата во зелена кутија / мало поле6.Net тежина на сет : 185g7.Бруто тежина на сет : 205g8.Целосно прилагодливи за да се вклопи во било picatinny железнички9...

6/12 / 24шт гръбначния стълб 250 3K чист въглерод Стрела 32 инча със сменяеми връхчета за връзка лък стрелба с лък на лов стрелба

BGN 52.00 54.38

Ние можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,.Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост...

10 бр. регулируеми универсален двойна релса 20 мм Picatinny / Уивър релса багажника за монтиране адаптер за обхвата на пушка фенерче конвертор

BGN 46.00 47.98

start Isv Module Wrap6604end Isv Module Wrap6604Материјал : алуминиум легура Се користи за многу bipods или рефлектори да биде обезбедување...

Тактически бутон QD Sling Стомана Swivel 1.25 Инчов Loop Mount Sling Adapter OS33-0058

BGN 5.00 5.06

Тактички Push Копчето QD Прашка Челик Вртливата 1.25 Инчен Јамка Планината Прашка Адаптер OS330058боја : црна Материјал : алуминиумски1.Објектот ќе биде предаден од ПОБРЗО по плаќање верификација2...

Тактически балистични слънчеви очила военни точки за шлем пейнтбола регулируеми защитни очила защитни очи 2 елемента на обектива

BGN 29.00 41.06

Објектот СпецификитеБендот : ВОЛКОТ РОБОВИБоја : Б.К / ТЕН / ODПол : УнисексТежина : 200gПредмет Тип : EyewearЛеќи Во Боја : Multi Frame Боја : МултиБрој на модел : LNES02515Рамка Материјал : TR90 Леќи Материјал : PC ПоликарбонатОпис На ПроизводотЛеќата се направени од дебел поликарбонат, може да се спречи очи од BB, чад, мали честички, итн.Доаѓаат со 1 парче бела ленГребенот на рамка опфатени со полиетилен meterial која е свитливи и удобно.Токи на страни за прилагодливиМоже да се weared со шлем, оружје очите и така натамуПогоден за надвор активности.

1PC 316 S. S deck лодка обувки на морската тежкотоварни швартовный Въже вратовръзка 4 FIT въже Ветроходство

BGN 13.00 17.76

1 PC 316 S S Палубата Брод Cleats Морски Тешки Приставане Јаже Вратоврска 4" се ВКЛОПУВААТ ЈАЖЕ ЕДРЕЊЕНерѓосувачки Челик Рамен Врвот Ниската Силуета Брод Cleat Материјал : AISI 316 од не 'рѓосувачки челик Должина : 4" Материјал : 316 од не ' Рѓосувачки Челик На perture : 4.77 mm Нето Тежина : 70g

30 на гръбначния стълб 500 въглеродни стрели 6/12 / 24шт OD7.8mm със зелени бели пера и сменяеми върха на стрелата извит лък Стрелба с лък на лов

BGN 24.00 25.58

Опис : Стрелка вратило материјал : Мешани јаглеродСтрелка пердув боја : Две зелени и една белаArrowhead материјали : Челик'Рбет : 500Вратило должина : 30 инчиВкупна должина : 80 cmНадворешен дијаметар : 7.8 mmArrowhead должина : 2 cmNock должина : 1.5 cmПластични Ване : 3" ПалтоСтрелка nock : Halfmoon формаСтрелка совет : ЗаменливиНето тежина : 35 gКарактеристики : Се фокусира на лак и стрела движење, добро дизајниранКарбонски влакна стрелките за да се осигура дека стрели се солиденМоже да бидат разменети за стрели, безбеден и удобенМерки за безбедност : Ве молиме не користете оштетен стрели.Оштетени стрелките ќе се шири и да ти наштети.Проверете дали стрели се непроменети и дека тие не се наведнуваат во заострените држава.Пред секоја стрелаштво, проверете стрелките на вратило и arrowhead .Малку криви стрели, визуелно да се провери за свиткување или судир, или други видови на знаци дека се оштетени.Складирање совети : Одбегнувајте екстремни влажност и топлина кога се чуваат.Внимание : Не употреба на соединение лак.Користете ја соодветната целна.Пакетот вклучува : 6 / 12 / 24 X СтрелиНие можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.Купувачите се одговорни за било данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

10 бр. / компл. 22 22LR .223 556 пушка пистолет почистваща комплект Набор от почистваща прът найлонова четка за еърсофт оръжия спорт, лов почистващи инструменти

BGN 16.00 16.78

Ова е 10 парче пушка чистење на полнење, за .22 LR, .223, .257, итн.Нешто што е .20.25 калибар може да се чистат со овој комплет.Можете исто така да се исчисти метрички еквиваленти како што 5.56 мм, сл.Исто така, ќе добиете убав платно торбичка за да се задржи што е во...

50шт цел Broadhead 8 мм поле на върхове на стрели точка Стрелба с лък на лов съвет стрели за традиционния лук дървени дървени и бамбукови стрели

BGN 33.00 34.70

I D : 8 MMТежина : 5gМатеријал : 45# челикПакетот вклучува : x50pcsАко руски клиентите сакаат да купат, ве молиме контактирајте со нас!добредојдовте на нашата продавница