• Ново
Най-продаваният Панда 60X90 HD зелен крупнокалиберный телескоп, бинокъл висок открит бинокъл за нощно виждане оптика 2015 Нова

Най-продаваният Панда 60X90 HD зелен крупнокалиберный телескоп, бинокъл висок открит бинокъл за нощно виждане оптика 2015 Нова

BGN 90.00
BGN 112.96
-20 %
В магазина

Брой продукти


Пријателски Потсетување :
Ве молиме да добијат сини картони пред шопинг!
Најдобро Продаваните Панда 60 X90 HD Зелена Голем Калибар Телескоп Бинокуларна Висока Надворешна Двоглед Ноќно гледање Оптика До 2015 Нови
Пред-продажба се прикаже и повратни информации Нашите репутација и задоволството на клиентите е важно за нас да се успее, Вашите повратни информации е многу важна за нас како на . Додека сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас. Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас во замена automaitcly . Ако имате било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не остави негативен фидбек. Ние се гарантира дека вашиот проблем ќе се реши брзо. Нема Бесплатен Превозот , добредојде на деталите, ние ќе се обидеме да го намали вашиот поштенски трошоци. Ви благодариме за наоѓање на нашите листи Вие сте добредојдени за да се види други ставки на нашата продавница
Плаќање :
Ние го прифаќаме систем во стандардно на плаќање, ние препорачуваме Pay Pal за плаќање, начинот на исплата, како што е прикажано подолу. Ако тоа не е погодно или дали имате било какви други сугестии, ве молиме контактирајте со нас
Превозот detaill :
Ние сме сега превозот во светот адреса, ние ги користиме голем избор на превозот услуги како на пример, море, воздух, railyway, автопат, DHL express, Fed Ex експрес, UPS-от, ТНТ, EMS итн. Ние сме сега превозот на адреси ширум светот,
Ние брод во рок од три работни дена од денот на плаќање, обично порано.
Стандард БЕСПЛАТЕН превозот(Само за те-то, ПМГ) трае меѓу 15-35 работни дена
Линија за производство : Нашата услуга : Бесплатен Превозот 10 x40 Автентични BAIGISH Русија и Висока Дефиниција Големи бинокуларна телескоп Окуларот се Види Играта 2015 Година Нови
Ние стоиме зад сите производи што се продаваат, и вашето задоволство е наш врвен приоритет Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Навремена испорака да се гарантира. ОЕМ и ODM се прифаќаат. Прилагодено за пакување и печатење на логото на располагање. Бесплатен Превозот 10 x40 Автентични BAIGISH Русија и Висока Дефиниција Големи бинокуларна телескоп Окуларот се Види Играта 2015 Година Нови
Пред-продажба се прикаже и повратни информации Нашите репутација и задоволството на клиентите е важно за нас да се успее, Вашите повратни информации е многу важна за нас како на . Додека сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас. Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас во замена automaitcly .

Подробности

търговска марка:
майфэн
Наддаване:
20
Диаметър на:
60мм
prism:
Система KB
Фокусирующая система:
Централна фокусиране
водоустойчив клас:
обичайната водоустойчив
Разстояние на изходния ученик:
19мм
Тип чаша очите:
универсален пластир
Покритие:
всички Широколентова покритие
Нето тегло:
1008 гр
Характеристики:
оптичен филтър на обектива Спорт на открито

Те също купуват с този продукт

JJ Еърсофт ACOG Style 4x32 Scope Red/Green Reticle / Full Line Illumination, AC12033 Bobro Style Quick Release / QD Mount (черен)

BGN 158.38

Производ Спецификите Точка Име : JJ Airsoft ACOG Стил 4x32 Обемот Црвена / Зелена Reticle , AC12033 Bobro Стил Брзо Ослободување / QD Планината (Црна) Модел : JA5342Б.К Боја : Мет црна Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : Метал Нето Тежина : 0.305 кг Бруто Тежина : 0.375 kg Карактеристики на Производот Шок и одвратна доказ, Магла и вода доказ Зголемување : 4x Цел : 32милиметри Стакло гравирани reticle Целосна линија Црвена / Зелена осветлена reticle (5 нивоа на секоја светлина за секоја боја) Батерии : 3*L754(Не се вклучени) ЦПУ машински и алуминиум направени QD планината Одговара за 20mm железнички

Бинокъла 10x50 истински телескоп и с висока разделителна способност Голям бинокъла на телескопа за нощно виждане окуляр 2017 нова

BGN 104.00 159.52

10x50 Автентични АЗИЛ телескоп и Висока Дефиниција Големи Бинокуларна Ноќ Визија Телескоп Окуларот 2015 Година НовиБесплатен Превозот 10 x40 Автентични BAIGISH Русија и Висока Дефиниција Големи бинокуларна телескоп Окуларот се Види Играта 2015 Година Нови1...

Висококачествени тактически 8x Maginification 8x40 бинокъл за лов, стрелба с CL3-0063 азот анти ръми стъкло

BGN 78.00 113.15

Висок Квалитет на Тактички 8 X Maginification 8x40 Двоглед За Лов на Снимање CL30063Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу : ПРЕВОЗОТ· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус.· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на Eпакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС)...

Ново горещо надувательство евтини 4-16x50AO червен зелен с подсветка визирный прицели в очите и с 20 мм рельсовыми елементи за лов

BGN 69.00 110.74

Нова жешка продаваат Евтини 416x50 AO Црвена Зелена Осветлена Reticle Riflescope Опфатот со 20 MM Железнички Месеци за ЛовКарактеристики : Силна алуминиумска конструкција на телото.Шок доказ и отпорни на вода.Windage и кота на вредноста направи да се пука на целта прецизно.Осветлени reticle со црвена и зелена може да бидат корисни за вас да се добие целната во темно или во текот на ноќта со светлината ниво...

Plossl окуляр 1.25(31.7 мм) оптично стъкло Метален астрономически телескоп окуляр окулярное фокусно разстояние PLOSSL 6.3 mm бърза доставка

BGN 15.98

Производ фјучерси : 6.3 mm Високомоќ ПЛ окуларот Обезбедува висока моќност зголемување за да се овозможи да се погледне повнимателно и подетални на површината на месечината и на други планета да Одговара за било 1.25" / 31.7 мм дијаметар телескоп заеднички окуларот интерфејс Целосно обложени сина филм претставува highdefinition екран и добро визуелно доживување Сите црна ентериер,Без воведување на дополнителни боја, високо achromatic Широк агол и долго окоолеснување обезбеди покомплетен поглед и удобно набљудување искуство Пакет Содржина : 1x 6.3 mm Plossl Окуларот

Ledarnell 8x42 монокулярный телескоп +адаптер телефон мини водоустойчив противотуманный къмпинг фокус пътуване монокуляр наблюдение на птици

BGN 23.14

Ledarnell 8x42 Monocular Телескоп +Адаптер за Телефонски Мини Водоотпорен Fogproof Кампување Фокус Патување Monocular BirdwatchingКарактеристики : 100% сосема новЛесен за употреба и носат : Не се лизга дизајн и една рака операција; Рака на рака и футролаПоле на Гледање : 308ft / 1000yds | Минимум Фокус Растојание : 13.12 ft / 4m | Око Олеснување : 0.71 во / 18mmВодоотпорен / Fogproof : Водоотпорен ниво достигнува IPX7...

Цветни бинокли висока мощност бинокъл децата са малки играчки, подарък за Рожден Ден

BGN 12.80

Шарени Двоглед Висока моќност двоглед мали Деца играчки Роденденски подарокИнформации за производотМодел : 4 X46Структура : ДвогледФункција тип : ТелескопУпотреба : играчки телескопИнструмент зголемување : 4 XИзлез ученик, на далечина : 12mmИзлез Ученик Дијаметар : 46mmПоле на гледање : 5 РезолуцијаГолемина : 11 X12mmТежина : 68g

Пъзел с висока разделителна способност детски играчки телескоп игри на открито цветна карикатура подарък за Рожден Ден бинокъл

BGN 8.96

Висока Дефиниција Загатка Деца играчки Телескоп Отворено Игри Шарени цртан филм Роденденски Подарок ДвогледПоддршка Пад на превозот, Ако сакате да започнете бизнис : ве Молиме придружите на нашата организација...

Най-мощните 10000mw 10W 450nm сини лазерни указатели фенерче свети срещата свещ зажженная цигара зъл лазерно Фенерче+подарък кутия

BGN 156.80

Вистински фотографијата е прикажано,Едноставен и лесен за употреба.Користете го вашиот ласерски покажувач до точка во секое саканиот цели на проекција на екранот, видео.Низ небото,што ќе ви овозможи да се најде на ѕвезди во фан дена сакате ѕвезди,е лидер во огромното небо.Во можност се да запалат цигара кога се прилагоди се фокусира на тоа.Штедење на енергија, лесни, погоден за ставање во вашиот џеб или чанти.Овој ласерски покажувач може да се користи за презентации, настава индикатор, детски забавен и многу повеќе.Овој висок квалитет на ласерски покажувач усвојува најновата технологија оптика и microelectronics.Притиснете го копчето за префрлување на дното, не треба да се држите кога го користите.Тактички глава може да ви помогне да се скрши очила или да се победи непријателите во итни околности.известување : Никогаш не момент тоа да очи!!!Чувајте ја подалеку од деца!!!Пакетот вклучува : 1 x Сина Ласерски Покажувач5*ѕвезда капи (не се вклучуваат на батеријата)1*полнач1*подарок кутијаНапомена : оваа ставка не се вклучуваат на батеријата,бидејќи царинската не прифаќаме батеријата.овој ласерски покажувач е да се користи 2 парче 18650 батерија,ве молиме да ги купите на батеријата од вашата земја,ви благодариме

Астрономически Телескоп S8068-2 Canon camera astronomical CCD интерфейс

BGN 137.58

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

Solar-на Търсещия Solar Finderscope за позициониране на Слънцето и слънчево затъмнение

BGN 38.40

Соларен Searcher е безбеден и лесен начин да се најде на Сонцето.Должина : 68 mmТапан дијаметар : 31.7 mm (1.25 ")Вкупно Максимална : 41 ммТежина : 80gИнсталација метод : 1,Vixen тип пронаоѓач слотови.2,1 / 4" конекција да се качи на вашиот телескоп цевка прстен.3, Вклучувајќи силиконска Лента, рака на основните огледало или Dewshield.Поглед агол : околу 30 степени, Ефективна визуелна време : 1.5 часаПредупредување : НЕ гледајте директно во или во близина на Сонцето.јас т може да доведе до неповратно око штета.Не користете било телескоп или на друг уред кој не е специјално дизајниран за соларна набљудување.освен ако имате соодветните филтри.Вклучува : 1 x Соларни Finderscope2 x Силиконска Лента( Боја на Силиконска Лента ќе биде предаден по случаен избор...

2 да, коаксиален удлинительной тръбата М48

BGN 56.00

детали за производот S8093 M48 пак коаксијален двеинчен fullframe продолжен барел Длабоко во просторот фотографија посветен, фокусирани на решавање на двеинчен барел продолжен, во времето на нарезници со врвот завртки, секогаш ќе произведува различни групи на барел оска агол отстапување предизвикани со отстапување на фокусна авион интерфејс прашања...

Тактически оптични прицели прицели мерник на 6-18X50FFP монокулярный телескоп ловни прицели определяне на пистолет аксесоар

BGN 158.00 158.24

Моќност : 618xЦел дијаметар : 50mmДолжина : 358mmНето Тежина / еез : 993 gЦевка патека : 30ммСлој Филм : Антиодраз зелена филмОко олеснување : 70mmСветлина : НикојReticle материјал : СтаклоФокусирајќи се на чекање : Страна фокусВодоотпорен : ДаQuakeproof : ДаFogproof : ДаАзот надува : ДаКликнете вредност : 1 / 8 MOAБатерија : CR2032 / 3 V ( Не се вклучени )Известување : Поради превозот правила, сите батерии ќе бидат отстранети пред пратката.​​ИнспекцијаПреговориНекои материјали и производиПозитивни повратни информации за нашите производи од кинеските клиенти.

Червен / зелен лазерен мерник w / LED силен тактически фенер бутон и налягането на опашката открит военен лов, стрелба с страйкбол

BGN 55.00 96.64

Црвени / Зелени Ласерски Поглед w / LED Силна Тактички Светло копче за Притисни Копче и Притисок Опашка Отворено Воена Лов Снимање AirsoftМоќност : 3 WБоја : ЦрнаЛасерски моќ : 5 mwЛасерска бранова должина : 530540 nmБајонет : 20 mm широк железничкиБатерија : Еден CR123 A батеријата или 16340 батерија(не се вклучени)Извор на светлина : Црвени и зелени ласерски + LED светлаПрекинувач : Push копчето switch + опашкаГолемина на : 92 * 42 * 50.5 ммНето тежина : 95 gЗабелешка: ве Молиме отворете го flashilight вклучите или ласерски switch кога користите опашката switch.Црвениот ласерски поглед : 630640 nmЗелени ласерски поглед : 530540 nm

TriRock 5/7/9 Слотове Маслинено-Зелен Печатни Picatinny / Weaver Рельсовый Сегмент Цевье Рельсовое Сечение От Алуминий Безплатна Доставка

BGN 13.00 13.73

Опис : Тип : Алуминиум Picatinny / Weaver Железнички Одделението за Ultralight Клучните современи handguard ЖелезничкиМатеријал : Висок квалитет направени на CNC Алуминиум T6061Боја : Маслинесто Зелена Елоксирани ( A littler разликата е прифатлив поради различни screen монитор )Додаток железнички делници, за Ultralight Keymod spec...

Професионален телескоп F30070M астрономически монокуляр със статив малък рефрактор тръба увеличение с висока мощност мощен астрономически космос

BGN 92.00 108.80

Функција : Модел : F30070 M Бленда : 70mm (2.4 инчи) Фокусна Должина : 360mm f / 4 Вертикален Огледало : 90 степени Искриват / Weft Машина и Алуминиум Tripod Повеќето Високо : 38cmСтандард 0.965 инчен прилог содржи : Окуларот : H6mm, H20mm 3 X на Barlow леќа 1.5 X позитивни леќаAnswer : ___________________________ Note : Ова максимално зголемување : 150 X (фокусно / окуларот фокусна должина x Barlow мултипликатор = максимално зголемување)За Конфигурација : Мун Филтер : Затоа што постои голем број на рефлектира светлината се меша нашите набљудување на полна месечина, па ние може да се користи на месечината на филтерот за да се избегне мешање, а потоа на површината на месечината ќе се види повеќе јасно. Ве молиме завртка месечината филтер во навој на окуларот леќи' долниот дел, а потоа да се поврзете на окуларот леќи со зенит, леќа.За Мултипли : Опремени со окулар : H6mm, H20mm, множители се 300 / 6 = 50 X, 300 / 20 = 15 X Ако изберете 3 X Barlow леќа заедно, множители се 50 x 3 = 150 X, 15 x 3 = 45 X Плус 1.5 X позитивните леќи на камерата повторно, множители се 50 x 1.5 = 75 X, 15 1.5 x = X 22.5Формулата : Цел фокусно / окуларот фокусна должина x Barlow мултипликатор = максимално зголемување Цел фокусно / окуларот фокусна должина = зголемувањеИнсталација ред : 1...

Най-добрият подарък тактически 8x32-NP бинокъл телескоп за лов Wargame CL3-0057 азот анти ръми стъкло

BGN 205.00 296.69

Тактички 8x32НП Двоглед Телескоп За Лов на Wargame CL30057Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу : ПРЕВОЗОТ· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус.· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на Eпакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС)...

10X36 High Level HD BAK4 водоустойчив монокулярный увеличение на телескопа, пълен с Азот с телескоп, бинокъл за лов, туризъм безплатен кораб

BGN 37.00 72.35

10 X36 Високо Ниво HD BAK4 Водоотпорен Monocular Зум Телескоп Целосна Азот Телескоп Двоглед За Лов на Туризмот Слободен БродОпис На Производот 1.10x36 monocular : компактен, лесен дизајн го прави овој monocular високо преносни, да им се овозможи да го преземе било авантура...

High Power Military 10000mW 10W 532nm Green Laser Pointer Flashlight LAZER Burning Match, Burn Cigarettes, Поп Балон+подарък кутия

BGN 92.80

зелени ласерски покажувач факел , тоа е дизајниран со focusable леќа, метално тело и околу 12 компјутери колони супер кул и убав! тоа се чувствува навистина добро да се справи со ова во вашите раце! ОВОЈ МОДЕЛ САМО ШТО СЕ ПРОДАВА, ПА СЕ КУПИ СЕГА И ДА БИДЕ ПРВОТО ЛИЦЕ ДА СЕ ДОБИЕ ОВОЈ КУЛ GADGETГолемина : 11cm 4cm МНОГУ МАЛИ ДИМЕНЗИИ , ЛЕСНО ДА се НОСАТБранова должина : 532nmМакс излез : горење ласерскаОпсег во темнината : 10,000 метриНапојување : 3.7 V 3800m Ah 18650 Liion Батерија со мултифункција на полначот наFocusable (можете да ја промените големината на точката)Пакет : 1 зелени Ласерски Покажувач1 18650(cr123a) Батерија (не батеријата)1 полнач1 подарок кутија5 капиБатериите се забранува на воздухопловната, па батеријата не се вклучени! се надевам дека ќе може да се разбере

Военен HD 7x30 бинокъл водоустойчив телескоп зелено покритие бинокъл център фокусиране за наблюдение на къмпинг, лов

BGN 78.38

Воена HD 7x30 Водоотпорен Двоглед Телескоп Зелена Слој Двоглед Центар Фокус за Гледање Кампување Лов Опис : Зголемување : 7x Цел леќа дијаметар : 30мм Материјал : метал огледало тело оптичко стакло Призмата : BAK4 Поле на гледање : 7.8 Линија поле на гледање : 137m / 1000m Мрак Коефициент : 14.5 Излез ученик, на далечина : 15.4 mm Најблиското растојание : 2м / 6.56 ft Фокус систем : Центар фокусот на Леќата Слој : Сите Оптички Слој Зелена Филм Производ Големина : 112.5x109x44mm Тежина за поединечни производи : 350g Функција : 1...

Vector optics 25,4 mm 1 инч фенер / лазер през цялата багажника Тъкач Монтинг пръстен

BGN 15.84

Вектор Оптика Светло / Ласерски Барел Круг Weaver ПланинатаSCTM11 Дијаметар : 25.4 mm (еден инч) Должина : 44mm (1.7 инчи) Висина : 27mm (1.1 инчен, од дното, кон центарот на прстен) Тежина (нето) : 55g (1.9 унца) Тактички Стил Висока издржливост алуминиум во црна мат и убава дополнуваат Шок доказ може да се користи на вистински оган калибарИнформации За КонтактШангај Sunclear Вектор Оптика Co.,LtdГДин Xulei Duan(Ален)Компанијата Политика : се Залага за Задоволството на КлиентитеНие имаме богато искуство по меѓународниот поредок целиот свет...

2x42RD зелена / червена точка с 5 нива на яркостта на пистолет страйкбольная пушка Multi Coated Fit 20mm Уивър Mount Base за лов

BGN 47.98

2x42 RD Зелена / Црвена Точка со 5 Нивоа на Осветленост Пиштол Airsoft Пушка Мулти Обложени Одговара 20mm Weaver Планината База за ЛовОпис : Оптика Слој : Мулти ОбложениReticle : Црвена и Зелена Точка со 5 Нивоа на ОсветленостВисина Опсег : ± 35 MOAWindage Опсег : ± 35 MOAШок доказ, Вода Доказ, Магла ДоказВисок квалитет на алуминиум во трајни црна мат финишФункција 1 / 2" windage и кота на вредноста20mm Weaver Планината База, флипup капиПакетот вклучува : 2x42mm поглед"L" облик род