• Ново
1x22 оптичен двойна подсветка червен и зелен точков мерник с 20 мм релси за ловен поглед Безплатна доставка

1x22 оптичен двойна подсветка червен и зелен точков мерник с 20 мм релси за ловен поглед Безплатна доставка

BGN 44.00
BGN 85.86
-49 %
В магазина

Брой продукти


1x22 оптички Двојно осветлување црвена и зелена точка поглед на опфатот со 20mm Шини за ловечка пушка опсег Бесплатен Превозот
Функција : -со 5 Нивоа Точка Светлината Контрола на секоја осветлуваат боја -Револуционерен Дизајн : ЦРВЕНО & ЗЕЛЕНА Reticle во Една Единствена цел уред -Целосна Метална Обвивка Обемот Домување Цел -Алуминиум Направи Брз Монтажни (QD) Црвена Точка Поглед Оф-Сет Обемот Планината вклучени за брза инсталација -Монтирање на било 22mm weaver стандард железница -Лесно се поврземе, Инсталирајте само во секунди
Параметри -Леќа Дијаметар : 30мм -Должина на : 120mm -Објект Тежина : 500g -Зголемување : 1x -Dot боја : црвено & зелена -Боја на светлината поставување на : пет во секоја боја -Излез ученик : 80 мм -Цевка Кол. : 40mm -Поле на гледање(@100yds) : 60° -Железнички големина : 22mm -Изградена од Материјал : Алуминиум легура -Батерија : 3pcs AG13 мобилен батерии ( Не вклучувајќи) (Понекогаш Стоката не содржи батерии поради воздухопловна безбедност ограничувања ) Фотографии
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Сите цел ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време(за работен ден-исклучува време на викендите и празниците) 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 4. ние ќе пишува "подарок или примерок" и соодветна вредност цена на фактурата да им помогне на купувачите се минимизираат или избегне давачки и плаќање,ве молиме оставете белешка во ред ако имате било каков предлог. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.

Подробности

търговска марка:
ипентум
Тип:
Пушка
Функция:
Червена Точка
Номер На Модела:
M2
Цвят:
Черен
Номер На Модела:
M2
Модел:
1x30 оптичен червената точка на лазерния мерник рефлексология очите
Диаметър На Обектива:
1X30mm
Материал:
Метални
Покритие:
Синя Филм
Построен в планината Picatinny:
Релси 22мм
Почивен Зеницата :
80mm
Опаковка:
Подарък кутия
Името на елементи:
Тактически 1x22 оптична двойна подсветка червен и зелен точков мерник обем

Те също купуват с този продукт

Пъзел с висока разделителна способност детски играчки телескоп игри на открито цветна карикатура подарък за Рожден Ден бинокъл

BGN 8.96

Висока Дефиниција Загатка Деца играчки Телескоп Отворено Игри Шарени цртан филм Роденденски Подарок ДвогледПоддршка Пад на превозот, Ако сакате да започнете бизнис : ве Молиме придружите на нашата организација...

Тактически Accutact Ъгъл Рефлекс 360 Прицели Се Върти За Reddot Прицельного Устройство

BGN 37.00 59.20

Спецификација Тежина : 150g Бруто Тежина : 175g Боја : BALCK МРАЧНА ЗЕМЈА Оптика : Dual Пат, линија на погледот и 90 степени Агол рефлекс поглед Оптички видување бленда : 24x24mm Должина / ширина / висина : 46x58x70 mm (со планината) Око олеснување : Неограничен Домување ротација : 360 степен на Компатибилност : Работи добро со црвена точка / holographic место, ласерски место, железо место, Тандем поглед склопови и NV место со Висок Квалитет, Направени во Кина.2

Военен тактически 1x22x33 червен и зелен точков рефлексология очите 5MOA с прикрепен за лов HS2-0077

BGN 51.00 62.26

Тактички 1 X22 X33 Црвена И Зелена Точка Рефлекс Поглед 5 MOA Со Планината За Лов HS200771 X22 X33 црвена и зелена точка рефлекс погледЗголемување : 1xЦел леќа дијаметар : 20mmЦелокупната светлина пренос : 89%Црвена / зелена точка големина : 5 MOAПаралаксата : ≤3'Прилагодување на опсегот : ±20'Кликнете вредност : 1 клик=1 MOAГолемина (Dxšxv) : 63x55x55mmТежина : 145gБатерија : CR2032операција температура дијапазон : 10~+60℃Температура на чување опсег : 20~+70℃Тело : оксидација( Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.)Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу : ПРЕВОЗОТ· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус.· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на Eпакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС)...

10X36 High Level HD BAK4 водоустойчив монокулярный увеличение на телескопа, пълен с Азот с телескоп, бинокъл за лов, туризъм безплатен кораб

BGN 37.00 72.35

10 X36 Високо Ниво HD BAK4 Водоотпорен Monocular Зум Телескоп Целосна Азот Телескоп Двоглед За Лов на Туризмот Слободен БродОпис На Производот 1.10x36 monocular : компактен, лесен дизајн го прави овој monocular високо преносни, да им се овозможи да го преземе било авантура...

Тактически оптични прицели прицели мерник на 6-18X50FFP монокулярный телескоп ловни прицели определяне на пистолет аксесоар

BGN 158.00 158.24

Моќност : 618xЦел дијаметар : 50mmДолжина : 358mmНето Тежина / еез : 993 gЦевка патека : 30ммСлој Филм : Антиодраз зелена филмОко олеснување : 70mmСветлина : НикојReticle материјал : СтаклоФокусирајќи се на чекање : Страна фокусВодоотпорен : ДаQuakeproof : ДаFogproof : ДаАзот надува : ДаКликнете вредност : 1 / 8 MOAБатерија : CR2032 / 3 V ( Не се вклучени )Известување : Поради превозот правила, сите батерии ќе бидат отстранети пред пратката.​​ИнспекцијаПреговориНекои материјали и производиПозитивни повратни информации за нашите производи од кинеските клиенти.

Тактически военен телескоп 8x40 бинокъл за лов, стрелба с CL3-0064 азот анти ръми стъкло

BGN 66.00 96.13

Тактички Воен 8x40 Телескоп Двоглед За Лов на Снимање CL30064Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу : ПРЕВОЗОТ· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус.· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на Eпакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС)...

Vector optics 25,4 mm 1 инч фенер / лазер през цялата багажника Тъкач Монтинг пръстен

BGN 15.84

Вектор Оптика Светло / Ласерски Барел Круг Weaver ПланинатаSCTM11 Дијаметар : 25.4 mm (еден инч) Должина : 44mm (1.7 инчи) Висина : 27mm (1.1 инчен, од дното, кон центарот на прстен) Тежина (нето) : 55g (1.9 унца) Тактички Стил Висока издржливост алуминиум во црна мат и убава дополнуваат Шок доказ може да се користи на вистински оган калибарИнформации За КонтактШангај Sunclear Вектор Оптика Co.,LtdГДин Xulei Duan(Ален)Компанијата Политика : се Залага за Задоволството на КлиентитеНие имаме богато искуство по меѓународниот поредок целиот свет...

Ново горещо надувательство евтини 4-16x50AO червен зелен с подсветка визирный прицели в очите и с 20 мм рельсовыми елементи за лов

BGN 69.00 110.74

Нова жешка продаваат Евтини 416x50 AO Црвена Зелена Осветлена Reticle Riflescope Опфатот со 20 MM Железнички Месеци за ЛовКарактеристики : Силна алуминиумска конструкција на телото.Шок доказ и отпорни на вода.Windage и кота на вредноста направи да се пука на целта прецизно.Осветлени reticle со црвена и зелена може да бидат корисни за вас да се добие целната во темно или во текот на ноќта со светлината ниво...

KINGOPT 8x21 широкоъгълен монокулярный телескоп Азот водоустойчив преносим ultralight HD малък телескоп призмата BAK7 Kids Brinquedos

BGN 64.00 84.78

KINGOPT 8x21 Широк агол Monocular Телескоп Азот Водоотпорен Преносни Ultralight HD Телескопот со Призмата BAK7 Деца BrinquedosПроизвод параметри:Зголемување : 8 X / 6 XЦел леќа дијаметар : 21mmПризмата Категорија : ПокривПризмата материјал : BAK7Окулар дијаметар : 13.2 mmОбложување : FMCПоле на гледање : 10.5 °Излез ученик, на далечина : 10мм / 14.9 mmИзлез ученик дијаметар : 2.6 mm / 3.5 mmГолемина : 100x46mm / 100x46mmНето тежина : 112g / 110gКарактеристики:1...

Най-добрият подарък тактически 8x32-NP бинокъл телескоп за лов Wargame CL3-0057 азот анти ръми стъкло

BGN 205.00 296.69

Тактички 8x32НП Двоглед Телескоп За Лов на Wargame CL30057Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу : ПРЕВОЗОТ· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус.· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на Eпакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС)...

MH1 Tatic Оптика Red Dot Sight рефлексология очите и най-голямо поле за нощно виждане двоен източник на захранване

BGN 96.00

MH1 Tatical Оптика Црвена Точка Поглед Рефлекс Поглед Најголемиот Поле на Гледање Ноќ Визија Двојна Извор на Енергија ЗАБЕЛЕШКА : Овој производ е со вграден USB линија литиум батерија, која НЕ може да биде предаден од страна на e Packet или Кина Пост, ние ќе ги искористиме некои други изрази, како што се Post NL, Турција Пост, итн, да брод од оваа точка...

Червената точка на лазерния мерник на 50-100 метра обхват 635-655nm пистолет персонализирате 11 мм и 20 мм Picatinny на наклона на лов

BGN 9.00 12.13

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !Опис : Супер Јасно и Дополнителни Светла Ласерски Зрак! Универзална Менгемеза Монтирање за да се Вклопи во поголемиот дел од огнено Оружје, со или без Железнички Слотови! Прецизни и Широк Спектар Windage и Височина Корекција За Сите огнено Оружје! Карактеристики : Пакување : Кутија Метал Домување Цевка со Дијаметар : 17mm Должина : Околу 5657mm Цевка Големина : 48mm x 17mm Ласерски Опсег : 50100 метри Ален клучеви се вклучени...

WIPSON Mini Sub Compact Tactical Rail Mount нископрофилен зелен точков лазерен мерник с вградена акумулаторна батерия за пистолет

BGN 100.00 175.73

Бидејќи царинските провери опсегот строго, Бразил и Јужна кореја клиенти, ве молиме да не купи.Спецификација Ласерски излез : Класа III A, 5mw Димензија : L x W x H = 1.45 во.x 1.12 во x1.04in Тежина (нето) : 1.3 унца Батерија : Вграденво литиум батерија Карактеристики Полимер материјал е иста со рамката на многу пиштол модели, под компактен дизајн, посебно дознаам, совршено се поклопува со пиштоли Објект со мала тежина прави без чувство на пиштол со користење на Висока јачина на антишок, пониски дефекти по снимањето круга и Интегрирани кола во внатрешноста Литиум јонска батерија, пониска цена и лесен за користење Кога не ја користите оваа точка ве молиме исклучете да се задржи време на извршување Фитинг Водич Тоа бара стандард додаток железница...

Тактически 1x22x33 червено и Gree Dot рефлексология прицел за лов на стена с OS2-0077

BGN 48.00 54.75

Тактички 1 X22 X33 Црвена И Gree Точка Рефлекс Поглед на Опфатот За Лов Со Планината1 X22 X33 црвена и зелена точка рефлекс поглед Зголемување : 1x Цел леќа дијаметар : 20mm Целокупната светлина пренос : 89% Црвена / зелена точка големина : 5 MOA Паралаксата : ≤3' Прилагодување на опсегот : ±20' Кликнете вредност : 1 клик=1 MOA Големина (Dxšxv) : 63x55x55mm Тежина : 145g Батерија : CR2032 операција температура дијапазон : 10~+60℃ температура на Чување опсег : 20~+70℃ Тело : оксидацијаОваа понуда е само за зелена влакна, ако треба црвени влакна, pls се земе предвид.Ако сакате да се купи повеќе тактички спорт iems, pls кликнете подолу листата : 1.Објектот ќе биде предаден од ПОБРЗО по плаќање верификација2...

10Miles мощна Червена лазерна показалка 2in1 дръжка 5mw 532nm Star Cap обучение и открит

BGN 15.00 16.62

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Функција : 1.Едноставен и лесен за употреба.2.Користете го вашиот ласерски покажувач до точка во секое саканиот цели на проекција на екранот, видео.Низ небото,3.Што ќе ви овозможи да се најде на ѕвезди во фан дена сакате ѕвезди,е лидер во огромното небо.4.Штедење на енергија, лесни, погоден за ставање во вашиот џеб или чанти.5.Може да се користи за презентации, настава индикатор, детски забавен и многу повеќе.6.Висок квалитет на ласерски покажувач усвојува најновата технологија оптика и microelectronics.7.Режим на фокус : прилагодлив.Спецификации1.Големина(мм) : 140(L) X25(D) X25(D).2.Боја : Сина Purple Body3.материјал : aerometal.4.Бранова должина : 405nm.5.Зрак стил : континуирана линија.6.Место големина : 6 M место 8.Напојување : 1 x 3.7 v Батерија 18650(Не вклучува батерија)9.Загрејте време : Пакетот вклучува : 1 x Црвени Ласерски Покажувач (Не се вклучени информации за батеријата и полначот)1 x Ѕвезда Глава1 x складирање торбаУПОТРЕБА ЗАБЕЛЕШКА : 1.По пуштањето на точни батерија, ве молиме да го користите за да го отклучите ласерски прво, а потоа притиснете го копчето.2.сината ласерска бранова Должина е 405nm.405nm ласерски е речиси надвор од опсегот на човечкото око и ќе се појави да себиде многу слабо.овој ласерски веројатно нема да биде во сите светла за човековото око и покрај тоа што се работи правилно.3.Ако се види внимателно, сина, виолетова ласерски е едвај видливи.Тоа се споредат со зелена и црвена бранова должина е најкраткиот,така светлината изгледа слабо.тоа може да се покаже променлива прекрасни модели во текот на ноќта кога ќе се прилагоди ѕвезда1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Червена зелена точка Рельсовая пушка 4-16X50 EG Good Vision Scopes Air Gun Riflescope Outdoor Hunting Telescope High Reflex Gun sight Optics

BGN 73.00 101.06

Црвена Зелена Точка Железнички Пушка 416 X50 на ПРИМЕР, Добра Визија Домет Воздушен Пиштол Riflescope Отворено Лов Телескоп Висока Рефлекс Пиштол пред очите ОптикаКарактеристики : Силна алуминиумска конструкција на телото Шок доказ и отпорен на вода Windage и кота на вредноста направи да се пука на целта точно Осветлени reticle со црвена и зелена може да бидат корисни за вас да се добие целната во темно или во текот на ноќта со светлината ниво Точно, со цел од 300 метри Одговара за 20mm железнички на оружје Совршени за сите теренот и сите временски услови Моќ : CR до 2032 Батеријата ( Вклучени ) Функција : Леќа Пакет тежина : 0.889 kgПакет Големина(L x W x H) : 34.50 x x 8.00 8.00 cm / 13.58 x 3.15 x 3.15 инчи Пакет Содржина : 1 x Обемот, 1 x Платно, 1 x Поклопец на Леќите, 1 x БатеријатаЗа плаќањеНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...