• Ново
16x52 монокуляр HD телескоп двойна фокус увеличение мощен монокуляр бинокъл високи времена за наблюдение на птици-добрите подаръци

16x52 монокуляр HD телескоп двойна фокус увеличение мощен монокуляр бинокъл високи времена за наблюдение на птици-добрите подаръци

BGN 19.00
BGN 24.29
-22 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
1. Тоа е многу економичен monocular телескоп.
2. Можете да ги видите отворените и јасна визија преку тоа.
3. Доаѓаат со зелена филм слој филм.
4. Опремени со мобилен телефон клип.
5. Тоа може да се користи да се земе слики.
Се однесува на :
Патување, вежбање на отворено, гледање натпревар, претстави, гледајќи на животните, дивиот свет набљудување, кампување,
mountaineering, да ги преземе авантура, Снимањето, Стрелаштво, Оди на риболов, набљудување на теренот, уживам во пејзажот, и така натаму. Производот
Parameters1 :
1. Големина : околу 16 * 5.2 cm / 6.30 * 2.05 во
2. Цел леќа дијаметар : за 5.2 cm / 2.05 во
3. Окулар дијаметар : за 1.85 cm / 0.73 во
4. Материјал : метал огледало тело, заштита на животната средина гума и оптичка леќа. Технички
Parameters2 :
1. Спецификации : околу 16 x 52 см / 6.30 x 2.05 во
2. Вистински зголемување : 16 пати
3. Поле на гледање : 5.5 степени
4. Резолуција : 8.8 "
5. Излез ученик дијаметар : за 0.3 цм / 0.12 во
6. Излез ученик, на далечина : за 1.02 cm / 0.40 во
7. Линија поле на гледање : 66m / 8000m
8. Режим на фокус : окуларот леќи на ротација
Производи вклучуваат : 1 * телескоп 1 * lanyard 1 * мека торба леќа крпа настава
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда. На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Подробности

Номер На Модела:
YDYY0143
Тип:
Монокуляр
търговска марка:
АОТУ
Тип:
Монокуляр
Размери на продукта:
Около 16 * 5,2 cm / 6,30 * 2,05 инча
Нето тегло:
около 310 г
Името на елемент :
Монокулярный телескоп
Цвят:
Черен
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА

Те също купуват с този продукт

Пъзел с висока разделителна способност детски играчки телескоп игри на открито цветна карикатура подарък за Рожден Ден бинокъл

BGN 8.96

Висока Дефиниција Загатка Деца играчки Телескоп Отворено Игри Шарени цртан филм Роденденски Подарок ДвогледПоддршка Пад на превозот, Ако сакате да започнете бизнис : ве Молиме придружите на нашата организација...

Vector optics 25,4 mm 1 инч фенер / лазер през цялата багажника Тъкач Монтинг пръстен

BGN 15.84

Вектор Оптика Светло / Ласерски Барел Круг Weaver ПланинатаSCTM11 Дијаметар : 25.4 mm (еден инч) Должина : 44mm (1.7 инчи) Висина : 27mm (1.1 инчен, од дното, кон центарот на прстен) Тежина (нето) : 55g (1.9 унца) Тактички Стил Висока издржливост алуминиум во црна мат и убава дополнуваат Шок доказ може да се користи на вистински оган калибарИнформации За КонтактШангај Sunclear Вектор Оптика Co.,LtdГДин Xulei Duan(Ален)Компанијата Политика : се Залага за Задоволството на КлиентитеНие имаме богато искуство по меѓународниот поредок целиот свет...

Тактически ловен компактен зелен точков лазерен мерник мерник с led фенерче Combo подходящ е за 20 мм релса

BGN 97.00 156.80

63.00 135.00 60.00 87.00 90.00 106.00 70.00 ДОЛАРИ 83.33 178.00 ПОДАТОЦИТЕ 100% сосема нов LED Зрачење, ве молиме да се избегне директна изложеност на око! Видлив зелени ласерски / LED светилка комбо единица...

60х60 за нощно виждане ловен бинокъл телескоп с висока разделителна способност 3000 м открит Туризъм Пътуване военен бинокъл за наблюдение на топ

BGN 46.00 60.50

Карактеристики : Потрошни добра, со висока дефиниција.Растојание : 53000m; Излез Ученик Дијаметар : 5.0 mmТоп Бинокуларна Телескоп 60 X60 Голема Јасност 3000 M Набљудување Ноќ Визија Оптички Зелена Филм Двоглед со Rangefinder ReticlePefect алатка за Посета, го Гледа Натпреварот, Концерт и ЛовОсобено за патување, работа на терен, шумарство, електрична енергија, телекомуникации, заштита од пожари, гранична контрола, транспорт и други изградба.Опис : СУПЕР ВИСОКОТО НАПОЈУВА : Ова бинокуларна е 8x зголемување,и цел леќа diamater : 50mm...

Бинокъла 10x50 истински телескоп и с висока разделителна способност Голям бинокъла на телескопа за нощно виждане окуляр 2017 нова

BGN 104.00 159.52

10x50 Автентични АЗИЛ телескоп и Висока Дефиниција Големи Бинокуларна Ноќ Визија Телескоп Окуларот 2015 Година НовиБесплатен Превозот 10 x40 Автентични BAIGISH Русија и Висока Дефиниција Големи бинокуларна телескоп Окуларот се Види Играта 2015 Година Нови1...

Професионален телескоп F30070M астрономически монокуляр със статив малък рефрактор тръба увеличение с висока мощност мощен астрономически космос

BGN 92.00 108.80

Функција : Модел : F30070 M Бленда : 70mm (2.4 инчи) Фокусна Должина : 360mm f / 4 Вертикален Огледало : 90 степени Искриват / Weft Машина и Алуминиум Tripod Повеќето Високо : 38cmСтандард 0.965 инчен прилог содржи : Окуларот : H6mm, H20mm 3 X на Barlow леќа 1.5 X позитивни леќаAnswer : ___________________________ Note : Ова максимално зголемување : 150 X (фокусно / окуларот фокусна должина x Barlow мултипликатор = максимално зголемување)За Конфигурација : Мун Филтер : Затоа што постои голем број на рефлектира светлината се меша нашите набљудување на полна месечина, па ние може да се користи на месечината на филтерот за да се избегне мешање, а потоа на површината на месечината ќе се види повеќе јасно. Ве молиме завртка месечината филтер во навој на окуларот леќи' долниот дел, а потоа да се поврзете на окуларот леќи со зенит, леќа.За Мултипли : Опремени со окулар : H6mm, H20mm, множители се 300 / 6 = 50 X, 300 / 20 = 15 X Ако изберете 3 X Barlow леќа заедно, множители се 50 x 3 = 150 X, 15 x 3 = 45 X Плус 1.5 X позитивните леќи на камерата повторно, множители се 50 x 1.5 = 75 X, 15 1.5 x = X 22.5Формулата : Цел фокусно / окуларот фокусна должина x Barlow мултипликатор = максимално зголемување Цел фокусно / окуларот фокусна должина = зголемувањеИнсталација ред : 1...

Нов лазерен далекомер W600 водоустойчив далекомер, измерване на ъгъл на измерване на скоростта монокулярный телескоп за лов на голф

BGN 144.00 151.98

Вовед : На rangefinder телескоп е пренослив optoelectronic уред кој не прави никаква штета на корисниците очи.Тоа ви помага да го набљудуваат објекти со голема бистрина.Покрај тоа, таа може да се измери растојанието на неподвижна или бавно движење на објектот, мерење на растојанието.Опис : Опсег : 600 mЗголемување : 6 XМерење на Точност : ±1mАгол Опсег : 60°~60°Агол За Грешка При Мерење : ±1°Ласерски тип : 805 nm(Класа ласер)Излез Ученик Дијаметар : 3.7 mmЦел Леќа Бленда : 22 mmПоле на Гледање : 7.5°Оперативен Температура : 10°C50°CФокусирајќи Метод : Окуларот ФокусирајќиБатерија : CR23 V(Без батерија)Тежина : 223 gДимензии : 127mmx80mmx43mmКарактеристики : Овој опсег пронаоѓач е optoелектронски уред комбинирање на ласерски спектар пронаоѓач и телескоп во едно.На метар може да се измери растојанието на неподвижна или бавно движење на објектот во рамките на мерен опсег јасно.Нормален режим или голф режим.Висока точност, краток мерење на времето, ниска потрошувачка на енергија.На метар има многу ниска пренос стапка, безопасни за човечкото око.Широко се користи во лов, стрелаштво, отворено авантура, голф, изградба истражувањето, итн.Компактен, лесен, лесно за ракување.Пакет Се Вклучени : 1 X Спектар ПронаоѓачНие можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.Купувачите се одговорни за било данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

Ново горещо надувательство евтини 4-16x50AO червен зелен с подсветка визирный прицели в очите и с 20 мм рельсовыми елементи за лов

BGN 69.00 110.74

Нова жешка продаваат Евтини 416x50 AO Црвена Зелена Осветлена Reticle Riflescope Опфатот со 20 MM Железнички Месеци за ЛовКарактеристики : Силна алуминиумска конструкција на телото.Шок доказ и отпорни на вода.Windage и кота на вредноста направи да се пука на целта прецизно.Осветлени reticle со црвена и зелена може да бидат корисни за вас да се добие целната во темно или во текот на ноќта со светлината ниво...

Solar-на Търсещия Solar Finderscope за позициониране на Слънцето и слънчево затъмнение

BGN 38.40

Соларен Searcher е безбеден и лесен начин да се најде на Сонцето.Должина : 68 mmТапан дијаметар : 31.7 mm (1.25 ")Вкупно Максимална : 41 ммТежина : 80gИнсталација метод : 1,Vixen тип пронаоѓач слотови.2,1 / 4" конекција да се качи на вашиот телескоп цевка прстен.3, Вклучувајќи силиконска Лента, рака на основните огледало или Dewshield.Поглед агол : околу 30 степени, Ефективна визуелна време : 1.5 часаПредупредување : НЕ гледајте директно во или во близина на Сонцето.јас т може да доведе до неповратно око штета.Не користете било телескоп или на друг уред кој не е специјално дизајниран за соларна набљудување.освен ако имате соодветните филтри.Вклучува : 1 x Соларни Finderscope2 x Силиконска Лента( Боја на Силиконска Лента ќе биде предаден по случаен избор...

15-45X60 BAK4 Prism Zoom HD Target Spotting Scope Light Night Vision водоустойчив телескоп за наблюдение на птици

BGN 76.00 79.98

Опис : Зголемување : 15 x x 45Леќа дијаметар : 60 mmОкулар дијаметар : 20 mmОптичко стакло материјал : BAK4ТелоОклоп : Гума оклопниОптички слој : обложени неколку пати Функција : BAK4 призми за светли, јасни, остриview, динамичен оптика фокус систем го прави лесно да зумирате на целта...

2x42RD зелена / червена точка с 5 нива на яркостта на пистолет страйкбольная пушка Multi Coated Fit 20mm Уивър Mount Base за лов

BGN 47.98

2x42 RD Зелена / Црвена Точка со 5 Нивоа на Осветленост Пиштол Airsoft Пушка Мулти Обложени Одговара 20mm Weaver Планината База за ЛовОпис : Оптика Слој : Мулти ОбложениReticle : Црвена и Зелена Точка со 5 Нивоа на ОсветленостВисина Опсег : ± 35 MOAWindage Опсег : ± 35 MOAШок доказ, Вода Доказ, Магла ДоказВисок квалитет на алуминиум во трајни црна мат финишФункција 1 / 2" windage и кота на вредноста20mm Weaver Планината База, флипup капиПакетот вклучува : 2x42mm поглед"L" облик род

10x22 мини професионален бинокъл телескоп опера очила за пътуване концерт Спорт на открито лов 3 цвят за момиче на жените и мъжете

BGN 25.00 41.04

Име : 10x22 Двоглед ТелескопПоле на гледање : 7.5°Материјал : Оптичка леќаТежина : 185g (вклучувајќи боја кутија), 135g (со исклучок на боја кутија)Спецификации : 12x10x6cm (боја кутија), 8x4x10cm (производ)Пакување : крпа + кутија

Астрономически Телескоп S8068-2 Canon camera astronomical CCD интерфейс

BGN 137.58

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

6x32 цифров монокуляр инфрачервени очила дневно и нощно виждане с далекомер и компас телескопа за нощно виждане за лов

BGN 343.00 700.80

Мултифункционален дигитален monocular инфраред rangefinder ден ноќенпоглед очила Ноќ Визија можностите за лов Мултифункционален Ласерски кои се движат Ноќ визија,интегрирани ласерски rangefinder дигитални ноќ визија, дигитален компас, теренот агол мерење, мерење притисок, мерење температура во едно...

TriRock 5/7/9 Слотове Маслинено-Зелен Печатни Picatinny / Weaver Рельсовый Сегмент Цевье Рельсовое Сечение От Алуминий Безплатна Доставка

BGN 13.00 13.73

Опис : Тип : Алуминиум Picatinny / Weaver Железнички Одделението за Ultralight Клучните современи handguard ЖелезничкиМатеријал : Висок квалитет направени на CNC Алуминиум T6061Боја : Маслинесто Зелена Елоксирани ( A littler разликата е прифатлив поради различни screen монитор )Додаток железнички делници, за Ultralight Keymod spec...

11мм 20 mm ловна оптика прицел 3-10х42 мерник с зелено-червена подсветка на 24 mils точка на окото и червен лазерен мерник

BGN 125.33

Бидејќи царинските провери опсегот строго, Бразил и Јужна кореја клиенти, ве молиме да не купи.45.98 SPECI FICATION Интегрирани Брзо Ослободување Weaver / Picatinny Систем на Монтирање Одговара 11mm / 20mm Weaver / Picatinny Железнички Изграденаво Црвени Ласерски поглед Изграденаво Sunshade Црвено & Зелена Осветлена со Recticle Стандардна XY Windage и Височина Кликнете на Приспособување на 310x Зум 42mm Цел Дијаметар Изградена на Висок Квалитет на Алуминиум со Тешко Елоксирани Заврши Shockproof, Водоотпорен и Fogproof Производ Атрибути : Riflescope Тип : Зголемување : 310 X Цел Дијаметар : 42mm Око Олеснување : 3" Прецизност на Вредноста : 1 / 4"@100yards Паралаксата : Нема паралаксата на 100yards Reticle Тип : 24 МилиDot Reticle Lllumination : 5 Нивоа на црвено светло&5 Нивоа зелено светло Riflescope Батерија : 1*3 V CR2032 копчето батеријата(Не во Пакет) се Пополни Nitroge, Shockproof : ДА Водоотпорен, Антимагла : YES Слој Филм : ДА Зелени Пополни Riflescope Боја : Црна Riflescope Материјал : Висока јачина отпорни на корозија алуминиум легура Riflescope Должина : 210mm Riflescope Нето Тежина : 441g Ласерски поглед Атрибути : Ласерски Тип : Црвениот Ласерски Воздишка Излезна Моќност : ≤5mw Ласерска бранова Должина : 625660nm Батерија : 3*1.5 V AG13 копчето батеријата(Не се вклучени) Ласерски Поглед Боја : Црна Пакет 1 X Сосема Нов 310 X42 пушка опсег 1 X Производ Настава 2 X Ален клуч 1 X Ткаенина за Чистење на Леќите 1 X Elasticated види низ објективот капа ве Молиме Имајте во предвид : Како Воздухот парцела може да не ги содржи батеријата, па оригиналната амбалажа не можат да го носат на батеријата

Военен HD 7x30 бинокъл водоустойчив телескоп зелено покритие бинокъл център фокусиране за наблюдение на къмпинг, лов

BGN 78.38

Воена HD 7x30 Водоотпорен Двоглед Телескоп Зелена Слој Двоглед Центар Фокус за Гледање Кампување Лов Опис : Зголемување : 7x Цел леќа дијаметар : 30мм Материјал : метал огледало тело оптичко стакло Призмата : BAK4 Поле на гледање : 7.8 Линија поле на гледање : 137m / 1000m Мрак Коефициент : 14.5 Излез ученик, на далечина : 15.4 mm Најблиското растојание : 2м / 6.56 ft Фокус систем : Центар фокусот на Леќата Слој : Сите Оптички Слој Зелена Филм Производ Големина : 112.5x109x44mm Тежина за поединечни производи : 350g Функција : 1...

10X36 High Level HD BAK4 водоустойчив монокулярный увеличение на телескопа, пълен с Азот с телескоп, бинокъл за лов, туризъм безплатен кораб

BGN 37.00 72.35

10 X36 Високо Ниво HD BAK4 Водоотпорен Monocular Зум Телескоп Целосна Азот Телескоп Двоглед За Лов на Туризмот Слободен БродОпис На Производот 1.10x36 monocular : компактен, лесен дизајн го прави овој monocular високо преносни, да им се овозможи да го преземе било авантура...

Vector optics тактически 4.5-14x44 FFP компактен оптичен мерник MOA окото с unibody ринг за захващане при вида fit .223 5.56 AK 47 M4 AR15

BGN 400.00

Вектор КултураВектор Оптика Тактички 4.514x44 FFP Компактен Riflescope MOA Reticle со Едно Парче Обемот Планината Прстен одговара .223 5.56 АК 47 М4 AR151 / 10 МИЛИ (1cm и 0.1 MRAD) ИсправкаДолго Око ОлеснувањеПрвата Стартна Рамнина Гравирани Стаклени ПРАТЕНИК Reticle30мм Monotube, Леќа КапиМин се Фокусира на 10 Метри до 1000 МетриSunshade, Од Страна На ФокусПроизводот се mage sПроизвод DescrptionЗголемување 4.514x Цел Леќа Кол 44mm Окуларна Леќа Кол 34mm Окуларни Должина 55.8 mm Излез Ученик, 3.19.8 mm Должина 340mm (13.4") Тежина (нето) 800g (ненамерно самоповредување, додека 28.2 унца) Око Олеснување 94124.5 mm (3.74.9"), долго Поле на Гледање ([email protected]) 825 Поле на Гледање ([email protected]) 2.78.3 Поле на Гледање (@100yds) 1.64.8° Num на Леќата 11 Оптика Слој Целосно Мулти Обложени Паралаксата ±0.125 Reticle FFP Стакло ПРАТЕНИК Reticle Кота Спектар ±30 MOA Windage Спектар ±30 MOA Страна Фокус Заѕвони 10 до 1000 метри, на неограничено (10...

Продажба на едро-3шт vector optics 6x25 лазерен далекомер монокулярный мерник на 700 метра далекомер за измерване на разстояния

BGN 560.00

Вектор Оптика Rover 6x25 Ласерски Спектар Пронаоѓач MonocularЦелна Индикатор за Квалитет, со Дожд Режим, Висок Одраз Објект Режим & Долга Низа на Владата, Целосно Мултиобложени, Светлина и Компактен, 650 Опсег, Прецизна, Брза РеакцијаСкенирање Скенирање режим ви овозможува да пан низ пејсажот додека гледате постојано ажурирани LCD дисплеј на растојанија помеѓу вас и цели ќе ги скенира со пронаоѓачот на изглед.Код : SCRF01 Rover Зголемување : 6x Цел Леќа Кол : 25мм Излез Ученик : 4 mm Мерен Опсег : 4650 (подобра видливост во дожд и паѓањето на ноќта) Големина : 75x40x110mm (3.0x1.6x4.3 инчи) Тежина (нето) : 165g (5.8 унца) Поле на Гледање () : 133 метри Поле на Гледање ([email protected] 1000 M) : 122 метри Ласерски Стил : Class1 (око сеф), 905n M Bak4 покрив призмата на Точност : ±1 метар или 1 дворот на Три начини : Дожд Режим, Висок Одраз Објектот на Владата и на Долга Низа Режим Оптика Слој : Целосно Мулти Обложени да се елиминира сјајот и да го зголеми светлина трансмисија на Батеријата : CR2 3 V (со ниско ниво на батеријата индикатор) Мека ABS спрејбоја опфатени за шок заштита 120m A режимот на штедење на енергија се Фокусира на вредноста на окуларот леќи на САД регистрирани брендВектор Оптика и направени во Кина под строга контрола на квалитетот на нашитеКомпанијата Политика : се Залага за Задоволството на КлиентитеНие имаме богато искуство по меѓународниот поредок целиот свет...

Продажбите на едро 3шт TAC vector optics тактически Swift 1.25-4. 5x26 компактен оптичен прицел с подсветка L4 точка на окото

BGN 318.40

Вектор КултураWholesales 3pcs TAC Вектор Оптика Тактички Брза 1.254.5x26 Компактен Rifle Scope со Осветлени L4 Точка Reticle30мм MonotubeШироко Поле на ГледањеДолго Око ОлеснувањеЗелено И Црвено ОсветлувањеГравирани Стаклени Лов ReticleОдлични Оптички Спецификација и Одговара за Тешко ОдвратнаПроизвод СликиПроизвод Descrption Зголемување 1.254.5 x Цел Леќа Кол 26mm Окуларна Леќа Кол 35.5 mm Окуларни Должина 62mm(2.44") Излез Ученик 6.57,6 милиметри Батеријата CR2032 Должина 280mm (11.0") Тежина (нето) 450g (15.9 Унца) Око Олеснување 96135 mm (3.85.3 Inch) Поле на Гледање 5.418°(нозе@100yds) Оптика Слој Целосно Мулти Обложени Num на Леќата 10 Reticle Гравирани Стаклени R12 Евалуација Спектар ± 40 MOA Windage Спектар ± 40 MOA5 нивоа црвена и зелена светлина осветлување систем30мм MonotubeШок доказ (1000g), Вода Proofand Магла Доказ (Азот Очистен)Висок квалитет на алуминиум во трајни црна мат финишФункција 1 / 4" директна висока прст windage и височина усогласувања со коишто се слушаат кликне за поголема прецизностБрзо се фокусира на вредноста на olcuar леќа (диоптрија надомест)Слободно Монтирање вклучени : 30мм Ниска weaver (default (вообичаено) или dovetail планинатаЗошто ВекторV ario: различни производни линии,еденчекор услуги.Riflescope,Црвена точка поглед,Ласерски,Планината Прстен и така натамуE xperience : повеќе од 10 години повеќето професионални искусни во лов & снимање полеC ustomized : Ние може да се направи ОЕМ и ODM ,задоволни со вашиот било барањаТ ' рѓа,Ние сме исклучително почестен што сте избрани од нас, ние сме убедени ќе биде вашиот живот saver.О ptics, тоа е за нас, клучот на ВЕКТОРР esponsibility : 24 часа одговори, за време На Испорака, 5 години гаранција,Живот услуга,Строга контрола на квалитетот на одделотАко Количеството го Надминува 10pcs ,Добредојдовте на нашиот Вектор Штекер Продавница,ви Благодариме!

2 в 1 комбиниран тактически pulse зелен лазерен мерник с 200lm LED Q5 фенерче за ловна пушка и пистолет Глок 17 19 22

BGN 45.58

Спецификации : Пулсова Зелени Ласерски ПогледБранова должина : 532nmМоќност : Живот : 20,000 часа200 lumens (LM)* 2 XCR123 A литиум батерија (не се вклучени)Карактеристики : 532 NM зелени ласерски и светилки 3 W1 сет на батерии во 3 часа континуирана горењеABS инженеринг пластични материјалиСо свои брзо ослободување заградатаФакултативна мултирежим на прекинувач (мултиопрема префрлување)Мултида се префрлатеЛасерски поглед е целосно прилагодливи за кота пристрасност и Универзален клучАпликации : * Ласер потенцијален ефект* Таргетирање и позиционирање* Лов, барај* За пребарување и Спасување* Паркинг (Надворешен Одење ТуриПакување Листа : * 1 X Зелени Ласерски Поглед* 1 X Ален клучНие можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.Купувачите се одговорни за било данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

Тактически Червен лазерен прицел Червен лазерна показалка прицел за лов, стрелба CL20-0038

BGN 18.00 21.34

Тактички Црвени Ласерски Поглед Црвени Ласерски Покажувач Aimer За Лов на Снимање CL200083Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу : ПРЕВОЗОТ· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус.· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на Eпакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС)...