• Ново
11мм 20 mm ловна оптика прицел 3-10х42 мерник с зелено-червена подсветка на 24 mils точка на окото и червен лазерен мерник

11мм 20 mm ловна оптика прицел 3-10х42 мерник с зелено-червена подсветка на 24 mils точка на окото и червен лазерен мерник

BGN 125.33
В магазина

Брой продукти


Бидејќи царинските провери опсегот строго, Бразил и Јужна кореја клиенти, ве молиме да не купи.
-45.98 SPECI FICATION Интегрирани Брзо Ослободување Weaver/Picatinny Систем на Монтирање Одговара 11mm/20mm Weaver/Picatinny Железнички Изградена-во Црвени Ласерски поглед Изградена-во Sunshade Црвено & Зелена Осветлена со Recticle Стандардна X-Y Windage и Височина Кликнете на Приспособување на 3-10x Зум 42mm Цел Дијаметар Изградена на Висок Квалитет на Алуминиум со Тешко Елоксирани Заврши Shockproof, Водоотпорен и Fogproof Производ Атрибути : Riflescope Тип : Зголемување : 3-10 X Цел Дијаметар : 42mm Око Олеснување : 3" Прецизност на Вредноста : 1/4"@100yards Паралаксата : Нема паралаксата на 100yards Reticle Тип : 24 Мили-Dot Reticle Lllumination : 5 Нивоа на црвено светло&5 Нивоа зелено светло Riflescope Батерија : 1*3 V CR2032 копчето батеријата(Не во Пакет) се Пополни Nitroge, Shockproof : ДА Водоотпорен, Анти-магла : YES Слој Филм : ДА Зелени Пополни Riflescope Боја : Црна Riflescope Материјал : Висока јачина отпорни на корозија алуминиум легура Riflescope Должина : 210mm Riflescope Нето Тежина : 441g Ласерски поглед Атрибути : Ласерски Тип : Црвениот Ласерски Воздишка Излезна Моќност : ≤5mw Ласерска бранова Должина : 625-660nm Батерија : 3*1.5 V AG13 копчето батеријата(Не се вклучени) Ласерски Поглед Боја : Црна Пакет 1 X Сосема Нов 3-10 X42 пушка опсег 1 X Производ Настава 2 X Ален клуч 1 X Ткаенина за Чистење на Леќите 1 X Elasticated види низ објективот капа ве Молиме Имајте во предвид : Како Воздухот парцела може да не ги содржи батеријата, па оригиналната амбалажа не можат да го носат на батеријата

Подробности

Цвят:
Черен
Функция:
Обектив
Тип:
Пушка
търговска марка:
Z-TAC
Номер На Модела:
8120
Цвят:
Черен
Диаметър На Обектива:
42мм
Тип визира:
24 Мил-Дот
Дължина Поглед:
210мм
Нето Тегло Поглед:
441г

Те също купуват с този продукт

Suncore 10x42 8x42 High Power Binoculars Specialty Waterproof Telescope Sight Military Outdoor BAK4 High Qualityview mirror

BGN 1207.00 1568.00

Descrição не produtopagamento nós aceitamos Alipay, Запад Унија, Grama не dinheiro todos os principais cartões де crédito são aceitos através не COMPROMISSO seguro processador де pagamento о pagamento деве ser feito не prazo де 3 dias a partir da ordem...

Тактически оптични прицели прицели мерник на 6-18X50FFP монокулярный телескоп ловни прицели определяне на пистолет аксесоар

BGN 158.00 158.24

Моќност : 618xЦел дијаметар : 50mmДолжина : 358mmНето Тежина / еез : 993 gЦевка патека : 30ммСлој Филм : Антиодраз зелена филмОко олеснување : 70mmСветлина : НикојReticle материјал : СтаклоФокусирајќи се на чекање : Страна фокусВодоотпорен : ДаQuakeproof : ДаFogproof : ДаАзот надува : ДаКликнете вредност : 1 / 8 MOAБатерија : CR2032 / 3 V ( Не се вклучени )Известување : Поради превозот правила, сите батерии ќе бидат отстранети пред пратката.​​ИнспекцијаПреговориНекои материјали и производиПозитивни повратни информации за нашите производи од кинеските клиенти.

TriRock 5/7/9 Слотове Маслинено-Зелен Печатни Picatinny / Weaver Рельсовый Сегмент Цевье Рельсовое Сечение От Алуминий Безплатна Доставка

BGN 13.00 13.73

Опис : Тип : Алуминиум Picatinny / Weaver Железнички Одделението за Ultralight Клучните современи handguard ЖелезничкиМатеријал : Висок квалитет направени на CNC Алуминиум T6061Боја : Маслинесто Зелена Елоксирани ( A littler разликата е прифатлив поради различни screen монитор )Додаток железнички делници, за Ultralight Keymod spec...

Vector optics тактически 4.5-14x44 FFP компактен оптичен мерник MOA окото с unibody ринг за захващане при вида fit .223 5.56 AK 47 M4 AR15

BGN 400.00

Вектор КултураВектор Оптика Тактички 4.514x44 FFP Компактен Riflescope MOA Reticle со Едно Парче Обемот Планината Прстен одговара .223 5.56 АК 47 М4 AR151 / 10 МИЛИ (1cm и 0.1 MRAD) ИсправкаДолго Око ОлеснувањеПрвата Стартна Рамнина Гравирани Стаклени ПРАТЕНИК Reticle30мм Monotube, Леќа КапиМин се Фокусира на 10 Метри до 1000 МетриSunshade, Од Страна На ФокусПроизводот се mage sПроизвод DescrptionЗголемување 4.514x Цел Леќа Кол 44mm Окуларна Леќа Кол 34mm Окуларни Должина 55.8 mm Излез Ученик, 3.19.8 mm Должина 340mm (13.4") Тежина (нето) 800g (ненамерно самоповредување, додека 28.2 унца) Око Олеснување 94124.5 mm (3.74.9"), долго Поле на Гледање ([email protected]) 825 Поле на Гледање ([email protected]) 2.78.3 Поле на Гледање (@100yds) 1.64.8° Num на Леќата 11 Оптика Слој Целосно Мулти Обложени Паралаксата ±0.125 Reticle FFP Стакло ПРАТЕНИК Reticle Кота Спектар ±30 MOA Windage Спектар ±30 MOA Страна Фокус Заѕвони 10 до 1000 метри, на неограничено (10...

Тактически ловен компактен зелен точков лазерен мерник мерник с led фенерче Combo подходящ е за 20 мм релса

BGN 97.00 156.80

63.00 135.00 60.00 87.00 90.00 106.00 70.00 ДОЛАРИ 83.33 178.00 ПОДАТОЦИТЕ 100% сосема нов LED Зрачење, ве молиме да се избегне директна изложеност на око! Видлив зелени ласерски / LED светилка комбо единица...

Най-продаваният Панда 60X90 HD зелен крупнокалиберный телескоп, бинокъл висок открит бинокъл за нощно виждане оптика 2015 Нова

BGN 90.00 112.96

Пријателски Потсетување : Ве молиме да добијат сини картони пред шопинг!Најдобро Продаваните Панда 60 X90 HD Зелена Голем Калибар Телескоп Бинокуларна Висока Надворешна Двоглед Ноќно гледање Оптика До 2015 НовиПредпродажба се прикаже и повратни информации Нашите aliexpress репутација и задоволството на клиентите е важно за нас да се успее, Вашите повратни информации е многу важна за нас како на aliexpress ...

Бинокъла 10x50 истински телескоп и с висока разделителна способност Голям бинокъла на телескопа за нощно виждане окуляр 2017 нова

BGN 104.00 159.52

10x50 Автентични АЗИЛ телескоп и Висока Дефиниција Големи Бинокуларна Ноќ Визија Телескоп Окуларот 2015 Година НовиБесплатен Превозот 10 x40 Автентични BAIGISH Русија и Висока Дефиниција Големи бинокуларна телескоп Окуларот се Види Играта 2015 Година Нови1...

Тактически Червен лазерен прицел Червен лазерна показалка прицел за лов, стрелба CL20-0038

BGN 18.00 21.34

Тактички Црвени Ласерски Поглед Црвени Ласерски Покажувач Aimer За Лов на Снимање CL200083Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу : ПРЕВОЗОТ· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус.· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на Eпакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС)...

Plossl окуляр 1.25(31.7 мм) оптично стъкло Метален астрономически телескоп окуляр окулярное фокусно разстояние PLOSSL 6.3 mm бърза доставка

BGN 15.98

Производ фјучерси : 6.3 mm Високомоќ ПЛ окуларот Обезбедува висока моќност зголемување за да се овозможи да се погледне повнимателно и подетални на површината на месечината и на други планета да Одговара за било 1.25" / 31.7 мм дијаметар телескоп заеднички окуларот интерфејс Целосно обложени сина филм претставува highdefinition екран и добро визуелно доживување Сите црна ентериер,Без воведување на дополнителни боја, високо achromatic Широк агол и долго окоолеснување обезбеди покомплетен поглед и удобно набљудување искуство Пакет Содржина : 1x 6.3 mm Plossl Окуларот

2x42RD зелена / червена точка с 5 нива на яркостта на пистолет страйкбольная пушка Multi Coated Fit 20mm Уивър Mount Base за лов

BGN 47.98

2x42 RD Зелена / Црвена Точка со 5 Нивоа на Осветленост Пиштол Airsoft Пушка Мулти Обложени Одговара 20mm Weaver Планината База за ЛовОпис : Оптика Слој : Мулти ОбложениReticle : Црвена и Зелена Точка со 5 Нивоа на ОсветленостВисина Опсег : ± 35 MOAWindage Опсег : ± 35 MOAШок доказ, Вода Доказ, Магла ДоказВисок квалитет на алуминиум во трајни црна мат финишФункција 1 / 2" windage и кота на вредноста20mm Weaver Планината База, флипup капиПакетот вклучува : 2x42mm поглед"L" облик род

6x32 цифров монокуляр инфрачервени очила дневно и нощно виждане с далекомер и компас телескопа за нощно виждане за лов

BGN 343.00 700.80

Мултифункционален дигитален monocular инфраред rangefinder ден ноќенпоглед очила Ноќ Визија можностите за лов Мултифункционален Ласерски кои се движат Ноќ визија,интегрирани ласерски rangefinder дигитални ноќ визија, дигитален компас, теренот агол мерење, мерење притисок, мерење температура во едно...

WIPSON Mini Sub Compact Tactical Rail Mount нископрофилен зелен точков лазерен мерник с вградена акумулаторна батерия за пистолет

BGN 100.00 175.73

Бидејќи царинските провери опсегот строго, Бразил и Јужна кореја клиенти, ве молиме да не купи.Спецификација Ласерски излез : Класа III A, 5mw Димензија : L x W x H = 1.45 во.x 1.12 во x1.04in Тежина (нето) : 1.3 унца Батерија : Вграденво литиум батерија Карактеристики Полимер материјал е иста со рамката на многу пиштол модели, под компактен дизајн, посебно дознаам, совршено се поклопува со пиштоли Објект со мала тежина прави без чувство на пиштол со користење на Висока јачина на антишок, пониски дефекти по снимањето круга и Интегрирани кола во внатрешноста Литиум јонска батерија, пониска цена и лесен за користење Кога не ја користите оваа точка ве молиме исклучете да се задржи време на извршување Фитинг Водич Тоа бара стандард додаток железница...

10x22 мини професионален бинокъл телескоп опера очила за пътуване концерт Спорт на открито лов 3 цвят за момиче на жените и мъжете

BGN 25.00 41.04

Име : 10x22 Двоглед ТелескопПоле на гледање : 7.5°Материјал : Оптичка леќаТежина : 185g (вклучувајќи боја кутија), 135g (со исклучок на боја кутија)Спецификации : 12x10x6cm (боја кутија), 8x4x10cm (производ)Пакување : крпа + кутија

15-45X60 BAK4 Prism Zoom HD Target Spotting Scope Light Night Vision водоустойчив телескоп за наблюдение на птици

BGN 76.00 79.98

Опис : Зголемување : 15 x x 45Леќа дијаметар : 60 mmОкулар дијаметар : 20 mmОптичко стакло материјал : BAK4ТелоОклоп : Гума оклопниОптички слој : обложени неколку пати Функција : BAK4 призми за светли, јасни, остриview, динамичен оптика фокус систем го прави лесно да зумирате на целта...

2 да, коаксиален удлинительной тръбата М48

BGN 56.00

детали за производот S8093 M48 пак коаксијален двеинчен fullframe продолжен барел Длабоко во просторот фотографија посветен, фокусирани на решавање на двеинчен барел продолжен, во времето на нарезници со врвот завртки, секогаш ќе произведува различни групи на барел оска агол отстапување предизвикани со отстапување на фокусна авион интерфејс прашања...

Червен / зелен лазерен мерник w / LED силен тактически фенер бутон и налягането на опашката открит военен лов, стрелба с страйкбол

BGN 55.00 96.64

Црвени / Зелени Ласерски Поглед w / LED Силна Тактички Светло копче за Притисни Копче и Притисок Опашка Отворено Воена Лов Снимање AirsoftМоќност : 3 WБоја : ЦрнаЛасерски моќ : 5 mwЛасерска бранова должина : 530540 nmБајонет : 20 mm широк железничкиБатерија : Еден CR123 A батеријата или 16340 батерија(не се вклучени)Извор на светлина : Црвени и зелени ласерски + LED светлаПрекинувач : Push копчето switch + опашкаГолемина на : 92 * 42 * 50.5 ммНето тежина : 95 gЗабелешка: ве Молиме отворете го flashilight вклучите или ласерски switch кога користите опашката switch.Црвениот ласерски поглед : 630640 nmЗелени ласерски поглед : 530540 nm

Най-мощните 10000mw 10W 450nm сини лазерни указатели фенерче свети срещата свещ зажженная цигара зъл лазерно Фенерче+подарък кутия

BGN 156.80

Вистински фотографијата е прикажано,Едноставен и лесен за употреба.Користете го вашиот ласерски покажувач до точка во секое саканиот цели на проекција на екранот, видео.Низ небото,што ќе ви овозможи да се најде на ѕвезди во фан дена сакате ѕвезди,е лидер во огромното небо.Во можност се да запалат цигара кога се прилагоди се фокусира на тоа.Штедење на енергија, лесни, погоден за ставање во вашиот џеб или чанти.Овој ласерски покажувач може да се користи за презентации, настава индикатор, детски забавен и многу повеќе.Овој висок квалитет на ласерски покажувач усвојува најновата технологија оптика и microelectronics.Притиснете го копчето за префрлување на дното, не треба да се држите кога го користите.Тактички глава може да ви помогне да се скрши очила или да се победи непријателите во итни околности.известување : Никогаш не момент тоа да очи!!!Чувајте ја подалеку од деца!!!Пакетот вклучува : 1 x Сина Ласерски Покажувач5*ѕвезда капи (не се вклучуваат на батеријата)1*полнач1*подарок кутијаНапомена : оваа ставка не се вклучуваат на батеријата,бидејќи царинската не прифаќаме батеријата.овој ласерски покажувач е да се користи 2 парче 18650 батерија,ве молиме да ги купите на батеријата од вашата земја,ви благодариме

1x22 оптичен двойна подсветка червен и зелен точков мерник с 20 мм релси за ловен поглед Безплатна доставка

BGN 44.00 85.86

1x22 оптички Двојно осветлување црвена и зелена точка поглед на опфатот со 20mm Шини за ловечка пушка опсег Бесплатен ПревозотФункција : со 5 Нивоа Точка Светлината Контрола на секоја осветлуваат боја Револуционерен Дизајн : ЦРВЕНО & ЗЕЛЕНА Reticle во Една Единствена цел уред Целосна Метална Обвивка Обемот Домување Цел Алуминиум Направи Брз Монтажни (QD) Црвена Точка Поглед ОфСет Обемот Планината вклучени за брза инсталација Монтирање на било 22mm weaver стандард железница Лесно се поврземе, Инсталирајте само во секундиПараметри Леќа Дијаметар : 30мм Должина на : 120mm Објект Тежина : 500g Зголемување : 1x Dot боја : црвено & зелена Боја на светлината поставување на : пет во секоја боја Излез ученик : 80 мм Цевка Кол...

60х60 за нощно виждане ловен бинокъл телескоп с висока разделителна способност 3000 м открит Туризъм Пътуване военен бинокъл за наблюдение на топ

BGN 46.00 60.50

Карактеристики : Потрошни добра, со висока дефиниција.Растојание : 53000m; Излез Ученик Дијаметар : 5.0 mmТоп Бинокуларна Телескоп 60 X60 Голема Јасност 3000 M Набљудување Ноќ Визија Оптички Зелена Филм Двоглед со Rangefinder ReticlePefect алатка за Посета, го Гледа Натпреварот, Концерт и ЛовОсобено за патување, работа на терен, шумарство, електрична енергија, телекомуникации, заштита од пожари, гранична контрола, транспорт и други изградба.Опис : СУПЕР ВИСОКОТО НАПОЈУВА : Ова бинокуларна е 8x зголемување,и цел леќа diamater : 50mm...

Астрономически Телескоп S8068-2 Canon camera astronomical CCD интерфейс

BGN 137.58

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

Военен HD 7x30 бинокъл водоустойчив телескоп зелено покритие бинокъл център фокусиране за наблюдение на къмпинг, лов

BGN 78.38

Воена HD 7x30 Водоотпорен Двоглед Телескоп Зелена Слој Двоглед Центар Фокус за Гледање Кампување Лов Опис : Зголемување : 7x Цел леќа дијаметар : 30мм Материјал : метал огледало тело оптичко стакло Призмата : BAK4 Поле на гледање : 7.8 Линија поле на гледање : 137m / 1000m Мрак Коефициент : 14.5 Излез ученик, на далечина : 15.4 mm Најблиското растојание : 2м / 6.56 ft Фокус систем : Центар фокусот на Леќата Слој : Сите Оптички Слој Зелена Филм Производ Големина : 112.5x109x44mm Тежина за поединечни производи : 350g Функција : 1...

JJ Еърсофт ACOG Style 4x32 Scope Red/Green Reticle / Full Line Illumination, AC12033 Bobro Style Quick Release / QD Mount (черен)

BGN 158.38

Производ Спецификите Точка Име : JJ Airsoft ACOG Стил 4x32 Обемот Црвена / Зелена Reticle , AC12033 Bobro Стил Брзо Ослободување / QD Планината (Црна) Модел : JA5342Б.К Боја : Мет црна Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : Метал Нето Тежина : 0.305 кг Бруто Тежина : 0.375 kg Карактеристики на Производот Шок и одвратна доказ, Магла и вода доказ Зголемување : 4x Цел : 32милиметри Стакло гравирани reticle Целосна линија Црвена / Зелена осветлена reticle (5 нивоа на секоја светлина за секоја боја) Батерии : 3*L754(Не се вклучени) ЦПУ машински и алуминиум направени QD планината Одговара за 20mm железнички

Телескоп монокулярный увеличение 20x50 hd нощно виждане ловен прицел телескопио със статив наблюдение на птици с високо качество мощен монокуляр

BGN 40.00 43.01

100% Сосема Нов Модел : 20x50 Зголемување : 20 пати Тежина : 215g Големина : 22 X190 X190mm Цел леќа бленда : 50mm Агол : 3degrees Светла степен : 6.5 Поле на гледање : 51 M / 1000 M 153 FT AT1000 YDS Поени : резолуција на помалку од 5" Диоптрија прилагодување : 3 D~+4 D Дијаметар на излез ученик : 25мм Растојание на излез ученик : 9mm најблиското растојание : 51 M Пакет се Вклучени : 1 x Monocular Телескоп 1 x Половината pack 1 x Handlebar 1 x Телескопски Tripod 1 x Избрише леќа крпа 1 x Спецификација КОРИСТИ : Потрошни добра, особено погоден за гледање областа турнеја концерт и теренските операции, шумарство, електрична енергија, телеком, јавната безбедност, оган контрола, граница, транспорт итн Изградба единица за употреба.