• Ново
Високо качество на мини струг патронник K02-65 M14 * 1 самоцентрирующий патронник 4 челюстта чък

Високо качество на мини струг патронник K02-65 M14 * 1 самоцентрирующий патронник 4 челюстта чък

BGN 89.00
BGN 94.02
-5 %
В магазина

Брой продукти


Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други. Превозот САД, 7 да 13 дена Канада, 15 до 20 работни дена Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 дена
Друга Земја : 30-60 дена
- Објектот ќе биде испратена во 3-5days по примена на плаќање на вообичаениот, ако било
посебен случај, ние ќе ве информира & добиете вашата потврда. За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори. Ако немате следење на број во 5 работни дена по вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви тешкотии во добивање на вашиот предмети по вети работни дена.
- Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и други давачки што не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се купувачот'responsibility. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе
биде пред купување. Политика на враќање Враќање е достапна само во рок од 7 дена по примен објект.
Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со нас
пред да го испратите објектот назад.
Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинални
пакување вклучувајќи прирачници, гаранција форми,итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот.
- Контактирајте со нас, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно за нас!!Ве молиме вас, контактирајте со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
-
Висок квалитет Мини струг чак К02-65 M14*1 авто-центрирање чак 4 вилици чак

Подробности

Номер На Модела:
К02-65
Броят на челюстите:
4
търговска марка:
ДЖИНСЛУ
силата на:
инструкция

Те също купуват с този продукт

2 бр./компл. дървообработващи инструменти стил и железопътен събира Arden ножове - 1/2*1-I, 1/2*1-II -1/2 джолан-Arden A1703018&28

BGN 65.00 86.40

Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо)...

Титуляр гумен DEK--60 градуса гумен 15мм надвес

BGN 238.00 264.00

DEK Squeegee Носителот 60 Степени Squeegees 15mm Overhang SQA300 SQY ASSY (60degrees x 170mm) SQA301 SQY ASSY (60degrees x 200mm) SQA302 SQY ASSY (60degrees x 250mm) SQA303 SQY ASSY (60degrees x 300мм)SQA304 SQY ASSY (60degrees x 350mm)Ако треба, pls одбележи големина.Ви благодаримеАко имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас сум ЏениGaiet Електроника

Дървообработващи Инструменти Кон Носа Бита Arden Рутер Бита - 1/4*1/4 - 1/4 Shank-Arden A0210014

BGN 19.00 24.80

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

embouts routeur дървообработващи инструменти с отворен край, дърворезба Arden Router бита- 1/4*1/4 - 1/4 Shank-Arden A0401014

BGN 17.00 22.40

Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо)...

4T T Тип 1/2 джолан 1/2 * 36*3H ножове T Тип фрези машина нож бита за дървообработване волфрам карбид Tideway 4000

BGN 20.00 23.87

4 T"Т" тип 1 / 2*36*3 H Рутер Битови Т тип slotting машина Малку за машини за волфрамкарбид 1 / 2 месо тело Tideway 4000 Треба други големина, иста цена,pls ми даде порака

1pc 3.175 mm SHK AA Series ПХБ алуминиеви лентови резачки 2 каннелюры алуминиеви фрезоване на инструменти

BGN 3.00 4.80

1pc 3.175 mm SHK АА Серија PCB Алуминиумска Плоча Секачи 2 флејта Алуминиум Мелничката Алатки1.2 Флејта Спирала Машина2.Одлична рабмелење технологија.3.Без лепење, без чад, мирис и молчи за време на обработката.4.Долг животен век, не е лесно да се скрши...

1pc 10mm SHK a series high speed steel CNC broach hole инструменти за пробиване на уши HSS step пробийте salad пробийте дървообработващи тренировки

BGN 6.00 8.00

1pc 10 mm SHK серија high speed челик ХСС стрмни вежба / салата вежба машини за вежби CNC broach дупка алатки понесе дупка битовиМатеријал : High speed челикПогоден материјал : Цврсто дрво, средни плоча , честички одбор, компактен панел, иверица и др.Погоден машина : Банда Вежба, Клупа Вежба, Прирачник Вежба.Предност : Висока отпорност на абењеВисока отпорност на топлинаВисока издржливостАко сакате други големина, ве молиме оставете порака за нас во вашата нарачка.(како што се : сакам 52932 компјутери, 5305 3 еез)

2 бр. / лот ER8 2 мм пружинен патронник патронник за инструмент бит държач за гравиране с CNC струг фреза патронник

BGN 14.00 14.38

ER8 Пролет Collet Чак Алатка Малку НосителотКоличина : 2 парчињаНа точноста : 0.015 mmДостапни Дупка Кол : 2mmГолемина : 8.5 mm(OD) x 13.5 mm(Висина)Материјал : Манган Челик 65 Mn HRC : 4448Превозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530day Објект со бидат испратени во 48hours по целосната уплата...

1бр 1/2*3*20 TCT CNC гравиране волфрам, стоманени инструменти fresa 2 каннелюры спирала дървен нож нож 1/2 джолан

BGN 17.00 23.34

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве производи : Сите видови на крајот мелница, мелење алатка, гравирање малку , сечење алатки, гравирање алатки 3 D engraver и нејзините сечилото држачот за обработка на материјал како arylic, МДФ, ПВЦ, lense, дрвени, алуминиумски панел, бакар, алуминиум, метал, мермер и други камен.Ние исто така снабдување заговор сечилото на ножот и носителот на плотер : РОЛАНД, PCUT, Mimaki, LOLIONE,SUMMA, GRAPTHECНие прифаќаме нарачки со твоите спецификација.Не двоумете се да контактирате со нас ако постои нешто што можеме да направиме за вас.1pc 1 / 2*3*20 TCT CNC Гравирање Волфрам челик алатки мелење машина 2 Flute Спирала дрвени машина машина 1 / 2 месо телоСпецификација месо тело со дијаметар : 12.7 мм дијаметар на Сечење на работ(ЦИР) : 3мм Сечење на работ Должина(CEL) : 20mm Материјал : Волфрам челикНа производи се користи за цврсто дрво, дрвени предмети , МДФ и други дрво .Ова дрво машина висока издржливост , добар финиш, ефектот на сечење е многу убавW ана Друг Вид,Pls Кликнете Купи Сега модел shk(mm) cel(mm) цир(mm) 2 HJXD1 / 2*2*6 12.7 6 2 2 HJXD1 / 2*3*8 12.7 8 3 2 HJXD1 / 2*3*12 12.7 12 3 2 HJXD1 / 2*3*20 12.7 20 3 2 HJXD1 / 2*4*15 12.7 15 4 2 HJXD1 / 2*5*15 12.7 15 5 2 HJXD1 / 2*5*25 12.7 25 5 2 HJXD1 / 2*5*30 12.7 30 5 2 HJXD1 / 2*6*15 12.7 15 6 2 HJXD1 / 2*6*20 12.7 20 6 2 HJXD1 / 2*6*22 12.7 22 6 2 HJXD1 / 2*6*30 12.7 30 6 2 HJXD1 / 2*8*28 12.7 28 8

1pc 2ZD 1/2*6*25 директен с две остриета директен сплав fresa дървообработващи гравиране CNC машина Прорезной 1/2 джолан

BGN 24.00 33.10

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве производи : Сите видови на крајот мелница, мелење алатка, гравирање малку , сечење алатки, гравирање алатки 3 D engraver и нејзините сечилото држачот за обработка на материјал како arylic, МДФ, ПВЦ, lense, дрвени, алуминиумски панел, бакар, алуминиум, метал, мермер и други камен.1pc 2 ZD 1 / 2*6*25 Директно Двојно остро Директно Легура Мелење Машина Машини CNC Гравирање Машина Машина Дупчиња 1 / 2 месо телоСпецификација месо тело со дијаметар : 12.7 мм дијаметар на Сечење на работ(ЦИР) : 6mm Сечење на работ Должина(CEL) : 25мм Материјал : АлуминиумскиОвој став на производот се однесува на дрво гравирање машинаУпотребата на сила s се остри и сечење мазна и , чип , и без рабови Оваа точка челик е добро , брзо топлина дисипација , долго време да работат и до четири часаW ана Друг Вид,Pls Кликнете Купи Сега Модел(mm) Shk(mm) Cel(mm) Цир(mm) 2 ZD1 / 2*2*6 12.7 6 2 2 ZD1 / 2*3*8 12.7 8 3 2 ZD1 / 2*3*15 12.7 15 3 2 ZD1 / 2*4*10 12.7 10 4 2 ZD1 / 2*4*15 12.7 15 4 2 ZD1 / 2*4*20 12.7 20 4 2 ZD1 / 2*4*28 12.7 28 4 2 ZD1 / 2*5*22 12.7 22 5 2 ZD1 / 2*5.5*20 12.7 20 5.5 2 ZD1 / 2*6*15 12.7 15 6 2 ZD1 / 2*6*20 12.7 20 6 2 ZD1 / 2*6*22 12.7 22 6 2 ZD1 / 2*6*25 12.7 25 6 2 ZD1 / 2*6*26 12.7 26 6 2 ZD1 / 2*6*32 12.7 32 6 2 ZD1 / 2*8*28 12.7 28 8

10*4*25*70l squished агломерирани каменни диамантени инструменти / 3D CNC Филируя гравьор длето, струг / V-образни мрамор каменни инструменти

BGN 165.00 176.00

Имаме целосен опсег на мермер / камени алатки модел големина за вашата изборот на, ве молиме слободно контактирајте со нас ако некој од таму се заинтересирани за вас.Ако имате посебни големина requried ,ве молиме контактирајте со нас .Исто така, можете да проверите другите модел големина како што е подолу : | | | | | || | | | | || | | | | | | | |10*4*25*70 L Заострените Sintered Камен Дијамант Tools / 3 D CNC Мелничката Engraver Струг Машина / V Форма Мермер Камени Алатки ОСТРИ Sintered Дијамант Алатки Опис : (1) Технологија : висока температура притискање и синтерување; (2) месо тело со Дијаметар : 10мм (3) Глава Дијаметар : 4mm (4) Сечење Должина : 25mm (5) вкупна Должина : 70mm Погоден за : Крајот мелничката, резба, линија гравирање, полирање, slotting, шупливисечење, 3d embossment, сечење, обработка на рамни и др.; Тешко гранит, камен, мермер, стакло, керамика, тули, жад пилинг, итн; Карактеристики : Втора генерација : ажурирано технологија со подобри перформанси! Силна врска сила, може да носи големо оптоварување на мелење; Добар издржливост, многу долг животен век!

10шт 30deg острието Summa плотер винил режещите инструменти HUHAO

BGN 15.00 20.48

10pcs 30deg Сечилото Summa Плотер Винил Машина алатки, Бесплатен Превозот Технички Информации : Сечење материјал со дебелина 0.25 mm Дијаметар : 1.5 mm (0.06") Должина : 19mm (0.75") Материјал : 8990%Wc / 1011%Co Ригидност : 91.5 HRA Кршење Сила : 40004200 N / m m 2 Продажба од страна на еден.

Титуляр гумен DEK-60degreesSqueegees 6 мм надвес

BGN 238.00 264.00

DEK Squeegee Носителот60 degrees Squeegees 6mm Overhang SQA310 SQY ASSY (60degrees x 170mm) SQA311 SQY ASSY (60degrees x 200mm) SQA312 SQY ASSY (60degrees x 250mm) SQA313 SQY ASSY (60degrees x 300мм) SQA314 SQY ASSY (60degrees x 350mm)Ако треба, pls одбележи големина.Ви благодаримеАко имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас сум ЏениGaiet Електроника

embouts routeur дървообработващи инструменти metric флейта директен малко Arden Router Bits-1/2*29mm-1/2 джолан-Arden A0114578

BGN 17.00 23.25

Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо)...

1pc 10mm SHK на CNC turn right досадно hole bits a series Gang drills for wood Carbide woodworking dilling

BGN 5.00 7.20

1pc 10 mm SHK серија дрво банда вежби CNC се сврти лево broach дупка алаткиАко сакате други големини, ве молиме оставете порака за нас.( како што јас сакам 51102 компјутери, 51443 еез )

Фрезови шпиндел с ЦПУ ER16 1.5 KW с водно охлаждане на шпиндела +водна помпа+водопровод+поддръжка на шпиндела

BGN 412.80

CNC мелничката вретено ER16 1.5 KW вода за ладење вретено +пумпа за вода+водовод+вретено поддршка ве Молиме љубезно ве молиме имајте предвид пакетот вклучува : 1*ER16 1.5 KW вода за ладење вретено 1*3.5 m 75 W пумпа за вода 1*6m водовод 1*вретено поддршка Вретено Моќ : 1.5 k W Напон : 220 V (мора да бидат одобрени од страна на инверторот излез, може да не бидат директно да се користи обичните апарати за домаќинство електрични) Струја : 8 A Фреквенција : 400 Hz Дијаметар : 80mm Брзина : 024000 r / мин ER collet : ER16 Ладење : водено Ладење Вретено Тежина : 4.0 kg Имајќи : C7004*2 C7002*2 пумпа за Вода : Моќност : 75 W Проток : 3500 L / H Max.Висина : 3.5 M Напон : AC220240v / 50 HZ Излез, големина : 13 / 16 / 19mm водовод : Дијаметар : 8mm Вретено поддршка Дијаметар : 80mm Материјал : фрлија алуминиумПревозот : Ако бесплатен превозот,јас ќе го избере најдобриот , брзо ,безбедно логистичка за вас, во различни земји, различни логистика.Сметка : Ако е потребно,јас ќе го испратам до вашиот email,па ве молиме да ми кажете на вашата email адреса.Русија клиенти : Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме,име,презиме.Украина клиенти : Ако бесплатен превозот,поголемиот дел од стоката ќе бидат испратени од страна на 139express,www.139express.com ИЛИ Кина пост.Наплата : Ако можете да добиете на стоки не е она што го наредил, ЦЕЛОСНА исплата наплата.Данок и должност : Ако купувачот царинската бара даночни и должност, купувачот треба да ги сноси сите.Ако стоката се врати затоа што на купувачот одбие да плати за тоа, купувачотНе може да се добие било каква наплата од продавачот.По продажба : Секое барање или не знаат како да ги користат, ве молиме контактирајте ме наскоро,Ние ќе ви одговори што е можно поскоро...

Вольфрамовое стоманен покритие карбид R0. 5 * 50*4D топка края мелници Tap CNC 2 флейти конусни бита HRC50 твърди карбид Huhao 4858

BGN 11.00 11.20

Волфрам Челик Грб Карбид R0.5*50*4 D Топката Носот Крајот Мелници Допрете CNC 2 Флејта Конус Битови HRC50 Солидна Карбид Huhao 4858 Треба други големина, различни цена? КликнетеНа пример : Ако сакате 4864 тоа е 9 $,9 7 =2 треба да се обрне 2 $ повеќе, ве молиме да се купи 4 предмети од 0,5$,тогаш остави порака" јас треба 4864 1pcs"ако треба да плаќаат 10$ повеќе, треба да се купи 20 компјутери од 0,5$Ви благодариме за вашиот разбере!