• Ново
1pc 65mm ER32 шестостенния пружинен патронник патронник притежателя сребро черен за струг с CNC гравиране машина

1pc 65mm ER32 шестостенния пружинен патронник патронник притежателя сребро черен за струг с CNC гравиране машина

BGN 37.00
BGN 66.77
-45 %
В магазина

Брой продукти


BI0004077
Спецификација :
Бренд нови
Модел : ER32
Материјал : тешко челик
Боја : сребро & црна
Големина : прибл. 45*65mm
Функција :
Направени на алатка челик, прекалени.
Може да се користи стои исправено.
Преку дупка овозможува долго делови да бидат изработени.
Висока јакост и цврстина.
Издржливи во употреба.
За брзо set-up прозорци на CNC машини.
За паралелно, плоштад или хексадецимален форми, како и за крстот дупка дупчење на 60, 90 или 120 степени.
Пакет се вклучени :
1 x Хексадецимален ER32 Collet Блок
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Подробности

Номер На Модела:
Патронник Притежателя На Патрона
търговска марка:
Майитр
Приложение:
Струг Cnc Гравиране Машина

Те също купуват с този продукт

Дървообработващи Инструменти Кон Носа Бита Arden Рутер Бита - 1/4*1/4 - 1/4 Shank-Arden A0210014

BGN 19.00 24.80

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

CCGT060204 CBN вмъкване на кубичен бор нитрид, нож за рязане на материали с висока твърдост използвайте скучни машина cnc machine Factory Outlet

BGN 18.19

Кубен бор нитрид сечење алатки (CBN) за Апликација : Алатка челик, алатка челик, разладени леано железо, леано железо, никелбазирани легури, кобалт врз основа легури, carburizing, стврднување челик, висока температура легиран челик, висок хром леано железо, термички спреј материјали Кубни бор нитрид сечење алатки (CBN) висока цврстина, добра термичка стабилност (на температура над 133 степени се уште може да се намали), антиповрзување на капацитет, за висока цврстина обоени метали и нивните легури (како што се стврдне челик, разладени леано железо ) обработка, работа цврстина над HRC50 степени!

embouts routeur дървообработващи инструменти metric флейта директен малко Arden Router Bits-1/2*29mm-1/2 джолан-Arden A0114578

BGN 17.00 23.25

Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо)...

Титуляр гумен DEK-60degreesSqueegees 6 мм надвес

BGN 238.00 264.00

DEK Squeegee Носителот60 degrees Squeegees 6mm Overhang SQA310 SQY ASSY (60degrees x 170mm) SQA311 SQY ASSY (60degrees x 200mm) SQA312 SQY ASSY (60degrees x 250mm) SQA313 SQY ASSY (60degrees x 300мм) SQA314 SQY ASSY (60degrees x 350mm)Ако треба, pls одбележи големина.Ви благодаримеАко имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас сум ЏениGaiet Електроника

10шт 30deg острието Summa плотер винил режещите инструменти HUHAO

BGN 15.00 20.48

10pcs 30deg Сечилото Summa Плотер Винил Машина алатки, Бесплатен Превозот Технички Информации : Сечење материјал со дебелина 0.25 mm Дијаметар : 1.5 mm (0.06") Должина : 19mm (0.75") Материјал : 8990%Wc / 1011%Co Ригидност : 91.5 HRA Кршење Сила : 40004200 N / m m 2 Продажба од страна на еден.

4T T Тип 1/2 джолан 1/2 * 36*3H ножове T Тип фрези машина нож бита за дървообработване волфрам карбид Tideway 4000

BGN 20.00 23.87

4 T"Т" тип 1 / 2*36*3 H Рутер Битови Т тип slotting машина Малку за машини за волфрамкарбид 1 / 2 месо тело Tideway 4000 Треба други големина, иста цена,pls ми даде порака

1pc 2ZD 1/2*6*25 директен с две остриета директен сплав fresa дървообработващи гравиране CNC машина Прорезной 1/2 джолан

BGN 24.00 33.10

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве производи : Сите видови на крајот мелница, мелење алатка, гравирање малку , сечење алатки, гравирање алатки 3 D engraver и нејзините сечилото држачот за обработка на материјал како arylic, МДФ, ПВЦ, lense, дрвени, алуминиумски панел, бакар, алуминиум, метал, мермер и други камен.1pc 2 ZD 1 / 2*6*25 Директно Двојно остро Директно Легура Мелење Машина Машини CNC Гравирање Машина Машина Дупчиња 1 / 2 месо телоСпецификација месо тело со дијаметар : 12.7 мм дијаметар на Сечење на работ(ЦИР) : 6mm Сечење на работ Должина(CEL) : 25мм Материјал : АлуминиумскиОвој став на производот се однесува на дрво гравирање машинаУпотребата на сила s се остри и сечење мазна и , чип , и без рабови Оваа точка челик е добро , брзо топлина дисипација , долго време да работат и до четири часаW ана Друг Вид,Pls Кликнете Купи Сега Модел(mm) Shk(mm) Cel(mm) Цир(mm) 2 ZD1 / 2*2*6 12.7 6 2 2 ZD1 / 2*3*8 12.7 8 3 2 ZD1 / 2*3*15 12.7 15 3 2 ZD1 / 2*4*10 12.7 10 4 2 ZD1 / 2*4*15 12.7 15 4 2 ZD1 / 2*4*20 12.7 20 4 2 ZD1 / 2*4*28 12.7 28 4 2 ZD1 / 2*5*22 12.7 22 5 2 ZD1 / 2*5.5*20 12.7 20 5.5 2 ZD1 / 2*6*15 12.7 15 6 2 ZD1 / 2*6*20 12.7 20 6 2 ZD1 / 2*6*22 12.7 22 6 2 ZD1 / 2*6*25 12.7 25 6 2 ZD1 / 2*6*26 12.7 26 6 2 ZD1 / 2*6*32 12.7 32 6 2 ZD1 / 2*8*28 12.7 28 8

1pc 10mm SHK a series high speed steel CNC broach hole инструменти за пробиване на уши HSS step пробийте salad пробийте дървообработващи тренировки

BGN 6.00 8.00

1pc 10 mm SHK серија high speed челик ХСС стрмни вежба / салата вежба машини за вежби CNC broach дупка алатки понесе дупка битовиМатеријал : High speed челикПогоден материјал : Цврсто дрво, средни плоча , честички одбор, компактен панел, иверица и др.Погоден машина : Банда Вежба, Клупа Вежба, Прирачник Вежба.Предност : Висока отпорност на абењеВисока отпорност на топлинаВисока издржливостАко сакате други големина, ве молиме оставете порака за нас во вашата нарачка.(како што се : сакам 52932 компјутери, 5305 3 еез)

1бр 1/2*3/4 дървообработващи режещи инструменти лястовича опашка машина CNC гравиране инструмент гонг нож 1/2 джолан

BGN 11.00 14.38

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве производи : Сите видови на крајот мелница, мелење алатка, гравирање малку , сечење алатки, гравирање алатки 3 D engraver и нејзините сечилото држачот за обработка на материјал како arylic, МДФ, ПВЦ, lense, дрвени, алуминиумски панел, бакар, алуминиум, метал, мермер и други камен.Ние исто така снабдување заговор сечилото на ножот и носителот на плотер : РОЛАНД, PCUT, Mimaki, LOLIONE,SUMMA, GRAPTHECНие прифаќаме нарачки со твоите спецификација.Не двоумете се да контактирате со нас ако постои нешто што можеме да направиме за вас.1pcs 1 / 2*3 / 4 Дрво машина Dovetail мелење машина CNC гравирање алатка гонг машина 1 / 2 месо телоСпецификации : Материјал : Волфрам челикBevel(a) : 14°Т тој дијаметар(D) : 19.05 mmСечење дебелина(H) : 20 mmДолжина(ovl) : 66На производи се користи за цврсто дрво, дрвени предмети , МДФ и други дрво .Ова дрво машина висока издржливост , добар финиш, ефектот на сечење е многу убавW ана Друг Вид,Pls Кликнете Купи Сега модел D(mm) a H(mm) ovl(mm) ZKXD1 / 4*1 / 4 6.35 9° 8.5 45 ZKXD1 / 4*5 / 16 7.96 9° 9.5 47 ZKXD1 / 4*3 / 8 9.52 8° 10 45 ZKXD1 / 4*1 / 2 12.7 14° 13 50 ZKXD1 / 2*5 / 16 7.96 9° 9.5 60 ZKXD1 / 2*3 / 8 9.52 8° 10 59 ZKXD1 / 2*1 / 2 12.7 14° 13 61 ZKXD1 / 2*3 / 4 19.05 14° 20 66 ZKXD1 / 2*7 / 8 22.2 14°30' 23 69 ZKXD1 / 2*1 25.4 14°30' 26 69 ZKXD1 / 2*11 / 8 28.6 14°30' 29 71 ZKXD1 / 2*11 / 4 31.75 14°30' 30 69 ZKXD1 / 2*11 / 2 38.1 14°30' 30 69

Продажба!!! 3шт Щипка валяк налягане виниловое колелото на Roland Mimaki Graphtec Liyu мед гума винил машина принтер, режещи плотери

BGN 17.58

3pcs Малку Ролери за Ролан Mimaki Graphtec Винил Плотер Машина Бесплатен ПревозотОпис : Цена за три парчеШирина : 10 / 11mmНадворешен дијаметар : 14 / 16mmДупка со дијаметар : 3 / 4mmПревозот Опис : 1.Испорака : Бесплатна испорака во САД од страна на EПАКЕТ...

1pc 10mm SHK на CNC turn right досадно hole bits a series Gang drills for wood Carbide woodworking dilling

BGN 5.00 7.20

1pc 10 mm SHK серија дрво банда вежби CNC се сврти лево broach дупка алаткиАко сакате други големини, ве молиме оставете порака за нас.( како што јас сакам 51102 компјутери, 51443 еез )

1бр 1/2*3*20 TCT CNC гравиране волфрам, стоманени инструменти fresa 2 каннелюры спирала дървен нож нож 1/2 джолан

BGN 17.00 23.34

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве производи : Сите видови на крајот мелница, мелење алатка, гравирање малку , сечење алатки, гравирање алатки 3 D engraver и нејзините сечилото држачот за обработка на материјал како arylic, МДФ, ПВЦ, lense, дрвени, алуминиумски панел, бакар, алуминиум, метал, мермер и други камен.Ние исто така снабдување заговор сечилото на ножот и носителот на плотер : РОЛАНД, PCUT, Mimaki, LOLIONE,SUMMA, GRAPTHECНие прифаќаме нарачки со твоите спецификација.Не двоумете се да контактирате со нас ако постои нешто што можеме да направиме за вас.1pc 1 / 2*3*20 TCT CNC Гравирање Волфрам челик алатки мелење машина 2 Flute Спирала дрвени машина машина 1 / 2 месо телоСпецификација месо тело со дијаметар : 12.7 мм дијаметар на Сечење на работ(ЦИР) : 3мм Сечење на работ Должина(CEL) : 20mm Материјал : Волфрам челикНа производи се користи за цврсто дрво, дрвени предмети , МДФ и други дрво .Ова дрво машина висока издржливост , добар финиш, ефектот на сечење е многу убавW ана Друг Вид,Pls Кликнете Купи Сега модел shk(mm) cel(mm) цир(mm) 2 HJXD1 / 2*2*6 12.7 6 2 2 HJXD1 / 2*3*8 12.7 8 3 2 HJXD1 / 2*3*12 12.7 12 3 2 HJXD1 / 2*3*20 12.7 20 3 2 HJXD1 / 2*4*15 12.7 15 4 2 HJXD1 / 2*5*15 12.7 15 5 2 HJXD1 / 2*5*25 12.7 25 5 2 HJXD1 / 2*5*30 12.7 30 5 2 HJXD1 / 2*6*15 12.7 15 6 2 HJXD1 / 2*6*20 12.7 20 6 2 HJXD1 / 2*6*22 12.7 22 6 2 HJXD1 / 2*6*30 12.7 30 6 2 HJXD1 / 2*8*28 12.7 28 8

10шт 1.8*9.5 мм, Безплатна доставка, 3.175 мм джолан ПХБ царевица зъби фреза с ЦПУ, бележка слот за PCB,високо качество на твърди карбид микро царевица бита

BGN 24.00 25.58

10pcs 3.175 мм*1.8*9.5 mm Пченка Заби PCB Малку за CNC Рутери Ставка Опис : За CNC Рутер Дијаметар(SHK) : 3.175 мм Дијаметар на Сечење на Работ (ЦИР) : 1.8 mm Сечење Должина (CEL) : 9.5 мм Цена за 10pcs 3.175 мм*1.8* 9.5 mm Пченка Заби PCB cnc рутер Малку Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата...