• Ново
Машина Преса Сила Високоскоростен Точност Автоматична

Машина Преса Сила Високоскоростен Точност Автоматична

BGN 18400.00
В магазина

Брой продукти


Подробности

CNC или не:
Нормален
Състояние:
НОВО
Източник На Захранване:
пневматичен
Номер На Модела:
JH21

Те също купуват с този продукт

DZ-400-2D вакуумно пакетираща машина храна фигура чай вакуумно запайка влажна и суха, с двойно предназначение вакуумна машина 220 1бр

BGN 908.80

DZ4002 D вакуумско пакување машина храна ориз, чај вакуум запечатувањемашина за мокра и сува dualсе користи вакуум машина 220 V 1 PCСликата покажува : Користи и карактеристики : Употреба : Вакуумско пакување машина има супериорен функција, лесно одржување, едноставна операција, широкапликација и така натаму...

Нова slicer машина за месо, неръждаема стомана машина за рязане на месо лечение на голям нож месо 380V 2200W 1PC

BGN 6170.00 6494.40

Нови Нерѓосувачки челик месо slicer машина за преработка на месо за сечењемашина Големи месо машина 380 V 2200 W 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотПараметарПриближните димензии : 750*1300*1130mmСечење дебелина : 6mm или повеќеВлезот должина : околу 500mmОбработка капацитет : 3000kg / hНапон : 380 VМоќност : 2200 WТежина за : 155kgЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Малка пробивна и фреза WMD25V DC без измиване на двигателя промишлен тенис на висока скорост пробивна и фреза 1бр

BGN 5460.80

Мал дупчење и фреза WMD25 V DC без плакнење на моторни Индустрискидесктоп голема брзина дупчење и фреза 1pcСликата покажува : Имајте на ум : Нема батеријата вклучениОпис : Максимален дијаметар на дупчење : 25mmМаксимална допирање : 16mmМаксимална лице мелничката дијаметар : 63mmWorktable големина : 700 * 180mmWorktable форма : 520 * 180mmТслот : 3 * 12mmВретено коси : MT3Вретено патување : 50mmПроменлива брзина метод : stepless брзина на променаБрзина спектар : 502500rpmВретено лево и десно замав агол : ± 90 °Вретено центар на колона растојание : 201mmВретено крај на работа површина растојание : 45300ммМотор : 750 WПакување големина : 870 * 550 * 860mmНето тежина : 125kgЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

HL-AH G5 зубоврачебная машина помирение молибден зубоврачебный цифров сребърен ртутный миксер лабораторно оборудване 4200 r min 220V 1бр

BGN 180.80

ХЛАХ G5 стоматолошки молибден помирување машина стоматолошки дигитални сребро.меркур миксер лабораториска опрема 4200 r min 220 V 1 PCСликата покажува : 1.Случај 2...

1pc циментова сгъваема електрическа изпитвателна машина KZJ-6000 електрическа циментова гумена пясъчна призма анти-сгъваема машина

BGN 1003.20

1pc Цемент електрични виткање тест машина KZJ6000 електрични цемент гумапесок призмата антивиткање машинаСликата покажува : Опис : Индикација точност ± 1%Еден лост излез однос од 10 : 1Dual копчето излез сооднос 50 : 1Вчитување го оценувате (двојно лост) 50 N / sFlexing телаОптоварување и ролери ролери поддршка Ф10 мм дијаметарПоддршка ролери растојание 100 ± 0.1㎜Separator проред 46 mmНапон : 220 VУпатство за употреба : (1) вклучување на енергија, притиснете го копчето за мобилни тежина, притисни на пливање тежина сотвојата рака, и се движат на левата рака, така што нула линија на покажувачот течението на пливањетежина е поврзана со нула линија на скала, отпуштете го копчето и изедначување На нула линијаможе да се пресели, овој пат може да биде рака knurled дел на завртката во право крајот на завртка,се движат пливање тежина, така што на два нула случајност.(2) се прилагоди на позицијата на yaw агол укажува плоча зад нула контакт со завртки, така штосамо контакт со пливање тежина, а потоа користете орев за заклучување на нула контакт со завртки,проверете го курсорот и владетел на нула линија, случајно, како што не се преклопуваат, да бидат ресетиранина нула контакт завртки додека случајност досега.(3) Олабави заклучување со завртки, се движат големи и мали рамнотежа , така што голем лост ткраевите да се балансираат колку што е можно, тогаш ги заостри заклучување со завртки, заклучување на големи рамнотежана голем лост, и се движи орев на мали рамнотежа, така што Мал рамнотежа додекаголем лост додека вкупниот биланс досега, а потоа користете заклучување со завртки за да ја заклучите мали рамнотежана голем лост, да обрнат внимание на големи и мали рамнотежа заклучување мора да биде сигурен, така што немаза да се користи во процесот на примерок фрактура, големи Кога рачката падна од вибрации иуништи рамнотежа.(4) се Стави на примерок во flexing тела, усогласување усогласување плоча на тела, да се претвори воhandwheel под тела да се направи вчитување ролери на фиока стојат во контакт сопримерок и да се продолжи да се врти одреден агол голем лост има одредена сума на yaw.Вредноста обично се проценува empirically...

Zonesun P323 преносими електрически обвязочный инструмент, захранван с батерии пластмасов заваряване триене ръчни обвязочные инструменти за каишка за 16-19 мм

BGN 1893.00 2080.00

Z323 Преносни Електрични Здрав Алатка Батеријата Напојува домашно МИЛЕНИЧЕ / Пластични Триење Заварување Рака Здрав Алатки за 1619 MM МИЛЕНИЧЕ&PP ракаМодел : Z323Одговара Рака Тип : PP&МИЛЕНИЧЕ РакаРака дебелина : 1.01.37 mmРака Ширина : 1619mmТензија Сила : 6503000 NТензија Брзина : 152225mm / sБатерија : E5.4316 Ni MHНапон : 14.4 VКапацитет : 2.42.7 маДимензии(L*W*H) : 335mm *159mm*126mmЕдиница Нето Тежина : 4.5 КИЛОГРАМИСекој Сет со Две Батерии и еден полнач.Опис : Тежина4.5 KG()(вкл.батеријата)Димензии(L*W*H)335mm*159mm*126mmРака напнатост6503000 NТензија брзина152225 mm / sЗапечатувањеТриење заварениЕмисија звучен притисокнивоа,мерењеБатерија полнач / батерија YesНапон14.4 V Капацитет2.4 2.7 маВреме на полнење60 минути(тупаници време 5 часа)Едно полнење на батерија100 до 200 во зависност од рака,рака тензија и пакетУслуга животДо околу 2000 chargingsПластични рака на РасполагањеРака на квалитетотPP / МИЛЕНИЧИЊАРака ширина1219mmДебелина на ракаPP(0.61.0 mm),ПЕТ(0.51mm)Производот се покаже : Примена : Полиестер здрав алатка биле широко се користи во пакетот на челик, хартија, дрво, тутун, тули, градежни материјали, хемиски влакна,памук, метални производи, и многу други сектори.Предност на оваа Машина : БрзоБез оглед на пакување, големина, вертикална или хоризонтална здрав : Целосно или полуавтоматски tensioning, заварување, и рака на сечењесо само едно притиснување на копчеSafeЗа повеќе здрав или за исти видови на стоки : Во согласност здравАвтоматско здрав елиминира оператор грешкаЗдрав со PP за на рака или за кревка пакети.ЕкономскиЕнергетски ефикасни здрав системПовеќе циклуси на полнење на батерија Цена ефикаснаУслугаfriendly дизајнВисок квалитет.Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодариме!

абкант машина / сгъваем нож остриета, / умират инсталирана гибочная машина тутора/КНК хидравлична умират / гибочная матрицата печки

BGN 3680.00

Да биде убаво за да се исполнат тука,се надеваме дека и негува пријателството Zhenjiang Lifeng Машини секогаш се залага да им обезбеди подобар квалитет на производи на добрите вредности...

Thefirsttool TZ6000M Big Power 60W Motor Mini Metal 6 in 1 струг с 12000rmp детско образование DIY Tools е най-добрият подарък

BGN 459.18

Thefirsttool TZ20006 M Мини Метал 6 во 1 Струг Машина за Полнење со 12000r / мин 60 W Моќен МоторПакет : Додатоци : Оваа машина за полнење може да се состави во 1)Сложувалка 2)Дрво струг врти 3)Метал струг 4)фреза 5)машина за Дупчење 6)машина за Пескарење 7)рачен машина Само еден вид на машина може да се состави во исто време...

TDP-1 Single punch tablet machine electric червей gear tablet machine Stainless steel punch powder tablet machine 220V/110V 1бр

BGN 1438.40

TDP1 Единечен удар таблет машина електрични црв опрема таблет машинанерѓосувачки челик удар во прав таблет машина 220 V / 110 V 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотПроизвод параметри : Име на производ : Електрични црв опрема еден удар таблет машинаПроизвод Модел : TDP1Максимална притиснете парче притисок : 15 KNМаксимална таблета дијаметар : 12 MMМаксимална пополнување длабочина : 12 MMМаксимална таблета дебелина : 6 MMКапацитет на производство : 4000 парчиња / HМотор моќност : 750 WДимензии : 700*370*800mmЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Ръчно стоманена сгъване на машина WS-1.5*1300 / гибочное устройство стоманена ламарина / оборудване на газопровода сгъване

BGN 2080.00

лим прирачник за виткање машинаМашина За Апликација : Лим виткање машини може да се користи за обликување метални листови хартија, во кутии и тави во различни големини.Исто така се користи за вентилација,случаи,тави,кујна,мебел.Потрошувачите може да се избере машина според материјалот thinkness ,обработка ширина на метални листови.постои светлина тип,тежок тип,традиција тип(Американски тип или европски тип),Секој вид може да обезбеди различни ширина да бидат избрани.ние може да го направи било кој модел,нестандардни производи според корисниците посебни барања.Машина Карактеристики1...

12.7 mm HSS директен джолан спирала бормашина високоскоростна стомана спиральное тренировка за метал или алуминий

BGN 46.22

ХСС директно месо тело пресврт вежба битови high speed челик пресврт вежба за метал или алуминиумМатеријал : high speed челикДиректно месо теловежба дијаметар : 12.7 mmвкупна должина : 151mmПакетот вклучува 5pcs на пресврт вежбиПознатиот Кинески бренд, овие вежби се погодни за ниско јаглероден челик, Q235, 45#, Месинг, алуминиум легураИмаме пресврт вежби од 0.5 mm до 13mm, секој 0.1 mm еден тип.Како : 0.5 0.6 0.7 mm 0.8 mm....1.0 mm, 1.1 1.2 1.3 mm...2.0 2.1 2.2 2.3 mm....2.93.0 3.1 3.2 3.3 .....3.9 мм4.0 4.1 4.2 4.3 .......