• Ново
Новият, разработен от хидравлични пневматични натиснете спирачка

Новият, разработен от хидравлични пневматични натиснете спирачка

BGN 16000.00
В магазина

Брой продукти


Подробности

CNC или не:
Нормален
Състояние:
НОВО
Източник На Захранване:
пневматичен
Номер На Модела:
JH21
търговска марка:
ХАРСЛ

Те също купуват с този продукт

12.7 mm HSS директен джолан спирала бормашина високоскоростна стомана спиральное тренировка за метал или алуминий

BGN 46.22

ХСС директно месо тело пресврт вежба битови high speed челик пресврт вежба за метал или алуминиумМатеријал : high speed челикДиректно месо теловежба дијаметар : 12.7 mmвкупна должина : 151mmПакетот вклучува 5pcs на пресврт вежбиПознатиот Кинески бренд, овие вежби се погодни за ниско јаглероден челик, Q235, 45#, Месинг, алуминиум легураИмаме пресврт вежби од 0.5 mm до 13mm, секој 0.1 mm еден тип.Како : 0.5 0.6 0.7 mm 0.8 mm....1.0 mm, 1.1 1.2 1.3 mm...2.0 2.1 2.2 2.3 mm....2.93.0 3.1 3.2 3.3 .....3.9 мм4.0 4.1 4.2 4.3 .......

Yf безжичната-12 многофункционален гърне фритюрници, търговски домакински печено на фурна картофи, пилешко,тест пръчици за пържене машини

BGN 97.60

1 PC YF12 длабоко fryer тенџере,Комерцијални Домаќинство Нерѓосувачки Челик Длабоко Fryer Машина За Компир,Пилешко Пржење Машинамултифункционален fryer производ параметри : Модел : YF12Електричен напон : 220 vМоќност : 3kwСтандарден капацитет : 12 LЗа контрола на температурата : 50300 степениДимензии : 65 X 36 X 26.5 (cm)Внатрешниот тенџере големина : 45 х 30 Х 17 (cm)Вкупниот тело волумен : 76 x45x33 (0.1 кубни)Сликата покажува : Практична опсег : Хотели, трговски центри, супермаркети, храна продавници големи кантина единица ресторан сообраќај голема место како погодност продавници.Оваа машина сите нерѓосувачки челик тело, Пржени чипс, кокошка нога, пилешко крило, колбас, Пржени стапчиња тесто, како што се храна, Пржена храна, слатки, свежи, јасни.Безбедност и здравје.Карактеристики на производот : Висока моќност повеќе U тип електрично греење топлинска цевка топлина побрзо, па дури и поефикасно!Исклучителен изглед дизајн, разумни структура, едноставен и лесен операција, брзо греење брзина, температура униформност, автоматска контрола на температурата и заштеда на енергија 35% жицацртање челик се повеќе издржливи.Купување информации : Answer : ___________________________ Note : сите производители произведуваат високоенергетски машини не се опремени со приклучокот, корисници по купување назад ,ќе се поврзете на прекинувач или да се префрлиш на воздух за употреба.

Ръчно стоманена сгъване на машина WS-1.5*1300 / гибочное устройство стоманена ламарина / оборудване на газопровода сгъване

BGN 2080.00

лим прирачник за виткање машинаМашина За Апликација : Лим виткање машини може да се користи за обликување метални листови хартија, во кутии и тави во различни големини.Исто така се користи за вентилација,случаи,тави,кујна,мебел.Потрошувачите може да се избере машина според материјалот thinkness ,обработка ширина на метални листови.постои светлина тип,тежок тип,традиција тип(Американски тип или европски тип),Секој вид може да обезбеди различни ширина да бидат избрани.ние може да го направи било кој модел,нестандардни производи според корисниците посебни барања.Машина Карактеристики1...

LCD Разделяне на екрана съкровище ipad / мобилен телефон демонтаж на екрана на топлинното отделяне професионално оборудване за ремонт на мобилни телефони 1бр

BGN 88.00

LCD сплит екран богатство ipad / мобилен телефон екран демонтажа топлинаподелба професионални мобилен телефон на поправка на опрема 110 / 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Модел : TBK568Напон : 110 / 220 VМоќност : 350 WГолемина : 190 * 330 * 80mmТежина : 0.87 kgЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

За пречистване на вода на ултрафилтрацията от неръждаема стомана RHY-2000A без електричество, мембрана UF филтрира директен филтър за питейна вода

BGN 190.00 200.00

RHY2000 A Нерѓосувачки Челик Ultrafiltration Вода Прочистувач без Електрична енергија, UF Мембрански Филтри Директно Пијат Вода ФилтерСликата покажуваПроизвод параметри : Име на Производ : Вода прочистувач Модел : RHY2000 A Оценет вода волумен : 2000 Л / h Материјал : нерѓосувачки челик SКако работи : Ultrafiltration (без електрична енергија) Филтер : Шупливи влакна Употреба локација : терминал за прочистување вода Филтер живот : 3 години или така Погоден за вода : вода од чешма Инсталација за позиција : директор на филтрирање Производ големина : 130 * 840 mm (H * L) температурата На водата барање : 0 до 40 ° Забелешка : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, или она другото дали сакате да знаете , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме.

Zonesun P323 преносими електрически обвязочный инструмент, захранван с батерии пластмасов заваряване триене ръчни обвязочные инструменти за каишка за 16-19 мм

BGN 1893.00 2080.00

Z323 Преносни Електрични Здрав Алатка Батеријата Напојува домашно МИЛЕНИЧЕ / Пластични Триење Заварување Рака Здрав Алатки за 1619 MM МИЛЕНИЧЕ&PP ракаМодел : Z323Одговара Рака Тип : PP&МИЛЕНИЧЕ РакаРака дебелина : 1.01.37 mmРака Ширина : 1619mmТензија Сила : 6503000 NТензија Брзина : 152225mm / sБатерија : E5.4316 Ni MHНапон : 14.4 VКапацитет : 2.42.7 маДимензии(L*W*H) : 335mm *159mm*126mmЕдиница Нето Тежина : 4.5 КИЛОГРАМИСекој Сет со Две Батерии и еден полнач.Опис : Тежина4.5 KG()(вкл.батеријата)Димензии(L*W*H)335mm*159mm*126mmРака напнатост6503000 NТензија брзина152225 mm / sЗапечатувањеТриење заварениЕмисија звучен притисокнивоа,мерењеБатерија полнач / батерија YesНапон14.4 V Капацитет2.4 2.7 маВреме на полнење60 минути(тупаници време 5 часа)Едно полнење на батерија100 до 200 во зависност од рака,рака тензија и пакетУслуга животДо околу 2000 chargingsПластични рака на РасполагањеРака на квалитетотPP / МИЛЕНИЧИЊАРака ширина1219mmДебелина на ракаPP(0.61.0 mm),ПЕТ(0.51mm)Производот се покаже : Примена : Полиестер здрав алатка биле широко се користи во пакетот на челик, хартија, дрво, тутун, тули, градежни материјали, хемиски влакна,памук, метални производи, и многу други сектори.Предност на оваа Машина : БрзоБез оглед на пакување, големина, вертикална или хоризонтална здрав : Целосно или полуавтоматски tensioning, заварување, и рака на сечењесо само едно притиснување на копчеSafeЗа повеќе здрав или за исти видови на стоки : Во согласност здравАвтоматско здрав елиминира оператор грешкаЗдрав со PP за на рака или за кревка пакети.ЕкономскиЕнергетски ефикасни здрав системПовеќе циклуси на полнење на батерија Цена ефикаснаУслугаfriendly дизајнВисок квалитет.Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодариме!

TDP-1 Single punch tablet machine electric червей gear tablet machine Stainless steel punch powder tablet machine 220V/110V 1бр

BGN 1438.40

TDP1 Единечен удар таблет машина електрични црв опрема таблет машинанерѓосувачки челик удар во прав таблет машина 220 V / 110 V 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотПроизвод параметри : Име на производ : Електрични црв опрема еден удар таблет машинаПроизвод Модел : TDP1Максимална притиснете парче притисок : 15 KNМаксимална таблета дијаметар : 12 MMМаксимална пополнување длабочина : 12 MMМаксимална таблета дебелина : 6 MMКапацитет на производство : 4000 парчиња / HМотор моќност : 750 WДимензии : 700*370*800mmЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Нов търговски картофи пилинг машина на високоефективен неръждаема стомана картофи пилинг машина на кухненско обзавеждане 220 370 W 1 бр.

BGN 769.00 809.60

Нови Комерцијални компир пилинг машина висока ефикасност нерѓосувачкичелик компир пилинг машина кујна опрема 220 V 370 W 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотГлавната карактеристика1 : висок ефикасноста на работата, еден компир пилинг само 1 ~ 2min.2 : убаво и елегантен изглед, ракување и чистење се многу лесен.3 : Заменливи абразивни појас на внатрешниот ѕид.Опис на производот : Број на модел : PP8Номинална напон : ~220 VМотор моќност : 0.37 k WТапан капацитет : 8kgЦелокупната димензии : 430*430*725mmУпотребаКомпир пилинг машина се користи за компир пилинг и за перење...

Wc27-81-C32-3D U drilll и бърза тренировка използват за вмъкване WCMX050308 за расточного металообработващи машини

BGN 141.52

WC2781C323 D У drilll и со Голема брзина вежба Употреба WCMX050308 инсерти за здодевен машинаWC2781C323 D У вежбаПогоден внесува : WC**0503** (WCMX050308) Не вклучуваат инсертимашина со дијаметар D : 27mm3 D тип со coolant дупкаНапомена : Секој проблем може да се реши со нашата целосна комуникација...

Търговска млечен чай с миксер двойна корона млечен коктейл машина напитка миксер, пасатор млечен шейкър млечен балон смесителна машина

BGN 143.20

Комерцијални електрични нерѓосувачки челик млеко чај миксер Двојна глава млеко машина Пијат Миксер Blender млеко shaker Млеко меур мешање машинаСликата покажува :

Нова slicer машина за месо, неръждаема стомана машина за рязане на месо лечение на голям нож месо 380V 2200W 1PC

BGN 6170.00 6494.40

Нови Нерѓосувачки челик месо slicer машина за преработка на месо за сечењемашина Големи месо машина 380 V 2200 W 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотПараметарПриближните димензии : 750*1300*1130mmСечење дебелина : 6mm или повеќеВлезот должина : околу 500mmОбработка капацитет : 3000kg / hНапон : 380 VМоќност : 2200 WТежина за : 155kgЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

220V кабелна макара мостова машина тел Обвязочная машина маркуч от неръждаема стомана пакетираща машина T15-40

BGN 2481.00 2611.20

Кабел 220 V Серпентина Обврзувачки Машина Жица Здрав Машина не ' Рѓосувачки Челик Црева Пакување Машина T1540Опис : Се применува за должината на кабелот : 115mm180mmПрименливи OD : ¢ 1540mmОбликувањето внатрешен дијаметар извртени калем број : 28 круга, прилагодливБрој на калеми : 28 се врти, прилагодливВлезен напон : AC220 V ± 10% 50 Hz / 60 HzНоминална моќност : Брзина : 1 секунда / времеТежина : околу 50 KgКористење на животната средина : без насилни тресење, вибрации, некорозивен воздух, прашина, местаЈачина на звук : 700 мм * 550mm * 400mm (вклучувајќи го воскресна дел) Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

55 модельная машина депилация птици щипок птици, машина за епилация, пиле Defeathering, електрически щипок патица

BGN 538.00 566.40

55 модел живина депилација машина птица plucker ,Пилешко Defeathering Машина,електрични кокошка, патка plucker 1pcСликата покажува : Пакување&Испорака : Други modles за факултативна : Опис : Живина пердув отстранување машина се користи за да се отстрани пердув од живина по искасапени.Тоа е исто така погоден за пилинг на ѓумбир, компир, и на кожата, отстранување на риба.Живина depilator е идеален начин да автоматско depilator живина по колење.Главниот материјал се користи нерѓосувачки челик и пластика, во согласност со храна здравствена барање.Структурата motor drives опрема тркала,кои ефикасно да го заштити уредот во случај водавнесување може да доведе до оштетување при чистење.Тоа е лесно за работа, освен работна сила и време, и на високи работни ефикасност, како и повеќе од 10% работна сила.Забелешка : Друг вид на овој вид машина за факултативна

Спейд стенни пылезащитная и без мъртъв ъгъл стъргало стенни машина старата стена ремонт лопата шпакловка машина 220V 1200Вт 1бр

BGN 380.00 400.00

Лопата ѕид dustfree и не мртов агол scraper ѕид машина стариот ѕидreconditioning лопата китови машина 220 V 1200 W 1 PCСликата покажува : Опис : Напон : 220 VМоќност : 1200 WНеоптоварување на ветер : 2800r / минАвион ширина длабочина : 150mmПланирање длабочина : 04mmНето тежина : 4.8 kgГолемина : 23 * 16.6 cmДолжина на кабелот за напојување : 3.5 mmЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз