• Ново
Машина за рязане на проба на машината 35*35 mm кътър проба Q-2 скъса всички видове материали метал 380V 1PC

Машина за рязане на проба на машината 35*35 mm кътър проба Q-2 скъса всички видове материали метал 380V 1PC

BGN 765.00
BGN 804.80
-5 %
В магазина

Брой продукти


П-2 примерок машина машина 35*35mm примерок машина за сечење намалување на сите видови
на метални материјали 380 V 1 PC
Сликата покажува :
Answer : ___________________________ Note : Оваа машина е честа појава. Ако треба да се донесе вода уред за ладење,
ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде добра цена! Ви благодариме!
Опис :
Машината се користи високо-брзина на ротирање лист за подобрување на мелење тркало да го пресретнат
примерок, тоа е широко се користат во различни metallographic лабораторија, сечење на сите видови на
metallographic примероци. Работата на машината, одржување е исклучително лесен,
и се подобри од слични производи.
Транспарентен капак дизајн можете безбедно да се види на сечење на производот
Преголеми завртки се повеќе безбедна и сигурна, но исто така и со клуч О
Брзо стегање завртки, провира побезбеден и посигурен
Главните параметри :
Максимална сечење дел : 35 * 35mm
Мелење тркало спецификации : 250 * 2 * 32-милиметри
Брзина : 2800r / мин
Мотор : 380 V 50 Hz
Моќност : 1100 W
Нето тежина : 70kg
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Подробности

търговска марка:
LZHZXY
Тип:
Странично оттичане
Номер На Модела:
Q-2
Състояние:
НОВО
Номер На Продукта:
FL1935
Максималният дял вырезывания:
35 * 35mm
Технически характеристики на шлайфане колело:
250 * 2 * 32mm
Скорост:
2800р / мин
Двигател:
380V 50hz
силата на:
1100 W
Нето тегло:
70 кг

Те също купуват с този продукт

Jml80 колоидна мелница кунжутная колоидна мелница фъстъчено масло колоидна мелница соев мелница покритие мелница

BGN 1832.00

JML80 Colloid мелница сусам colloid мелница путер од кикиритки colloid мелница соја мелење машина слој мелење машинаColloid мелница апликација индустрија : 1, прехранбената индустрија : алое, ананас, семе од сусам, чај, сладолед, месечината торта кутии, путер, џем, овошни сокови, соја, грав паста, црвениот bean паста, а во млеко, млечни протеини, соја млеко, пијалоци и така натаму.2, хемиска индустрија : бои, пигменти, бои, бои, дизел, пластика, кожа, итн.3, фармацевтската индустрија : сируп, биолошки производи, трескацрниот дроб масло, полен, млеч и сл.4, секојдневно хемиски, детергент, шампон, паста за заби : чевли полски, виш козметика, сапун, туш гел, pomade итн.5, други индустрии : пластична индустрија, текстилната индустрија, хартија индустрија, хемиска индустрија, заштита на животната средина, заштеда на енергија, нано материјали, од големи и средни училишта, научноистражувачки единици, итн.Сликата покажува : Ако ви треба други modle на овој вид на машина, ве молиме да бидат слободни да контакт.Опис : Colloid мелница сусам colloid мелница путер од кикиритки colloid мелница соја мелење машина слој мелење машинаColloid мелница сусам colloid мелница путер од кикиритки colloid мелница соја мелење машина слој мелење машина е воведенColloid мелница направени од не ' рѓосувачки челик, нерѓосувачки челик полу colloid мелница состав, основните принципи на colloid мелница е течност или полу течност материјали со релативно голема брзина на поврзување на фиксна опрема и подвижен помеѓу забите, така што материјалот од силниот стриже сила, сила на триење и висока фреквенција на вибрации ефекти, ефикасно мелени, emulsifying, homogenizing, температура заедно за да се добијат задоволителни казна за обработка на производи.JML, F серија colloid мелница е нова опрема, ние се воведе најновиот развој на технологијата, влажни ultrafine обработка за да сите видови на полу течност, течност, емулзија хомогенизација, emulsification, дисперзија, мешање, дробење, мелење, па како да се добие задоволителна прецизност обработка.На колоидна абразивни е поделена на : вертикална colloid мелница (JML), и колоидното абразивни (JMF).Colloid мелница е поделена на : јаглероден челик и нерѓосувачки челик colloid мелница.Colloid мелница сусам colloid мелница путер од кикиритки colloid мелница соја мелење машина слој мелење машина структураColloid мелница е главно составена од мелење главата компонента, база вози оддел, посебен мотор на три дела.Клучен дел е colloid мелница millstones и неподвижна плоча како и механички печати на три дела.

Малка полуавтоматная машина за броене на капсули одиночн-диск 1БР SPN-400 Tablet capsule counter лабораторно оборудване 110/220 В

BGN 1692.00 1780.80

Малиот полуавтоматски еден диск капсула смета машина 1 PC SPN400таблета капсула контра лабораториска опрема 110 / 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Модел : SPN400Капацитет на производство : 1226 шишиња (торби) / минКористете калапи : капсули, таблетиНапон : 220 V / 110 VФрекфенција : 50 Hz / 60 HzВкупна моќност : 140 WВибрации на моторот моќ : 0.12 KWГлавни моторни редуктор моќ : 20 WМашина тежина : 45kgДимензии : 480 * 410 * 670mmЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Нова slicer машина за месо, неръждаема стомана машина за рязане на месо лечение на голям нож месо 380V 2200W 1PC

BGN 6170.00 6494.40

Нови Нерѓосувачки челик месо slicer машина за преработка на месо за сечењемашина Големи месо машина 380 V 2200 W 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотПараметарПриближните димензии : 750*1300*1130mmСечење дебелина : 6mm или повеќеВлезот должина : околу 500mmОбработка капацитет : 3000kg / hНапон : 380 VМоќност : 2200 WТежина за : 155kgЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

В присъствието на CNC преса спирачка 3M хидравличен листа натиснете спирачка

BGN 44000.00

WE67 K серија на CNC hydralic притиснете виткање машина со DELEM Систем контролерСтандардна ОпремаST44 Цврсти моноблок Челична РамкаСинхронизирани Двојна Цилиндар3+1 автоматско оски : Y1+Y2+X+R оскиBoschRexroth Хидрауличниот СистемHEIDENHAIN Линеарен Систем за МерењеDelem DA 58 T Единица за КонтролаTelemacanique / Шнајдер ElectricsДвојно Водени X Оската Серво Назад МерачВрвот И Дното Алатка Прстиња(86°,R0.6mm)CNC Хидраулични Крунисување СистемЛизгачки & Висина Прилагодливи Пред ГрбHIWIN Топката завртки и Полиран прачка со 0,05 mm прецизност.Германија EMB Цевки конекториГерманија Сименс Главни Моторни Saftey EquipementПред прст Заштита(за Безбедност на светлината завеса)Безбедност реле со Следење на педалата вклучите и безбедноста заштитаНазад метал безбедна ограда со CE стандардиЈужна Кореја Kacon Нога Прекинувач(Ниво 4 на безбедноста)DA58 T кој Delem2 D графички екран на допир за програмирање15" висока резолуција боја TFTНаведнуваат секвенца пресметкаКрунисувањето контролаСерво и фреквенциски инвертор за контролаНапредни Yоската контрола алгоритми за затворенијамка, како и отворен јамка вентили.USB, периферни interfacingАко имате интерес, ве молиме контактирајте ме

Хидравлична машина longmen серия 50T

BGN 5600.00

подемен хидраулична преса / подемен хидраулична преса / рамка тип хидраулична преса машинаФункција : Оваа машина е погоден за големи, средни и мали претпријатија, фабрики, рудници и автомобилската поправка продавница, тешки машини, прирабници, појас диск, вратило bushings, лежишта демонтажа операции, зацврстување корекција, свиткување, заедно со мувла Удирање, blanking, цртање, виткање замена на старите спирала во облик на рака притиснете за притискање операции, навистина мултицел машина.Карактеристики : Притисок мерач прикажува системот притисок...

Машина за гранулиране на гранули, XL-300 от неръждаема стомана цилиндричен ротационен утайка ленти гранули Revolv Гранулирующая машина 380V

BGN 7356.80

XL300 Granule granulator машина нерѓосувачки челик цилиндрични ротариgranulator Лента Гранули Revolv Granulating Машина 380 VАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотXL300 Мил Ротари Granulator Цилиндрични GranulatorПрво, на работи на принцип на ротари granulator : XL ротари granulator има висок формирање стапка, прекрасен изглед, автоматско празнење, се избегнува оштетување на честички предизвикани од вештачки празнење, и е погоден за обработка на Фиксно операција...

HL-AH G5 зубоврачебная машина помирение молибден зубоврачебный цифров сребърен ртутный миксер лабораторно оборудване 4200 r min 220V 1бр

BGN 180.80

ХЛАХ G5 стоматолошки молибден помирување машина стоматолошки дигитални сребро.меркур миксер лабораториска опрема 4200 r min 220 V 1 PCСликата покажува : 1.Случај 2...

Малка пробивна и фреза WMD25V DC без измиване на двигателя промишлен тенис на висока скорост пробивна и фреза 1бр

BGN 5460.80

Мал дупчење и фреза WMD25 V DC без плакнење на моторни Индустрискидесктоп голема брзина дупчење и фреза 1pcСликата покажува : Имајте на ум : Нема батеријата вклучениОпис : Максимален дијаметар на дупчење : 25mmМаксимална допирање : 16mmМаксимална лице мелничката дијаметар : 63mmWorktable големина : 700 * 180mmWorktable форма : 520 * 180mmТслот : 3 * 12mmВретено коси : MT3Вретено патување : 50mmПроменлива брзина метод : stepless брзина на променаБрзина спектар : 502500rpmВретено лево и десно замав агол : ± 90 °Вретено центар на колона растојание : 201mmВретено крај на работа површина растојание : 45300ммМотор : 750 WПакување големина : 870 * 550 * 860mmНето тежина : 125kgЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

1pc циментова сгъваема електрическа изпитвателна машина KZJ-6000 електрическа циментова гумена пясъчна призма анти-сгъваема машина

BGN 1003.20

1pc Цемент електрични виткање тест машина KZJ6000 електрични цемент гумапесок призмата антивиткање машинаСликата покажува : Опис : Индикација точност ± 1%Еден лост излез однос од 10 : 1Dual копчето излез сооднос 50 : 1Вчитување го оценувате (двојно лост) 50 N / sFlexing телаОптоварување и ролери ролери поддршка Ф10 мм дијаметарПоддршка ролери растојание 100 ± 0.1㎜Separator проред 46 mmНапон : 220 VУпатство за употреба : (1) вклучување на енергија, притиснете го копчето за мобилни тежина, притисни на пливање тежина сотвојата рака, и се движат на левата рака, така што нула линија на покажувачот течението на пливањетежина е поврзана со нула линија на скала, отпуштете го копчето и изедначување На нула линијаможе да се пресели, овој пат може да биде рака knurled дел на завртката во право крајот на завртка,се движат пливање тежина, така што на два нула случајност.(2) се прилагоди на позицијата на yaw агол укажува плоча зад нула контакт со завртки, така штосамо контакт со пливање тежина, а потоа користете орев за заклучување на нула контакт со завртки,проверете го курсорот и владетел на нула линија, случајно, како што не се преклопуваат, да бидат ресетиранина нула контакт завртки додека случајност досега.(3) Олабави заклучување со завртки, се движат големи и мали рамнотежа , така што голем лост ткраевите да се балансираат колку што е можно, тогаш ги заостри заклучување со завртки, заклучување на големи рамнотежана голем лост, и се движи орев на мали рамнотежа, така што Мал рамнотежа додекаголем лост додека вкупниот биланс досега, а потоа користете заклучување со завртки за да ја заклучите мали рамнотежана голем лост, да обрнат внимание на големи и мали рамнотежа заклучување мора да биде сигурен, така што немаза да се користи во процесот на примерок фрактура, големи Кога рачката падна од вибрации иуништи рамнотежа.(4) се Стави на примерок во flexing тела, усогласување усогласување плоча на тела, да се претвори воhandwheel под тела да се направи вчитување ролери на фиока стојат во контакт сопримерок и да се продолжи да се врти одреден агол голем лост има одредена сума на yaw.Вредноста обично се проценува empirically...

абкант машина / сгъваем нож остриета, / умират инсталирана гибочная машина тутора/КНК хидравлична умират / гибочная матрицата печки

BGN 3680.00

Да биде убаво за да се исполнат тука,се надеваме дека и негува пријателството Zhenjiang Lifeng Машини секогаш се залага да им обезбеди подобар квалитет на производи на добрите вредности...

Нов търговски картофи пилинг машина на високоефективен неръждаема стомана картофи пилинг машина на кухненско обзавеждане 220 370 W 1 бр.

BGN 769.00 809.60

Нови Комерцијални компир пилинг машина висока ефикасност нерѓосувачкичелик компир пилинг машина кујна опрема 220 V 370 W 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотГлавната карактеристика1 : висок ефикасноста на работата, еден компир пилинг само 1 ~ 2min.2 : убаво и елегантен изглед, ракување и чистење се многу лесен.3 : Заменливи абразивни појас на внатрешниот ѕид.Опис на производот : Број на модел : PP8Номинална напон : ~220 VМотор моќност : 0.37 k WТапан капацитет : 8kgЦелокупната димензии : 430*430*725mmУпотребаКомпир пилинг машина се користи за компир пилинг и за перење...

Wc27-81-C32-3D U drilll и бърза тренировка използват за вмъкване WCMX050308 за расточного металообработващи машини

BGN 141.52

WC2781C323 D У drilll и со Голема брзина вежба Употреба WCMX050308 инсерти за здодевен машинаWC2781C323 D У вежбаПогоден внесува : WC**0503** (WCMX050308) Не вклучуваат инсертимашина со дијаметар D : 27mm3 D тип со coolant дупкаНапомена : Секој проблем може да се реши со нашата целосна комуникација...

Нож за месо 220v / 110V QE с шкивом, slicer месо, машина за рязане на месо

BGN 1576.00

220v / 110 V QE месо машина со макара,месо slicer, месо машина за сечењеСликата покажува : ОПИС&СПЕЦИФИКАЦИЈАИме на производ : QE месо сечење машина со макараПроизвод материјал : нерѓосувачки челикДетален вовед : Модел QEнапон : 110 / 220v (V)Моќност (kw) 0.55GW : 51(кг)Пакување : дрвени случајдимензија 53 * 32 * 68 (mm)Производство : 500 КИЛОГРАМИ / часНамалување дебелина : во рамките на 2.5,3,4,5,6,7,8,9,10 ММ може да се направи ред( само може да се избере еден тип ),не Може да се прилагоди, но може да се промени различна големина на ножотнапомена : доколку сакате повеќе сечилото ,можете да контактирате со мене ,ти благодарам !

Емайл цилиндричен тестер огъване броя-32 боя огъване на цилиндъра тестер за измерване на производителността на боя инструменти 1бр

BGN 297.60

Enamelled цилиндрични свиткување тестер КОЛИЧИНА32 боја наведнуваат цилиндар тестермерење на бојата на перформансите алатки 1pc цилиндрични свиткување тестерСликата покажува : Опис : Прво, опсегот на применаБоја филм свиткување тестер е главно се користи за одредување на бои и лакови слојфлексибилност, е мерка на перформанси на обвивка еден од главните индикатори заизбор на боја сорти, апликацијата има голема референтна вредност.Боја филм свиткување тестер е евалуација на бои, лакови и слични производи слој,под стандардни услови околу цилиндрични вратило свиткување отпор или напукнување одметална плоча на перформансите на специјална опрема, во согласност со GB6742 националните стандарди.Второ : 1...

Малка индустриална обувки използвана печка 75cm кожени обувки безводие и формиране на фурна обувное обзавеждане 220V 2.0 KW

BGN 206.40

Мали индустриски чевли се користи рерна 75см кожени чевли сушење и обликувањетофурна за чевлиизработка на опрема 220 V 2.0 KWСликата покажува : Технички Параметри : Напон : 220 V 50 hzЕлектрична енергија : 2.0 KWЦелокупната димензии : 400 * 750 * 400mmТежина : 18kgПредности на производите : Кожени чевли за сушење кутија е неопходна опрема за обувки индустрија, главноза сушење ефект на обувки производи, обувки производители идеален опрема.Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Тренировка закрутки стомана директно джолан 12.6 мм бърза

BGN 46.22

ХСС директно месо тело пресврт вежба битови high speed челик пресврт вежба за метал или алуминиумМатеријал : high speed челикДиректно месо теловежба дијаметар : 12.6 mmвкупна должина : 151mmПакетот вклучува 5pcs на пресврт вежбиПознатиот Кинески бренд, овие вежби се погодни за ниско јаглероден челик, Q235, 45#, Месинг, алуминиум легураИмаме пресврт вежби од 0.5 mm до 13mm, секој 0.1 mm еден тип.Како : 0.5 0.6 0.7 mm 0.8 mm....1.0 mm, 1.1 1.2 1.3 mm...2.0 2.1 2.2 2.3 mm....2.93.0 3.1 3.2 3.3 .....3.9 мм4.0 4.1 4.2 4.3 .......

Търговска млечен чай с миксер двойна корона млечен коктейл машина напитка миксер, пасатор млечен шейкър млечен балон смесителна машина

BGN 143.20

Комерцијални електрични нерѓосувачки челик млеко чај миксер Двојна глава млеко машина Пијат Миксер Blender млеко shaker Млеко меур мешање машинаСликата покажува :

Малка пробивна и фреза WMD25V DC без измиване на двигателя промишлен тенис на висока скорост пробивна и фреза 1бр

BGN 5460.80

Мал дупчење и фреза WMD25 V DC без плакнење на моторни Индустрискидесктоп голема брзина дупчење и фреза 1pcСликата покажува : Имајте на ум : Нема батеријата вклучениОпис : Максимален дијаметар на дупчење : 25mmМаксимална допирање : 16mmМаксимална лице мелничката дијаметар : 63mmWorktable големина : 700 * 180mmWorktable форма : 520 * 180mmТслот : 3 * 12mmВретено коси : MT3Вретено патување : 50mmПроменлива брзина метод : stepless брзина на променаБрзина спектар : 502500rpmВретено лево и десно замав агол : ± 90 °Вретено центар на колона растојание : 201mmВретено крај на работа површина растојание : 45300ммМотор : 750 WПакување големина : 870 * 550 * 860mmНето тежина : 125kgЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

LCD Разделяне на екрана съкровище ipad / мобилен телефон демонтаж на екрана на топлинното отделяне професионално оборудване за ремонт на мобилни телефони 1бр

BGN 88.00

LCD сплит екран богатство ipad / мобилен телефон екран демонтажа топлинаподелба професионални мобилен телефон на поправка на опрема 110 / 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Модел : TBK568Напон : 110 / 220 VМоќност : 350 WГолемина : 190 * 330 * 80mmТежина : 0.87 kgЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

За пречистване на вода на ултрафилтрацията от неръждаема стомана RHY-2000A без електричество, мембрана UF филтрира директен филтър за питейна вода

BGN 190.00 200.00

RHY2000 A Нерѓосувачки Челик Ultrafiltration Вода Прочистувач без Електрична енергија, UF Мембрански Филтри Директно Пијат Вода ФилтерСликата покажуваПроизвод параметри : Име на Производ : Вода прочистувач Модел : RHY2000 A Оценет вода волумен : 2000 Л / h Материјал : нерѓосувачки челик SКако работи : Ultrafiltration (без електрична енергија) Филтер : Шупливи влакна Употреба локација : терминал за прочистување вода Филтер живот : 3 години или така Погоден за вода : вода од чешма Инсталација за позиција : директор на филтрирање Производ големина : 130 * 840 mm (H * L) температурата На водата барање : 0 до 40 ° Забелешка : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, или она другото дали сакате да знаете , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме.

Yf безжичната-12 многофункционален гърне фритюрници, търговски домакински печено на фурна картофи, пилешко,тест пръчици за пържене машини

BGN 97.60

1 PC YF12 длабоко fryer тенџере,Комерцијални Домаќинство Нерѓосувачки Челик Длабоко Fryer Машина За Компир,Пилешко Пржење Машинамултифункционален fryer производ параметри : Модел : YF12Електричен напон : 220 vМоќност : 3kwСтандарден капацитет : 12 LЗа контрола на температурата : 50300 степениДимензии : 65 X 36 X 26.5 (cm)Внатрешниот тенџере големина : 45 х 30 Х 17 (cm)Вкупниот тело волумен : 76 x45x33 (0.1 кубни)Сликата покажува : Практична опсег : Хотели, трговски центри, супермаркети, храна продавници големи кантина единица ресторан сообраќај голема место како погодност продавници.Оваа машина сите нерѓосувачки челик тело, Пржени чипс, кокошка нога, пилешко крило, колбас, Пржени стапчиња тесто, како што се храна, Пржена храна, слатки, свежи, јасни.Безбедност и здравје.Карактеристики на производот : Висока моќност повеќе U тип електрично греење топлинска цевка топлина побрзо, па дури и поефикасно!Исклучителен изглед дизајн, разумни структура, едноставен и лесен операција, брзо греење брзина, температура униформност, автоматска контрола на температурата и заштеда на енергија 35% жицацртање челик се повеќе издржливи.Купување информации : Answer : ___________________________ Note : сите производители произведуваат високоенергетски машини не се опремени со приклучокот, корисници по купување назад ,ќе се поврзете на прекинувач или да се префрлиш на воздух за употреба.

55 модельная машина депилация птици щипок птици, машина за епилация, пиле Defeathering, електрически щипок патица

BGN 538.00 566.40

55 модел живина депилација машина птица plucker ,Пилешко Defeathering Машина,електрични кокошка, патка plucker 1pcСликата покажува : Пакување&Испорака : Други modles за факултативна : Опис : Живина пердув отстранување машина се користи за да се отстрани пердув од живина по искасапени.Тоа е исто така погоден за пилинг на ѓумбир, компир, и на кожата, отстранување на риба.Живина depilator е идеален начин да автоматско depilator живина по колење.Главниот материјал се користи нерѓосувачки челик и пластика, во согласност со храна здравствена барање.Структурата motor drives опрема тркала,кои ефикасно да го заштити уредот во случај водавнесување може да доведе до оштетување при чистење.Тоа е лесно за работа, освен работна сила и време, и на високи работни ефикасност, како и повеќе од 10% работна сила.Забелешка : Друг вид на овој вид машина за факултативна

Qc12y хидравлична гилотина с CNC рязане машина / лентови ножица с ЦПУ / гилотинни ножици

BGN 46080.00

QC12 Y замав зрак хидраулична машина shearingглавната структуракарактеристики1 Целата машина има челик заварени структура, хидраулични диск и акумулаторот се врати, заедно со удобен операција и сигурен перформанси.2...