• Ново
beibehang Custom Photo Стенопис 3d тапети, Бодхисатва, хол фон на стената papel de parede 3d тапети за стени d 3

beibehang Custom Photo Стенопис 3d тапети, Бодхисатва, хол фон на стената papel de parede 3d тапети за стени d 3

BGN 24.00
BGN 43.20
-44 %
В магазина

Брой продукти

Buyersmust-гласи : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни. 1 S quare метри = 1pcs. 2 S quare метри = 2 парчиња. 3 S quare метри = 3pcs .. Ширина x Висина = m = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. Бидејќи многу мали димензии 6 Материјал : Флеш сребро платно (основен материјал) / HD не-плетени хартија / Кожа шема / Не-плетени хартија / трева текстура/3d олеснување Ефект карактеристики : три-димензионални чувство на силна. Сјајна површина. свилен површината. Висок квалитет. Материјал Карактеристики : Лесен за чистење Анти-статички, добра пропустливост на воздух. водоотпорен. Анти - влага. Анти-mildew Земе на гласачките места : Тоа е еден вид на обичај mural позадина. Ние мора да произведуваат според вашите точни димензии (Ширина и висина). Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи. Во ред, кој може да го добиете она што го сакате.
Ве молиме место со цел да се однесува на следниве пресметка метод : На пример, Вашиот ѕид од висина од 2,5 метри, ширина е 3 метри. Ве молиме додадете екстра 0.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета . Површина : (2.5+0.05)m * (3+0.05)m=7.77 Квадратни метри . Ви треба за да купите 8 метри квадратни, Кога ќе се направи нарачка.
Ве молиме напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето. Откако ќе ја добиете вашата потврди големина и материјал, Ние ќе го организира производство и испорака што е можно побрзо
. Ако не се обезбедени ни вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе Случаен основен материјал "Блиц сребро платно" и следниве стандардната големина.
Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен. Било која големина на mural позадина е за целата шема. Обичај позадини се состои од многу мали парчиња. Тоа не е целата позадина. Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот. Ве молиме да се разгледа и, пред купување, ви Благодариме!
Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината.
Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број. Ви благодариме
16 стандардната големина на располагање : 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70.

Подробности

Размери:
1 м2
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Usd / Roll
Функция:
Водоустойчивый, огнеупорна каса, Звукопоглотительный, изолация на топлина, дим-доказателство, влагостойкое, Мухъл доказателство, Звукоизоляционное, Противостатическое
Характеристика:
Не съдържа формалдехид, водоустойчив, 3D, устойчив на мухъл, много дебел,екологично чист
Материал:
копринени тапети
Номер На Модела:
14477685
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
дневна
Използването на:
Търговия, Забавления, Администрация, Домакинство
Повърхностно Покритие:
Пишеща машина
Тип:
Хартиени Тапети
Стил:
Модерен
Модел:
ДА
търговска марка:
beibehang

Те също купуват с този продукт

Beibehang Flooring on the floor of the high-definition underwater world fish 3D stereo floor tile draw room bedroom 3d floor

BGN 30.00 33.60

Материјал : Кожа (стандардно) / 3 D олеснување / водоотпорен платно / водоотпорен жица / трева текстура / неплетени хартија Користи : дневна соба / постелнина / студија / брак соба / на децата соба / КТВ / бар Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри...

3D Стереоскопични тапети стари снимки рисувани стенни хол кафене тапети 3D балет dance стая декор 3D стенописи

BGN 73.44

Стереоскопски 3 D Позадина Гроздобер Фото Ѕид Mural Дневна Соба кафуле Позадина 3 D Балет Танц Декор 3 D Ѕид Мурали Често поставувани прашања...

Потребителски 3D Стереоскопични тапети градска тема стенописи Европейската лондонската улица Биг Бен за хола Тапети за стени 3D

BGN 42.00 65.31

Обичај Стереоскопски 3 D Позадини Град Тема Ѕид Мурали Европската Лондон Улица Биг Бен за Дневна Соба Ѕид Трудови за Ѕидови 3 D Често поставувани прашања...

0.6 * 10 м самозалепващи листа от тапети Винил ролки тапети Роза водоустойчив спалня papel de parede Listrado злато, сребро

BGN 52.00 57.58

Материјал : ПВЦ (Само Лепило) Големина : 0.6*10m ( 10m / roll) Дебелина : 0.2 мм Боја : како фотографија се Користи за : Дневна Соба ,Спална соба

Ръчно рисувани копринени тапети, боядисване с цвете Лотос / птица / на Мандарина дък / кран / пеперуда, ръчно рисувани много снимки по избор

BGN 196.51

Широко usded во домот,мода продавница,продавница,ресторан,изложба,counter уметничка галерија,музеј,канцеларија,апарати за домаќинство и така натаму.Прво,ние треба да наведете слика и ни даде вашата зададените димензии.Второ,ќе плаќаат 50% депозит најмалку.Во овој момент,во позадина може да биде дизајнирана како вашиот димензии според вашите барања.Случај покажува подолу.Во прилог цртање за вашиот референца.Во исто време,ние ќе цртање на примерок на свила со A4 за вашата проверка на боја,Занаети...

Червени тапети за стени абстрактен цвете на цвете стенни рисувани момичета спалня стени изкуство домашен интериор идеи за всекидневна стенописи

BGN 37.00 68.24

Црвени Тапети за Ѕидови Апстракт флорални Цвет Ѕид Mural Девојки Спална соба Ѕид Уметност Дома Декор Идеи за Дневна Соба Соба МуралиКупувачот мора да го прочитате : Mural позадина цена : $ / 1 квадратен метар Не ролни Ширина x висина=квадратни метри =цел количество 1m2=1pcs...

Марля маса полата сребърни рокля сватба, рожден ден десерт маса сватбен прием маса прежди украса разчита покривка

BGN 7.20

Една табела тркач треба 57 ролни1pc 22.5m X15cm Свадба Маса Тркач Декорација Предиво Тркалаат Кристал Tulle Organza Чиста Газа Елемент свадба фаворизираНов и висок квалитетСите направен од висок квалитет на газа елементБоја : ве молиме погледнете на сликатаГолемина : 22.5 м*15cmКоличина : 1 bucМатеријал : газа елементИдеален за оркестарот маси, столови, Маса тркачи, Букет обвива, подобрување на букети луксузно пакување, балон покажува и многу други свадба и занает користи.Забелешка1...

Nordic Сладко 3D тапети за стени капки вода стереоскопични нетъкан тапет синьо и бяло стенопис спалня декоративни тапети

BGN 42.00 65.58

Нордиските Симпатична 3 D Ѕид Хартија за Ѕидови Вода Капка Стереоскопски НеПлетени Позадини Blue & White Mural Спалната соба Декоративни ТапетиКупувачот мора да ги прочитате : Mural позадина цена : $ / 1 метар квадратен...

beibehang тапети ретро мода изкуствена кожа модел кутия цвят тапети носталгия фон магазин за дрехи тапети

BGN 48.00 65.41

Материјал : пвцМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метрибоја : 3 бојаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.8273 Темно жолта ↓↓8271 Светло кафеава ↓↓8272 крем боја ↓↓Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...

Beibehang 3d тапети стерео пространство Златна Роза романтичен телевизор, разтегателен фон на стената Дневна Спалня тапети papel de parede

BGN 24.00 32.00

Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри 1 S quare метри = 1pcs 2 S quare метри = 2 парчиња...

Модерните 3D таван стенописи по поръчка фотообои за хола хотел таван дърво тапети домашен спалня декор на розови цветя

BGN 40.00 49.58

Модерна 3 D Таванот Мурали Обичај Фото Позадини за Дневна Соба Хотел Таванот Дрво Ѕид Трудови Насловна Оркестарот Спална соба Розова Цвеќиња Често поставувани прашања...

beibehang мащабни потребителски тапети тънък нефрит резба древен град китайски вятър ТЕЛЕВИЗИЯ фон 3d тапети стая живопис

BGN 24.00 44.80

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

3d тапети по поръчка стенописи в синьото небе, море слънце, плаж високоскоростна лодка за Морска звезда мивка Приморски морски пейзаж 3d стенописи тапети

BGN 27.00 49.09

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

Beibehang потребителски тапети Хол и Спалня на фона на 3d тапети тъмен пейзаж пейзаж ТЕЛЕВИЗИЯ монтиране на фона на 3d тапети

BGN 24.00 32.00

Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри 1 S quare метри = 1pcs 2 S quare метри = 2 парчиња...

beibehang призова всеки размер тапети фреска, картина европейски стил мрамор таван килим модел сгущает подовото живопис

BGN 24.00 44.80

Купувачот треба да се прочита : Wallpaper цена : $ / метар квадратен Не том 1 s quare метри = 1 buc 2 S quare метри = 2 компјутери...

beibehang потребителски фото тапет 3D карикатура на животните дървена фон на стената декоративна живопис деца фон на стената

BGN 24.00 48.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

ТЕЛЕВИЗИЯ фона на тапети, тапети, 3D, стенописи, нетъкан текстил, хол, спалня, Европейската азбука, рисувани стенни карти на света

BGN 21.00 22.80

ТВ позадина позадина, тапета, 3 D, мурали, неплетени ткаенини, дневна соба, спална соба, Европската азбука, мапата на светотКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

3d стенописи пейзажи китайски стил абстрактна живопис вода зелен пейзаж тапети 3d стенописи за детска стая на тапети

BGN 70.24

3d ѕид mural сценографијата кинески стил апстракт вода сликарство зелен пејзаж позадина 3d ѕид мурали за деца соба позадинаЧесто поставувани прашања...

Потребителски стенописи, 3d тапети културизъм, бокс, фитнес зала плакат бар фон стенни живопис 3d стенописи тапети за стени d 3

BGN 26.00 47.78

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Потребителски фотообои, креативна плодови ягоди за хола ТЕЛЕВИЗИЯ фон винилови тапети Papel de parede

BGN 48.00

Бесплатен превозот обичај мурали Светла Галакси Позадина Ѕид Mural спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот големи навечер град обичај mural конференција за статистика соби КТВ вистински позадина позадина метар квадратенОбичај договор позадина за бојадисана ТВ поставување на винил DE papel parede тридимензионални круг шумата НИ$ 29.00 / метар квадратенБесплатен превозот обичај ретро стил на Англија црвениот автобус Бен телевизија позадина ѕид mural позадина метар квадратенБесплатен превозот сопствени 3 D огромни мурали едноставна цвет телевизија троседот во спалната соба ѕид позадина мурали стерео цвет метар квадратенБесплатен превозот обичај Бруклин Мост Светла Mural спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај mural Бела Орхидеи Ѕид Mural голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај mural Африканската Савана Зајдисонце Mural голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенОбичај фото позадина, креативни овошје јагода за дневна соба во ЖИВО позадина на винил тапет de Papel paredeОписПозадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) ...