• Ново
Потребителски стенописи, 3d тапети културизъм, бокс, фитнес зала плакат бар фон стенни живопис 3d стенописи тапети за стени d 3

Потребителски стенописи, 3d тапети културизъм, бокс, фитнес зала плакат бар фон стенни живопис 3d стенописи тапети за стени d 3

BGN 26.00
BGN 47.78
-46 %
В магазина

Брой продукти


Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни.
1 s quare метар = 1pcs. 2 s quare метар =2 парчиња. 3 s quare метар =3pcs .. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Купувачот цел различна количина. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . (ширина и висина) . ве молиме да ни каже. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цена

Подробности

Размери:
обичай размер
Използването на:
Администрация, Търговия, Развлечения, Домакинство
Тип:
Текстилни Тапети
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Характеристика:
Без формалдехид, Мильдев стабилно, екология приятелски
Функция:
Влагоустойчив, отговарят на високи, плесен-защитен, Противостатический
Модел:
Персонализирана Настройка
Повърхностно Покритие:
Эксфолиатор
Материал:
Суха тапети
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
дневна
Текстилна Обойный Материал:
Нетъкан текстил
търговска марка:
WDBH
Стил:
Класически

Те също купуват с този продукт

Потребителски снимки на тапети стенопис of white horse run за хола разтегателен телевизор монтаж стени-винилови тапети paperpapel де parede

BGN 48.00

Обичај фото позадина, да се кандидира диви за дневна соба во ЖИВО позадина на винил тапет Apel де parede метар квадратенДо 2015 Директна Продажба на Недвижен Papier Peint Бесплатен Превозот Обичај Носорог Животинско Ѕид Mural Позадина Дневна Соба и Спалната соба Троседот Позадина метар квадратенОбичај бебе позадина три транспортни авиони да летаат борбени авиони се користи за деца, бебе соба позадина позадина ПВЦ метар квадратенМодерна позадина ѕидови de Papel parede прилагодена за Темза телевизија троседот позадина внатрешни работи винил тапет НИ$ 30.00 / метар квадратенБесплатен превозот обичај огромни мурали ретро бар КТВ хотел со ресторан, Кафе позадина позадина продавница на Европската архитектура метар квадратенСопствена позадина DE papel parede деца цртан филм автомобил за деца соба бојадисана позадина ѕид винил кои позадина метар квадратенСопствена позадина небото облаците ѕид позадина за дневна соба и спалната соба на Таванот фреско водоотпорен винил тапет 3 D позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај огромни мурали на Европската архитектура улица ноќта Кафе сала КТВ дневна соба и спалната соба позадина mural метар квадратенОбичај фото позадина mural на белиот коњ се кандидира за дневна соба троседот ТВ поставување на ѕид винил wallpaperpapel де paredeОписПозадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина)...

Европейски стил флуоресцентно пътя фото тапети хол ресторант творческа изкуството на вратата на открито стикер PVC винил врати и тапети

BGN 29.00 35.95

2 Парчиња / Set Креативни DIY 3 D Вратата Ѕид Налепници Ставка Опис Item No : DW41 Налепница Лист Големина : 2 парчиња на 38.5x200cm Заврши Големина : 77cm x 200cm Тип на Производ : Креативни DIY 3 D Вратата Ѕид Налепници Материјал : Екопријателски Водоотпорен ПВЦ Игран : Лесно ракување, Заштита на Животната средина, Трајни Внимание : 1...

Потребителски 3D Стереоскопични тапети градска тема стенописи Европейската лондонската улица Биг Бен за хола Тапети за стени 3D

BGN 42.00 65.31

Обичај Стереоскопски 3 D Позадини Град Тема Ѕид Мурали Европската Лондон Улица Биг Бен за Дневна Соба Ѕид Трудови за Ѕидови 3 D Често поставувани прашања...

beibehang тапети ретро мода изкуствена кожа модел кутия цвят тапети носталгия фон магазин за дрехи тапети

BGN 48.00 65.41

Материјал : пвцМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метрибоја : 3 бојаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.8273 Темно жолта ↓↓8271 Светло кафеава ↓↓8272 крем боја ↓↓Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...

beibehang потребителски фото тапет 3D карикатура на животните дървена фон на стената декоративна живопис деца фон на стената

BGN 24.00 48.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang Brush can be scrubbing имитация на коприна текстура салон хол ресторант тапети конферентна офис фон

BGN 47.00 64.00

Материјал : пвцМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метрибоја : како на сликатаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.T061 ↓↓T062 ↓↓T063 ↓↓T064 ↓↓Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...

Beibehang Flooring on the floor of the high-definition underwater world fish 3D stereo floor tile draw room bedroom 3d floor

BGN 30.00 33.60

Материјал : Кожа (стандардно) / 3 D олеснување / водоотпорен платно / водоотпорен жица / трева текстура / неплетени хартија Користи : дневна соба / постелнина / студија / брак соба / на децата соба / КТВ / бар Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри...

Модерните 3D таван стенописи по поръчка фотообои за хола хотел таван дърво тапети домашен спалня декор на розови цветя

BGN 40.00 49.58

Модерна 3 D Таванот Мурали Обичај Фото Позадини за Дневна Соба Хотел Таванот Дрво Ѕид Трудови Насловна Оркестарот Спална соба Розова Цвеќиња Често поставувани прашања...

3D Стереоскопични тапети стари снимки рисувани стенни хол кафене тапети 3D балет dance стая декор 3D стенописи

BGN 73.44

Стереоскопски 3 D Позадина Гроздобер Фото Ѕид Mural Дневна Соба кафуле Позадина 3 D Балет Танц Декор 3 D Ѕид Мурали Често поставувани прашања...

beibehang големи потребителски тапети открит пейзаж, синьо небе и бели облаци Зелена Поляна пътят праскова пеперуда линия

BGN 24.00 41.60

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Beibehang потребителски тапети Хол и Спалня на фона на 3d тапети тъмен пейзаж пейзаж ТЕЛЕВИЗИЯ монтиране на фона на 3d тапети

BGN 24.00 32.00

Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри 1 S quare метри = 1pcs 2 S quare метри = 2 парчиња...