• Ново
3d стенописи пейзажи китайски стил абстрактна живопис вода зелен пейзаж тапети 3d стенописи за детска стая на тапети

3d стенописи пейзажи китайски стил абстрактна живопис вода зелен пейзаж тапети 3d стенописи за детска стая на тапети

BGN 70.24
В магазина

Брой продукти

3d ѕид mural сценографијата кинески стил апстракт вода сликарство зелен пејзаж позадина 3d ѕид мурали за деца соба позадина
Често поставувани прашања. 1, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што е ова позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural. Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. 2, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Ако корисникот не обезбеди информации на големина, Што можеме да направиме? Ако не се обезбедени ни вашите детали ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина. 3. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : јас сакам да се купи еден сет на mural позадината, големината е 1.8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1.8 m x 1.6 m= 2.88m2, Па треба цел 3 метри квадратни.Ние го продаде по метар квадратен, не ролни. Ве молиме да ни кажете на вашиот ѕид големина(Должина&Ширина). Ние ќе ви помогнеме да се пресмета количини ви треба. 4. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали mural позадина самолепливи? Поради царинските барања, позадина лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница. 5. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : можете ли Да ми помогне да се направи mural позадина се допаѓа оваа слика? Се разбира, треба да се обезбеди слика и информации за големината и за нас, и thepicture мора да биде јасно! 6 . Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали Е тоа целата mural ? Нема.Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот и спаси товар за вас. Се надеваме на вашето разбирање.
Ефект Покажуваат
Повратни информации Што ги опишавме на проектот, како и што можам. Ако ние пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме ни e-mail пред наплата ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Враќање / поврат : Ако сакате да го размена на објектите што сте ги примиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на добивање на објектот и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Подробности

Цвят:
снимка
Размери:
1m2
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Usd / Roll
Функция:
Водоустойчивый, огнеупорна каса, Звукопоглотительный, изолация на топлина, дим-доказателство, влагостойкое, Мухъл доказателство, Звукоизоляционное, Противостатическое
Характеристика:
Не съдържа формалдехид, водоустойчив, 3D, устойчив на мухъл, много дебел,екологично чист
Номер На Модела:
XJCEE-0122
Повърхностно Покритие:
Тисненая
Материал:
Плат
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
дневна
Използването на:
Търговия, Забавления, Администрация, Домакинство
Текстилна Обойный Материал:
Нетъкан текстил
Стил:
китайски стил
Тип:
Текстилни Тапети
Модел:
ДА
Картинки:
Тапет на стената
Стенописи:
3 D стенни стенопис
изработена по поръчка фотообоска:
обичай стикери стени

Те също купуват с този продукт

Потребителски фотообои, креативна плодови ягоди за хола ТЕЛЕВИЗИЯ фон винилови тапети Papel de parede

BGN 48.00

Бесплатен превозот обичај мурали Светла Галакси Позадина Ѕид Mural спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот големи навечер град обичај mural конференција за статистика соби КТВ вистински позадина позадина метар квадратенОбичај договор позадина за бојадисана ТВ поставување на винил DE papel parede тридимензионални круг шумата НИ$ 29.00 / метар квадратенБесплатен превозот обичај ретро стил на Англија црвениот автобус Бен телевизија позадина ѕид mural позадина метар квадратенБесплатен превозот сопствени 3 D огромни мурали едноставна цвет телевизија троседот во спалната соба ѕид позадина мурали стерео цвет метар квадратенБесплатен превозот обичај Бруклин Мост Светла Mural спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај mural Бела Орхидеи Ѕид Mural голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај mural Африканската Савана Зајдисонце Mural голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенОбичај фото позадина, креативни овошје јагода за дневна соба во ЖИВО позадина на винил тапет de Papel paredeОписПозадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) ...

3d тапети по поръчка стенописи в синьото небе, море слънце, плаж високоскоростна лодка за Морска звезда мивка Приморски морски пейзаж 3d стенописи тапети

BGN 27.00 49.09

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

Европейски стил флуоресцентно пътя фото тапети хол ресторант творческа изкуството на вратата на открито стикер PVC винил врати и тапети

BGN 29.00 35.95

2 Парчиња / Set Креативни DIY 3 D Вратата Ѕид Налепници Ставка Опис Item No : DW41 Налепница Лист Големина : 2 парчиња на 38.5x200cm Заврши Големина : 77cm x 200cm Тип на Производ : Креативни DIY 3 D Вратата Ѕид Налепници Материјал : Екопријателски Водоотпорен ПВЦ Игран : Лесно ракување, Заштита на Животната средина, Трајни Внимание : 1...

beibehang мащабни потребителски тапети красив розов модел изгрева на слънцето цвете на морето ТЕЛЕВИЗИЯ фон декорация на стените живопис

BGN 24.00 41.60

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Потребителски снимки на тапети стенопис of white horse run за хола разтегателен телевизор монтаж стени-винилови тапети paperpapel де parede

BGN 48.00

Обичај фото позадина, да се кандидира диви за дневна соба во ЖИВО позадина на винил тапет Apel де parede метар квадратенДо 2015 Директна Продажба на Недвижен Papier Peint Бесплатен Превозот Обичај Носорог Животинско Ѕид Mural Позадина Дневна Соба и Спалната соба Троседот Позадина метар квадратенОбичај бебе позадина три транспортни авиони да летаат борбени авиони се користи за деца, бебе соба позадина позадина ПВЦ метар квадратенМодерна позадина ѕидови de Papel parede прилагодена за Темза телевизија троседот позадина внатрешни работи винил тапет НИ$ 30.00 / метар квадратенБесплатен превозот обичај огромни мурали ретро бар КТВ хотел со ресторан, Кафе позадина позадина продавница на Европската архитектура метар квадратенСопствена позадина DE papel parede деца цртан филм автомобил за деца соба бојадисана позадина ѕид винил кои позадина метар квадратенСопствена позадина небото облаците ѕид позадина за дневна соба и спалната соба на Таванот фреско водоотпорен винил тапет 3 D позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај огромни мурали на Европската архитектура улица ноќта Кафе сала КТВ дневна соба и спалната соба позадина mural метар квадратенОбичај фото позадина mural на белиот коњ се кандидира за дневна соба троседот ТВ поставување на ѕид винил wallpaperpapel де paredeОписПозадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина)...

beibehang мащабни потребителски тапети и модерни прости облак морето страна на чудесата фон декорация на стените живопис

BGN 24.00 44.80

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang потребителски фото тапет 3D карикатура на животните дървена фон на стената декоративна живопис деца фон на стената

BGN 24.00 48.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang тапети ретро мода изкуствена кожа модел кутия цвят тапети носталгия фон магазин за дрехи тапети

BGN 48.00 65.41

Материјал : пвцМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метрибоја : 3 бојаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.8273 Темно жолта ↓↓8271 Светло кафеава ↓↓8272 крем боја ↓↓Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...

3D Стереоскопични тапети стари снимки рисувани стенни хол кафене тапети 3D балет dance стая декор 3D стенописи

BGN 73.44

Стереоскопски 3 D Позадина Гроздобер Фото Ѕид Mural Дневна Соба кафуле Позадина 3 D Балет Танц Декор 3 D Ѕид Мурали Често поставувани прашања...

beibehang Brush can be scrubbing имитация на коприна текстура салон хол ресторант тапети конферентна офис фон

BGN 47.00 64.00

Материјал : пвцМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метрибоја : како на сликатаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.T061 ↓↓T062 ↓↓T063 ↓↓T064 ↓↓Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...

Nordic Сладко 3D тапети за стени капки вода стереоскопични нетъкан тапет синьо и бяло стенопис спалня декоративни тапети

BGN 42.00 65.58

Нордиските Симпатична 3 D Ѕид Хартија за Ѕидови Вода Капка Стереоскопски НеПлетени Позадини Blue & White Mural Спалната соба Декоративни ТапетиКупувачот мора да ги прочитате : Mural позадина цена : $ / 1 метар квадратен...

beibehang 3D и high-definition fashion personality creative wallpaper natural lake nine fish 3d flooring декоративна живопис

BGN 30.00 49.60

Купувачот мора да ги прочитате : кат mural позадина цена : $ / метар квадратен Не $ / ролни.1m2= 1pcs 2m2=2 парчиња 3 м2 =3pcs . Ширина x висина = квадратни метри =Количество Материјал : ПВЦ подни mural позадинаВашата големина .(ширина и висина).ве молиме да ни каже...

Червени тапети за стени абстрактен цвете на цвете стенни рисувани момичета спалня стени изкуство домашен интериор идеи за всекидневна стенописи

BGN 37.00 68.24

Црвени Тапети за Ѕидови Апстракт флорални Цвет Ѕид Mural Девојки Спална соба Ѕид Уметност Дома Декор Идеи за Дневна Соба Соба МуралиКупувачот мора да го прочитате : Mural позадина цена : $ / 1 квадратен метар Не ролни Ширина x висина=квадратни метри =цел количество 1m2=1pcs...

beibehang големи потребителски тапети открит пейзаж, синьо небе и бели облаци Зелена Поляна пътят праскова пеперуда линия

BGN 24.00 41.60

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Марля маса полата сребърни рокля сватба, рожден ден десерт маса сватбен прием маса прежди украса разчита покривка

BGN 7.20

Една табела тркач треба 57 ролни1pc 22.5m X15cm Свадба Маса Тркач Декорација Предиво Тркалаат Кристал Tulle Organza Чиста Газа Елемент свадба фаворизираНов и висок квалитетСите направен од висок квалитет на газа елементБоја : ве молиме погледнете на сликатаГолемина : 22.5 м*15cmКоличина : 1 bucМатеријал : газа елементИдеален за оркестарот маси, столови, Маса тркачи, Букет обвива, подобрување на букети луксузно пакување, балон покажува и многу други свадба и занает користи.Забелешка1...

Beibehang потребителски тапети Хол и Спалня на фона на 3d тапети тъмен пейзаж пейзаж ТЕЛЕВИЗИЯ монтиране на фона на 3d тапети

BGN 24.00 32.00

Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри 1 S quare метри = 1pcs 2 S quare метри = 2 парчиња 3 S quare метри = 3pcs ....

Модерните 3D таван стенописи по поръчка фотообои за хола хотел таван дърво тапети домашен спалня декор на розови цветя

BGN 40.00 49.58

Модерна 3 D Таванот Мурали Обичај Фото Позадини за Дневна Соба Хотел Таванот Дрво Ѕид Трудови Насловна Оркестарот Спална соба Розова Цвеќиња Често поставувани прашања...