• Ново
beibehang потребителски фото тапет 3d papel de parede норвежки горски Лосове Дневна Спалня фон тапети papel parede

beibehang потребителски фото тапет 3d papel de parede норвежки горски Лосове Дневна Спалня фон тапети papel parede

BGN 24.00
BGN 43.20
-44 %
В магазина

Брой продукти

Buyersmust-гласи : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни. 1 S quare метри = 1pcs. 2 S quare метри = 2 парчиња. 3 S quare метри = 3pcs .. Ширина x Висина = m = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. Бидејќи многу мали димензии 6 Материјал : Флеш сребро платно (основен материјал) / HD не-плетени хартија / Кожа шема / Не-плетени хартија / трева текстура/3d олеснување Ефект карактеристики : три-димензионални чувство на силна. Сјајна површина. свилен површината. Висок квалитет. Материјал Карактеристики : Лесен за чистење Анти-статички, добра пропустливост на воздух. водоотпорен. Анти - влага. Анти-mildew Земе на гласачките места : Тоа е еден вид на обичај mural позадина. Ние мора да произведуваат според вашите точни димензии (Ширина и висина). Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи. Во ред, кој може да го добиете она што го сакате.
Ве молиме место со цел да се однесува на следниве пресметка метод : На пример, Вашиот ѕид од висина од 2,5 метри, ширина е 3 метри. Ве молиме додадете екстра 0.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета . Површина : (2.5+0.05)m * (3+0.05)m=7.77 Квадратни метри . Ви треба за да купите 8 метри квадратни, Кога ќе се направи нарачка.
Ве молиме напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето. Откако ќе ја добиете вашата потврди големина и материјал, Ние ќе го организира производство и испорака што е можно побрзо
. Ако не се обезбедени ни вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе Случаен основен материјал "Блиц сребро платно" и следниве стандардната големина.
Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен. Било која големина на mural позадина е за целата шема. Обичај позадини се состои од многу мали парчиња. Тоа не е целата позадина. Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот. Ве молиме да се разгледа и, пред купување, ви Благодариме!
Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината.
Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број. Ви благодариме
16 стандардната големина на располагање : 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70.

Подробности

Размери:
1 м2
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Usd / Roll
Функция:
Водоустойчивый, огнеупорна каса, Звукопоглотительный, изолация на топлина, дим-доказателство, влагостойкое, Мухъл доказателство, Звукоизоляционное, Противостатическое
Характеристика:
Не съдържа формалдехид, водоустойчив, 3D, устойчив на мухъл, много дебел,екологично чист
Материал:
копринени тапети
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
14022726
Воспользуйся:
дневна
Използването на:
Търговия, Забавления, Администрация, Домакинство
Повърхностно Покритие:
Пишеща машина
Тип:
Хартиени Тапети
Модел:
ДА
търговска марка:
beibehang
Стил:
Средиземно море

Те също купуват с този продукт

0.6 * 10 м самозалепващи листа от тапети Винил ролки тапети Роза водоустойчив спалня papel de parede Listrado злато, сребро

BGN 52.00 57.58

Материјал : ПВЦ (Само Лепило) Големина : 0.6*10m ( 10m / roll) Дебелина : 0.2 мм Боја : како фотографија се Користи за : Дневна Соба ,Спална соба

beibehang потребителски фото тапет 3D нефрит резбовани Лилия бамбук хризантема хол разтегателен фон papel de parede тапети

BGN 24.00 43.20

Buyersmustгласи : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни 1 S quare метри = 1pcs 2 S quare метри = 2 парчиња 3 S quare метри = 3pcs ....

beibehang мащабни потребителски тапети красив розов модел изгрева на слънцето цвете на морето ТЕЛЕВИЗИЯ фон декорация на стените живопис

BGN 24.00 41.60

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang потребителски фото тапет 3D карикатура на животните дървена фон на стената декоративна живопис деца фон на стената

BGN 24.00 48.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Beibehang Flooring on the floor of the high-definition underwater world fish 3D stereo floor tile draw room bedroom 3d floor

BGN 30.00 33.60

Материјал : Кожа (стандардно) / 3 D олеснување / водоотпорен платно / водоотпорен жица / трева текстура / неплетени хартија Користи : дневна соба / постелнина / студија / брак соба / на децата соба / КТВ / бар Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри...

Европейски стил флуоресцентно пътя фото тапети хол ресторант творческа изкуството на вратата на открито стикер PVC винил врати и тапети

BGN 29.00 35.95

2 Парчиња / Set Креативни DIY 3 D Вратата Ѕид Налепници Ставка Опис Item No : DW41 Налепница Лист Големина : 2 парчиња на 38.5x200cm Заврши Големина : 77cm x 200cm Тип на Производ : Креативни DIY 3 D Вратата Ѕид Налепници Материјал : Екопријателски Водоотпорен ПВЦ Игран : Лесно ракување, Заштита на Животната средина, Трајни Внимание : 1...

ТЕЛЕВИЗИЯ фона на тапети, тапети, 3D, стенописи, нетъкан текстил, хол, спалня, Европейската азбука, рисувани стенни карти на света

BGN 21.00 22.80

ТВ позадина позадина, тапета, 3 D, мурали, неплетени ткаенини, дневна соба, спална соба, Европската азбука, мапата на светотКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

Високо качество на Costom зелена паша пейзаж под слънцето ТЕЛЕВИЗИЯ фон 3d стенопис тапети и модерни тапети на стените

BGN 31.00 57.60

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа...

3d тапети по поръчка стенописи в синьото небе, море слънце, плаж високоскоростна лодка за Морска звезда мивка Приморски морски пейзаж 3d стенописи тапети

BGN 27.00 49.09

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

beibehang големи потребителски тапети открит пейзаж, синьо небе и бели облаци Зелена Поляна пътят праскова пеперуда линия

BGN 24.00 41.60

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Потребителски фотообои, слънчев планински пейзаж изгрева на слънцето за хола спални ТЕЛЕВИЗИЯ монтаж стени-винилови тапети Papel de parede

BGN 48.00

Кориснички фото позадина за дневна соба позадина спалната соба коридор водоотпорен винил тапет утро шума метар квадратенБесплатен превозот сопствени 3 D огромни мурали едноставна цвет телевизија троседот во спалната соба ѕид позадина мурали стерео цвет метар квадратенОбичај договор позадина за бојадисана ТВ поставување на винил DE papel parede тридимензионални круг шумата НИ$ 29.00 / метар квадратенБесплатен превозот обичај мурали Жолта Шума Кат Ѕид Mural спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај mural Африканската Савана Зајдисонце Mural голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај mural Бела Орхидеи Ѕид Mural голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај mural Монт Еверест Mural Позадина голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај мурали Бледо Сино Цвеќе Mural Позадина спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенОбичај фото позадина, сонцето планински предели изгрејсонце за дневна соба и спалната соба ТВ поставување на ѕид винил тапет de Papel paredeОписПозадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) ...

Ръчно рисувани копринени тапети, боядисване с цвете Лотос / птица / на Мандарина дък / кран / пеперуда, ръчно рисувани много снимки по избор

BGN 196.51

Широко usded во домот,мода продавница,продавница,ресторан,изложба,counter уметничка галерија,музеј,канцеларија,апарати за домаќинство и така натаму.Прво,ние треба да наведете слика и ни даде вашата зададените димензии.Второ,ќе плаќаат 50% депозит најмалку.Во овој момент,во позадина може да биде дизајнирана како вашиот димензии според вашите барања.Случај покажува подолу.Во прилог цртање за вашиот референца.Во исто време,ние ќе цртање на примерок на свила со A4 за вашата проверка на боја,Занаети...

3D Стереоскопични тапети стари снимки рисувани стенни хол кафене тапети 3D балет dance стая декор 3D стенописи

BGN 73.44

Стереоскопски 3 D Позадина Гроздобер Фото Ѕид Mural Дневна Соба кафуле Позадина 3 D Балет Танц Декор 3 D Ѕид Мурали Често поставувани прашања...