• Ново
beibehang тапети ретро мода изкуствена кожа модел кутия цвят тапети носталгия фон магазин за дрехи тапети

beibehang тапети ретро мода изкуствена кожа модел кутия цвят тапети носталгия фон магазин за дрехи тапети

BGN 48.00
BGN 65.41
-27 %
В магазина

Брой продукти


Материјал : пвц
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
боја : 3 боја
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
8273 Темно жолта ↓↓
8271 Светло кафеава ↓↓
8272 крем боја ↓↓
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. eutral повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
Пакување логото реално шоу

Подробности

Размери:
5.3㎡
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Usd / Roll
Използването на:
Администрация, Търговия, Развлечения, Домакинство
Функция:
Дымозащитный,влагоустойчив, отговарят на високи, Плесневеустойчивый, звукоизолирани, звукопоглощающий,изолация,антистатичен
Тип:
Хартиени Тапети
Характеристика:
Не съдържа формалдехид, устойчив на мухъл, много дебел, екологично чист
Стил:
Модерен
Модел:
ДА
търговска марка:
beibehang
Номер На Модела:
8-66021
Повърхностно Покритие:
Тисненая
Материал:
Суха тапети
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
дневна
Номериране:
858

Те също купуват с този продукт

Beibehang Flooring on the floor of the high-definition underwater world fish 3D stereo floor tile draw room bedroom 3d floor

BGN 30.00 33.60

Материјал : Кожа (стандардно) / 3 D олеснување / водоотпорен платно / водоотпорен жица / трева текстура / неплетени хартија Користи : дневна соба / постелнина / студија / брак соба / на децата соба / КТВ / бар Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри...

3d тапети по поръчка стенописи в синьото небе, море слънце, плаж високоскоростна лодка за Морска звезда мивка Приморски морски пейзаж 3d стенописи тапети

BGN 27.00 49.09

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

Потребителски снимки на тапети стенопис of white horse run за хола разтегателен телевизор монтаж стени-винилови тапети paperpapel де parede

BGN 48.00

Обичај фото позадина, да се кандидира диви за дневна соба во ЖИВО позадина на винил тапет Apel де parede метар квадратенДо 2015 Директна Продажба на Недвижен Papier Peint Бесплатен Превозот Обичај Носорог Животинско Ѕид Mural Позадина Дневна Соба и Спалната соба Троседот Позадина метар квадратенОбичај бебе позадина три транспортни авиони да летаат борбени авиони се користи за деца, бебе соба позадина позадина ПВЦ метар квадратенМодерна позадина ѕидови de Papel parede прилагодена за Темза телевизија троседот позадина внатрешни работи винил тапет НИ$ 30.00 / метар квадратенБесплатен превозот обичај огромни мурали ретро бар КТВ хотел со ресторан, Кафе позадина позадина продавница на Европската архитектура метар квадратенСопствена позадина DE papel parede деца цртан филм автомобил за деца соба бојадисана позадина ѕид винил кои позадина метар квадратенСопствена позадина небото облаците ѕид позадина за дневна соба и спалната соба на Таванот фреско водоотпорен винил тапет 3 D позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај огромни мурали на Европската архитектура улица ноќта Кафе сала КТВ дневна соба и спалната соба позадина mural метар квадратенОбичај фото позадина mural на белиот коњ се кандидира за дневна соба троседот ТВ поставување на ѕид винил wallpaperpapel де paredeОписПозадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина)...

Червени тапети за стени абстрактен цвете на цвете стенни рисувани момичета спалня стени изкуство домашен интериор идеи за всекидневна стенописи

BGN 37.00 68.24

Црвени Тапети за Ѕидови Апстракт флорални Цвет Ѕид Mural Девојки Спална соба Ѕид Уметност Дома Декор Идеи за Дневна Соба Соба МуралиКупувачот мора да го прочитате : Mural позадина цена : $ / 1 квадратен метар Не ролни Ширина x висина=квадратни метри =цел количество 1m2=1pcs...

3d подови стенописи звукопоглощающая панела 3d теракот, водоустойчиви кухненски тапети, винилови настилки, 3d тапети на стенописите

BGN 49.00 95.98

Производи Име : 3d кат мурали ,3d кат сликарство ,винил тротоарите лепила .кат ,3d тротоарите ,3d подни плочки , 3d кат мурали ,пвц винил тротоарите ,3d кат позадина ,кат позадина ,3d кат сликарство ,пвц тротоарите се тркалаат 2) Боја : како што е прикажано 1 .Купувачот мора да ги прочитате : $ / метар квадратен , Должина x широк = цел број ( квадратни метри), кои Ќе не кажам точната големина ...

Високо качество на Costom зелена паша пейзаж под слънцето ТЕЛЕВИЗИЯ фон 3d стенопис тапети и модерни тапети на стените

BGN 31.00 57.60

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа...

beibehang мащабни потребителски тапети тънък нефрит резба древен град китайски вятър ТЕЛЕВИЗИЯ фон 3d тапети стая живопис

BGN 24.00 44.80

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang призова всеки размер тапети фреска, картина европейски стил мрамор таван килим модел сгущает подовото живопис

BGN 24.00 44.80

Купувачот треба да се прочита : Wallpaper цена : $ / метар квадратен Не том 1 s quare метри = 1 buc 2 S quare метри = 2 компјутери...

beibehang Brush can be scrubbing имитация на коприна текстура салон хол ресторант тапети конферентна офис фон

BGN 47.00 64.00

Материјал : пвцМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метрибоја : како на сликатаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.T061 ↓↓T062 ↓↓T063 ↓↓T064 ↓↓Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...