• Ново
beibehang потребителски фото тапет 3D нефрит резбовани Лилия бамбук хризантема хол разтегателен фон papel de parede тапети

beibehang потребителски фото тапет 3D нефрит резбовани Лилия бамбук хризантема хол разтегателен фон papel de parede тапети

BGN 24.00
BGN 43.20
-44 %
В магазина

Брой продукти

Buyersmust-гласи : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни. 1 S quare метри = 1pcs. 2 S quare метри = 2 парчиња. 3 S quare метри = 3pcs .. Ширина x Висина = m = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. Бидејќи многу мали димензии 6 Материјал : Флеш сребро платно (основен материјал) / HD не-плетени хартија / Кожа шема / Не-плетени хартија / трева текстура/3d олеснување Ефект карактеристики : три-димензионални чувство на силна. Сјајна површина. свилен површината. Висок квалитет. Материјал Карактеристики : Лесен за чистење Анти-статички, добра пропустливост на воздух. водоотпорен. Анти - влага. Анти-mildew Земе на гласачките места : Тоа е еден вид на обичај mural позадина. Ние мора да произведуваат според вашите точни димензии (Ширина и висина). Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи. Во ред, кој може да го добиете она што го сакате.
Ве молиме место со цел да се однесува на следниве пресметка метод : На пример, Вашиот ѕид од висина од 2,5 метри, ширина е 3 метри. Ве молиме додадете екстра 0.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета . Површина : (2.5+0.05)m * (3+0.05)m=7.77 Квадратни метри . Ви треба за да купите 8 метри квадратни, Кога ќе се направи нарачка.
Ве молиме напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето. Откако ќе ја добиете вашата потврди големина и материјал, Ние ќе го организира производство и испорака што е можно побрзо
. Ако не се обезбедени ни вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе Случаен основен материјал "Блиц сребро платно" и следниве стандардната големина.
Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен. Било која големина на mural позадина е за целата шема. Обичај позадини се состои од многу мали парчиња. Тоа не е целата позадина. Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот. Ве молиме да се разгледа и, пред купување, ви Благодариме!
Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината.
Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број. Ви благодариме
16 стандардната големина на располагање : 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70.

Подробности

Размери:
1 м2
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Usd / Roll
Функция:
Водоустойчивый, огнеупорна каса, Звукопоглотительный, изолация на топлина, дим-доказателство, влагостойкое, Мухъл доказателство, Звукоизоляционное, Противостатическое
Характеристика:
Не съдържа формалдехид, водоустойчив, 3D, устойчив на мухъл, много дебел,екологично чист
Материал:
копринени тапети
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
дневна
Използването на:
Търговия, Забавления, Администрация, Домакинство
Номер На Модела:
13088582
Тип:
Хартиени Тапети
Стил:
Модерен
Модел:
ДА
търговска марка:
beibehang
Повърхностно Покритие:
Тисненая

Те също купуват с този продукт

3d подови стенописи звукопоглощающая панела 3d теракот, водоустойчиви кухненски тапети, винилови настилки, 3d тапети на стенописите

BGN 49.00 95.98

Производи Име : 3d кат мурали ,3d кат сликарство ,винил тротоарите лепила .кат ,3d тротоарите ,3d подни плочки , 3d кат мурали ,пвц винил тротоарите ,3d кат позадина ,кат позадина ,3d кат сликарство ,пвц тротоарите се тркалаат 2) Боја : како што е прикажано 1 .Купувачот мора да ги прочитате : $ / метар квадратен , Должина x широк = цел број ( квадратни метри), кои Ќе не кажам точната големина ...

Beibehang 3d тапети стерео пространство Златна Роза романтичен телевизор, разтегателен фон на стената Дневна Спалня тапети papel de parede

BGN 24.00 32.00

Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри 1 S quare метри = 1pcs 2 S quare метри = 2 парчиња...

Beibehang Flooring on the floor of the high-definition underwater world fish 3D stereo floor tile draw room bedroom 3d floor

BGN 30.00 33.60

Материјал : Кожа (стандардно) / 3 D олеснување / водоотпорен платно / водоотпорен жица / трева текстура / неплетени хартија Користи : дневна соба / постелнина / студија / брак соба / на децата соба / КТВ / бар Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри...

Червени тапети за стени абстрактен цвете на цвете стенни рисувани момичета спалня стени изкуство домашен интериор идеи за всекидневна стенописи

BGN 37.00 68.24

Црвени Тапети за Ѕидови Апстракт флорални Цвет Ѕид Mural Девојки Спална соба Ѕид Уметност Дома Декор Идеи за Дневна Соба Соба МуралиКупувачот мора да го прочитате : Mural позадина цена : $ / 1 квадратен метар Не ролни Ширина x висина=квадратни метри =цел количество 1m2=1pcs...

Високо качество на Costom зелена паша пейзаж под слънцето ТЕЛЕВИЗИЯ фон 3d стенопис тапети и модерни тапети на стените

BGN 31.00 57.60

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа...

Големи потребителски стенописи тапети таван Zenith Continental Hotel Bar KTV, клубове за монтаж на таван тапети хладно звездното небе и земя снимка стенописи

BGN 16.00 30.61

Топлопродажба Најпопуларните, ве Молиме Кликнете На Сликата.DIY за вашата сакана соба, ќе биде најдобар дизајнер за вашиот дом.ОписТочка Бр : MU9714 Материјал достапни : 3 D Врежана / Слама текстура / Имитација на кожа / водоотпорен платноУпотреба : дневната соба / Спалната соба / Свадба Куќа / Дете Соба / СтудијаСтил : Природа, ПејзажБоја : Како на сликата sho wnГолемина : стандардната големина е како што е подолу1 квадратен метар=140cm(W) x 70cm(H) (4'7" x 2'4") ft2 квадратен метар=200cm(W) x 100cm(H) (6'7" x 3'3") ft3 квадратен метар=220cm(W) x 140cm(H) (7'3" x 4'7") ft4 квадратен метар=250cm(W) x 160cm(H) (8'2" x 5'3") ft5 квадратен метар=280cm(W) x 180cm(H) (9'2" x 5'11") ft6 квадратен метар=300cm(W) x 200cm(H) (9'10" x 6'7") ft7 квадратен метар=330cm(W) x 210cm(H) (10'10" x 6'11") ft8 квадратен метар=360cm(W) x 230cm(H) (11'10" x 7'6") ft9 квадратен метар=380cm(W) x 240cm(H) (12'5" x 7'10") ft10 квадратен метар=400cm(W) x 250cm(H) (13'1" x 8'2") ft11 квадратен метар=420cm(W) x 260cm(H) (13'9" x 8'6") ft12 квадратен метар=440cm(W) x 270cm(H) (14'5" x 8'10") ft13 квадратен метар=460cm(W) x 280cm(H) (15'1" x 9'2") ft14 квадратен метар=480cm(W) x 290cm(H) (15'9" x 9'6") ft15 квадратен метар=500cm(W) x 300cm(H) (16'5" x 9'10") ft16 квадратен метар=500cm(W) x 320cm(H) (16'4" x 10'5") ft(PS : Ние би можеле да го прилагодите било која големина според вашето барање, како и .)Често поставувани прашања.Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 : Што е со големина на mural позадина ?Ова е прилагодено mural позадина...

beibehang 3D и high-definition fashion personality creative wallpaper natural lake nine fish 3d flooring декоративна живопис

BGN 30.00 49.60

Купувачот мора да ги прочитате : кат mural позадина цена : $ / метар квадратен Не $ / ролни.1m2= 1pcs 2m2=2 парчиња 3 м2 =3pcs . Ширина x висина = квадратни метри =Количество Материјал : ПВЦ подни mural позадинаВашата големина .(ширина и висина).ве молиме да ни каже...

beibehang големи потребителски тапети Средиземноморски Приморски цветя, лавандула ТЕЛЕВИЗИЯ фон papel de parede para quarto em 3d relevo

BGN 24.00 41.60

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Потребителски снимки на тапети стенопис of white horse run за хола разтегателен телевизор монтаж стени-винилови тапети paperpapel де parede

BGN 48.00

Обичај фото позадина, да се кандидира диви за дневна соба во ЖИВО позадина на винил тапет Apel де parede метар квадратенДо 2015 Директна Продажба на Недвижен Papier Peint Бесплатен Превозот Обичај Носорог Животинско Ѕид Mural Позадина Дневна Соба и Спалната соба Троседот Позадина метар квадратенОбичај бебе позадина три транспортни авиони да летаат борбени авиони се користи за деца, бебе соба позадина позадина ПВЦ метар квадратенМодерна позадина ѕидови de Papel parede прилагодена за Темза телевизија троседот позадина внатрешни работи винил тапет НИ$ 30.00 / метар квадратенБесплатен превозот обичај огромни мурали ретро бар КТВ хотел со ресторан, Кафе позадина позадина продавница на Европската архитектура метар квадратенСопствена позадина DE papel parede деца цртан филм автомобил за деца соба бојадисана позадина ѕид винил кои позадина метар квадратенСопствена позадина небото облаците ѕид позадина за дневна соба и спалната соба на Таванот фреско водоотпорен винил тапет 3 D позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај огромни мурали на Европската архитектура улица ноќта Кафе сала КТВ дневна соба и спалната соба позадина mural метар квадратенОбичај фото позадина mural на белиот коњ се кандидира за дневна соба троседот ТВ поставување на ѕид винил wallpaperpapel де paredeОписПозадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина)...

Потребителски 3D Стереоскопични тапети градска тема стенописи Европейската лондонската улица Биг Бен за хола Тапети за стени 3D

BGN 42.00 65.31

Обичај Стереоскопски 3 D Позадини Град Тема Ѕид Мурали Европската Лондон Улица Биг Бен за Дневна Соба Ѕид Трудови за Ѕидови 3 D Често поставувани прашања...

Потребителски фотообои, креативна плодови ягоди за хола ТЕЛЕВИЗИЯ фон винилови тапети Papel de parede

BGN 48.00

Бесплатен превозот обичај мурали Светла Галакси Позадина Ѕид Mural спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот големи навечер град обичај mural конференција за статистика соби КТВ вистински позадина позадина метар квадратенОбичај договор позадина за бојадисана ТВ поставување на винил DE papel parede тридимензионални круг шумата НИ$ 29.00 / метар квадратенБесплатен превозот обичај ретро стил на Англија црвениот автобус Бен телевизија позадина ѕид mural позадина метар квадратенБесплатен превозот сопствени 3 D огромни мурали едноставна цвет телевизија троседот во спалната соба ѕид позадина мурали стерео цвет метар квадратенБесплатен превозот обичај Бруклин Мост Светла Mural спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај mural Бела Орхидеи Ѕид Mural голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенБесплатен превозот обичај mural Африканската Савана Зајдисонце Mural голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина метар квадратенОбичај фото позадина, креативни овошје јагода за дневна соба во ЖИВО позадина на винил тапет de Papel paredeОписПозадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) ...

beibehang Brush can be scrubbing имитация на коприна текстура салон хол ресторант тапети конферентна офис фон

BGN 47.00 64.00

Материјал : пвцМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метрибоја : како на сликатаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.T061 ↓↓T062 ↓↓T063 ↓↓T064 ↓↓Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...

Beibehang снимка рисувани стенни тапети 3d луксозни златни декорации на цветя пеперуда спалня хол ТЕЛЕВИЗИЯ тапети за стени d 3

BGN 25.00 35.20

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Обичай децата карикатура абстрактни зелени тапети стенопис цвете елен фентъзи дърво гора диван спалня хол фон

BGN 33.58

1 Единица = 1 Квадратен Метар = 10.76 квадратни метриНие ви препорачуваме да редоследот според вашиот вистински ѕид големина...

beibehang призова всеки размер тапети фреска, картина европейски стил мрамор таван килим модел сгущает подовото живопис

BGN 24.00 44.80

Купувачот треба да се прочита : Wallpaper цена : $ / метар квадратен Не том 1 s quare метри = 1 buc 2 S quare метри = 2 компјутери...

Потребителски снимки на тапети, горски пейзаж тапети за хола спалня телевизор монтаж стени-винилови тапети Papel de parede

BGN 47.84

Обичај фото позадина, шумски пејзаж позадина за дневна соба и спалната соба ТВ поставување на ѕид винил тапет de Papel parede парчеОбичај de Papel parede позадина за дневна соба троседот позадина ѕид хартија винил тапет шума метар квадратенОбичај de Papel parede позадина за дневна соба троседот позадина ѕид хартија од винил тапет шума во Лебедово Езеро парчеОбичај големи mural дневна соба во ЖИВО позадина винил тапет de papel parede 3 D авантура отворено спортот ски планински предели метар квадратенДо 2015 Вистински De Papel Parede Став Sala Бесплатен Превозот Мода Daisy Големи Mural Позадина Спалната соба Троседот Тв Филм Големина Прилагодување метар квадратенДо 2015 De Papel Parede Став Sala Бесплатен Превозот Мода Позадина Позадина Mural Дрвја Спалната соба Троседот Тв Филм Големина Прилагодување метар квадратенДо 2015 Продажба Топла Продажба Еп Фото Позадина Обичај Големи 3 D Позадина бојадисана Тв Поставување на Ѕид Мурали Цреша Неплетени Руралните метар квадратенОбичај големи mural на праска дрво 3 D стерео позадина дневната соба во ЖИВО позадина ѕид хартија винил тапет НИ$ 30.00 / метар квадратенОбичај фото позадина, шумски пејзаж позадина за дневна соба и спалната соба ТВ поставување на ѕид винил тапет de Papel paredeОпис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нашата позадина продажба по квадратен метар...