• Ново
1pcs линеен ръководство на перваза на движение подкрепен от релсите SBR16 - L200mm хром гася труден ръководство вал за CNC може да се отреже всякаква дължина

1pcs линеен ръководство на перваза на движение подкрепен от релсите SBR16 - L200mm хром гася труден ръководство вал за CNC може да се отреже всякаква дължина

BGN 28.10
В магазина

Брой продукти


Прекрасно Известување!
Почитуван Господине/Госпоѓо
Како Кина Пролетниот Фестивал доаѓа,ние ќе треба одмор од Февруари.3. да се Февруари.25. Сите налози по Февруари.3 ќе се испраќаат по Февруари.25.
За време на одмор,нашата продавница и понатаму ќе ги слушаат наредбите.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно да ни каже.Ви благодариме!
Ви посакувам добро здравје и среќа во новата година!
SBR16-200mm Круг Линеарна Водич(Без SBR16 UU)
Модел : S BR16
Вратило D : 16 mm
Пакување : 1pcs/многу
NTOE : Ние, исто така, се намали според клиентот должина барање.Значи, само нас контакт.

Подробности

Употреба Дължина:
200мм
Екскурзовод на ширина или диаметър:
16мм
Номер На Модела:
SBR16

Те също купуват с този продукт

AR3000-03 3/8 PT резба на контролния клапан за налягане на въздух пневматични филтър регулатор w 0-1MPa регулируем сензор Безплатна доставка

BGN 32.00 37.62

Име на производ Филтер за Воздух Модератор Модел AR300003 Материјал Метал, Пластика Оперативни Течност Воздух Прилагодливи Притисок Опсег 01 MPa, 010 kg / cm2 Навој Дијаметар 16mm / 0.63" го Понесе Дијаметар 40mm / 1.6" Мерач на Притисок Конектор Кол 10мм / 0.39" Вкупната Големина 12 x 8.5 x 5.6 cm / 4.7" x 3.1" x 2.2" (L*W*T) Притисок се Измери Големината 4.2 x 2.4 cm / 1.6" x 1"(D*T) Боја Црна, Јасно Тежина 400g Пакет Содржина1 x Пневматски Филтер Модератор1 x Мерач на Притисок1 x Инсталирате СтојатОпис : Филтер усвојува роман ване дизајн со висока поделба ефикасност и диференцијална притисок празнење вашиот уред...

Високо качество на 25 мм прецизна Линейна употреба 1 бр. TRH25 L=700 mm Линейна употреба + 2 бр. TRH25B линейно подвижен блок за ос X Y Z

BGN 74.00 77.44

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА100% Сосема нов и висок квалитетБрој на модел : TRH25 Линеарна УпатствоМесто на Потекло : Кина (Копно)Количина : 1 buc TRH25L700mm линеарна железнички2 парчиња TRH25 B блокВнимание : Ние може да се намали било должината железнички според клиентите барања,ако имате барање,ве молиме контактирајте со нас.можете исто така да caculate на различни собранието со себе според следниве цена : цена на 1 25 A Тип Блок : $13цена на 1 25 B Тип Блок : $13.5цената на 1000mm 25 Rail : $321...

2 елемента 150x5. 3 150*5.3 155x5. 3 155*5.3 160x5. 3 160*5.3 (ID*дебелина) на хранително-вкусовата червен Силиконов каучук маслен лак о-пръстен о-пръстен уплътнение

BGN 11.00 11.15

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари2 парчиња 150x5.3 150*5.3 155x5.3 155*5.3 160x5.3 160*5.3 (ID*Дебелина) Храна Одделение Црвено Силиконска Гума Нафта Печат О Прстен ОПрстен Заптивка150*5.3 (Внатрешен Дијаметар *Дебелина)Пакет Содржина : 2 парчиња ОПрстен Заптивка

капачката на резервоара на багер Kobota

BGN 40.00

Објектот спецификите Школка Тип : Затворен Тип Напон : 24 V Објект Тежина : 1 кг Материјал Тип на : нерѓосувачки челик се Применуваат за : Kabota Багер копач резервни делови is_customised : Да Достапност : акции MOQ : 1 парче Место на потекло : Guangdong на Кина Гаранција : 12 месеци Број на Модел : kobota услуга : брза испорака Име : гориво капа, масло капа

безплатна доставка на 10 бр. / лот LM8LUU 8 мм по-дълъг линеен сачмен лагер втулка линейни лагери на CNC части на 3d-принтер части LM8L

BGN 17.00 18.40

Линеарна Стапка за CNC делови,3d принтер деловиТочка Бр LM8 LUU,LM8Главни димензии : ID : 8 MMOD : 15 MMДолжина : 45 MMПакување Детали : 10 компјутери / многуNTOE : Ние произведуваме целосна серија на линеарни имајќи : LM,LML, LMOP,LMAJ,LMF,LMK.Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви барања на линеарни имајќи.

Пневматичен въздушен тласък в быстродействующем живо соединителе за тръба OD диаметър 4,6,8,10,12 мм

BGN 1.00 1.10

Пневматски Воздух Притисни за Брзо Монтирање Директно Унија Конектор за 4,6,8,10,12 mm OD ЦевкаMateries : пластикаОперативен Притисок : 0150psiДизајниран за полиуретан или најлон цевкиГолемина : ве Молиме изберете големина ти требаЗа Превозот : 1...

SFU1605 L 400mm RM1605 400mm SFU1605-4 сплескани свд 1бр+1БР ballnut + торцевая обработка на стандарт за обработка на BK/BF12

BGN 46.00 49.28

Топката Завртка SFU1605 Серија : Пакување Детали : 1 парче на Топката Завртка 400 мм долго Б.К / BF12 крајот машински 1 компјутер од SFU16054 топката орев.NTOE : Ние може да се намали на било која должина на топката завртка како вашиот reuqest.Ние, исто така, може да се направи на обработка како вашиот цртежПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

BallScrew SFU1605-4 SFU1605 500mm RM1605 500mm сплескани свд 1бр+1БР химикалка гайка за SFU1605

BGN 52.00 55.68

Топката Завртка SFU1605 Серија : Пакување Детали : 1 парче на Топката Завртка 500 мм долго Б.К / BF12 крајот машински 1 компјутер од SFU16054 топката орев.NTOE : Ние може да се намали на било која должина на топката завртка како вашиот reuqest.Ние, исто така, може да се направи на обработка како вашиот цртежПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

20 бр/много високо качество на ABEC-5 MR84ZZ MR84 ZZ 4x8x3 мм тонкостенный бразда сачмен лагер мини-лагери миниатюрни лагер

BGN 10.00 19.10

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

2 елемента 290x7 290*7 295x7 295*7 300x7 300*7 307x7 307*7 (ID*дебелина) на хранително-вкусовата червен Силиконов каучук маслен лак о-пръстен о-пръстен уплътнение

BGN 11.00 11.04

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари2 парчиња 290x7 290*7 295x7 295*7 300x7 300*7 307x7 307*7 (ID*Дебелина) Храна Одделение Црвено Силиконска Гума Нафта Печат О Прстен ОПрстен Заптивка290* 7 (Внатрешен Дијаметар *Дебелина)Пакет Содржина : 2 парчиња ОПрстен Заптивка

6 метра височина 20 фута дължина 4 мм вътрешен 6 мм външен диаметър на ПУ въздушно въздушна тръба черен Безплатна доставка

BGN 10.00 12.32

6 Meters 20 Ft Долго 4mm Внатрешна 6mm Надворешниот Кол СТП Пневматски Воздух Цевка Црна Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & Внимание Спецификација : Име на производ Пневматски Цевка Материјал СТП Должина 6m / 20 Ft Внатрешна Кол 4mm / 0.16" Надворешниот Кол 6mm / 0.24" Боја Црна Тежина 70g Пакет Содржина 1 x Пневматски Цевка Опис : 6 Meters 20 Ft 20 Feet Долго 4mm Внатрешна 6mm Надворешниот Кол СТП Пневматски Воздух Цевка Црна

32.8 метра на 10 метра 4 mm OD 2.5 мм Вътрешен диаметър PU полиуретанова въздушна тръба тръба Безплатна доставка

BGN 13.00 15.01

32.8 Ft 10 Метри 4mm ОД 2,5 mm во Внатрешноста Дијаметар СТП Полиуретан Воздух Цевка Цевка Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Полиуретан Цевка Материјал Полиуретан(СТП) надворешен Дијаметар 4mm / 0.157" Внатре Дијаметар од 2,5 mm / 0.098" Дебелина на Ѕид 0.7 мм / 0.027" Вкупна Должина од 10 M / 32.8 Ft Сина Боја Тежина 98g Пакет Содржина 1 x Полиуретан ЦевкаОпис : 4mm надворешен Дијаметар, 2,5 mm Внатре Дијаметар и 0.7 мм дебелина на ѕид, 10 M / 32.8 ft Должина...

капачка на резервоара за багер Hitachi ZX200 ZX210 ZX60-5G, handiness plastic design

BGN 36.80

Објектот спецификите Школка Тип : Затворен Тип Напон : 24 V Објект Тежина : 1 кг Посебни Карактеристики : handiness Материјал Тип : пластични се Применуваат за : Hitachi Багер копач резервни делови is_customised : Да Достапност : акции MOQ : 1 парче Број на Модел : Hitachi услуга : брза испорака Име : гориво капа

Велосипедна слушалки, носещи MH-P16H8(40*52*8 ) MH-P04(30.15*39*6.5) MH-P16 (40x52x7) ACB25K(40*52*6.5 36/45)

BGN 11.00 11.63

11 / 8" Велосипед слушалки агол поправка имајќиACB345 (во рамките на 30.15 * 41 * 6.5 мм / надворешниот агол 45 / 45) ACB336 (во рамките на 30.15 * 41 * 6.5 мм / надворешниот агол 36 / 45) AC845 (во рамките на 30.15 * 41.8 * 6.5 мм / надворешниот агол 45 / 45) ACB845 H7 (во рамките на 30.15 * 41.8 * 7mm / надворешен агол 45 / 45) ACB845 H8 (30.5 * 41.8 * 8мм внатрешен / надворешен агол 45 / 45) ACB845 F (30.5 * 41.8 * 8мм внатрешен / надворешен агол 345 / 45) ACB469 (34.1 * 46.9 * 7mm внатре / надвор агол 45 / 45) ACB518 K (40 * 51.8 * 8 мм / надворешен агол 36 / 45) ACB25 K (40 * 52 * 6.5 мм / надворешниот агол 36 / 45) ACB4052 (40 * 52 * 7 / надворешниот агол 45 / 45) ACB4052 H8 (40 * 52 * 8 / надворешниот агол 45 / 45)1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

50шт 36x2. 5 36*2.5 38x2. 5 38 * 2.5 (OD*дебелина) 2.5 мм Дебелина VMQ хранително-вкусовата червен Силикон маслен лак о-пръстен о-пръстен уплътнение

BGN 11.47

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари50pcs 36x2.5 36*2.5 38x2.5 38*2.5 (OD*Дебелина) 2,5 mm Дебелина VMQ Храна Одделение Црвено Силиконското Масло Печат О Прстен ОПрстен Заптивка36*2.5 (Надворешен Дијаметар *Дебелина)Пакет Содржина : 50pcs ОПрстен Заптивка