• Ново
CDJ2B16-30 Безплатна доставка на 1 бр. мини СОС вид въздушен цилиндър CDJ2B серия от 16 мм, диаметър 30 мм ход на пневматични цилиндри 16-30 CDJ2B16*30

CDJ2B16-30 Безплатна доставка на 1 бр. мини СОС вид въздушен цилиндър CDJ2B серия от 16 мм, диаметър 30 мм ход на пневматични цилиндри 16-30 CDJ2B16*30

BGN 11.50
В магазина

Брой продукти


1 PC Мини СКМ Тип Воздух Цилиндар CDJ2 B 16mm Понесе 30мм Удар Пневматски Цилиндри 16-30 mm
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е CDJ2 B16-30 CDJ2 B10-5 и CDJ2 B10-25 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Подробности

Номер На Модела:
CDJ2B16-30
Тип:
Цилиндър
търговска марка:
HOEN ПНЕВМАТИЧЕН
Размерът На Отвора:
16мм
удар:
30мм
Екшън:
двойно действие
Налягане На Доказателства:
1 Mpa
Максимално работно налягане:
0,7 Mpa
Лубрикант:
не се изисква
Модел:
CDJ2B16-30
Материал:
неръждаема стомана
is_customized:
accept
Тип:
Единична пръчка

Те също купуват с този продукт

E30S4-200-3-Т-24, Е30С4-500-3-нов и оригинален енкодер AUTONICS T-24

BGN 105.60

E30 S42003Т24 E30 S45003Т24 Нови и оригинални AUTONICS Енкодер НАПРАВЕНИ ВО КИНА надворешен дијаметар 30мм вратило тип ротари енкодер * 1224 VDC напојување Линија Возачот излез тип на * кој може да биде инсталиран во мал простор * оска на инерција вртежен момент е мал * напојување напонот : 5 VDC,1224 VDC, ±5% * повеќе излез режимДел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА...

5 бр. 8 мм месинг чай пневматична тръба маркуч бързо съединител съединител съединител фитинг

BGN 21.92

5 Парчиња Пневматски Tee Брз СпојкаМатеријал : МесингГолемина : 8mmОдговара Цевка Големина : 8 x 5mm(надворешниот дијаметар x Внатрешен дијаметар)Пакетот вклучува : 5 Парчиња Брз Спојка

5 броя 12 мм x 1/2 BSP месинг Лакът пневматична тръба маркуч Быстроразъемный конектор за свързване на фитинг

BGN 28.64

5 Парчиња Пневматски Лактот Брз СпојкаМатеријал : МесингГолемина : 12mm x 1 / 2" BSPНавој Дијаметар : прибл 21mmОдговара Цевка Големина : 12 х 8мм(надворешниот дијаметар x Внатрешен дијаметар)Пакетот вклучува : 5 Парчиња Брз Спојка

1pc SS6001-2RS SS6001RS MHF ABEC-3 от неръждаема стомана радиални лагери размер 12*28*8 мм най-Добрата ниска цена, висока производителност

BGN 2.46

MHF Длабоко Ритам Топката Имајќи SS60012 RS SS6001 2 RS ABEC3 Големина 12*28*8 Висок КвалитетОва е популарна големина која може да се користи во многу апликации.Предмет Бр...

Безплатна доставка на СОС Тип мини въздушен цилиндър CDJ2B6-10 диаметър 6 мм и ход 10 мм модел CDJ2B 6-10 6X10 6*10 6-10мм

BGN 19.20

СКМ Тип Мини Воздух Цилиндар CDJ2 B610 Понесе 6mm Удар 10мм Модел CDJ2 B 610 6 X10 6*10 610ммPls Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Сликата Е CDJ2 B1630 CDJ2 B105 и CDJ2 B1025 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.2.Стоката треба 23 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 12 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPSот,ТНТ, Итн.)4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.Поуслугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

10 бр./лот PMM преграда на съединителната тръба пневматичен маркуч бързо си ен ен свързващ конектор ПУ тръба пластмасова фитинг Sanmin

BGN 24.70

PUL0425, (42.5) / 2=0.75 mm дебелината е 0.75 мм Пневматски објект притисок опсег е 08bar(0.8 Mpa) Хидраулични објект притисок опсег е 0300bar(30 Mpa) ве Молиме да не работат повеќе од пропишаното притисок опсег ...

20 бр тръба OD 10 мм x 1/8 BSPT мъжки директен пневматичен съединител Push In за свързване на монтаж

BGN 28.16

20 Парчиња Машки Директно Пневматски Конектор Притисни За Да Се Поврзете ФитингМодел : PC1001Материјал : МесингЦевки OD : 10ммТема : 1 / 8" BSPT(М Метрички ; BSPT (R) British Standard Цевка Заострените Нишка)Пакетот вклучува : 20 Парчиња Фитинг

OD 23mm x CS 1.5 mm NBR каучукови о-пръстени нитриловые уплътнителни шайби

BGN 19.00 20.78

метар метар метар метарOD 23mm x КС 1.5 mm NBR гума о прстен нитрилна запечатување подлошкиРаботна Температура : 25~100 °C Цврстина : Ша 70 Материјал : NBR Боја : црна Количина : 100pcsИспоракаКога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот metod и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни coutries,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.Се враќаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме,Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било која причина,меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата,купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

10 бр. 6 мм месинг директен пневматичен маркуч маркуч за бързо свързване конектор съединители монтаж

BGN 23.36

10 Парчиња Пневматски Брз СпојкаМатеријал : Месинг (Никелобложено)Големина : 6mmОдговара Цевка Големина : 6 x 4mm(надворешниот дијаметар x Внатрешен дијаметар)Пакетот вклучува : 10 Парчиња Брз Спојка

10 парчета тръба OD 8 mm x 1/8 Bspt мъжки чай пневматичен съединител Push In за свързване на монтаж One Touch Quick Release Air Fitting

BGN 23.68

10 Парчиња Машки Tee Пневматски Конектор Притисни За Да Се Поврзете ФитингМодел : PD801Материјал на Градба : Пластична Тело : PBT (Polybutylene терефталат)Метално Тело : МесингЦевки OD : 8mmТема : 1 / 8" BSPT(М Метрички ; BSPT (R) British Standard Цевка Заострените Нишка)Пакетот вклучува : 10 Парчиња Фитинг

10 бр./лот PGT 06-04/08-06/10-08/12-10 свързване на редуктор свързване на пластмаса машинен тласък в пластмасова редукторе Фитинговая тръба Sanmin

BGN 15.00 16.46

PUL0425, (42.5) / 2=0.75 mm дебелината е 0.75 мм Пневматски објект притисок опсег е 08bar(0.8 Mpa) Хидраулични објект притисок опсег е 0300bar(30 Mpa) ве Молиме да не работат повеќе од пропишаното притисок опсег ...

145-170PSI 1-портов компресор помпа регулируем превключвател на налягането на контролния клапан

BGN 22.14

Име на производ Притисок Switch Модел PS10H Женски Навој Дијаметар 1 / 4"(NPT) 12mm Притисок Спектар 912 kg / 128170 PSI Големина 9.2 x 8 x 7,6 cm / 3.6" x 3.1" x 3" (L*W*H) Боја Црна, Златен Тон Материјал Пластика, Метал

10 парчета тръба OD 8 mm x 1/4 Bspt мъжки Лакът пневматичен съединител Push In за свързване на монтаж One Touch Quick Release Air Fitting

BGN 19.36

10 Парчиња Машки Лактот Пневматски Конектор Притисни За Да Се Поврзете ФитингМодел : PL802Материјал на Градба : Пластична Тело : PBT (Polybutylene терефталат)Метално Тело : МесингЦевки OD : 8mmТема : 1 / 4" BSPT(М Метрички ; BSPT (R) British Standard Цевка Заострените Нишка)Пакетот вклучува : 10 Парчиња Фитинг

10 бр./лот 1.5*75 мм DIY автомобили стомана вал ос модел релефен метален Прът Безплатна доставка Русия

BGN 4.00 4.05

Ова е најчесто користениот DIY Автомобили Челик Вратило DIY делови може да се најде во мојата Продавница, добредојде!!На мојата продавница : Вклучува : 10 компјутери окноДолжина : 75mm (имам 78mm 80mm 71.5 mm 72mm Долго вратило во мојата продавница)Дијаметар : 1.5 mm (имам 1mm 1.2 mm вратило во мојата продавница)Материјал : ЧеликЕдниот крај со втиснување, заврши со Мило (плоштад отворање)Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...