• Ново
добре 32mm*80мм ход двухвального на цилиндъра серия МЗ пневматичен цилиндър ТН32*80

добре 32mm*80мм ход двухвального на цилиндъра серия МЗ пневматичен цилиндър ТН32*80

BGN 459.18
В магазина

Брой продукти


Двоен-вратило Цилиндар TN серија пневматски цилиндри

Подробности

Номер На Модела:
TN32*80
Тип:
Цилиндър
Тип:
Цилиндър TN
Размерът На Отвора:
32 мм
размер на ход :
80mm

Те също купуват с този продукт

OD 23mm x CS 1.5 mm NBR каучукови о-пръстени нитриловые уплътнителни шайби

BGN 19.00 20.78

метар метар метар метарOD 23mm x КС 1.5 mm NBR гума о прстен нитрилна запечатување подлошкиРаботна Температура : 25~100 °C Цврстина : Ша 70 Материјал : NBR Боја : црна Количина : 100pcsИспоракаКога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот metod и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни coutries,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.Се враќаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме,Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било која причина,меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата,купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Носещи Selfgraphite 10 * 14 * 30mm линия

BGN 19.20

Самоподмачкување на Линеарни ИмајќиВнатрешниот кол : 10ммНадворешниот кол : 14mmДолжина : 30ммПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

20 мм на линеен релса комплект 2xTBR20 -1000 мм + 2xtbr20uu блок за ЦПУ комплект от детайли

BGN 216.00

20 мм Линеарна Железнички Поставите 2x TBR20 1000 мм + 2x TBR20 UU Блок За CNC Делови СетОбјектот Вклучувајќи како што следи : 2 x TBR20 Должина 1000 мм2 x TBR20 UU Блок, Ако сакате да купите друга големина која на производи не е во нашата продавница pls контактирајте со нас.

9 мм Линейна употреба MGN9 L= 200 mm на линеен рельсовый път + MGN9C дълга линейна каретка за ос CNC X Y Z Безплатна доставка

BGN 18.00 19.52

Линеарни Водичи MGN Серија : Пакување Детали : 1 buc MGN9 линеарна железнички,200mm долго 1 buc на MGN9 C линеарни блок NTOE : Ние може да се намали на било која должина на топката завртка како вашиот reuqest...

145-170PSI 1-портов компресор помпа регулируем превключвател на налягането на контролния клапан

BGN 22.14

Име на производ Притисок Switch Модел PS10H Женски Навој Дијаметар 1 / 4"(NPT) 12mm Притисок Спектар 912 kg / 128170 PSI Големина 9.2 x 8 x 7,6 cm / 3.6" x 3.1" x 3" (L*W*H) Боја Црна, Златен Тон Материјал Пластика, Метал

20 бр тръба OD 10 мм x 1/8 BSPT мъжки директен пневматичен съединител Push In за свързване на монтаж

BGN 28.16

20 Парчиња Машки Директно Пневматски Конектор Притисни За Да Се Поврзете ФитингМодел : PC1001Материјал : МесингЦевки OD : 10ммТема : 1 / 8" BSPT(М Метрички ; BSPT (R) British Standard Цевка Заострените Нишка)Пакетот вклучува : 20 Парчиња Фитинг

CDJ2B10-35 SMC тип с двойно действие от неръждаема стомана мини-въздух пневматичен цилиндър 10 мм и диаметър 35 м хода на cdj2b10*35 10x35

BGN 6.38

CDJ2 B 1035 СКМ Тип двојна акција нерѓосувачки челик Мини воздух пневматски Цилиндри 10мм Понесе 35m Удар cdj2b 1035 10*35 10x35Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Сликата Е CDJ2 B1630 CDJ2 B105 и CDJ2 B1025 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.2.Стоката треба 23 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 12 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPSот,ТНТ, Итн.)4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.Поуслугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Тип SMC единния валиден пневматичен Миниый цилиндър за въздуха CDJ2B6-25 отвор 6 mm ход 25mm модел на CDJ2B 6-25 6X25 6*25 6-25мм

BGN 14.64

СКМ Тип на Еден Дејствува Пневматски Мини Воздух Цилиндар CDJ2 B625 Понесе 6mm Удар 25mm Модел CDJ2 B 625 6 X25 6*25 625mmPls Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Сликата Е CDJ2 B1630 CDJ2 B105 и CDJ2 B1025 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.2.Стоката треба 23 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 12 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPSот,ТНТ, Итн.)4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.Поуслугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Алуминиева сплав едностранно бърз бала въздушен челночный клапан 1/4 PT KV-08 Безплатна доставка

BGN 17.00 20.64

Име на производ Воздух Шатл Вентил Модел KV08 Работен медиум ВоздухСредна Температура 560°C, Проток на Ветер Еден Начин Заеднички Цевка Понесе Големина G 1 / 4" Навој Дијаметар 11.4 mm Дупка до Дупка(Центар до Центар) 36mm / 1.4" Отворањето Притисок ≥Од 0,05 MPa Работен Притисок Опсег Од 0,051.2 Mpa Вкупната Големина 52 x 35 x 22mm / 2" x 1.4" x 0.8" (L*W*H) Материјал Алуминиум Боја Сребрена на Ѕвонење Нето Тежина 99g Пакет Содржина 1 x Воздух Шатл ВентилОпис : Тоа е основниот елемент за промена на протокот на воздух во насока пневматски систем, Широко се користи во различни области, голем replacemnt избор...

2 броя 12 мм пневматична тръба за въздушен компресор до 1/4 PT быстроразъемные фитинги

BGN 11.00 13.09

2 Парчиња 12mm Пневматски Воздушниот Компресор Цевка за 1 / 4"PT Брз Цевки, Фитинзи Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Брзо Монтирање Вкупната Големина 34 x 19mm / 1.2" x 0.83"(L*W) Навој Дијаметар 1 / 4" PT(13mm ) Внатрешен Дијаметар (Бела Крајот) 12mm / 0.47" Хексадецимален Страна Должина 4mm / 0.16" Хексадецимален Ширина 6mm / 0.24" Главен Материјал Метални, Пластични Боја на Злато на Ѕвонење, Бела Тежина 48g Пакет Содржина 2 Компјутери x Брз ФитинзиОпис : Дизајнирани за Полиуретан или Најлон цевки...

5 броя 12 мм x 1/2 BSP месинг Лакът пневматична тръба маркуч Быстроразъемный конектор за свързване на фитинг

BGN 28.64

5 Парчиња Пневматски Лактот Брз СпојкаМатеријал : МесингГолемина : 12mm x 1 / 2" BSPНавој Дијаметар : прибл 21mmОдговара Цевка Големина : 12 х 8мм(надворешниот дијаметар x Внатрешен дијаметар)Пакетот вклучува : 5 Парчиња Брз Спојка

3 бр DC 12V 5/16 Quick Fitting 2 Position 4 електромагнитен клапан с основен заглушител

BGN 239.92

Име на производ 4 Електромагнетниот Вентил w База Пригушувач Модел 4 V21008 Работен Притисок 0.15~0.8 Mpa Работен Напон DC 12 V Работна Сила2.5 W Позиција & Начинот Број 2 Положба 5 Начин База Големина 11.5 x 5.7 х 2.4 cm / 4.5" x 2.2" x 0.9" (L*W*T)Брз Местењето Внатрешниот Кол...

Носещи HF1008 10*14*8 мм (4 бр ) боядисани чаша игольчатая Роликовая прикачване Hf101408 игли, носещи

BGN 11.63

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 10мм x 14mm x 8мм.Предмет : HF1008 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 10мм x 14mm x 8ммВнатрешен Дијаметар : 10ммНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 8mmКоличина : 4 Лагери

10 парчета тръба OD 8 mm x 1/8 Bspt мъжки чай пневматичен съединител Push In за свързване на монтаж One Touch Quick Release Air Fitting

BGN 23.68

10 Парчиња Машки Tee Пневматски Конектор Притисни За Да Се Поврзете ФитингМодел : PD801Материјал на Градба : Пластична Тело : PBT (Polybutylene терефталат)Метално Тело : МесингЦевки OD : 8mmТема : 1 / 8" BSPT(М Метрички ; BSPT (R) British Standard Цевка Заострените Нишка)Пакетот вклучува : 10 Парчиња Фитинг

CDJ2B6 * 5 безплатна доставка двойна пневматична СОС Тип мини въздушен цилиндър CDJ2B6-5 диаметър 6 мм, ход 5 мм cdj2b 6-5 6x5 6*5 мм

BGN 23.20

Двојно Дејство Пневматски СКМ Тип Мини Воздух Цилиндар CDJ2 B65 Понесе 6mm Удар 5mm cdj2b 65 6x5 6*5 mmPls Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Сликата Е CDJ2 B1630 CDJ2 B105 и CDJ2 B1025 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.2.Стоката треба 23 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 12 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPSот,ТНТ, Итн.)4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.Поуслугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

100 броя 10x20 мм бял правоъгълник вмъкване на пластмасова капачка на тръбата торцевая капака на кутията

BGN 19.68

100 Парчиња Правоаголна Цевка Крајот КапаМатеријал : ПластикаБоја : БелаГолемина : 10x20mm (ве Молиме видете слика 2 за повеќе детали)Пакетот вклучува : 100 Парчиња Цевка Крајот Капа

5 бр. 8 мм месинг чай пневматична тръба маркуч бързо съединител съединител съединител фитинг

BGN 21.92

5 Парчиња Пневматски Tee Брз СпојкаМатеријал : МесингГолемина : 8mmОдговара Цевка Големина : 8 x 5mm(надворешниот дијаметар x Внатрешен дијаметар)Пакетот вклучува : 5 Парчиња Брз Спојка

12 мм Линейна употреба MGN12 L= 350 мм на линеен рельсовый път + MGN12C дълга линейна каретка за ос CNC X Y Z Безплатна доставка

BGN 30.00 32.16

Линеарни Водичи MGN Серија : Пакување Детали : 1 buc MGN12 линеарна железнички,350mm долго 1 buc на MGN12 C линеарни блок NTOE : Ние може да се намали на било која должина на топката завртка како вашиот reuqest...

10 бр. тръба OD 6 мм x 1/2 BSPT мъжки Лакът пневматичен съединител Push In за свързване на монтаж One Touch Quick Release Air Fitting

BGN 27.20

10 Парчиња Машки Лактот Пневматски Конектор Притисни За Да Се Поврзете ФитингМодел : PL604Материјал на Градба : Пластична Тело : PBT (Polybutylene терефталат)Метално Тело : МесингЦевки OD : 6mmТема : 1 / 2" BSPT(М Метрички ; BSPT (R) British Standard Цевка Заострените Нишка)Пакетот вклучува : 10 Парчиња Фитинг

10 бр. 6 мм месинг директен пневматичен маркуч маркуч за бързо свързване конектор съединители монтаж

BGN 23.36

10 Парчиња Пневматски Брз СпојкаМатеријал : Месинг (Никелобложено)Големина : 6mmОдговара Цевка Големина : 6 x 4mm(надворешниот дијаметар x Внатрешен дијаметар)Пакетот вклучува : 10 Парчиња Брз Спојка

40 парчета 1/8 БСП пневматичен син пластмасов конектор заглушител на шума за намаляване на въздушния клапан, шумозаглушител фитинг

BGN 20.64

40 Парчиња Пневматски Сина ПригушувачМатеријал : ПластикаТема : 1 / 8" BSPНавој Дијаметар : прибл 9.6 mmВкупната големина : околу 15*37.5 mm (дијаметар*должина)Пакетот вклучува : 40 Парчиња Пригушувач

10 парчета тръба OD 8 mm x 1/4 Bspt мъжки Лакът пневматичен съединител Push In за свързване на монтаж One Touch Quick Release Air Fitting

BGN 19.36

10 Парчиња Машки Лактот Пневматски Конектор Притисни За Да Се Поврзете ФитингМодел : PL802Материјал на Градба : Пластична Тело : PBT (Polybutylene терефталат)Метално Тело : МесингЦевки OD : 8mmТема : 1 / 4" BSPT(М Метрички ; BSPT (R) British Standard Цевка Заострените Нишка)Пакетот вклучува : 10 Парчиња Фитинг