• Ново
Kossel Pro Miniature MGN12 12mm linear slide :1 pc 12mm L-600 мм rail+1 pc mgn12c carriage for X Y Z Axies 3d printer parts cnc

Kossel Pro Miniature MGN12 12mm linear slide :1 pc 12mm L-600 мм rail+1 pc mgn12c carriage for X Y Z Axies 3d printer parts cnc

BGN 48.00
BGN 51.20
-6 %
В магазина

Брой продукти

Линеарни Водичи MGN Серија :
Пакување Детали :
1 buc MGN12 линеарна железнички,600mm долго. 1 buc на MGN12 C линеарни блок. NTOE : Ние може да се намали на било која должина на топката завртка како вашиот reuqest. Ние, исто така, може да се направи на обработка како вашиот цртеж
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена, Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail

Подробности

Екскурзовод на ширина или диаметър:
12mm
Номер На Модела:
MGN12C-600 мм

Те също купуват с този продукт

4h210-08 ръчни рычажные електромагнитни вентили 1/4 преки действия

BGN 9.00 9.60

********************СПЕЦИФИКАЦИЈА********************Течност : ВоздухПостапувајќи тип : Директни постапувајќиПорт Големина : Во=надвор=1 / 4" Издувните=1 / 8"Orifice Големина : 16mm 2 (CV=0.89)Вентил Тип : 5 / 2 начинПритисок Опсег : 0~8.0 kgf / cmTemperture : 5~60°CПодмачкување : Не Се БараРаботата Агол : ±15°Материјал : Алуминиум Легура

E30S4-200-3-Т-24, Е30С4-500-3-нов и оригинален енкодер AUTONICS T-24

BGN 105.60

E30 S42003Т24 E30 S45003Т24 Нови и оригинални AUTONICS Енкодер НАПРАВЕНИ ВО КИНА надворешен дијаметар 30мм вратило тип ротари енкодер * 1224 VDC напојување Линија Возачот излез тип на * кој може да биде инсталиран во мал простор * оска на инерција вртежен момент е мал * напојување напонот : 5 VDC,1224 VDC, ±5% * повеќе излез режимДел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА...

AC2030 висококачествен машинен хидравлични амортисьора удар AC2030-2

BGN 10.00 10.16

Пневматски И Хидраулични Шок АпсорберAC1008AC1210AC1410AC1412AC1416AC1420AC1425AC2016AC2020AC2030AC2050AC2525AC2540AC3660AC0806Пневматски и Хидраулични Шок Апсорбер AC1416Шок апсорбер е adopter посебни structruedesign...

MKB50-20R highquality СОС Type MKB50*20R Rotary Технологична Air пневматичен цилиндър MKB Series

BGN 72.26

висок квалитет на СКМ Тип MKB50*20 R Ротари Менгеме Воздух Пневматски Цилиндри MKB СеријаРотационен Цилиндар Серија : Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Сликата Е MKB16*10 RN за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.2.Стоката треба 23 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 12 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPSот,ТНТ, Итн.)4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.Поуслугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

5 бр. / лот PZA08 8 мм Push In Union Cross пневматичен бърз конектор изцяло нов

BGN 8.00 8.62

Опис : PZA08 8мм Притисни Во Унијата Крстот Пневматски Брзи Конектори Количина : 5 компјутери Цевка со дијаметар : 8mmМедиуми : воздушни или Вакуум ВоздухПритисок опсег : 01 носители.02 MpaДоказ притисок : 1.53 MpaАмбиентална&течност температура : 060 C°Се препорачува Цевки : Стп цевка,најлон цевка Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormanceПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

1PC SFU2505 - 400mm ballscrew with ball nut + Bk20/Bf20 Support + 17*14 mm куплунг, в съответствие с края на bk20/BF20 обработени детайли с CNC

BGN 96.00 100.80

пакетот вклучува : 1pc SFU2505 400mm ballscrew со топката орев, со BK20 / BF20 стандард за обработка (400mm се overal должина,вклучуваат обработка дел)1set BK20 / BF20 Поддршка1pc 1714mm СпојкаИСПОРАКА НАСТАВА : 1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести...

MKB32-30RN 32mm duster 30mm ход на СОС тип Mk MKB серия от въртящи се стяга цилиндър MKB32*30RN

BGN 59.62

32милиметри понесе 30мм удар СКМ Тип Ротари Менгеме Цилиндар MKB 32*30 RNРотационен Цилиндар Серија : Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Сликата Е MKB16*10 RN за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.2.Стоката треба 23 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 12 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPSот,ТНТ, Итн.)4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.Поуслугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

10 бр./лот PMM преграда на съединителната тръба пневматичен маркуч бързо си ен ен свързващ конектор ПУ тръба пластмасова фитинг Sanmin

BGN 24.70

PUL0425, (42.5) / 2=0.75 mm дебелината е 0.75 мм Пневматски објект притисок опсег е 08bar(0.8 Mpa) Хидраулични објект притисок опсег е 0300bar(30 Mpa) ве Молиме да не работат повеќе од пропишаното притисок опсег ...

Ad2580 регулируем хидравличен буфер пневматичен хидравлични амортисьора удар

BGN 30.00 31.97

Прилагодливи Хидраулични БаферотAD1410AD1412AD1416AD1420AD1425AD2016AD2020AD2030AD2050AD2525AD2540AD2580AD3625AD3650Прилагодливи Хидраулични Бафер AD2580Шок апсорбер е adopter посебни structruedesign...

Керамични лагери ролкови кънки inline speed Skate bearings 608Z Speed 11 FreeLine Skate bearing inline roller skate колела bearings DriftBoard

BGN 41.57

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајМодел608 ZДимензииСоздаден (d)8ммДијаметар (D)22ммШирина (Б)7ммПечати ТипZ (Една страна метал)КвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испорака

Nks30 тежкотоварни игла ролков лагер същността на игла, носещи без вътрешния пръстен размер 30 * 45*22 мм

BGN 11.20

NKS30 Тешки игли валчести имајќи Лице игла имајќи без внатрешниот прстен големина 30*45*22mmНие сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO.,LTDВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...