• Ново
2 бр. / лот пневматични фитинги конектор преграда един тласък, за да се свържете монтаж връзка преграда резбово 4/6/8/10/12 мм, пневматични детайли

2 бр. / лот пневматични фитинги конектор преграда един тласък, за да се свържете монтаж връзка преграда резбово 4/6/8/10/12 мм, пневматични детайли

BGN 3.00
BGN 3.58
-16 %
В магазина

Брой продукти


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Лесен за инсталација и лесен за употреба. Дизајниран за Полиуретан или Најлон цевки Брз и Сигурен конекции Спецификација : Материјал : Месинг Тема : Метрички Машки Конец Температура : од 0 до 60°C Притисок : 0-10 бар Максимална Течност : Воздух - Вода - Вакуум Големина на :
PM4 : 32*14mm(L*W)/1.26"*0.55"
ЧАСОТ6 : 33*17mm(L*W)/1.3"*0.67"
PM8 : 32*19mm(L*W)/1.26"*0.75"
PM10 : 40*24mm(L*W)/1.57"*0.94"
PM12 : 41*27mm(L*W)/1.61"*1.16"
Фитинг големина : 4mm/0.16", 6mm/0.24", 8mm/0.31", 10мм/0.39", 12mm/0.47"
Пакет се Вклучени 2 парчиња x Bulkhead Фитинг Конектори

Подробности

Тип:
Фитинги
Номер На Модела:
Пневматичен Притискателния Съединител Фитинги
Материал:
Месинг
Температура:
От 0 до 60°C
Конци:
Metric Външна Резба
Течност:
Въздух-Вода-Вакуум
Подходящ размер:
ПМ4 ПМ6 ПМ8 ПМ10 ПМ12

Те също купуват с този продукт

SFU1605 L 400mm RM1605 400mm SFU1605-4 сплескани свд 1бр+1БР ballnut + торцевая обработка на стандарт за обработка на BK/BF12

BGN 46.00 49.28

Топката Завртка SFU1605 Серија : Пакување Детали : 1 парче на Топката Завртка 400 мм долго Б.К / BF12 крајот машински 1 компјутер од SFU16054 топката орев.NTOE : Ние може да се намали на било која должина на топката завртка како вашиот reuqest.Ние, исто така, може да се направи на обработка како вашиот цртежПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Пневматичен въздушен тласък в быстродействующем живо соединителе за тръба OD диаметър 4,6,8,10,12 мм

BGN 1.00 1.10

Пневматски Воздух Притисни за Брзо Монтирање Директно Унија Конектор за 4,6,8,10,12 mm OD ЦевкаMateries : пластикаОперативен Притисок : 0150psiДизајниран за полиуретан или најлон цевкиГолемина : ве Молиме изберете големина ти требаЗа Превозот : 1...

Axk Bearing Steel 1000pcs V623zz V Groove Ролкови лагери Wheel 3*12*4 мм лагер шайба от машини V623 623v

BGN 1178.00 1280.00

20pcs / многу V623 ZZ 3x12x4 V Ритам Roller ball имајќи V623 имајќи за Rep Rap 3 D печатач Екструдер спецификација на Производот Тип : Длабоко ритам топката имајќи Материјал : Хром Челик Подмачкување : Масло Затворачи : 2 Штитот, може да се't бидат отстранети и реинсталира повторно Димензии : 3мм x 12mm 4mm x / Метрички ID (внатрешен дијаметар) / Понесе : 3мм OD (надворешен дијаметар) : 12mm Ширина / Висина / дебелина : 4mm Големина : 3 x 12x 4 милиметри Кол : 1000pcs / пакет Пакет листата : 1000pcs V623 ZZ

10 бр Y образен дърворезба 5 мм до 4 мм тръба пневматични быстроразъемные фитинги

BGN 13.00 15.62

10 Компјутери Y Облик 5mm Нишка за 4mm Цевка Воздух Пневматски Брз Заеднички Приклучоци Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Пневматски Брзо Монтирање Модел JPX4M5 Материјал Пластика, Метал Навој Дијаметар 5mm Цевка со Дијаметар од 4mm Вкупната Големина на (Секој ) 40 x 21 x 11mm / 1.6" x 0.8" x 0.4" (L*W*T) Боја Црна, Сребрена Тон Тежина 106g Пакет Содржина 10 x Пневматски Брз СпојкаОпис : Нишка за цевки, Y форма, onetouch цевка фитинзи...

Дължина 1m 4мм х 8мм храни прозрачна силиконова гумена тръба маркуч тръба

BGN 6.00 7.17

5 M Должина 4mm x 8мм Храна Одделение Транспарентен Силиконска Гума Цевки Цевка Цевка Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & Внимание Спецификации : Име на производ Силикони Цевки Материјал Силикони Тврдост(Брегот A) 60 Максимална Температура 200 C(392 F) Минимална Температура 60 C(76 F) Внатрешен Дијаметар 4mm(0.16") Надворешен Дијаметар 8мм(0.3") Дебелина на Ѕид 4mm(0.16") Вкупна Должина Од 1 Метар(3.3 ft.) Главната Боја Транспарентен Нето Тежина 48g Пакет Содржина 1 x Силикони ЦевкиОписи : 1...

Gcr15 22310 CA или 22310 CC 50x110x40mm сферични ролкови лагери

BGN 24.00

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

BallScrew SFU1605-4 SFU1605 500mm RM1605 500mm сплескани свд 1бр+1БР химикалка гайка за SFU1605

BGN 52.00 55.68

Топката Завртка SFU1605 Серија : Пакување Детали : 1 парче на Топката Завртка 500 мм долго Б.К / BF12 крајот машински 1 компјутер од SFU16054 топката орев.NTOE : Ние може да се намали на било која должина на топката завртка како вашиот reuqest.Ние, исто така, може да се направи на обработка како вашиот цртежПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Безплатна доставка SBR16UU SBR16 16 мм, линейни лагери блок фреза с ЦПУ

BGN 27.00 28.72

Бесплатен превозот SBR16 UU SBR16 16mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC РутерМАТЕРИЈАЛ : челикПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

Безплатна доставка на 200 бр. 6.02 мм точност на стоманени лагери стомана с високо качество диаметър 6.02 мм G16 Gcr15 хромирани стоманени топки

BGN 15.97

200pcs Дијаметар 6.02 mmПрецизност Челик ТопкаG16 GCR15Висок КвалитетДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

AR3000-03 3/8 PT резба на контролния клапан за налягане на въздух пневматични филтър регулатор w 0-1MPa регулируем сензор Безплатна доставка

BGN 32.00 37.62

Име на производ Филтер за Воздух Модератор Модел AR300003 Материјал Метал, Пластика Оперативни Течност Воздух Прилагодливи Притисок Опсег 01 MPa, 010 kg / cm2 Навој Дијаметар 16mm / 0.63" го Понесе Дијаметар 40mm / 1.6" Мерач на Притисок Конектор Кол 10мм / 0.39" Вкупната Големина 12 x 8.5 x 5.6 cm / 4.7" x 3.1" x 2.2" (L*W*T) Притисок се Измери Големината 4.2 x 2.4 cm / 1.6" x 1"(D*T) Боја Црна, Јасно Тежина 400g Пакет Содржина1 x Пневматски Филтер Модератор1 x Мерач на Притисок1 x Инсталирате СтојатОпис : Филтер усвојува роман ване дизајн со висока поделба ефикасност и диференцијална притисок празнење вашиот уред...

OD10mm x CS2. 4mm FKm гумени уплътнителни пръстени уплътнение уплътнение

BGN 28.00 35.04

метарOD10mm x CS2.4mm FKM гума oпрстени заптивка печатРаботна Температура : 26°C(15°F) до 232°C(450°F) Цврстина : IRHD 70 Материјал : VITON Боја : Зелена Количина : 100pcsИспоракаКога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот metod и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни coutries,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.Се враќаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме,Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било која причина,меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата,купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

32.8 метра на 10 метра 4 mm OD 2.5 мм Вътрешен диаметър PU полиуретанова въздушна тръба тръба Безплатна доставка

BGN 13.00 15.01

32.8 Ft 10 Метри 4mm ОД 2,5 mm во Внатрешноста Дијаметар СТП Полиуретан Воздух Цевка Цевка Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Полиуретан Цевка Материјал Полиуретан(СТП) надворешен Дијаметар 4mm / 0.157" Внатре Дијаметар од 2,5 mm / 0.098" Дебелина на Ѕид 0.7 мм / 0.027" Вкупна Должина од 10 M / 32.8 Ft Сина Боја Тежина 98g Пакет Содржина 1 x Полиуретан ЦевкаОпис : 4mm надворешен Дијаметар, 2,5 mm Внатре Дијаметар и 0.7 мм дебелина на ѕид, 10 M / 32.8 ft Должина...

1pcs линеен ръководство на перваза на движение подкрепен от релсите SBR16 - L200mm хром гася труден ръководство вал за CNC може да се отреже всякаква дължина

BGN 28.10

Прекрасно Известување!Почитуван Господине / ГоспоѓоКако Кина Пролетниот Фестивал доаѓа,ние ќе треба одмор од Февруари.3...