• Ново
Gcr15 22310 CA или 22310 CC 50x110x40mm сферични ролкови лагери

Gcr15 22310 CA или 22310 CC 50x110x40mm сферични ролкови лагери

BGN 24.00
В магазина

Брой продукти

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта. Нашата меѓународна трговија, вклучувајќи перница блокови, аголна контакт топката лежишта, сферични валчести лежишта, удар топката лежишта, спојки, универзална заеднички, precison вратило и така натаму. Ние се стекна со долго искуство во снабдување на ОЕМ услугата, и да имате certificed ISO/TS 16949, па ние сме во состојба да обезбеди целосен сет документација, како што се PPAP,ФЕМА, Контрола План, проток шема.Ние се чека за понатамошно informaiton од вас.
Контакти
Ние снабдување со широк спектар тип на лежишта со вашето барање за квалитет.Ве молиме истрага со нас преку :
Whats App : 15068518383 e-mail : [email protected]
Мобилен : 15068518383 Фабрика Локација : Shaoxing,Жеџијанг,Кина 312375
Веб : www.sx-deer.com

Подробности

Дължина:
22310 CC, 22310 CA
Номер На Модела:
22310
Материал:
Стомана
Покритие:
Черен Оксид
търговска марка:
ФЛБ
Структура:
Натоварване

Те също купуват с този продукт

2 елемента 290x7 290*7 295x7 295*7 300x7 300*7 307x7 307*7 (ID*дебелина) на хранително-вкусовата червен Силиконов каучук маслен лак о-пръстен о-пръстен уплътнение

BGN 11.00 11.04

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари2 парчиња 290x7 290*7 295x7 295*7 300x7 300*7 307x7 307*7 (ID*Дебелина) Храна Одделение Црвено Силиконска Гума Нафта Печат О Прстен ОПрстен Заптивка290* 7 (Внатрешен Дијаметар *Дебелина)Пакет Содржина : 2 парчиња ОПрстен Заптивка

10 бр./лот F6-14M 6 mm x 14 mm x 5 mm 6x14x5 мм аксиален топката упорит, носещи

BGN 9.00 9.30

Опис : F614 M 6mm x 14mm x 5mm 6x14x5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F614 MКоличина : 10pcs Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

20 бр/много високо качество на ABEC-5 MR84ZZ MR84 ZZ 4x8x3 мм тонкостенный бразда сачмен лагер мини-лагери миниатюрни лагер

BGN 10.00 19.10

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

6 метра височина 20 фута дължина 4 мм вътрешен 6 мм външен диаметър на ПУ въздушно въздушна тръба черен Безплатна доставка

BGN 10.00 12.32

6 Meters 20 Ft Долго 4mm Внатрешна 6mm Надворешниот Кол СТП Пневматски Воздух Цевка Црна Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & Внимание Спецификација : Име на производ Пневматски Цевка Материјал СТП Должина 6m / 20 Ft Внатрешна Кол 4mm / 0.16" Надворешниот Кол 6mm / 0.24" Боја Црна Тежина 70g Пакет Содржина 1 x Пневматски Цевка Опис : 6 Meters 20 Ft 20 Feet Долго 4mm Внатрешна 6mm Надворешниот Кол СТП Пневматски Воздух Цевка Црна

капачката на резервоара на багер Kobota

BGN 40.00

Објектот спецификите Школка Тип : Затворен Тип Напон : 24 V Објект Тежина : 1 кг Материјал Тип на : нерѓосувачки челик се Применуваат за : Kabota Багер копач резервни делови is_customised : Да Достапност : акции MOQ : 1 парче Место на потекло : Guangdong на Кина Гаранција : 12 месеци Број на Модел : kobota услуга : брза испорака Име : гориво капа, масло капа

50шт 36x2. 5 36*2.5 38x2. 5 38 * 2.5 (OD*дебелина) 2.5 мм Дебелина VMQ хранително-вкусовата червен Силикон маслен лак о-пръстен о-пръстен уплътнение

BGN 11.47

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари50pcs 36x2.5 36*2.5 38x2.5 38*2.5 (OD*Дебелина) 2,5 mm Дебелина VMQ Храна Одделение Црвено Силиконското Масло Печат О Прстен ОПрстен Заптивка36*2.5 (Надворешен Дијаметар *Дебелина)Пакет Содржина : 50pcs ОПрстен Заптивка

AR3000-03 3/8 PT резба на контролния клапан за налягане на въздух пневматични филтър регулатор w 0-1MPa регулируем сензор Безплатна доставка

BGN 32.00 37.62

Име на производ Филтер за Воздух Модератор Модел AR300003 Материјал Метал, Пластика Оперативни Течност Воздух Прилагодливи Притисок Опсег 01 MPa, 010 kg / cm2 Навој Дијаметар 16mm / 0.63" го Понесе Дијаметар 40mm / 1.6" Мерач на Притисок Конектор Кол 10мм / 0.39" Вкупната Големина 12 x 8.5 x 5.6 cm / 4.7" x 3.1" x 2.2" (L*W*T) Притисок се Измери Големината 4.2 x 2.4 cm / 1.6" x 1"(D*T) Боја Црна, Јасно Тежина 400g Пакет Содржина1 x Пневматски Филтер Модератор1 x Мерач на Притисок1 x Инсталирате СтојатОпис : Филтер усвојува роман ване дизајн со висока поделба ефикасност и диференцијална притисок празнење вашиот уред...