• Ново
Ръководство на перваза релса CNC HIWIN MGNR9-100MM линия от Тайван

Ръководство на перваза релса CNC HIWIN MGNR9-100MM линия от Тайван

BGN 20.64
В магазина

Брой продукти


Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.
1.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.
3.линеарни водич може да бидат направени во Тајван. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.
1.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.
2. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Средината логистика.ние можеме како што rquest.ние може да направи најдобро за вас
3. 100% Попуст по наредби.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .UPS-от .EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.

Подробности

Номер На Модела:
МГНР9-100ММ
Екскурзовод на ширина или диаметър:
9
Качество:
Хивин
Място на произход на стоките:
Тайван
Употреба Дължина:
100мм-6000мм

Те също купуват с този продукт

20 бр/много високо качество на ABEC-5 MR84ZZ MR84 ZZ 4x8x3 мм тонкостенный бразда сачмен лагер мини-лагери миниатюрни лагер

BGN 10.00 19.10

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

Gcr15 22310 CA или 22310 CC 50x110x40mm сферични ролкови лагери

BGN 24.00

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

5шт PV4 6 8 10 12 мм пневматична L вид на лакътната фитинг пластмасов конектор бърз монтаж на тръба ъгъл адаптер за щепсел

BGN 1.00 1.44

PV4 6 8 10 12 Пневматски L Тип лактот фитинг Пластична Цевка Конектор Брзо МонтирањеИНЧISOφDБEφdPV5 / 32PV4418.4 / 3.4PV1 / 4PV6620.57.53.3PV5 / 16PV8823.59.53.3PV3 / 8PV101027.411.54.5PVI / 2PV121235.318.54.6PV161633.8164

Безплатна доставка-високо качество на 100 бр. пневматични тръби регулатор на скоростта One Touch фитинг 6 мм до 1/4 външна резба SL6-02

BGN 175.36

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА...

10 бр./лот F6-14M 6 mm x 14 mm x 5 mm 6x14x5 мм аксиален топката упорит, носещи

BGN 9.00 9.30

Опис : F614 M 6mm x 14mm x 5mm 6x14x5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F614 MКоличина : 10pcs Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Axk Bearing Steel 1000pcs V623zz V Groove Ролкови лагери Wheel 3*12*4 мм лагер шайба от машини V623 623v

BGN 1178.00 1280.00

20pcs / многу V623 ZZ 3x12x4 V Ритам Roller ball имајќи V623 имајќи за Rep Rap 3 D печатач Екструдер спецификација на Производот Тип : Длабоко ритам топката имајќи Материјал : Хром Челик Подмачкување : Масло Затворачи : 2 Штитот, може да се't бидат отстранети и реинсталира повторно Димензии : 3мм x 12mm 4mm x / Метрички ID (внатрешен дијаметар) / Понесе : 3мм OD (надворешен дијаметар) : 12mm Ширина / Висина / дебелина : 4mm Големина : 3 x 12x 4 милиметри Кол : 1000pcs / пакет Пакет листата : 1000pcs V623 ZZ

SFU1605 L 400mm RM1605 400mm SFU1605-4 сплескани свд 1бр+1БР ballnut + торцевая обработка на стандарт за обработка на BK/BF12

BGN 46.00 49.28

Топката Завртка SFU1605 Серија : Пакување Детали : 1 парче на Топката Завртка 400 мм долго Б.К / BF12 крајот машински 1 компјутер од SFU16054 топката орев.NTOE : Ние може да се намали на било која должина на топката завртка како вашиот reuqest.Ние, исто така, може да се направи на обработка како вашиот цртежПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

32.8 метра на 10 метра 4 mm OD 2.5 мм Вътрешен диаметър PU полиуретанова въздушна тръба тръба Безплатна доставка

BGN 13.00 15.01

32.8 Ft 10 Метри 4mm ОД 2,5 mm во Внатрешноста Дијаметар СТП Полиуретан Воздух Цевка Цевка Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Полиуретан Цевка Материјал Полиуретан(СТП) надворешен Дијаметар 4mm / 0.157" Внатре Дијаметар од 2,5 mm / 0.098" Дебелина на Ѕид 0.7 мм / 0.027" Вкупна Должина од 10 M / 32.8 Ft Сина Боја Тежина 98g Пакет Содржина 1 x Полиуретан ЦевкаОпис : 4mm надворешен Дијаметар, 2,5 mm Внатре Дијаметар и 0.7 мм дебелина на ѕид, 10 M / 32.8 ft Должина...

10 бр Y образен дърворезба 5 мм до 4 мм тръба пневматични быстроразъемные фитинги

BGN 13.00 15.62

10 Компјутери Y Облик 5mm Нишка за 4mm Цевка Воздух Пневматски Брз Заеднички Приклучоци Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Пневматски Брзо Монтирање Модел JPX4M5 Материјал Пластика, Метал Навој Дијаметар 5mm Цевка со Дијаметар од 4mm Вкупната Големина на (Секој ) 40 x 21 x 11mm / 1.6" x 0.8" x 0.4" (L*W*T) Боја Црна, Сребрена Тон Тежина 106g Пакет Содржина 10 x Пневматски Брз СпојкаОпис : Нишка за цевки, Y форма, onetouch цевка фитинзи...