• Ново
Вълна пружина за миене 65Mn въглеродна стомана три гребена на вълната M3-M118 черна вълна уплътнение уплътнение пружина еластичен шайби

Вълна пружина за миене 65Mn въглеродна стомана три гребена на вълната M3-M118 черна вълна уплътнение уплътнение пружина еластичен шайби

BGN 11.82
В магазина

Брой продукти


Бран пролет миење 65 Mn Јаглероден челик три бран сртот М3-M118 црн бран заптивка пролет заптивка Еластични подлошки
Спецификација = Внатре дијаметар*надворешниот дијаметар*дебелина

Подробности

Размер:
M3X6X0.25 500PCS, M4X8X0.25 500PCS, M5X9X0.25 500PCS, M6X11X0.3500PCS, M6X12X0.3500PCS, M8X12X0.3 400PCS, M10X13.5X0.3 400PCS, M10X15X0.3 400PCS, M12X18X0.3 400PCS, M14X17X0.3 400PCS, M14X21X0.3 250PCS, M16X21X0.3 250PCS, M19X25X0.4 250PCS, M21X27X0.4 200PCS, M22X29X0.3 200PCS, M24X31X0.4 150PCS, M27X34X0.4 150PCS, M30X39X0.5 120PCS, M34X41X0.5 100PCS, M38X46X0.5 80PCS, M40X50X0.5 60PCS, M50X60X0.5 50PCS, M60X71X0.6 40PCS, M70X79X0.6 30PCS, M73X83X0.6 30PCS, M76X86X0.6 25PCS, M86X98X0.6 25PCS, M98X108X0.6 20PCS, M108X118X0.6 15PCS, M118X128X0.6 10PCS
Номер На Модела:
М3-М118
Форма:
Плисирани Уплътнение
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Материал:
силиций
Спецификация:
Inside diameter*outer diameter*thickness

Те също купуват с този продукт

6 метра височина 20 фута дължина 4 мм вътрешен 6 мм външен диаметър на ПУ въздушно въздушна тръба черен Безплатна доставка

BGN 10.00 12.32

6 Meters 20 Ft Долго 4mm Внатрешна 6mm Надворешниот Кол СТП Пневматски Воздух Цевка Црна Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & Внимание Спецификација : Име на производ Пневматски Цевка Материјал СТП Должина 6m / 20 Ft Внатрешна Кол 4mm / 0.16" Надворешниот Кол 6mm / 0.24" Боја Црна Тежина 70g Пакет Содржина 1 x Пневматски Цевка Опис : 6 Meters 20 Ft 20 Feet Долго 4mm Внатрешна 6mm Надворешниот Кол СТП Пневматски Воздух Цевка Црна

Пневматичен въздушен тласък в быстродействующем живо соединителе за тръба OD диаметър 4,6,8,10,12 мм

BGN 1.00 1.10

Пневматски Воздух Притисни за Брзо Монтирање Директно Унија Конектор за 4,6,8,10,12 mm OD ЦевкаMateries : пластикаОперативен Притисок : 0150psiДизајниран за полиуретан или најлон цевкиГолемина : ве Молиме изберете големина ти требаЗа Превозот : 1...

2 бр. / лот пневматични фитинги конектор преграда един тласък, за да се свържете монтаж връзка преграда резбово 4/6/8/10/12 мм, пневматични детайли

BGN 3.00 3.58

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Лесен за инсталација и лесен за употреба Дизајниран за Полиуретан или Најлон цевки Брз и Сигурен конекции Спецификација : Материјал : Месинг Тема : Метрички Машки Конец Температура : од 0 до 60°C Притисок : 010 бар Максимална Течност : Воздух Вода Вакуум Големина на : PM4 : 3214mm(LW) / 1.26"0.55"ЧАСОТ6 : 3317mm(LW) / 1.3"0.67"PM8 : 3219mm(LW) / 1.26"0.75"PM10 : 4024mm(LW) / 1.57"0.94"PM12 : 4127mm(LW) / 1.61"1.16"Фитинг големина : 4mm / 0.16", 6mm / 0.24", 8mm / 0.31", 10мм / 0.39", 12mm / 0.47"Пакет се Вклучени 2 парчиња x Bulkhead Фитинг Конектори

безплатна доставка на 10 бр. / лот LM8LUU 8 мм по-дълъг линеен сачмен лагер втулка линейни лагери на CNC части на 3d-принтер части LM8L

BGN 17.00 18.40

Линеарна Стапка за CNC делови,3d принтер деловиТочка Бр LM8 LUU,LM8Главни димензии : ID : 8 MMOD : 15 MMДолжина : 45 MMПакување Детали : 10 компјутери / многуNTOE : Ние произведуваме целосна серија на линеарни имајќи : LM,LML, LMOP,LMAJ,LMF,LMK.Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви барања на линеарни имајќи.

Axk Bearing Steel 1000pcs V623zz V Groove Ролкови лагери Wheel 3*12*4 мм лагер шайба от машини V623 623v

BGN 1178.00 1280.00

20pcs / многу V623 ZZ 3x12x4 V Ритам Roller ball имајќи V623 имајќи за Rep Rap 3 D печатач Екструдер спецификација на Производот Тип : Длабоко ритам топката имајќи Материјал : Хром Челик Подмачкување : Масло Затворачи : 2 Штитот, може да се't бидат отстранети и реинсталира повторно Димензии : 3мм x 12mm 4mm x / Метрички ID (внатрешен дијаметар) / Понесе : 3мм OD (надворешен дијаметар) : 12mm Ширина / Висина / дебелина : 4mm Големина : 3 x 12x 4 милиметри Кол : 1000pcs / пакет Пакет листата : 1000pcs V623 ZZ

Безплатна доставка SBR16UU SBR16 16 мм, линейни лагери блок фреза с ЦПУ

BGN 27.00 28.72

Бесплатен превозот SBR16 UU SBR16 16mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC РутерМАТЕРИЈАЛ : челикПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

капачката на резервоара на багер Kobota

BGN 40.00

Објектот спецификите Школка Тип : Затворен Тип Напон : 24 V Објект Тежина : 1 кг Материјал Тип на : нерѓосувачки челик се Применуваат за : Kabota Багер копач резервни делови is_customised : Да Достапност : акции MOQ : 1 парче Место на потекло : Guangdong на Кина Гаранција : 12 месеци Број на Модел : kobota услуга : брза испорака Име : гориво капа, масло капа

Безплатна доставка на 200 бр. 6.02 мм точност на стоманени лагери стомана с високо качество диаметър 6.02 мм G16 Gcr15 хромирани стоманени топки

BGN 15.97

200pcs Дијаметар 6.02 mmПрецизност Челик ТопкаG16 GCR15Висок КвалитетДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

32.8 метра на 10 метра 4 mm OD 2.5 мм Вътрешен диаметър PU полиуретанова въздушна тръба тръба Безплатна доставка

BGN 13.00 15.01

32.8 Ft 10 Метри 4mm ОД 2,5 mm во Внатрешноста Дијаметар СТП Полиуретан Воздух Цевка Цевка Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Полиуретан Цевка Материјал Полиуретан(СТП) надворешен Дијаметар 4mm / 0.157" Внатре Дијаметар од 2,5 mm / 0.098" Дебелина на Ѕид 0.7 мм / 0.027" Вкупна Должина од 10 M / 32.8 Ft Сина Боја Тежина 98g Пакет Содржина 1 x Полиуретан ЦевкаОпис : 4mm надворешен Дијаметар, 2,5 mm Внатре Дијаметар и 0.7 мм дебелина на ѕид, 10 M / 32.8 ft Должина...

Дължина 1m 4мм х 8мм храни прозрачна силиконова гумена тръба маркуч тръба

BGN 6.00 7.17

5 M Должина 4mm x 8мм Храна Одделение Транспарентен Силиконска Гума Цевки Цевка Цевка Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & Внимание Спецификации : Име на производ Силикони Цевки Материјал Силикони Тврдост(Брегот A) 60 Максимална Температура 200 C(392 F) Минимална Температура 60 C(76 F) Внатрешен Дијаметар 4mm(0.16") Надворешен Дијаметар 8мм(0.3") Дебелина на Ѕид 4mm(0.16") Вкупна Должина Од 1 Метар(3.3 ft.) Главната Боја Транспарентен Нето Тежина 48g Пакет Содржина 1 x Силикони ЦевкиОписи : 1...

10шт високо качество ABEC-5 608 2RS 608RS 608-2RS 608 RS 8*22*7 мм малко гумено уплътнение скейтборд радиални лагери

BGN 7.00 14.18

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm, Тоа е погоден за мала брзина и низок барања...

AR3000-03 3/8 PT резба на контролния клапан за налягане на въздух пневматични филтър регулатор w 0-1MPa регулируем сензор Безплатна доставка

BGN 32.00 37.62

Име на производ Филтер за Воздух Модератор Модел AR300003 Материјал Метал, Пластика Оперативни Течност Воздух Прилагодливи Притисок Опсег 01 MPa, 010 kg / cm2 Навој Дијаметар 16mm / 0.63" го Понесе Дијаметар 40mm / 1.6" Мерач на Притисок Конектор Кол 10мм / 0.39" Вкупната Големина 12 x 8.5 x 5.6 cm / 4.7" x 3.1" x 2.2" (L*W*T) Притисок се Измери Големината 4.2 x 2.4 cm / 1.6" x 1"(D*T) Боја Црна, Јасно Тежина 400g Пакет Содржина1 x Пневматски Филтер Модератор1 x Мерач на Притисок1 x Инсталирате СтојатОпис : Филтер усвојува роман ване дизајн со висока поделба ефикасност и диференцијална притисок празнење вашиот уред...

20 бр/много високо качество на ABEC-5 MR84ZZ MR84 ZZ 4x8x3 мм тонкостенный бразда сачмен лагер мини-лагери миниатюрни лагер

BGN 10.00 19.10

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

10 бр Y образен дърворезба 5 мм до 4 мм тръба пневматични быстроразъемные фитинги

BGN 13.00 15.62

10 Компјутери Y Облик 5mm Нишка за 4mm Цевка Воздух Пневматски Брз Заеднички Приклучоци Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Пневматски Брзо Монтирање Модел JPX4M5 Материјал Пластика, Метал Навој Дијаметар 5mm Цевка со Дијаметар од 4mm Вкупната Големина на (Секој ) 40 x 21 x 11mm / 1.6" x 0.8" x 0.4" (L*W*T) Боја Црна, Сребрена Тон Тежина 106g Пакет Содржина 10 x Пневматски Брз СпојкаОпис : Нишка за цевки, Y форма, onetouch цевка фитинзи...

2 елемента 290x7 290*7 295x7 295*7 300x7 300*7 307x7 307*7 (ID*дебелина) на хранително-вкусовата червен Силиконов каучук маслен лак о-пръстен о-пръстен уплътнение

BGN 11.00 11.04

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари2 парчиња 290x7 290*7 295x7 295*7 300x7 300*7 307x7 307*7 (ID*Дебелина) Храна Одделение Црвено Силиконска Гума Нафта Печат О Прстен ОПрстен Заптивка290* 7 (Внатрешен Дијаметар *Дебелина)Пакет Содржина : 2 парчиња ОПрстен Заптивка