• Ново
заоблен корпус от неръждаема стомана и акрилни панели акрилни дифузер за xd84 eepw84 75% продължителност механична клавиатура

заоблен корпус от неръждаема стомана и акрилни панели акрилни дифузер за xd84 eepw84 75% продължителност механична клавиатура

BGN 60.00
BGN 63.65
-6 %
В магазина

Брой продукти


XD84 Нерѓосувачки челик Свиткана Случај Pls се обрне внимание на : Нерѓосувачки Челик, Свиткана Случај Само.
НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ KEYCAPS !!
ТОА НЕ Е НА ТАСТАТУРАТА !!
Испорака :
Сите на цел може да биде предаден на светот.Објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг пост Воздух-mail или Кина пост Воздух -mail .
Обично тоа ќе се 7-15 дена за САД .Велика БРИТАНИЈА .Candan,Јапонија ,Франција.Австралија итн.Друга земја за време на испорака за 10-30 дена
Ве молиме сигурни дека вашиот превозот информации е точно превозот адреса.ако вашето сакате да брод друга адреса,ве молиме оставете порака или испратете e-mail на нас во времето.ние нема да имаат било responsbile за погрешна адреса.
Нашата цена е само вклучена цената на производот и превозот на трошоците.не се вклучени секоја наплата, како што било тарифи и други полнење
Се враќа :
A : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект,или defecive објект
Б : Defectives производи може да се менува за време на гаранцијата време
C : Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот.Ние ќе го промени уште еден за вашата или рефундирање на вашите пари назад .Купувачи се одговорни за враќање превозот fess за враќање pacakge.Замена или рефундирање ќе br aarranged само по врати пакет е доставена до нашата адреса.
D : ако сте купиле погрешна производи,ве молиме да не информираат што е можно поскоро .Но вашата нарачка е испратена .тогаш сите трошоци(вклучувајќи ги и оригиналните транспорт,ракување со обвиненија и враќање товар,итн.) го Одземе од вашата сметка.
Повратни информации :
1.Ако ви се задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Доколку ги имате поплака или остави негативни повратни информации ,ве Молиме падна слободни премногу контактирајте со нас.Ние ќе многу мило да го реши тоа за вашата.Енди негативни Повратни информации нема да се прифати ,ве молиме контактирајте не се реши тоа.

Подробности

Номер На Модела:
Xd60 XD64 корпус от неръждаема стомана
Стандарт На Клавиатурата:
104 ключ
Вид На Интерфейса:
USB / PS / 2
Стил На Работа:
Механичен
Език:
Английски
Марка Тялото Ос:
Китай
Стил:
Детска стандарт, детска мультяшная клавиатура
Приложение:
Работно Бюро, Таблет, Лаптоп, Номер На
Пакет:
ДА
търговска марка:
ВЕСАППА
Поддръжка На Китката:
No
Тип:
Жичен
Клавиатура в пълен размер:
No

Те също купуват с този продукт

Мини безжична клавиатура i8 руската английската версия на Air Mouse Mini QWERTY клавиатура Тъчпад литиева батерия за Android TV BOX

BGN 19.00 24.27

Мини Безжична Тастатура i8 руски на англиски Верзија на Воздухот Глувчето Мини Touchpad QWERTY Тастатури Литиум батерија За Андроид ТВ КУТИЈАКарактеристики 92 копчиња , 2.4 GHz безжична Тастатура со Touchpad...

MaiYaCa Безплатна доставка интересен модел сталкер подложка за мишка игра или офис мишката, за да играят подложки подложка за мишка геймър правоъгълник подложки

BGN 3.82

Карактеристики1 Правоаголникот Mouse Pad за Високи Перформанси.2 Antiskid Гума Дното3 Красат вашата маса дома и во канцеларија со кориснички mousepad4...

2 компл. / опаковане. 0.6 мм оригинален Тигър gaming professional edition мишката краката мишката кънки за Razer deathadder / Mamba 2013

BGN 7.00 7.98

2 групи / пакет за 0,6 мм оригинални Тигар игри professional edition глувчето нозе глувчето лизгалки за Razer deathadder / Mamba 2013Пакување : 2 по сетови пакет ( Чистка вклучени триење на алкохол * 2 пакет пакет )Боја : црна.

Mairuige цветно пространство готино 30x60/70/80/90 см се отпечатва разширен игра широка голяма гумена подложка за мишка голям размер настолен подложка противоскользящий

BGN 14.00 15.30

1.Mouse Pad Бренд : Mairuige 1.Mouse Pad Големина : различни големи димензии опции Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.Функција : може да се мијат Антилизга,Не Исчезнат,Совршен работ..Забелешка 1...

Chyi подложка за мишка, ергономична плат с мека пяна с памет неопреновый гума наручный подложка за мишка комфорт на китката изцеление на мишката Подложка за PC

BGN 6.00 7.18

CHYI Mouse Pad Ергономски Farbic со Мека на Мемориска Пена Гума, Neoprene врвката за на Одмор Mouse Pad Удобност Зглоб Исцелување Глувци Мат За PCПакет се вклучени : 1 x врвката за на Одмор Mouse PadКарактеристики : Боја : Црна / Сина / Розова.Место на Потекло : Кина(Копно)Гаранција : 12 МесециКоличина : 1 BUC.Големина на : 230*187*18mm.(1 инч=2.54 см)Предната Материјал : Сунѓерот + Крпа.Грб Материјал : Neoprene Гума...

Мини Силиконова мека тънък водоустойчив сгъваема клавиатура жичен гъвкава USB сгъваема Teclado за лаптоп

BGN 43.95

Жичен Силикони ТастатураКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет USB Кабелска универзална виткање тенок силикони qwerty тастатура...

2 комплекта крачета на мишката на подложката на кънки на мишката крака за Logitech G903 0,6 мм тефлон

BGN 9.58

lacement глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez : * Да ги замени постоечките (носи, оштетени или загубени) глувчето нозе* За игри на среќаоптимизиран одговор* Го намалува триењето помеѓу глувчето и mouse pad* Обезбедува неспокојот плови искуство* * * * Зголемување на следење на точноста* Направен од 100% тефлон

2017 нов горещ продукт на Ван Гог печат на подложка за мишка, Подложка за CF / WOW CSGO компютърни игри лаптоп КОМПЮТЪР Viviration подложка за мишка Мат

BGN 25.00 29.58

Опис Карактеристики : 100% сосема нов и Висок Квалитет, Тоа е совршен за Оптички и Trackball Глувчето...

108/87 ключове концентрирана PBT Червен празна капачка висока устойчивост на износване OEM профил капачки за ключове Cherry MX превключватели механична клавиатура

BGN 44.00 54.64

Keycaps САМО, НЕ тастатури !!!Детали За Производот : Нови Пристигнување ОЕМ MX прекинувачи Keycaps PBT 108 клучни Празно keycaps108 клучни Празно keycaps за Механички Тастатура.На овој линк е само keycaps,без тастатура вклучени.Тоа е компатибилен со повеќето механички тастатура,само дел од Цреша оригинални тастатура голема клучот не е соодветен.Тоа е компатибилен со повеќето ОЕМ Цреша MX прекинувачи тастатура.Сепак за оригинални Цреша тастатура,некои капи не се компатибилни,како што се Caps Lock и Просторот Бар.Pls се грижи за lengh на големите keycap бар на сликаза да се избегне компатибилност проблем.Ако должината е иста,тогаштоа е сигурно може да се користи.Закажете да се купи тоа сега,ќе добие подарок изненадување!

63*33 см прост топъл офис бюро компютърен подложка за мишка голямо подложка за мишка, клавиатура, подложка за игра подложка за Мишка момче, ПОДАРЪК ЗА РОЖДЕН ДЕН играт

BGN 5.00 5.52

Карактеристики : 1, Темперамент ќебиња табела мат, едноставен дизајн 2, Мек и удобен за носене, канцеларијата и домот време е поудобно3, Не е лесно да деформацијаСпецификации : Име : едноставно се чувствува табела матМатеријал : Се Чувствува ПлатноГолемина : 630*330*3мм / 24.8*12.99*0.12"Боја : ЦрнаКоличина : 1Тежина : 88gПакување : ЈП торба за пакување1 x Табела Мат

Супер мек bioshock infinite Mousepads радиация нескользящая гумена тампон 2017 Hot Продавам Print Anti-slip Durable New Arrival Fashion

BGN 3.00 3.18

Драги пријатели! Можеме да соработуваат повеќе пријатен, со цел да се избегне предизвика непотребни спорови, ве молиме бидете сигурни да го прочитате внимателно подолу! 1...