• Ново
1 бр. оригинален Череша превключвател на вала механична клавиатура MX silent red silent pink ос mute shaft

1 бр. оригинален Череша превключвател на вала механична клавиатура MX silent red silent pink ос mute shaft

BGN 2.88
В магазина

Брой продукти


Молчи црвено е иста структура како заеднички MX црвено оска на целината.
Ниско ниво на бучава дизајн на MX серијата е изградена-во патентиран го исклучите вратило, анализа од страна на официјална бројка може да се гледа главно во молчи вратило вретено дел (внатре и надвор слика на 5 и 6) две позиции додадени се намали перница бучава, и механички тастатура игра плеер за да се инсталира свои во капа на тивок круг е сличен Цреша, само на окно телото внатре и надвор од перница со. Во споредба со едноставни и брутално го исклучите прстен, Цреша ова намалување на шумот метод е повеќе рафинирано, ефектот е подобар.
Во споредба со обичните црвено MX оска, MX оска во црвено го исклучите се чувствуваат постои разлика, чувство на притисок грама зголеми малку, поретки црвено оска на леснотија и малку повеќе сурова смисла, повратни информации станува делумно месо со Q, малку како целиот филм тастатура со став смисла. Во однос на тишината ефект, целта тест користи decibel метар за мерење на податоци. Во средина околу 44db, под ист интензитет и фреквенција, на MX го исклучите црвено оска се Задржи на околу 53db индивидуалните копчиња ќе се оди до 57db, додека обичните MX црвено оска е меѓу 61~65db. Според карактеристиките на decibel и интензитет, MX го исклучите црвено оска е многу повеќе отколку обичните црвено оска ниско ниво на бучава . Во субјективна слух, MX го исклучите црвено оска во споредба со обичните црвено оска генерирани звучи навистина мали, во близина на општи филмски тастатура ударни звук, но со биланс бар копчето (како што простори, Shift) или нема да биде врева.

Подробности

Номер На Модела:
MX silent red
Пакет:
ДА
Статут На Продукти:
Склад
Материал:
Дъвка
Стил:
череша ключ

Те също купуват с този продукт

Bluetooth клавиатура за HP Elitepad 900 G1 1000 G2 10.1 Tablet PC безжична клавиатура за HP Тъчпад 900 g1 1000 G2 Case

BGN 42.00 43.76

Пред купување, ве молиме проверете за да се осигурате дека вашиот таблет КОМПЈУТЕР има вграден Bluetooth за да одговара на користење на врската, ако таблет уред нема вграден Bluetooth ве молиме не го купиПрименливи таблета големина : [ За HP Elitepad 900 G1 1000 G2]10"Може да бидат компатибилни со повеќе од Android системи и Windows, Windows8, Windows10 systenm、i OS systenmБезжична Bluetooth тастатура покрие , внесување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Поддршка заградата, СлучајУпотреба метод: 【1】; вклучување на прекинувач на задната страна на тастатурата [OFF / NO] 【2】; Притиснете го копчето за Bluetooth вклучете копчето за назад на тастатурата [Поврзете] 【3】; Погледне во долниот десен агол на Bluetooth тастатура, и Bluetooth индикаторот трепка еднаш 【4】; Потоа отворете го таблет или мобилен телефон, Bluetooth внатре, започнете со пребарување Bluetooth [Bluetooth тастатура] Кликнете на врската, внесете го мрежното prompt password на тастатурата, притиснете на тастатурата [Enter] врска ќе биде успешна Тастатура со кратенки на тастатурата : Shift+ space = Кинески на англиски јазик префрлување Shift + Enter= префрлување на текст метод

MaiYaCa The BURNING VENGEANCE Laptop Gaming Mice Мишка Size for 25X29cm LoL Gaming Mouse pads

BGN 4.00 4.77

Mai Ya Ca ГОРЕЊЕ ОДМАЗДА Лаптоп Игри Глувци Mousepad Големина за 25 X29cm Игри MousepadsПотсетување : Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис, ве молиме внимателно да ги шут! Мирис и боја не припаѓаат на проблеми со квалитетот, ви благодарам за вашата соработка, ви посакувам среќен шопинг! Карактеристики1...

Безжична Bluetooth клавиатура за Apple iPad Air 2 Tablet Case кожен калъф с подвижни мобилни англо-руски us клавиатура

BGN 41.00 41.44

Безжична Bluetooth Тастатура За Apple i Pad 6 / Air 2 Таблета Случај Кожа Отстранлив Капак Со Мобилен руски Изглед на Тастатура1.Bluetooth 3.0 ABS тастатура и Издржливи СТП кожа folio Случај 2 во 1 за i Pad i Pad Воздухот,i Pad Воздух 22.Отстранлив тастатура со ABS Chiclet копчињата се создаде лесно и непречено пишување искуство.3.Sleep / Wake Функција : Автоматски се стави вашиот i Pad да спијам или wake up, додека затворањето или отворањето на случајот.4.Обезбедува максимална заштита од удари, гребнатини, нечистотија, шокови и други дневен надомест на штета.5.Премиум изградиво Liion батерија со енергијазаштеда на владата дава 60 часа се' континуирано работно време и 30 дена, за времето на мирување на батеријата е целосно наполнета...

Mairuige САМ аниме гума мек игри правоъгълник нескользящий здрава подложка за мишка Мат 220 * 180*2 мм като стилен офис аксесоар и за подарък

BGN 3.98

Посебна Забелешка : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени слики за нас...

Gateron mx switch 3 pin 5 pin прозрачен корпус син червен зелен кафяв черен ключове за механична клавиатура cherry mx compatible

BGN 31.00 32.96

Механички тастатура употреба цреша mx клон Gateron mx прекинувачи .Pls имајте на ум, тоа НЕ е Цреша mx вклучите !!!Транспарентен домување, погоден за LED backlighting сјај.Ве молиме имајте на ум : Овој линк е само вратило и прекинувачи за механички тастатура,без тастатура вклучениОпции : 1) 3pin прекинувач;2) 5пински префрлатеСе враќа : A : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект,или defecive објектБ : Defectives производи може да се менува за време на гаранцијата времеC : Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот.Ние ќе го промени уште еден за вашата или рефундирање на вашите пари назад .Купувачи се одговорни за враќање превозот fess за враќање pacakge.Замена или рефундирање ќе br aarranged само по врати пакет е доставена до нашата адреса.D : ако сте купиле погрешна производи,ве молиме да не информираат што е можно поскоро .Но вашата нарачка е испратена .тогаш сите трошоци(вклучувајќи ги и оригиналните транспорт,ракување со обвиненија и враќање товар,итн.) го Одземе од вашата сметка.Повратни информации : 1.Ако ви се задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.2 .Доколку ги имате поплака или остави негативни повратни информации пред ,ве Молиме падна слободни премногу контакт со нас преку информации до нас,Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вашата...

VONTAR Mini Air Mouse Gyro Sensing 2.4 G английски или руски безжично дистанционно управление с клавиатура за Windows Android TV Box PC

BGN 25.00 31.84

VONTAR 057 2.4 GHz Жиро уреди со покажувач на Воздухот Глувчето за Windows Андроид ТВ Кутија англиски / руски Опција Моменти Безжичен глушец 2.4 GHz Безжична Конекција Опсег : Радиус 3 m 6Axls Инерција Сензори,Поддршка на Сензор за Движење Игра Инфрацрвен далечински УправувачМО Учење Глувчето за вклучување / исклучување (Ер глувчето) Контрола на Растојанието До 35 Метри Ниска Моќност потсетникТопло Совети : Кога ќе треба да се користи бела и сина писма на мини тастатура, ве Молиме Притиснете FN да се имплементира функција. На VONTAR 057 да постои начин за да се префрлате помеѓу ИНФРАЦРВЕНИОТ и 2.4 GHz режим. Како да се промени јазици на руски​Ве молиме изберете Settings→ повеќе поставување → Јазици & input options → физичка Тастатура →AUTAXIN AUTAXIN Безжичниот Уред → промена две опции јазик во руската → завршиИНДЕКСОТ на Вредноста : Ја зголемува брзината на воздухот глувчето : Притиснете на [OK]+[Volume +] Копчето за за околу 3 Секунди, на работа индикаторот трепка два пати и потоа отпуштете го ИНДЕКСОТ на оригиналниот основа се зголеми на 1 датотека. На глувчето брзина забави : Притиснете на [OK]+[Volume ] Копчето за за околу 3 секунди , на работа индикаторот трепка два пати по објавувањето, ИПК врз основа на оригиналната намалување на 1 датотека.IR Учење Функција : Чекор 1 : Притиснете го копчето "OK" и "Моќ" копчето во исто време, за 3 секунди за да се задржи сини индикатор светлото долги светла.Чекор 2 : Притиснете го 057 далечински управувач "Моќ"копчето за едно време и нејзините сини индикатор искри,во овој момент воздухот глувчето во МО моделот за учење.Чекор 3 : Нека ТВ кутија далечински осветлување tube и 057 далечински управувач биде во истиот временски хоризонт(растојанието меѓу нив не текот на 3cm), потоа притиснете ТВ кутија remote "Моќ" копчето за едно време...

Mairuige Star War 80cm 30см 2mm Grande Large Movie Mousepads Gamer Gaming Mouse Pads Keyboard Mat for Lol Csgo DOTA2 в подарък

BGN 15.00 16.26

Добредојдовте на Maieuige Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Руски пријатели, ве молиме забелешка : Бидејќи односот меѓу вашата земја е царинската политика; да се пополни целосно точна адреса и примачот информации ве Молиме да ги преземе, Инаку не можете да ја примите вашата стока; ви благодариме!1.Mouse Pad Бренд : Mairuige 1.Mouse Pad Големина : прилагодено Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.Функција : може да се мијат Антилизга,Не Исчезнат,Совршен работ..Забелешка 1...

MaiYaCa Serial Experiments Лежал Аниме gamer play mats Мишка Size for 25X29cm Gaming Mousepads

BGN 3.00 3.98

Mai Ya Ca Сериски Експерименти Lain Аниме гејмер игра душеци Mousepad Големина за 25 X29cm Игри MousepadsПотсетување : Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис, ве молиме внимателно да ги шут! Мирис и боја не припаѓаат на проблеми со квалитетот, ви благодарам за вашата соработка, ви посакувам среќен шопинг! Карактеристики1...

RAJFOO Gaming Mouse Ajustable 3200DPI 6 бутони за оптично Макропрограммирование USB Mouse Game Gamer 4 цветно дишане променливи светлини

BGN 23.00 25.58

Нови RAJFOO Игри Глувчето USB Кабелска Високоодделение Игра Конфигурација Гејмер Глувчето Скорпии Форма 4 боја Дишење Променлива Светлина со Макро Дефиниција на Функцијаве молиме имајте во предвид : само за да се спаси товар за купувачите,објектот без мало кутија,но ние ќе пакет тоа добро,така што на глувчето може да се заштитени и додека вотранзит,ви благодаримеКарактеристики : 1, Избрана ниво на игра чип, 12003200 DPI 4 shift менувачот, како сакате, се движат вашиот потег !2, така сме фокусирани на секој детаљ, затоа што ние знаеме дека ниту една од детали на дизајнот може да се утврди вашиот успех во играта.3, Паметни макро дефиниции : напредни игри глувчето дизајн специјално за гејмери функција...

FFFAS 3D подложка за мишка, Подложка Hot drop shipping Pechos Borst Seins Custom Breast Мишка предотвратява синдром на карпалния тунел ръка на мишката

BGN 15.00 20.48

FFFAS Бренд 3 D врвката за на одмор mouse pad Големина : беа 25,5 cm x 21.5 cm Во мојата продавница,постојат многу 3 D mouse pad, најдобар квалитет во Кина,исто така да се откажат превозот

Индивидуални гумени слот подложки за мишка, Подложка за мишка за геймъри голям геймпад замък край подложка за мишка за starcraft / steelseries / overwatch

BGN 30.00 30.38

ОписМатеријал : ГумаБоја : било која боја прилагодено.Дизајн : Прилагодено дизајн од страна на клиентите идеја.Големина на : (должина)1000mm * (ширина)500mmAnswer : ___________________________ Note : 1) Може да биде некој играч ќе потреби други големина...

MaiYaCa LOL Мишка League of legend Missing Link Gnar Mouse pad подложка за мишка на най-добрите игри подложка за мишка геймър голяма подложка за клавиатура XL900

BGN 16.00 17.57

Добредојдовте на нашата продавница!Топло Прашува : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот начин не сте следење на информации кога тоа оди во странство.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ова превозот начин имаат следење на информации ,(освен САД, Русија и Украина) САД, Русија и Украина купувачот пријател може да избере e Packet,тоа ќе биде имаат следење на информации...

MaiYaCa нова мода черен Стария Свят Карта на подложка за мишка, мишка, клавиатура, подложка за Notbook PC компютърна игра подложка за мишка офис бюро Pad

BGN 7.00 7.34

30 X90 CM Црна Стариот Мапата на Светот Канцеларија Биро Подлога Игри monse подлога Забелешка : 1.производот боја имаат мала разлика,Бидејќи ова е нашата DIY рачно изработени Производство (термички трансфер)2.кога ќе го добиете вашиот парцела,отворете го само малку мирис,но тоа е нетоксични...

Dart, Вейдър, Маска, Междузвездни войни подложка за мишка подарък подложка нескользящий Украсете масата нескользящий гумена подложка 220mmX180mmX2mm&250mmx290mmx2mm

BGN 3.76

Драги пријатели! За нас за да бидеме способни да соработуваат повеќе пријатно, со цел да се избегне предизвикување на непотребни спорови, ве молиме бидете сигурни да го прочитате внимателно подолу! 1...

MaiYaCa Hyper Beast Game Mouse Pad XL 900*400mm за игри CS GO САМ pictures super Extended Locking Edge size 900mm Rushed

BGN 24.00 27.18

Добредојдовте на нашата продавница!Hyper Ѕверот Игра Mouse Pad XL 900*400mm За Игри КС ОДИ DIY слики супер Продолжен Заклучување Работ големина 900mm Побрзаа Топло Прашува : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот начин не сте следење на информации кога тоа оди во странство.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ова превозот начин имаат следење на информации ,(освен САД, Русија и Украина) САД, Русија и Украина купувачот пријател може да избере e Packet,тоа ќе биде имаат следење на информации...

METOO Ergonomics здравословен 3D подложка за мишка мека ягодица / Мускулна на гърдите геймърска подложка за мишка, поставка за китката протектор китката DVA Mercy Angela

BGN 29.00 31.36

3 D Mouse Pad Мека Buttock / Мускулите на Градите Игри Mousepad врвката за на Одмор зглоб Заштитник DVA GENJI, HANZO, REAPER, MCCREE ,АголРуската клиент информации : Затоа што вашата земја е царинската политика;ве молиме пополнете го целосно точна адреса и примачот име на друг начин не можете да ја примите вашата стока; ви благодариме! Материјал : гумаMouse Pad Големина : 26 X21.5 X3 CMПакет 1x Mouse PadСе враќа : A : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект,или defecive објектБ : Defectives производи може да се менува за време на гаранцијата времеC : Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот.Ние ќе го промени уште еден за вашата или рефундирање на вашите пари назад .Купувачи се одговорни за враќање превозот fess за враќање pacakge.Замена или рефундирање ќе br aarranged само по врати пакет е доставена до нашата адреса.D : ако сте купиле погрешна производи,ве молиме да не информираат што е можно поскоро .Но вашата нарачка е испратена .тогаш сите трошоци(вклучувајќи ги и оригиналните транспорт,ракување со обвиненија и враќање товар,итн.) го Одземе од вашата сметка.Повратни информации : 1.Ако ви се задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.2 .Доколку ги имате поплака или остави негативни повратни информации пред ,ве Молиме падна слободни премногу контакт со нас преку информации до нас,Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вашата...

cool Nevermor mouse pad 900x300x3mm to mouse pad notbook computer мишка SF gaming padmouse gamer популярни подложки за клавиатура мишка

BGN 27.00 33.58

ако сакате да имате на себе дизајн,можете да ја испратите сликата до мене за сопствени подлога оваа големина Ние, исто така, имаат 2mm 3мм 4mm дебелина подлога ,ако треба, ве молиме, Контактирајте меВе молиме ни email пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор...

Оригинален нов 2.4 GHz Bluetooth 4.0 двухрежимная мишката за Lenovo N700 лазерна показалка безжична мишка с гаранция 1 година

BGN 57.00 71.36

WiFi Опсег : 10mОптичка Резолуција : 1200dpiБоја Класификација : ЦрнаБезжична растојание : 10mБатерија Тип : 5 батерииБезжична Технологија : 2,4 GHzЕргономски support : ПоддршкаСостојба : НоваЕ Применливо : Добивање КанцеларијаМодел lenovo N700 двоен допир безжичен глушецИзбрана Категории Мобилни ПреносниКонекција 2.4 GHz wireless BluetoothГлувчето Тип Оптички ГлушецБрој на копчиња 3 клучевиТркала број НаИнтерфејс Тип USB ИнтерфејсГлувчето Резолуција од 1000 DPIГлувчето големина Хоризонтална 103x58x16 мм, свиткување државата 98x58x31mm

2017 нов горещ продукт на Ван Гог печат на подложка за мишка, Подложка за CF / WOW CSGO компютърни игри лаптоп КОМПЮТЪР Viviration подложка за мишка Мат

BGN 25.00 29.58

Опис Карактеристики : 100% сосема нов и Висок Квалитет, Тоа е совршен за Оптички и Trackball Глувчето Големина : 900mm X 400mm X 2mm Направени од издржлив отпорни на топлина полиестер ткаенини врвот...

MaiYaCa Star Wars mouse pad 900x300mm to mouse pad locked edge mat computer мишка gaming padmouse gamer to keyboard mouse mat

BGN 20.00 22.38

Добредојдовте на нашата продавница! Карактеристики : 1.100% Brand New(Нова Секундарна преработка на производот боја за печатење) 2.Можете да Декорирате Вашиот Десктоп со помош на Глувчето Подлога...

Mairuign Батман Супермен Hero Wonder Woman Безплатна доставка гума игрална маса подложка за мишка голям компютър XL 700 * 300 * 2 мм

BGN 15.00 15.98

Добредојдовте на Mairuige Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Руски пријатели, ве молиме забелешка : Бидејќи односот меѓу вашата земја е царинската политика; да се пополни целосно точна адреса и примачот информации ве Молиме да ги преземе, Инаку не можете да ја примите вашата стока; ви благодариме!5823082300197729 голема големина парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче1.Mouse Pad Бренд : Mairuige 1.Mouse Pad Големина : прилагодено Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.Функција : може да се мијат Антилизга,Не Исчезнат,Совршен работ..Забелешка 1...

заоблен корпус от неръждаема стомана и акрилни панели акрилни дифузер за xd84 eepw84 75% продължителност механична клавиатура

BGN 60.00 63.65

XD84 Нерѓосувачки челик Свиткана Случај Pls се обрне внимание на : Нерѓосувачки Челик, Свиткана Случај Само.НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ KEYCAPS !!ТОА НЕ Е НА ТАСТАТУРАТА !!Испорака : Сите на цел може да биде предаден на светот.Објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг пост Воздухmail или Кина пост Воздух mail .Обично тоа ќе се 715 дена за САД .Велика БРИТАНИЈА .Candan,Јапонија ,Франција.Австралија итн.Друга земја за време на испорака за 1030 денаВе молиме сигурни дека вашиот превозот информации е точно превозот адреса.ако вашето сакате да брод друга адреса,ве молиме оставете порака или испратете email на нас во времето.ние нема да имаат било responsbile за погрешна адреса.Нашата цена е само вклучена цената на производот и превозот на трошоците.не се вклучени секоја наплата, како што било тарифи и други полнењеСе враќа : A : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект,или defecive објектБ : Defectives производи може да се менува за време на гаранцијата времеC : Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот.Ние ќе го промени уште еден за вашата или рефундирање на вашите пари назад .Купувачи се одговорни за враќање превозот fess за враќање pacakge.Замена или рефундирање ќе br aarranged само по врати пакет е доставена до нашата адреса.D : ако сте купиле погрешна производи,ве молиме да не информираат што е можно поскоро .Но вашата нарачка е испратена .тогаш сите трошоци(вклучувајќи ги и оригиналните транспорт,ракување со обвиненија и враќање товар,итн.) го Одземе од вашата сметка.Повратни информации : 1.Ако ви се задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.2.Доколку ги имате поплака или остави негативни повратни информации ,ве Молиме падна слободни премногу контактирајте со нас.Ние ќе многу мило да го реши тоа за вашата.Енди негативни Повратни информации нема да се прифати ,ве молиме контактирајте не се реши тоа.

И двете сладки малки прасенца противоскользящий правоъгълна подложка за мишка индивидуални поддържани 220mmx180mmx2mm хладен нескользящий и здрава подложка за мишка

BGN 3.97

Посебна Забелешка : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени слики за нас...

Mairuige Top Selling Аниме Gaming rectangula нескользящий здрава подложка за мишка Мат 220 * 180*2 мм като стилен офис аксесоар и за подарък

BGN 3.98

Посебна Забелешка : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени слики за нас...