• Ново
10 бр./опаковане. оригинален Gateron 5 контакти механични превключватели, клавиатура Gateron red brown black switch shell подмяна на Cherry MX switch

10 бр./опаковане. оригинален Gateron 5 контакти механични превключватели, клавиатура Gateron red brown black switch shell подмяна на Cherry MX switch

BGN 8.00
BGN 8.80
-9 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
Ключове Gateron 5 контакти
Статут На Продукти:
Склад
Стил:
Gateron 5 игли
Материал:
Gateron 5 игли

Те също купуват с този продукт

claymore мишка best 70x30cm gaming mouse pad gamer mouse mat locked edge pad keyboard computer padmouse laptop play mats

BGN 19.00 23.18

Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирањеи сертификација, до Европската ROHS стандарди.Нетоксични, невкусна, не можат да си дозволат да ги страна, не unglued, не исчезнат,повтори перење, убава и издржливи.Ние имаме Обичај mouse pad во иста цена,ако ви треба испратите слика во вашата нарачка поракаПревозот и Плаќање : Било која цел ќе биде предаден во два дена по уплатата е потврдено од страна на Зачувам...

MaiYaCa Star Wars mouse pad 900x300mm to mouse pad locked edge mat computer мишка gaming padmouse gamer to keyboard mouse mat

BGN 20.00 22.38

Добредојдовте на нашата продавница! Карактеристики : 1.100% Brand New(Нова Секундарна преработка на производот боја за печатење) 2.Можете да Декорирате Вашиот Десктоп со помош на Глувчето Подлога...

630*325 мм и голям, лесен плътен цвят филц, плат подложка за мишка лаптоп възглавница клавиатура мат домашен офис бюро подложка за мишка

BGN 3.87

Модерната Топло Чувствува Крпа Mouse Pad Тастатура Перница Office Home Биро МатеријалиЕдноставно Се Чувствува Крпа Mouse Pad Тастатура Перница Office Home Биро Мат МатеријалиКарактеристики : 1.Темперамент чувствува мат,едноставен дизајн2.Мека носатотпорни,поудобно home office време.3.Не е лесно да деформација.Спецификации : Материјал : се Чувствува платноГолемина : 630 x 325 x 2mm / 24.8" x 12.8" x 0.08"Боја : Црна, Темно сива бојаКоличина : 1pcТежина : 74gПакување : ЈП торба за пакувањеЗабелешки : 1.Ве молиме овозможи 12cm големина отстапување се должи на рачно мерење.2.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики...

Аниме игра подложка за мишка супер герой американски капитан дизайн пятиконечное колелото на подложка за мишка

BGN 14.00 14.32

Дебела mouse pad : 5mm !!!Моден цртан филм mouse pad, американскиот капетан петокрака shield shield mouse padОпис : Материјал : природна гума + ткаењеPackge вклучуваат : 1pcs mouse padБаласт Материјал : Neoprene Гума...

Оригинален нов 2.4 GHz Bluetooth 4.0 двухрежимная мишката за Lenovo N700 лазерна показалка безжична мишка с гаранция 1 година

BGN 57.00 71.36

WiFi Опсег : 10mОптичка Резолуција : 1200dpiБоја Класификација : ЦрнаБезжична растојание : 10mБатерија Тип : 5 батерииБезжична Технологија : 2,4 GHzЕргономски support : ПоддршкаСостојба : НоваЕ Применливо : Добивање КанцеларијаМодел lenovo N700 двоен допир безжичен глушецИзбрана Категории Мобилни ПреносниКонекција 2.4 GHz wireless BluetoothГлувчето Тип Оптички ГлушецБрој на копчиња 3 клучевиТркала број НаИнтерфејс Тип USB ИнтерфејсГлувчето Резолуција од 1000 DPIГлувчето големина Хоризонтална 103x58x16 мм, свиткување државата 98x58x31mm

MaiYaCa LOL Мишка League of legend Missing Link Gnar Mouse pad подложка за мишка на най-добрите игри подложка за мишка геймър голяма подложка за клавиатура XL900

BGN 16.00 17.57

Добредојдовте на нашата продавница!Топло Прашува : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот начин не сте следење на информации кога тоа оди во странство.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ова превозот начин имаат следење на информации ,(освен САД, Русија и Украина) САД, Русија и Украина купувачот пријател може да избере e Packet,тоа ќе биде имаат следење на информации...

MaiYaCa Serial Experiments Лежал Аниме gamer play mats Мишка Size for 25X29cm Gaming Mousepads

BGN 3.00 3.98

Mai Ya Ca Сериски Експерименти Lain Аниме гејмер игра душеци Mousepad Големина за 25 X29cm Игри MousepadsПотсетување : Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис, ве молиме внимателно да ги шут! Мирис и боја не припаѓаат на проблеми со квалитетот, ви благодарам за вашата соработка, ви посакувам среќен шопинг! Карактеристики1...

big lol mouse pad cool pad to mouse notbook computer мишка Хелоуин Gift gaming padmouse gamer to laptop 80x30cm mouse mats

BGN 18.00 22.38

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefinition, highfidelity и ги имаат следните карактеристики : 1...

заоблен корпус от неръждаема стомана и акрилни панели акрилни дифузер за xd84 eepw84 75% продължителност механична клавиатура

BGN 60.00 63.65

XD84 Нерѓосувачки челик Свиткана Случај Pls се обрне внимание на : Нерѓосувачки Челик, Свиткана Случај Само.НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ KEYCAPS !!ТОА НЕ Е НА ТАСТАТУРАТА !!Испорака : Сите на цел може да биде предаден на светот.Објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг пост Воздухmail или Кина пост Воздух mail .Обично тоа ќе се 715 дена за САД .Велика БРИТАНИЈА .Candan,Јапонија ,Франција.Австралија итн.Друга земја за време на испорака за 1030 денаВе молиме сигурни дека вашиот превозот информации е точно превозот адреса.ако вашето сакате да брод друга адреса,ве молиме оставете порака или испратете email на нас во времето.ние нема да имаат било responsbile за погрешна адреса.Нашата цена е само вклучена цената на производот и превозот на трошоците.не се вклучени секоја наплата, како што било тарифи и други полнењеСе враќа : A : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект,или defecive објектБ : Defectives производи може да се менува за време на гаранцијата времеC : Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот.Ние ќе го промени уште еден за вашата или рефундирање на вашите пари назад .Купувачи се одговорни за враќање превозот fess за враќање pacakge.Замена или рефундирање ќе br aarranged само по врати пакет е доставена до нашата адреса.D : ако сте купиле погрешна производи,ве молиме да не информираат што е можно поскоро .Но вашата нарачка е испратена .тогаш сите трошоци(вклучувајќи ги и оригиналните транспорт,ракување со обвиненија и враќање товар,итн.) го Одземе од вашата сметка.Повратни информации : 1.Ако ви се задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.2.Доколку ги имате поплака или остави негативни повратни информации ,ве Молиме падна слободни премногу контактирајте со нас.Ние ќе многу мило да го реши тоа за вашата.Енди негативни Повратни информации нема да се прифати ,ве молиме контактирајте не се реши тоа.

Mairuige Star War 80cm 30см 2mm Grande Large Movie Mousepads Gamer Gaming Mouse Pads Keyboard Mat for Lol Csgo DOTA2 в подарък

BGN 15.00 16.26

Добредојдовте на Maieuige Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Руски пријатели, ве молиме забелешка : Бидејќи односот меѓу вашата земја е царинската политика; да се пополни целосно точна адреса и примачот информации ве Молиме да ги преземе, Инаку не можете да ја примите вашата стока; ви благодариме!1.Mouse Pad Бренд : Mairuige 1.Mouse Pad Големина : прилагодено Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.Функција : може да се мијат Антилизга,Не Исчезнат,Совршен работ..Забелешка 1...

Безжична Bluetooth клавиатура за Apple iPad Air 2 Tablet Case кожен калъф с подвижни мобилни англо-руски us клавиатура

BGN 41.00 41.44

Безжична Bluetooth Тастатура За Apple i Pad 6 / Air 2 Таблета Случај Кожа Отстранлив Капак Со Мобилен руски Изглед на Тастатура1.Bluetooth 3.0 ABS тастатура и Издржливи СТП кожа folio Случај 2 во 1 за i Pad i Pad Воздухот,i Pad Воздух 22.Отстранлив тастатура со ABS Chiclet копчињата се создаде лесно и непречено пишување искуство.3.Sleep / Wake Функција : Автоматски се стави вашиот i Pad да спијам или wake up, додека затворањето или отворањето на случајот.4.Обезбедува максимална заштита од удари, гребнатини, нечистотија, шокови и други дневен надомест на штета.5.Премиум изградиво Liion батерија со енергијазаштеда на владата дава 60 часа се' континуирано работно време и 30 дена, за времето на мирување на батеријата е целосно наполнета...

2017 нов горещ продукт на Ван Гог печат на подложка за мишка, Подложка за CF / WOW CSGO компютърни игри лаптоп КОМПЮТЪР Viviration подложка за мишка Мат

BGN 25.00 29.58

Опис Карактеристики : 100% сосема нов и Висок Квалитет, Тоа е совршен за Оптички и Trackball Глувчето Големина : 900mm X 400mm X 2mm Направени од издржлив отпорни на топлина полиестер ткаенини врвот...