• Ново
104pcs / pack механична клавиатура САМ индивидуални позлатени система за Cherry MX switch 35G / 45 ГРАМА/60G/62G/67G/80G

104pcs / pack механична клавиатура САМ индивидуални позлатени система за Cherry MX switch 35G / 45 ГРАМА/60G/62G/67G/80G

BGN 24.00
BGN 27.18
-12 %
В магазина

Брой продукти


104pcs/пакет Механички тастатура DIY прилагодено Злато Позлатен извори за Цреша MX switch 35 G/45 G/60 G/62 G/67 G/80 G

Подробности

Цвят:
35г, 45г, 60g стомана, 62г, 67г, 80 грама
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
Позлатени система
Статут На Продукти:
Склад
Стил:
Позлатени система
Материал:
Позлатени система

Те също купуват с този продукт

MaiYaCa LOL Мишка League of legend Missing Link Gnar Mouse pad подложка за мишка на най-добрите игри подложка за мишка геймър голяма подложка за клавиатура XL900

BGN 16.00 17.57

Добредојдовте на нашата продавница!Топло Прашува : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот начин не сте следење на информации кога тоа оди во странство.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ова превозот начин имаат следење на информации ,(освен САД, Русија и Украина) САД, Русија и Украина купувачот пријател може да избере e Packet,тоа ќе биде имаат следење на информации...

MaiYaCa Star Wars mouse pad 900x300mm to mouse pad locked edge mat computer мишка gaming padmouse gamer to keyboard mouse mat

BGN 20.00 22.38

Добредојдовте на нашата продавница! Карактеристики : 1.100% Brand New(Нова Секундарна преработка на производот боја за печатење) 2.Можете да Декорирате Вашиот Десктоп со помош на Глувчето Подлога...

Геймърска подложка за мишка custom mouse mat САМ large rug for gamer/ cs go/ corsair/ dota 2/overwatch

BGN 9.00 9.28

ОписМатеријал : ГумаБоја : било која боја прилагодено.Дизајн : Прилагодено дизајн од страна на клиентите идеја.Големина на : ОбјектотГолеминаМатеријалТежинаS mouse pad180*220 mmГума0.05 кгМ mouse pad350*260 mmГума0.15 kgL mouse pad600*450 mmГума0.35 kgXL mouse pad900*400 mmГума0.50 кг1)грешка опсег : 0.5~1cm.2) Ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте со насЗАБЕЛЕШКА : Пред да ја испратите сликата, ве молиме видете на следната слика барања...

Mairuige Top Selling Аниме Gaming rectangula нескользящий здрава подложка за мишка Мат 220 * 180*2 мм като стилен офис аксесоар и за подарък

BGN 3.98

Посебна Забелешка : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени слики за нас...

Безжична Bluetooth клавиатура за Apple iPad Air 2 Tablet Case кожен калъф с подвижни мобилни англо-руски us клавиатура

BGN 41.00 41.44

Безжична Bluetooth Тастатура За Apple i Pad 6 / Air 2 Таблета Случај Кожа Отстранлив Капак Со Мобилен руски Изглед на Тастатура1.Bluetooth 3.0 ABS тастатура и Издржливи СТП кожа folio Случај 2 во 1 за i Pad i Pad Воздухот,i Pad Воздух 22.Отстранлив тастатура со ABS Chiclet копчињата се создаде лесно и непречено пишување искуство.3.Sleep / Wake Функција : Автоматски се стави вашиот i Pad да спијам или wake up, додека затворањето или отворањето на случајот.4.Обезбедува максимална заштита од удари, гребнатини, нечистотија, шокови и други дневен надомест на штета.5.Премиум изградиво Liion батерија со енергијазаштеда на владата дава 60 часа се' континуирано работно време и 30 дена, за времето на мирување на батеријата е целосно наполнета...

Dart, Вейдър, Маска, Междузвездни войни подложка за мишка подарък подложка нескользящий Украсете масата нескользящий гумена подложка 220mmX180mmX2mm&250mmx290mmx2mm

BGN 3.76

Драги пријатели! За нас за да бидеме способни да соработуваат повеќе пријатно, со цел да се избегне предизвикување на непотребни спорови, ве молиме бидете сигурни да го прочитате внимателно подолу! 1...

MaiYaCa Serial Experiments Лежал Аниме gamer play mats Мишка Size for 25X29cm Gaming Mousepads

BGN 3.00 3.98

Mai Ya Ca Сериски Експерименти Lain Аниме гејмер игра душеци Mousepad Големина за 25 X29cm Игри MousepadsПотсетување : Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис, ве молиме внимателно да ги шут! Мирис и боја не припаѓаат на проблеми со квалитетот, ви благодарам за вашата соработка, ви посакувам среќен шопинг! Карактеристики1...

10 бр./опаковане. оригинален OMRON SS-5 микро крайния изключвател позиционен превключвател 1.47 N чисто сребро контакти бутон на мишката безплатна доставка

BGN 11.00 11.84

1 5 A AC125 V 3А 250 V 2 притисок : 1.47 N Чисто сребро контакти 3 контакт спецификации : 1 C (двојно фрлија) 4...

claymore мишка best 70x30cm gaming mouse pad gamer mouse mat locked edge pad keyboard computer padmouse laptop play mats

BGN 19.00 23.18

Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирањеи сертификација, до Европската ROHS стандарди.Нетоксични, невкусна, не можат да си дозволат да ги страна, не unglued, не исчезнат,повтори перење, убава и издржливи.Ние имаме Обичај mouse pad во иста цена,ако ви треба испратите слика во вашата нарачка поракаПревозот и Плаќање : Било која цел ќе биде предаден во два дена по уплатата е потврдено од страна на Зачувам...

FFFAS 3D подложка за мишка, Подложка Hot drop shipping Pechos Borst Seins Custom Breast Мишка предотвратява синдром на карпалния тунел ръка на мишката

BGN 15.00 20.48

FFFAS Бренд 3 D врвката за на одмор mouse pad Големина : беа 25,5 cm x 21.5 cm Во мојата продавница,постојат многу 3 D mouse pad, најдобар квалитет во Кина,исто така да се откажат превозот

METOO Ergonomics здравословен 3D подложка за мишка мека ягодица / Мускулна на гърдите геймърска подложка за мишка, поставка за китката протектор китката DVA Mercy Angela

BGN 29.00 31.36

3 D Mouse Pad Мека Buttock / Мускулите на Градите Игри Mousepad врвката за на Одмор зглоб Заштитник DVA GENJI, HANZO, REAPER, MCCREE ,АголРуската клиент информации : Затоа што вашата земја е царинската политика;ве молиме пополнете го целосно точна адреса и примачот име на друг начин не можете да ја примите вашата стока; ви благодариме! Материјал : гумаMouse Pad Големина : 26 X21.5 X3 CMПакет 1x Mouse PadСе враќа : A : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект,или defecive објектБ : Defectives производи може да се менува за време на гаранцијата времеC : Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот.Ние ќе го промени уште еден за вашата или рефундирање на вашите пари назад .Купувачи се одговорни за враќање превозот fess за враќање pacakge.Замена или рефундирање ќе br aarranged само по врати пакет е доставена до нашата адреса.D : ако сте купиле погрешна производи,ве молиме да не информираат што е можно поскоро .Но вашата нарачка е испратена .тогаш сите трошоци(вклучувајќи ги и оригиналните транспорт,ракување со обвиненија и враќање товар,итн.) го Одземе од вашата сметка.Повратни информации : 1.Ако ви се задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.2 .Доколку ги имате поплака или остави негативни повратни информации пред ,ве Молиме падна слободни премногу контакт со нас преку информации до нас,Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вашата...

Word of Tanks тапети оригинален дизайн ретро цветя модел на подложка за мишка на КОМПЮТЪР лаптоп геймърска подложка за мишка кръгла гумена подложка за маса

BGN 16.00 17.58

Превозот : Тоа ќе потрае околу 1525 business дена од Epacket да се Обединат Држави Други земји, ќе биде испратен од Кина Пост Воздух Пошта и ќе преземе за 1560 дена да добиете елементи...

Mairuige World of Tanks to Mouse Pad Notbook Computer Голяма подложка за мишка Gaming Padmouse Gamer to Keyboard Mouse Mat Overlock Edge

BGN 14.00 15.30

Добредојдовте на Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!ПрегледРуски пријател напомена : ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред.( прв средината и презиме )Материјал : Гума Големина : прилагодено дебелина : 2mm 3ммЗаклучен значи заштита на работ на mouse pad.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Mairuige Star War 80cm 30см 2mm Grande Large Movie Mousepads Gamer Gaming Mouse Pads Keyboard Mat for Lol Csgo DOTA2 в подарък

BGN 15.00 16.26

Добредојдовте на Maieuige Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Руски пријатели, ве молиме забелешка : Бидејќи односот меѓу вашата земја е царинската политика; да се пополни целосно точна адреса и примачот информации ве Молиме да ги преземе, Инаку не можете да ја примите вашата стока; ви благодариме!1.Mouse Pad Бренд : Mairuige 1.Mouse Pad Големина : прилагодено Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.Функција : може да се мијат Антилизга,Не Исчезнат,Совршен работ..Забелешка 1...

Maiyaca кожа текстура компютърни игри подложки за мишки размер за 25x29cm слот подложки за мишки

BGN 3.00 3.98

Mai Ya Ca Крзно текстура Компјутерски Игри Mousemats Големина за 25 X29cm Игри MousepadsПотсетување : Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис, ве молиме внимателно да ги шут! Мирис и боја не припаѓаат на проблеми со квалитетот, ви благодарам за вашата соработка, ви посакувам среќен шопинг! Карактеристики1...

Метална клавиатура нагоре, надолу, наляво, надясно YLGF HS87 - S16 8pin сканирующие линия (I / O) 16 ключ водоустойчива (IP65), прах, анти насилие

BGN 93.00 97.60

YLGF HS87S16PIN Метал тастатура8 PIN скенирање линии (кабел, I / O)Почитувани купувачи Здраво, важни работи, ве молиме да го пополните вашиот адреса : поштенски код мора да се осигурате дека се точни и детални адреса, поштенски код и област на соодветните да (држава, град, Округ, на улица, за да го напишете правилниот) мора да биде за една, за да се обезбеди точна на клиентот, или може да примање на стоки, доколку стоката до вашата земја, уредете ја адресата или поштенски код треба да плати $18 такса.Електрични перформансиНапон : 5.0 VDC ± 5%Режим на струја : ≈10m A;Оперативен температура : 25 ° C ~ + 70 ° C;Складирање температура : 40 ° C ~ + 70 ° C;Релативна Влажност : 20%~ 95%(Некондензирање);Атмосферски притисок : 60~ 106 k Pa;Живот : > 1 милиони пати / неделно за скролување;Копче за патување : 0.45 мм;Клучната сила : 250g / 2.45 N;Клучни зборови : гравури и висока јачина мастила;Клуч Големина : 14 * 14mm;Бруто Тежина : 0.4 кг;Водоотпорен, dustproof, анти немири, заштита од корозија;Панел со користење на висококвалитетни 304# нерѓосувачки челик, со додавање на алуминиум легура плоча;Тастатура компатибилен интерфејс : 8 PIN скенирање линии (I / O) ;На 1 година фабриката гаранција;Dustproof и водоотпорен заштита одделение : IP65;Немири заштита одделение : IK07;Копчиња живот : повеќе од 2000000 време на активирањето;Оперативен живот : > од 5 години;Значи време помеѓу неуспех (MTBF) : повеќе од 20000 часа;Значи време за поправка (MTTR) : помалку од 30 минути;Должина : 150mm(15cm);панел големина : 87.4 mm x 91.4 mm; Кат големина : 107*134mm;Компатибилен оперативен систем : Win 98, 2000, XP, VISTA, WINDOWS 7 ,WINDOWS 8 и WINDOWS и Mac OS9,Linux.Горе, долу, лево, десно на Ветер копчеКомпанијата ја прифати производ прилагодување, за да го смените зборот, за да ја промените програма, ако ви треба да се купи, ве молиме да ни даде детално објаснување.Овој производ е посебен индустриски производи, поединци не треба да се користи, ве молиме да бидат свесни за потребата да се разбере, големина, големина, збор, програма, интерфејс, и тогаш купи, инаку тоа е продадена, нема назад, те молам прости.Здраво, ве молиме да се разгледа кога ќе продавница и, ако имаат право на увоз на стоката, царинење Chugui Guo и да се задржи чекор на царинење процес и придружните трошоци, кога ќе се испратени на вашата земја, вие треба да одите во царинење, да достават информации и да платат царински давачки.Производство Адреса : Кина...

2017 нов горещ продукт на Ван Гог печат на подложка за мишка, Подложка за CF / WOW CSGO компютърни игри лаптоп КОМПЮТЪР Viviration подложка за мишка Мат

BGN 25.00 29.58

Опис Карактеристики : 100% сосема нов и Висок Квалитет, Тоа е совршен за Оптички и Trackball Глувчето...

RAJFOO Gaming Mouse Ajustable 3200DPI 6 бутони за оптично Макропрограммирование USB Mouse Game Gamer 4 цветно дишане променливи светлини

BGN 23.00 25.58

Нови RAJFOO Игри Глувчето USB Кабелска Високоодделение Игра Конфигурација Гејмер Глувчето Скорпии Форма 4 боја Дишење Променлива Светлина со Макро Дефиниција на Функцијаве молиме имајте во предвид : само за да се спаси товар за купувачите,објектот без мало кутија,но ние ќе пакет тоа добро,така што на глувчето може да се заштитени и додека вотранзит,ви благодаримеКарактеристики : 1, Избрана ниво на игра чип, 12003200 DPI 4 shift менувачот, како сакате, се движат вашиот потег !2, така сме фокусирани на секој детаљ, затоа што ние знаеме дека ниту една од детали на дизајнот може да се утврди вашиот успех во играта.3, Паметни макро дефиниции : напредни игри глувчето дизајн специјално за гејмери функција...

Mairuige Shop Elephants Gaming Animal подложка за мишка с фиксирующим ръб с дебелина 3 мм гумена подложка за мишка Gamer е идеално за вас

BGN 14.00 14.66

Добредојдовте на Maieuige Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Руски пријатели, ве молиме забелешка : Бидејќи односот меѓу вашата земја е царинската политика; да се пополни целосно точна адреса и примачот информации ве Молиме да ги преземе, Инаку не можете да ја примите вашата стока; ви благодариме!1.Mouse Pad Бренд : Mairuige 1.Mouse Pad Големина : прилагодено Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.Функција : може да се мијат Антилизга,Не Исчезнат,Совршен работ..Забелешка 1...