• Ново
10*10 4 висококачествен хромиран Меден източване на пералната машина двойна употреба аксесоари за баня анти-миризма на квадратен сливи отпадъци FD612

10*10 4 висококачествен хромиран Меден източване на пералната машина двойна употреба аксесоари за баня анти-миризма на квадратен сливи отпадъци FD612

BGN 11.00
BGN 13.12
-16 %
В магазина

Брой продукти

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета . Околу 1% парцели ќе биде оштетен на кој начин. ова не Може да се избегне. Ако сте примиле оштетени парцела, не се лути. E-mail мене слика на она што го добива, ќе го добиете она што сте платиле. Не заборавајте да Комуницираат со мене. 2, Обичај Данок . Сите Цени не ги покриваат Сопствени даночни ниту Увозни давачки. Не се жалам, откако ќе се оданочуваат. Ако не сте сигурни за данок проблем, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. 3, Со Под Ситуации, не можам да брод од : А, Бразил парцела >=2kgs, без CPF/CNPJ/ДДВ број. Б, Без Телефонски број . Ц, Без Точна адреса на улица . D, Без Точен полно име на руски клиенти. 4, Време на Испорака : Различни превозот методи доаѓаат со различни испорака распоред.Користете "Додади во Кошничка" Копче ќе ја зачувате во комбинација превозот цена за вас
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА . Банката да Банкарски Трансфери; Western Union Испорака : · ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата. ·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас. · Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. ·Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. Гаранција : · Доаѓа со 5 години производство гаранција; ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено; ·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Контакт со нас на : · Ако сакате да се направи голема цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. ·Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот. Повратни информации : ·јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам; ·ве Молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор; ·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Подробности

Тип:
Канализация
Материал:
Месинг
Стил:
Площ
Размер:
4 inch
Функция:
Общ Състав Пол
Начин За Източване На Пода:
Тип Ароматизация
Търговски Вид:
Почистване На Домакински
Приложение:
Етаж
Номер На Модела:
ФД612

Те също купуват с този продукт

TAPCET смесител за мивка с кухненски разтегателен кран кран кран баня кран двойна чучур вода 360 градуса завъртане смесители за басейн

BGN 128.00 213.30

Опис : Објектот е топла и ладна миксер чешми,и тоа е двојно вода штекер, вклучувајќи пена и спреј тип.Што повеќе, можете да го повлечете надвор, така што нема потреба да се отстрани кога ќе сакате да се мијат нешто.На допрете го е направен од бакар, ефикасно антинафта, природен антиоксиданс и нема лесно да ' рѓа..Гравитација топката се направи прскање цевка се повлече слободно, лесно да се контролира кога ќе перење..Спецификација : Тип : Слив ЧешмиТапа Планината : Една ДупкаРачки : Една РачкаТопли И Ладни : МиксерТапа Материјал : БакарВентил Основни : КерамичкиГолемина на вода заеднички : Стандард G1 / 2Пакетот вклучува : 1 x Миксер Тапа1 x Гравитација топката2 x Вода Црево Цевка

Нов черен и Златен масло се втрива бронзов смесител за баня двоен кръст дръжка батерия за мивка, кран мивка, смесители за бортике lnf806

BGN 92.00 127.98

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Frap лешник нов хром Bibcock кран монтиран на стената баня пералня кран градински кран външен смесител за баня F522-50 F522-51

BGN 22.00 37.44

5910287316174416 HOTSALE FRAP ТАПА парче парче парче парче F52250F52251Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Превозот : Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Луксозен комплект е установила хромирана финала на месинг смесител за биде серия Use for Bathroom and Kitchen X8011

BGN 45.00 52.64

[ Description ] : Топла и Ладна Вода Тапа[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Хром[ Type ] : Слив, Кујна, Туш[ Работна Температура ] : 0~100 Степен[ Пакување ] : 2 ПАРЧИЊА / Торба / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

Месинг Черно Позлатен Стенен Смесител За Баня С Високо Качество На Въртене На Мивка Смесител За Вода

BGN 118.00 167.92

Функција : Црна Electroplate,не се наслика,повеќе убави & стабилен100% Месинг материјал360 степени rotatableЅидот монтирани инсталиратеДруги Предмети ПрепорачувамПревозот : ве Молиме да земете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

Високо качество на твърдо анти-бронз месинг баня с тоалетна чиния, мивка Push-down Pop Up мивка сливи части баня кран аксесоари

BGN 32.00 44.80

Висок квалитет на Цврсти Антибронза Месинг Бања Тоалетот Потоне Pushнадолу PopUp Слив на Мозоци бања делови тапа додатоциОпис : Без OverflowИздржливи Солидна Месинг ИзградбаБронза Антички Заврши8 1 / 2" Висина(PopUp)15 / 8" Провира Големина,може да се вклопат 15 / 8" дупка со дијаметарПритисни Popup стил

Европейски стил луксозен басейн кран баня водопад кран за топла и студена батерия мед бронз паркет ZR296

BGN 55.00 91.20

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

Античен ретро черно кран палубни топла и студена батерия за двойна дръжка въртящи се чучур басейна на черно миксер ZR293

BGN 56.00 92.80

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

Черно масло се втрива месинг палубни Керамични дискове смесител за баня, смесител за мивка смесители за мивки завъртане чучур на чешмата lnf337

BGN 86.00 132.78

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

L16889-Луксозна Хромово Покритие Месинг Материал Двойна Дръжка Басейна Кран Миксер

BGN 63.00 74.67

[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Хром[ Додатоци ] : 2 BUC Нерѓосувачки Челик Плетени Црево, Месинг Одредување Делови[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

Безплатна доставка басейна кран античен месинг водопад баня басейна мивка батерия за чешма, torneira YT-5084

BGN 95.98

слив тапаБесплатен превозот Слив Тапа Антички Месинг водопад Бања Слив Потоне Миксер Допрете Кран,YT5084 Опис на Производота.слив тапа.Солидна Месинг Згусне Хром Пролет слив миксер чешми.слив допрете.б...

Баня черен кран за мивка с топла и студена батерия мед бронз комплект за монтаж ZR294

BGN 53.00 88.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

Античен месинг 2 отвора комплект за монтаж 4 Centerset баня кран двойна керамична дръжка мивка смесител съд мивка кран lnf327

BGN 96.00 132.78

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Триъгълник стени под ъгъл от неръждаема стомана, матиран пол душ сливи мокри стая сливи пол

BGN 17.00 23.20

големина : 232mm x 117mmматеријал : 304 од не ' Рѓосувачки челикЛесно е да се чува чист и одржување наголем сообраќај и никогаш не дамка за долго време ниЗаврши делови и инсталирате сите приклучоци се вклучениГи исполнува или го надминува сите индустриски стандарди и сертификацијаБренд нови подготвени во кутија подготвени да превозотЗа комерцијални, дома, бар итн...

Нов 304 кран басейна от неръждаема стомана, ръжда и устойчивост на корозия баня кухня с един кран за студена вода

BGN 31.84

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не ' рѓосувачки челик 304 Гајтанот : керамички гајтанот Инсталација : седи Стил : еден се справи со една дупка на Површината технологија : цртање Дали топла и ладна вода : Нема Пакет вклучува : 1 x Тапа​

Черно Масло Се Втрива Латунную Керамична Дръжка Баня Басейни Кран Съд Мивка, Смесители Завъртане Чучур За Студена И Топла Вода Смесители Wnf373

BGN 89.00 137.58

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

LEDEME смесител за баня на нов Термостатичен кран хром смесител ръчен душ стенен смесител за душ комплект L2687

BGN 88.00 191.36

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму...

Fapully Лукс Розово Злато Мед Баня Мивка Басейна Кран Двоен Кръст Дръжка Студена Вода Една Дупка Миксер Комплект За Монтиране На

BGN 83.00 137.63

Fapully Луксузни Розово Злато, Бакар Бања Потоне Слив Тапа Двоен Крст Се Справи Со Ладна Вода Една Дупка Миксер Допрете Палубата Планината

Smesiteli 2017 Търговия На Едро С Масивна Месинг Прост Deaign Комплект За Монтиране На Съд Кран Матиран Черен Квадратен Баня Малкия Таз Кран Миксер

BGN 119.00 150.21

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотSmesiteli 2017 Промет На Големо Со Цврсти Месинг Едноставна Deaign Палубата Планината Брод Тапа Мет Црна Плоштадот Бања Мал Слив Допрете МиксерПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Месинг С Кухненски Смесител Черно Кран 360 Градуса Завъртане На Една Ръчка Съд Мивка Старинни Месингови Кухненски Смесители TapTorneira

BGN 99.00 164.61

Дувачкиот Кујна Тапа Црна Тапа 360 Степени Вртливата Еден Справи Со Бродот Да Потоне Гроздобер Месинг Кујна Миксер Tap Torneira

Модерна декорация на дома плот изкуството баня порцеланов умивалник

BGN 192.00

Предмет Современ дом декорација табела врвот уметност бања порцелански перење слив Големина За Кол.60cm x W39cm x H14cm Материјал Pocelain (одлични KAOLIN) Занает Рака throwed Потекло Jingdezhen,Кина MOQ 1 Buc пакување Картон со polyfoam Исплата,Western Union, T / T, Зачувам / paypal за примерок цел...

Dofaso luxury shower faucet вана Floor Stand Black Finish Bathtub solid Faucet shower set Standing with hand shower for bath

BGN 636.80

Dofaso луксузни туш тапа када Кат Штанд Црна Заврши Када солидна Тапа туш поставите Стои со рака туш за бањадомашна страница : ви покаже Повеќе информации за производот​домашна страница : Повеќе туш тип покажамПревозот Политика : 1...

2017 търговия на Едро с уникален однорычажный висок Боби тоалетна миксер съд мивка кран Златен / топка / Бял / хром

BGN 249.60

Солидна Месинг Хром Заврши Единствен Облик Брод Тапа Миксер СлавиниЕдна дупка палубата монтирани за бања сливСолидна месинг изградба на телото, елегантна завршница.Цинк Легура се справи, вградени керамички кертриџ (траење > 500,000 циклуси)Црвено / сино ознаки на рачка за топла / ладна идентификација.Контрола се справи ќе се врати да неутрална позиција кога вентил е исклучен.Располагање со 2pcs флексибилни СВ кабли од 50cm, флексибилни врски или земјата зглобовите да се направи на инсталацијата без никаков напор во тесниот просторМаксимална 1.5 gpm flowrate 60 PSI (5.7 L / min)Вода Притисок : 0.60.05 MPaПакување : Неутрален внатрешен кутија со пена торба(Зависи од Клиенти барања) Детали Фотографии ве Молиме оставете белешка во ЗАЧУВАМ при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање...

Безплатна доставка на завъртане чучур 360 градуса топла, студена кухня с мивка смесител с високо качество месинг смесител за кухня с кран

BGN 36.00 55.23

Бесплатен превозот Вртливата Spout 360 степени топло ладно кујнски мијалник миксер допрете со врвен квалитет месинг кујна миксер тапаОпис на производот Направени од најдобрите месинг материјали.Многу лесно за инсталација, дури и за лаик...

Високо качество на една дръжка розово злато кран баня мивка батерия за басейна на смесители за топла и студена вода Torneira

BGN 113.00 189.12

Функција : * Бренд Нови во Кутија и се Подготвени да Брод * Моден Дизајн * месинг Изградба * полски и Заврши * Еден Справи со * топла и ладна вода опции * Убав изглед и долго траење за користење...