• Ново
Високо качество на Златен месинг перална машина сливи, аксесоари за баня анти-миризма на квадратен пол канализацията FD606

Високо качество на Златен месинг перална машина сливи, аксесоари за баня анти-миризма на квадратен пол канализацията FD606

BGN 11.00
BGN 13.44
-18 %
В магазина

Брой продукти

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета . Околу 1% парцели ќе биде оштетен на кој начин. ова не Може да се избегне. Ако сте примиле оштетени парцела, не се лути. E-mail мене слика на она што го добива, ќе го добиете она што сте платиле. Не заборавајте да Комуницираат со мене. 2, Обичај Данок . Сите Цени не ги покриваат Сопствени даночни ниту Увозни давачки. Не се жалам, откако ќе се оданочуваат. Ако не сте сигурни за данок проблем, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. 3, Со Под Ситуации, не можам да брод од : А, Бразил парцела >=2kgs, без CPF/CNPJ/ДДВ број. Б, Без Телефонски број . Ц, Без Точна адреса на улица . D, Без Точен полно име на руски клиенти. 4, Време на Испорака : Различни превозот методи доаѓаат со различни испорака распоред.Користете "Додади во Кошничка" Копче ќе ја зачувате во комбинација превозот цена за вас
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА . Банката да Банкарски Трансфери; Western Union Испорака : · ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата. ·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас. · Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. ·Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. Гаранција : · Доаѓа со 5 години производство гаранција; ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено; ·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Контакт со нас на : · Ако сакате да се направи голема цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. ·Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот. Повратни информации : ·јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам; ·ве Молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор; ·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Подробности

Тип:
Канализация
Размер:
4 inch
Номер На Модела:
ФД606
търговска марка:
Самоэль
Приложение:
Етаж
Материал:
Месинг
Начин За Източване На Пода:
Тип Ароматизация
Функция:
Общ Състав Пол
Стил:
Площ
Търговски Вид:
Почистване На Домакински

Те също купуват с този продукт

Баня черен кран за мивка с топла и студена батерия мед бронз комплект за монтаж ZR294

BGN 53.00 88.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

L16889-Луксозна Хромово Покритие Месинг Материал Двойна Дръжка Басейна Кран Миксер

BGN 63.00 74.67

[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Хром[ Додатоци ] : 2 BUC Нерѓосувачки Челик Плетени Црево, Месинг Одредување Делови[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

Безплатна доставка златен смесител за басейна палубни трехсекционный смесител за вана баня с топла и студена кран GZ-8123K

BGN 135.00 169.12

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Сензор за температура в 3 цвята без батерии кран RGB Glow Shower LED Light R06 Drop Ship

BGN 4.32

Опис : може да биде збунет со температурата на водата, освен ако не се допре тоа, сега со овој уред овој проблем е решен Директно инсталирана на тапа, тоа може да се користи проток на Вода го активира извор на светлина на чувствителни тапа светлина ќе го промени бои според температурата на водата...

LEDEME смесител за баня на нов Термостатичен кран хром смесител ръчен душ стенен смесител за душ комплект L2687

BGN 88.00 191.36

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму...

Безплатна доставка перална машина кран една студена стенен кран малък кран moppool кран с две функции градински кран

BGN 38.00 41.58

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка,се надевам, ќе може да ги разбере!Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

Високо качество на твърдо анти-бронз месинг баня с тоалетна чиния, мивка Push-down Pop Up мивка сливи части баня кран аксесоари

BGN 32.00 44.80

Висок квалитет на Цврсти Антибронза Месинг Бања Тоалетот Потоне Pushнадолу PopUp Слив на Мозоци бања делови тапа додатоциОпис : Без OverflowИздржливи Солидна Месинг ИзградбаБронза Антички Заврши8 1 / 2" Висина(PopUp)15 / 8" Провира Големина,може да се вклопат 15 / 8" дупка со дијаметарПритисни Popup стил

Високо качество на една дръжка розово злато кран баня мивка батерия за басейна на смесители за топла и студена вода Torneira

BGN 113.00 189.12

Функција : * Бренд Нови во Кутија и се Подготвени да Брод * Моден Дизајн * месинг Изградба * полски и Заврши * Еден Справи со * топла и ладна вода опции * Убав изглед и долго траење за користење...

Безплатна доставка полиран хром масивна месинг материал баня мивка водопад квадратен кран миксер

BGN 153.00 169.60

Бесплатен превозот Хром финиш бања потоне ТапаЕдна дупка планината, едно се справи со контролаСолидна Месинг Материјал Керамички cartirgde може да се користи најмалку 500.000 патиЕдна година фабриката гаранција Совршен за Бања тоалетот потоне16 Cm вкупна висина10cm spout висина10.5 См spout стигнат доПлаќање : Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку емаил.Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .Превозот : Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPSот , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P...

Нов 304 кран басейна от неръждаема стомана, ръжда и устойчивост на корозия баня кухня с един кран за студена вода

BGN 31.84

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не ' рѓосувачки челик 304 Гајтанот : керамички гајтанот Инсталација : седи Стил : еден се справи со една дупка на Површината технологија : цртање Дали топла и ладна вода : Нема Пакет вклучува : 1 x Тапа​

Smesiteli 2017 Търговия На Едро С Масивна Месинг Прост Deaign Комплект За Монтиране На Съд Кран Матиран Черен Квадратен Баня Малкия Таз Кран Миксер

BGN 119.00 150.21

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотSmesiteli 2017 Промет На Големо Со Цврсти Месинг Едноставна Deaign Палубата Планината Брод Тапа Мет Црна Плоштадот Бања Мал Слив Допрете МиксерПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Европейският една дупка басейна кран Миксер, Античен бас баня стомна стил мивка басейна кран за топла и студена, Безплатна доставка

BGN 76.00 127.98

Европската една дупка слив тапа миксер допрете, Антички бас бања Flagon Стил потоне слив тапа топла и ладна, Ослободени превозот

Месинг Черно Позлатен Стенен Смесител За Баня С Високо Качество На Въртене На Мивка Смесител За Вода

BGN 118.00 167.92

Функција : Црна Electroplate,не се наслика,повеќе убави & стабилен100% Месинг материјал360 степени rotatableЅидот монтирани инсталиратеДруги Предмети ПрепорачувамПревозот : ве Молиме да земете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

Фу! Кран Кран Кран Керамични Картриджный Клапан Син

BGN 3.09

Име На Производ : Чешми Кертриџ Вентил;Материјал : Пластични Надворешноста, Керамички Внатрешни РаботиГлавната Боја : Сина;Вкупната Големина(Приближно) : 40x 61mm / 1.57" x 2.402"(D*H)Џојстик Големина(Приближно) : 9.8 x 10.3 x 22mm / 0.9" x 0.4" x 0.4"(L*W*H);Центар Дупка со Дијаметар : 11.5 мм, 8mm, 8mmДупка Растојание(Центар до Центар) : 14 x 16mm / 0.55" x 0.63";Тежина : 60gПакет Содржина : 1 Buc x Чешми Кертриџ Вентил Лесно да се инсталира.Одлично да го замени оштетената Чешми Кертриџ Вентил.

WASOURLF 10 бр водосберегающий кран аератор 6л 8л 22 мм, външна резба външен кран чучур балон аксесоари за баня басейн кухня

BGN 22.06

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Купи 2 многу добијам 5 % попуст.Ве молиме изберете Aliexpress стандард за испоракаТоа е бесплатно и побрзо.На овој линк е 10 КОМПЈУТЕРИ .СИНАТА Е 6 ЛИТАР ВО МИНУТА.ЦРВЕНО Е 8 ЛИТАР ВО МИНУТА.​Ве молиме ги споделите со нас веднаш, ако не сте го добиле парцелиили нешто не е во ред.Ние ќе ви помогне да работат на проблемот што е можно поскоро.ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО И ТРГОВИЈАТА НА МАЛО СЕ ДОБРЕДОЈДЕНИ...

Черно масло се втрива месинг палубни Керамични дискове смесител за баня, смесител за мивка смесители за мивки завъртане чучур на чешмата lnf337

BGN 86.00 132.78

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Fapully Лукс Розово Злато Мед Баня Мивка Басейна Кран Двоен Кръст Дръжка Студена Вода Една Дупка Миксер Комплект За Монтиране На

BGN 83.00 137.63

Fapully Луксузни Розово Злато, Бакар Бања Потоне Слив Тапа Двоен Крст Се Справи Со Ладна Вода Една Дупка Миксер Допрете Палубата Планината

2017 търговия на Едро с уникален однорычажный висок Боби тоалетна миксер съд мивка кран Златен / топка / Бял / хром

BGN 249.60

Солидна Месинг Хром Заврши Единствен Облик Брод Тапа Миксер СлавиниЕдна дупка палубата монтирани за бања сливСолидна месинг изградба на телото, елегантна завршница.Цинк Легура се справи, вградени керамички кертриџ (траење > 500,000 циклуси)Црвено / сино ознаки на рачка за топла / ладна идентификација.Контрола се справи ќе се врати да неутрална позиција кога вентил е исклучен.Располагање со 2pcs флексибилни СВ кабли од 50cm, флексибилни врски или земјата зглобовите да се направи на инсталацијата без никаков напор во тесниот просторМаксимална 1.5 gpm flowrate 60 PSI (5.7 L / min)Вода Притисок : 0.60.05 MPaПакување : Неутрален внатрешен кутија со пена торба(Зависи од Клиенти барања) Детали Фотографии ве Молиме оставете белешка во ЗАЧУВАМ при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање...

Кран басейна месинг, хром, сребро баня мивка с кран с една дръжка комплект с мивка и тоалетна топли и студени кран кран XM-1021

BGN 71.00 129.60

Слив Тапа Месинг Хром Сребро Бања Потоне Единствена Славина се Справи со Палубата Bathbasin Тоалет Топла и Ладна Миксери Вода Допрете XM1021Опис на производотФункција : Бања Потоне ТапаМатеријал : Цврсти Месинг;Крај : Хром Сребро.Со две цевки за топла и ладна водаБрој на Рачките;1Специјални Функции;Тивка Блиску, Лесно да го Инсталирате, ТивкоПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

Dofaso luxury shower faucet вана Floor Stand Black Finish Bathtub solid Faucet shower set Standing with hand shower for bath

BGN 636.80

Dofaso луксузни туш тапа када Кат Штанд Црна Заврши Када солидна Тапа туш поставите Стои со рака туш за бањадомашна страница : ви покаже Повеќе информации за производот​домашна страница : Повеќе туш тип покажамПревозот Политика : 1...

2017 новодошлия с една ръка смесител за баня кран басейна кран античен месинг топла и студена вода кран на 360 градуса въртящ се CA9005

BGN 131.00 145.95

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

високо качество на месинг материал три дупки 8 ' широко разпространена баня мивка батерия за басейна кран, кран, квадрат

BGN 194.00 194.40

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Античен месинг 2 отвора комплект за монтаж 4 Centerset баня кран двойна керамична дръжка мивка смесител съд мивка кран lnf327

BGN 96.00 132.78

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Търговия На Едро С Най-Високо Качество, Гаранция 5 Години, Масивна Месинг И Елегантен Дизайн, Корпус От Месинг Бял Баня Суета Кран Мивка Смесител

BGN 87.00 142.21

Blac Фабрика трговија на големо Поддршка ОЕМ & ODM Поддршка пад на превозотТрговија На Големо Со Висок Квалитет 5 Година Гаранција Солидна Месинг Елегантен Дизајн Месинг Тело Бела Бања Суета Тапа Миење Слив Миксер Допрете ГоПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Ledeme смесители за баня дълга водоотводная тръба прост стил смесител за топла и студена вода, смесител за баня кран смесители за баня L2611

BGN 59.00 127.87

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму...