• Ново
Декоративни ориенталски ръчно рисувани керамични и порцеланови мивки за баня с плот

Декоративни ориенталски ръчно рисувани керамични и порцеланови мивки за баня с плот

BGN 151.34
В магазина

Брой продукти


Објектот Декоративни ориентална страна се насликани керамички порцелански бања тоне со countertop Големина Кол.40~42cmx H15~16cm Материјал Pocelain (одлични KAOLIN) Занает Рака throwed Потекло Jingdezhen,Кина MOQ 1 Buc пакување Картон со polyfoam Исплата,Western Union, T/T, Зачувам/paypal за примерок цел. Олово време 5-30 дена или Според клиенти количини. ОЕМ Достапни за Користење Слив за Home /Hotel/Бар/Club/Retaurant е купатило (туш кабина), Тоалет,
Исто така, може да се за Надворешна декорација
Дупка големина за монтажа е исполнат општ меѓународен стандард барање.
Слив уникатна карактеристика -Керамички уметност мијалник,100% керамички материјал,вода апсорпциона стапка е НУЛА .
-1300 степен висока температура Отпуштање,Висока отпорност на абење, Долг живот, НИКОГАШ нема да ИЗБЛЕДИ боја.
-Без Олово,Еко-пријателски материјал.
-Дизајниран од страна на Jingdezhen уметник,Тоа е уметнички,модерен,Современ,На хуманизација
ВЕ МОЛИМЕ ЉУБЕЗНО ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ :
Цената НЕ вклучува тапа,Ако треба тоа да се брод заедно со сливот/потоне,ве Молиме контактирајте ме за цената.
Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, боја/дизајн може да има мала разлика. На сликата е прикажано тука е показател само,Вистински производ ќе примите може да се разликува со оглед на светлината (бела светлина/жолта светлина),камера,рачни сликарство причина. Ако имате строги барање од големината/color/дизајн, ве Молиме да побарате од нас за да добиете повеќе детали и потоа да се разгледа сериозно пред да нарачате.Ви благодариме. Уживајте во вашата шопинг тука.
Меѓународната стандардна големина strainers/drainer работа со слив добро ,ве Молиме да се купат на леснотија .

Подробности

Номер На Модела:
басейн-082
Специално Прилагането:
Шампоан За Измиване
Аксесоари За Баня:
дренаж
Тип:
Плот На Мивка
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Материал:
Керамични
Формата На Басейна:
Кръг
търговска марка:
youngsjdz
Обемът на:
12л
Обработка:
Спрей Глазура
Място на произход на стоките:
Цзиндэчжэнь, Китай

Те също купуват с този продукт

Нов прием на луксозен мед и натурален нефрит изграждане на баня широко разпространеният 8' три дупки златно покритие на басейна, кран, мивка батерия за

BGN 240.00 333.76

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Античен бронзов Дракон издълбани кран животински форми кран градина Бибкок перална машина кран отворен кран за градината YT-5157-A

BGN 30.38

Градина BibcockАнтичкиот Бронза Змеј Врежан Допрете Животински Облик Тапа Градина Bibcock Машина за Перење Тапа Отворено Славина За Градина YT5157AМатеријал : Месингсе користи за 1...

Нова баня мивка басейна кран комплект за монтиране на ярък хром перална смесител за мивка водопроводните кранове една дръжка смесители за баня

BGN 104.00 140.54

Ouboni Кујна Чешми Torneira Дигитален Дисплеј Вртливата 360 Хром Месинг 97126 Слив Потоне Вода Допрете Брод Чешми,Миксери & Чешми ТемператураКарактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром Finis Топла и Ладна Вода Една Рачка Палубата Монтирани Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Smesiteli 2017 Търговия На Едро С Масивна Месинг Прост Deaign Комплект За Монтиране На Съд Кран Матиран Черен Квадратен Баня Малкия Таз Кран Миксер

BGN 119.00 150.21

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотSmesiteli 2017 Промет На Големо Со Цврсти Месинг Едноставна Deaign Палубата Планината Брод Тапа Мет Црна Плоштадот Бања Мал Слив Допрете МиксерПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Безплатна доставка златен смесител за басейна палубни трехсекционный смесител за вана баня с топла и студена кран GZ-8123K

BGN 135.00 169.12

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Безплатна доставка TI-Gold PVD една дупка / дръжка баня мивка, тоалетна чиния дракон кран миксер на бортике нов пристигане

BGN 542.00 582.40

ЗЛАТО CLOUR СОЛИДНА МЕСИНГ ЗМЕЈ ПОТОНЕ ТАПА ЕДНА ДУПКАЦврст Материјал месингКерамички кертриџ може да се користат најмалку 600,000 патиНе се исцеди вклучени25 СМ вкупно Spout висина15cm spout висинаЕдна Година фабриката ГаранцијаИМАМЕ НЕКОИ ДРУГИ ДИЗАЈНИ ЧЕШМИ СО ВИСОК КВАЛИТЕТ .Ако сте заинтересирани во ,само дозволете ми да знам се види сликата .Превозот : 1.Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка , Австралија и други земји, одредени земја ограничувања може да се применуваат 2.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање! 3 : НИЕ, Само Превозот на ALIEXPRESS потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX4.Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS / DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти...

Нови постъпления златен и бял цвят кранче водопад висок смесител за баня смесител за баня с топла и студена мивка с кран

BGN 118.00 169.28

Новодојдени Златна и бела боја Водопад Тапа Високи Бања Тапа Бања Слив Миксер Допрете го со Топла и Ладна Потоне тапа1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Сензор за температура в 3 цвята без батерии кран RGB Glow Shower LED Light R06 Drop Ship

BGN 4.32

Опис : може да биде збунет со температурата на водата, освен ако не се допре тоа, сега со овој уред овој проблем е решен Директно инсталирана на тапа, тоа може да се користи проток на Вода го активира извор на светлина на чувствителни тапа светлина ќе го промени бои според температурата на водата...

Античен червена мед завъртане чучур баня басейна с кран и кухня, смесители за мивка двойна дръжка студена / топла вода смесители lrg049

BGN 100.00 139.18

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Модерна декорация на дома плот изкуството баня порцеланов умивалник

BGN 192.00

Предмет Современ дом декорација табела врвот уметност бања порцелански перење слив Големина Кол.40~42cmx H15~16cm Материјал Pocelain (одлични KAOLIN) Занает Рака throwed Потекло Jingdezhen,Кина MOQ 1 Buc пакување Картон со polyfoam Исплата,Western Union, T / T, Зачувам / paypal за примерок цел...

Луксозен водопад златна баня мивка кран басейна батерия за топла и студена вода

BGN 98.00 120.00

Тапа Тип : Слив ТапаИнсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : ЗлатнаПроток : 1.8 GPM (6.81 L / min)Вентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesТапа Тело Материјал : МесингНашето време на испорака е 13 дена по исплата потврди , ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.Меѓународни купувачиве молиме да забележите Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во ниска вредност на Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија.Купувачот од Бразил , ве молиме двојно најава , ако изборот брод од UPSот , ве молиме оставете ни го вашето CPF бр...

Баня е част от басейна с кран за управление на водите на дренажна мед черен бронз на финала масивна месинг мивка водосточни влекач избор от аксесоари XS-381

BGN 26.00 44.48

Shangbo санитарија CO., LTDPolítica де тра nós estamos enviando os itens dentro де 35 dias де trabalho após о pagamento й cancelado exceto feriados estamos na Кина e o темпо дали тра й normalmente 1530 dias exceto о país distante...

Фу! Кран Кран Кран Керамични Картриджный Клапан Син

BGN 3.09

Име На Производ : Чешми Кертриџ Вентил;Материјал : Пластични Надворешноста, Керамички Внатрешни РаботиГлавната Боја : Сина;Вкупната Големина(Приближно) : 40x 61mm / 1.57" x 2.402"(D*H)Џојстик Големина(Приближно) : 9.8 x 10.3 x 22mm / 0.9" x 0.4" x 0.4"(L*W*H);Центар Дупка со Дијаметар : 11.5 мм, 8mm, 8mmДупка Растојание(Центар до Центар) : 14 x 16mm / 0.55" x 0.63";Тежина : 60gПакет Содржина : 1 Buc x Чешми Кертриџ Вентил Лесно да се инсталира.Одлично да го замени оштетената Чешми Кертриџ Вентил.

Смесител за баня черен твърд месинг смесител за баня твърдо миксер за басейни със студена и гореща вода с една дръжка кран

BGN 104.00 128.56

DesciptionНови Месинг Хром Еден лост Бања Потоне Тапа Миксер Допрете,Направени во GuangdongБренд Нови во Кутија,Подготвени да бродФункција : Бања Потоне ЧешмиФункција : Центар сетСтил : MordenКрај : ЦрнаИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКертриџ Тип : Керамички КертриџТапа Тело Материјал : МесингТапа Spout Материјал : МесингПакување Вклучуваат : 1 * Месинг Тапа2 * 50cm*1 / 2" Топли и Ладна вода цреваМонтажа додатоци ПлаќањеAliexpress прифати Зачувам / Кредитна Картичка / Web Money ,ве молиме да се направи исплата ПОБРЗО откако ќе се направи нарачка...

Bibcock Faucet Retro Euro Oil Търкат Bronze Washing Machine Faucet Toilet Моп Small Faucet Wall Mount Outdoor Garden Tap САЙ-367R

BGN 28.00 50.90

Bibcock Тапа Ретро Евра Масло Протри Бронза Машина за Перење Тапа Тоалет Четка Мали Тапа Ѕид Отворено Градина Допрете SY367 RОпис на производотФункција : Машина за Перење славиниМатеријал : Цврсти Месинг; Крај : Црна завршиБрој на Рачките; 1Специјални Функции;Тивка Блиску, Лесно да го Инсталирате, ТивкоПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

Черно масло се втрива бронзов однорычажную дръжката на завъртане чучур кухня и баня съд мивка, кран на басейна миксер кран anf333

BGN 96.00 143.98

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

KEMAIDI Безплатна доставка сливная air conditioning 24-инчов линеен дренаж душ правоъгълник-хромирана неръждаема общи подови сливная тръба 5677

BGN 65.00 125.84

На врвот решетки е пренослив, и со цел да ја прифати вашата плочка за да создаде речиси невидливи изгледа на туш кабина кат...

2017 новодошлия с една ръка смесител за баня кран басейна кран античен месинг топла и студена вода кран на 360 градуса въртящ се CA9005

BGN 131.00 145.95

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Античен червена мед 3 отвори широко разпространен смесител за баня на бортике съд мивка / вана двойна дръжка смесители lrg040

BGN 109.00 151.98

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

нов луксозен месинг материал злато завършен санитарен възел однорычажный кран за топла и студена мивки, Смесител за тоалетна мивка

BGN 128.00 170.40

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Художествена ръчно рисувани ръчно рисувана в синьо и бяло керамични порцеланов умивалник

BGN 151.34

Објектот Уметничка рака maded страна се насликани сина и бела керамички порцелански миење слив Големина Кол.40~42cmx H15~16cm Материјал Pocelain (одлични KAOLIN) Занает Рака throwed Потекло Jingdezhen,Кина MOQ 1 Buc пакување Картон со polyfoam Исплата,Western Union, T / T, Зачувам / paypal за примерок цел...

Безплатна доставка перална машина кран една студена стенен кран малък кран moppool кран с две функции градински кран

BGN 38.00 41.58

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка,се надевам, ќе може да ги разбере!Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

Безплатна доставка басейна кран античен месинг водопад баня басейна мивка батерия за чешма, torneira YT-5084

BGN 95.98

слив тапаБесплатен превозот Слив Тапа Антички Месинг водопад Бања Слив Потоне Миксер Допрете Кран,YT5084 Опис на Производота.слив тапа.Солидна Месинг Згусне Хром Пролет слив миксер чешми.слив допрете.б...