• Ново
Модерна декорация на дома плот изкуството баня порцеланов умивалник

Модерна декорация на дома плот изкуството баня порцеланов умивалник

BGN 192.00
В магазина

Брой продукти


Предмет Современ дом декорација табела врвот уметност бања порцелански перење слив Големина Кол.40~42cmx H15~16cm Материјал Pocelain (одлични KAOLIN) Занает Рака throwed Потекло Jingdezhen,Кина MOQ 1 Buc пакување Картон со polyfoam Исплата,Western Union, T/T, Зачувам/paypal за примерок цел. Олово време 5-30 дена или Според клиенти количини. ОЕМ Достапни за Користење Слив за Home /Hotel/Бар/Club/Retaurant е купатило (туш кабина), Тоалет,
Исто така, може да се за Надворешна декорација
Дупка големина за монтажа е исполнат општ меѓународен стандард барање.
Слив уникатна карактеристика -Керамички уметност мијалник,100% керамички материјал,вода апсорпциона стапка е НУЛА .
-1300 степен висока температура Отпуштање,Висока отпорност на абење, Долг живот, НИКОГАШ нема да ИЗБЛЕДИ боја.
-Без Олово,Еко-пријателски материјал.
-Дизајниран од страна на Jingdezhen уметник,Тоа е уметнички,модерен,Современ,На хуманизација
ВЕ МОЛИМЕ ЉУБЕЗНО ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ :
Цената НЕ вклучува тапа,Ако треба тоа да се брод заедно со сливот/потоне,ве Молиме контактирајте ме за цената.
Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, боја/дизајн може да има мала разлика. На сликата е прикажано тука е показател само,Вистински производ ќе примите може да се разликува со оглед на светлината (бела светлина/жолта светлина),камера,рачни сликарство причина. Ако имате строги барање од големината/color/дизајн, ве Молиме да побарате од нас за да добиете повеќе детали и потоа да се разгледа сериозно пред да нарачате.Ви благодариме. Уживајте во вашата шопинг тука.
Меѓународната стандардна големина strainers/drainer работа со слив добро ,ве Молиме да се купат на леснотија .

Подробности

Номер На Модела:
леген-026
Специално Прилагането:
Шампоан За Измиване
Аксесоари За Баня:
дренаж
Тип:
Плот На Мивка
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Материал:
Керамични
Формата На Басейна:
Кръг
търговска марка:
youngsjdz
Обемът на:
12л
Обработка:
Спрей Глазура
Място на произход на стоките:
Цзиндэчжэнь, Китай

Те също купуват с този продукт

Черно масло се втрива бронзов однорычажную дръжката на завъртане чучур кухня и баня съд мивка, кран на басейна миксер кран anf333

BGN 96.00 143.98

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Безплатна доставка TI-Gold PVD една дупка / дръжка баня мивка, тоалетна чиния дракон кран миксер на бортике нов пристигане

BGN 542.00 582.40

ЗЛАТО CLOUR СОЛИДНА МЕСИНГ ЗМЕЈ ПОТОНЕ ТАПА ЕДНА ДУПКАЦврст Материјал месингКерамички кертриџ може да се користат најмалку 600,000 патиНе се исцеди вклучени25 СМ вкупно Spout висина15cm spout висинаЕдна Година фабриката ГаранцијаИМАМЕ НЕКОИ ДРУГИ ДИЗАЈНИ ЧЕШМИ СО ВИСОК КВАЛИТЕТ .Ако сте заинтересирани во ,само дозволете ми да знам се види сликата .Превозот : 1.Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка , Австралија и други земји, одредени земја ограничувања може да се применуваат 2.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање! 3 : НИЕ, Само Превозот на ALIEXPRESS потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX4.Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS / DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти...

Промоции На Патентното Дизайн Месинг Една Дупка Мивка Матиран Фиксиран Миксер Однорычажный Баня Покритие Черна Мивка С Кран

BGN 113.00 134.21

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка капка превозот Промоции Патент Дизајн Месинг Една Дупка Бања Мет Слив Миксер Допрете Еден Лост Бања Electroplated Црна Потоне ТапаПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Античен червена мед завъртане чучур баня басейна с кран и кухня, смесители за мивка двойна дръжка студена / топла вода смесители lrg049

BGN 100.00 139.18

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Кухня Гумена Вана, Мивка Пол Сливная Корк Кухня, Пералня Вода Корк Инструмент

BGN 1.58

Функција : Кујнски мијалник вода shutoff приклучок, приклучок за приклучување адсорпција, за повеќето потоне на мозоциВшмукување чаша дизајн, може да се додадат на резервоарот ѕид кога тоа не е во употребаВо прилог на резервоарот ѕид тесно,не јаз, лесно да се извлече, и многу лесен за миење садовиСпецификации : Материјал : ПВЦБоја : Сина / Розова / БежДијаметар : 10.9 cmКоличина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен2.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

Античен бронзов Дракон издълбани кран животински форми кран градина Бибкок перална машина кран отворен кран за градината YT-5157-A

BGN 30.38

Градина BibcockАнтичкиот Бронза Змеј Врежан Допрете Животински Облик Тапа Градина Bibcock Машина за Перење Тапа Отворено Славина За Градина YT5157AМатеријал : Месингсе користи за 1...

Нов прием на луксозен мед и натурален нефрит изграждане на баня широко разпространеният 8' три дупки златно покритие на басейна, кран, мивка батерия за

BGN 240.00 333.76

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

5шт 7 цвята RGB автоматична промяна на LED Light Water Stream Faucet кран

BGN 14.99

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

Нова баня мивка басейна кран комплект за монтиране на ярък хром перална смесител за мивка водопроводните кранове една дръжка смесители за баня

BGN 104.00 140.54

Ouboni Кујна Чешми Torneira Дигитален Дисплеј Вртливата 360 Хром Месинг 97126 Слив Потоне Вода Допрете Брод Чешми,Миксери & Чешми ТемператураКарактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром Finis Топла и Ладна Вода Една Рачка Палубата Монтирани Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

нов луксозен месинг материал злато завършен санитарен възел однорычажный кран за топла и студена мивки, Смесител за тоалетна мивка

BGN 128.00 170.40

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Нови постъпления златен и бял цвят кранче водопад висок смесител за баня смесител за баня с топла и студена мивка с кран

BGN 118.00 169.28

Новодојдени Златна и бела боја Водопад Тапа Високи Бања Тапа Бања Слив Миксер Допрете го со Топла и Ладна Потоне тапа1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Античен червена мед 3 отвори широко разпространен смесител за баня на бортике съд мивка / вана двойна дръжка смесители lrg040

BGN 109.00 151.98

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Европейски стил луксозен басейн кран баня водопад кран за топла и студена батерия мед бронз паркет ZR296

BGN 55.00 91.20

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

KEMAIDI Безплатна доставка сливная air conditioning 24-инчов линеен дренаж душ правоъгълник-хромирана неръждаема общи подови сливная тръба 5677

BGN 65.00 125.84

На врвот решетки е пренослив, и со цел да ја прифати вашата плочка за да создаде речиси невидливи изгледа на туш кабина кат...

BAKALA modern мивка design КЪЛБО / никел матиран смесител за баня, смесител водопад топла и студена вода кран за басейна на банята

BGN 139.00 159.84

6665 Chorme Bathrrom facuets & Додатоци1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Фу! Кран Кран Кран Керамични Картриджный Клапан Син

BGN 3.09

Име На Производ : Чешми Кертриџ Вентил;Материјал : Пластични Надворешноста, Керамички Внатрешни РаботиГлавната Боја : Сина;Вкупната Големина(Приближно) : 40x 61mm / 1.57" x 2.402"(D*H)Џојстик Големина(Приближно) : 9.8 x 10.3 x 22mm / 0.9" x 0.4" x 0.4"(L*W*H);Центар Дупка со Дијаметар : 11.5 мм, 8mm, 8mmДупка Растојание(Центар до Центар) : 14 x 16mm / 0.55" x 0.63";Тежина : 60gПакет Содржина : 1 Buc x Чешми Кертриџ Вентил Лесно да се инсталира.Одлично да го замени оштетената Чешми Кертриџ Вентил.

Смесител за баня черен твърд месинг смесител за баня твърдо миксер за басейни със студена и гореща вода с една дръжка кран

BGN 104.00 128.56

DesciptionНови Месинг Хром Еден лост Бања Потоне Тапа Миксер Допрете,Направени во GuangdongБренд Нови во Кутија,Подготвени да бродФункција : Бања Потоне ЧешмиФункција : Центар сетСтил : MordenКрај : ЦрнаИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКертриџ Тип : Керамички КертриџТапа Тело Материјал : МесингТапа Spout Материјал : МесингПакување Вклучуваат : 1 * Месинг Тапа2 * 50cm*1 / 2" Топли и Ладна вода цреваМонтажа додатоци ПлаќањеAliexpress прифати Зачувам / Кредитна Картичка / Web Money ,ве молиме да се направи исплата ПОБРЗО откако ќе се направи нарачка...

10*10 4 висококачествен хромиран Меден източване на пералната машина двойна употреба аксесоари за баня анти-миризма на квадратен сливи отпадъци FD612

BGN 11.00 13.12

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

Художествена ръчно рисувани ръчно рисувана в синьо и бяло керамични порцеланов умивалник

BGN 151.34

Објектот Уметничка рака maded страна се насликани сина и бела керамички порцелански миење слив Големина Кол.40~42cmx H15~16cm Материјал Pocelain (одлични KAOLIN) Занает Рака throwed Потекло Jingdezhen,Кина MOQ 1 Buc пакување Картон со polyfoam Исплата,Western Union, T / T, Зачувам / paypal за примерок цел...

Дълъг градина използването на Bibcock кран кран кран античен месинг покритие баня Монтиране на стена перална машина кран кранове YT-5158

BGN 25.58

Машина за перење допрете гоДолго градина употреба Bibcock тапа допрете кран Антички Месинг Заврши Бања Ѕид Машина за Перење Вода Тапа Чешми YT5158> ИсплатаНие прифаќаме ЗАЧУВАМ.> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање...

2017 новодошлия с една ръка смесител за баня кран басейна кран античен месинг топла и студена вода кран на 360 градуса въртящ се CA9005

BGN 131.00 145.95

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Европейският една дупка басейна кран Миксер, Античен бас баня стомна стил мивка басейна кран за топла и студена, Безплатна доставка

BGN 76.00 127.98

Европската една дупка слив тапа миксер допрете, Антички бас бања Flagon Стил потоне слив тапа топла и ладна, Ослободени превозот

Кран басейна месинг, хром, сребро баня мивка с кран с една дръжка комплект с мивка и тоалетна топли и студени кран кран XM-1021

BGN 71.00 129.60

Слив Тапа Месинг Хром Сребро Бања Потоне Единствена Славина се Справи со Палубата Bathbasin Тоалет Топла и Ладна Миксери Вода Допрете XM1021Опис на производотФункција : Бања Потоне ТапаМатеријал : Цврсти Месинг;Крај : Хром Сребро.Со две цевки за топла и ладна водаБрој на Рачките;1Специјални Функции;Тивка Блиску, Лесно да го Инсталирате, ТивкоПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

Античен червена мед завъртане чучур баня басейна кран съд мивка, смесители двойна дръжка за студена и топла вода смесители lrg047

BGN 92.00 127.98

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Dofaso luxury shower faucet вана Floor Stand Black Finish Bathtub solid Faucet shower set Standing with hand shower for bath

BGN 636.80

Dofaso луксузни туш тапа када Кат Штанд Црна Заврши Када солидна Тапа туш поставите Стои со рака туш за бањадомашна страница : ви покаже Повеќе информации за производот​домашна страница : Повеќе туш тип покажамПревозот Политика : 1...