• Ново
Отключени HUAWEI E5573 s-320 150 Mbps 3G, 4G LTE mobile broadband Wi-Fi интернет

Отключени HUAWEI E5573 s-320 150 Mbps 3G, 4G LTE mobile broadband Wi-Fi интернет

BGN 92.80
В магазина

Брой продукти


Најновите Отклучен Бела Huawei E5573 S-320 3 G 4 G LTE Wifi Broadband Модем Уред.
Ова е најновата верзија, е штотуку објавена.
Поддржува до 150mbps 4 G LTE брзини.
Уредот исто така, има двојна TS9 антена пристаништа.
На Животниот Век На Батеријата.
До 4 работни часови
До 300 часа мирување
Брзини.
Максимална Брзина на Download : До 150.0 Mbps
Максимална Испратите Брзина : До 50.0 Mbps
Она што е во кутијата?
E5573 Мобилни Wi-Fi
Батеријата
Полначот (Std. 3-pin)
Микро USB кабел
Quick Start Водич
Имајте доброто картичка со претходно SSID и Мрежа за скролување
Уредот е потребно стандардна големина мобилен широкопојасен интернет simcard.
Сите предмети купени Понеделник-Петок (со Исклучок на велика БРИТАНИЈА Празници) пред 4pm, се испратени истиот ден.
Стандард пост во велика БРИТАНИЈА е преку Royalmail, ние исто така имаат Меѓународниот поштенски опции, како и.
Сите наши предмети се испратени од нашиот Магацин, кој е во Watford.
Ние сме UK LTD & Регистрирани за ДДВ Компанија, ДДВ фактури се испраќа со сите наредби e Bay
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei или ZTE модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!

Подробности

Номер На Модела:
E5573s-320
Пакет:
ДА
Приложение:
Сохо
С Функция За Модем:
ДА
Функция:
Защитна стена
търговска марка:
Huawei
Поддръжка на WPS:
ДА
Поддръжка на WDS:
ДА
Стандарти И Протоколи:
Wi-Fi 802.11 g,Wi-Fi 802.11 n,Wi-Fi 802.11 b
Подкрепян Честота На Wi-Fi:
2,4 г
Тип:
Безжичен

Те също купуват с този продукт

масово SMS устройство, USB интерфейс 1U модем басейн на 8 портов gsm gprs модем басейн с модула wavecom Q24plus

BGN 188.80

масовно на SMS уред USB интерфејс 1 U модем базен 8 порта gsm, gprs модем базен со wavecom модул Q24plusВрз основа на Сосема Нов безжичен Wavecom индустриски одделение чипсет , 220 V напојување, може да биде долго време стабилност, дарежлив луксузни станови.Може да внесете 8 SIM картички(мали)...

Новата мрежа Ethernet конвергентный адаптер настолна PCI-Express мрежовата карта 10Gb X710-DA2

BGN 505.00 561.58

Мрежата Ethernet Собраа Адаптер Десктоп PCIЕкспрес Мрежна Картичка 10 Gb X710DA2Околу Опис : Производ Кодови : X710DA2Чипсет : За X71010Конектори : 2 * SFP+ КонекториИнсталации : Еден или Два LC Конектори 10 G Мултирежим Влакна,10 G Singlemode ВлакнаSFP+ Директни Закачите на Кабли.Автобус Тип : PCI Express 3.0Автобус Брзина (MHz).Ширина : x8 лејн PCI Express, исправен во x8 и x16 слотови.Податоци Стапка(s) Поддржани по Порт : 10 GigabitIEEE Стандардот / Мрежна топологија која како рбет : 10 GBASEСР, 10 GBASELRПрименливи тип на мрежа : 10 Gigabit EthernetПрименливи области : СерверотLed диоди : 4 (1 / порт, врската и брзина) цврсти и трепкачкиЦелосна висина и низок профил, заврткана загради се опфатени со секој адаптер Оперативни Системи : Windows Server 2012 R2* ,Windows Server 2012 R2 Јадро, Windows Server 2012 Година,Windows Server 2012 Јадро,Windows Server 2008 R2*,Windows Server 2008 R2 Јадро,Linux* Стабилна Кернелот верзија 2.6.32 / 3x, Linux RHEL 6,5 и RHEL 7.0,Linux SLES 11 SP3 и SLES 12, Free BSD* 9 и Free BSD* 10, UEFI* 2.1VMware ESXi 5.1(Ограничена Функционалност, VMware ESXi 5.5Вие ќе добиете : 1 x Ethernet Собраа Мрежни Адаптери X710 10 GBE1 x Низок Профил Заградата1 x Возачот ЦД ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

Asic Bitcoin БТК BCH БКК Миньор WhatsMiner M3 11.5 TH/S ( max 12T / S) с блок захранване в наличност

BGN 1847.97

Прочитајте пред купување : Сите руски клиенти се слободни данок Руската наредби превозот преку CDEK(Кина до Русија Express),Ние ќе се справи со сопствени clearace за да се избегнат обичај проблем...

SSEA за dell DW1708 Broadcom BCM943142Y Wireless M. 2 NGFF WiFi Bluetooth 4.0 Карта 802.11 b/g/n

BGN 14.00 17.41

Состојба : нова тестирани и90 дена гаранцијаОваа безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.не одговара за IBM / ЛЕНОВО / КСПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Модула на предаване на серийния порт, Bluetooth, Безжична сериен порт, разделение на master-slave, подчинен модул, Ys-BT07D-s slave

BGN 19.01

Име на производ : Bluetooth сериски порт робови, Стока бренд : USen е победник Стока број : YSBT07 DSФункција кратка : Bluetooth сериски порт сигнал безжичен преносПреземете адреса (копирај на пребарувачот лентата за адреса отвори) : hi.baidu.com / usendz / item / 66ead426eab6f2a66e2cc315Bluetooth сериски порт и компјутер Bluetooth адаптер за да го поврзете графика вежбиhi.baidu.com / usendz / item / 0ffce74462613cdcdd0f6c56Ова Bluetooth сериски порт специфичен параметар поставувања на софтвер, графички вежбиhi.baidu.com / usendz / item / e58bc86829a3b13d6895e6f5Инструкции : Излезен интерфејс дефиниција : Bluetooth сериски порт усвојува 6 PIN 2.54 MM pin, како интерфејс, кој е дефиниран како што следуваBTS : Blue Tooth Државата, Blue Tooth статус излез : неповрзани да unlow ниво, поврзување спарени завршена за високо нивоVDD : bluetooth модул моќност, поддржуваат 36v на текстTXD : bluetooth сериски порт, излез, TTL систем (на пример, единствен чип) примање на крајот RxdRXD : bluetooth сериски порт добивањето на крајот, текст, TTL систем (на пример, MCU) испраќа терминал TxdGND : bluetooth сериски портКЛУЧ : bluetooth работен режим на префрлување порта, како модул КОПЧЕ за функција, погодно корисник на системот за контрола директно контрола bluetooth модулИдентификација на bluetooth модул тип : Постои посебно признание метод на задната страна на bluetooth сериски порт модул, кој е едноставен и ефикасен : На YSBTD кутија има бела кутија пред M и S, и белата кутија во предниот дел од M, ако тоа е црна, модулот е домаќин на модулот.Ако белата плоштад пред S е црна точка, тоа значи дека предметот е од модул; Ако не постојат црни точки на две бели квадрати, модулот е главно од еден модул...

МОЖНО MultiBoard+nRF52832 development board / богата периферия / силна подкрепа /NORDIC МОЖНО

BGN 95.98

Ова бебе не содржи Џ Л З Н К емулатор, но бесплатниот дар линија!РАНЛИВИТЕ Multi Board Ние се насочени кон постојните РАНЛИВИТЕ СПЦ развој на општа намена хардвер backplane, главната цел е да се реши на различни РАНЛИВИТЕ СПЦ Треба да купат различни развој одбор...

KuWFi Mini 8 Fast Port Switch 10/100 Mbps мрежов комутатор hub Fast Ethernet LAN Network Desktop Switches адаптер черен

BGN 20.00 21.39

Ku WFi Мини 8 Порта Брзо Префрлање 10 / 100 Mbps Мрежни Switch ЦЕНТАР Брза Ethernet LAN Мрежа Десктоп Прекинувачи Адаптер Црнаtem Име : Ethernet Мрежен ПреклопникИнтерфејс : 8 x RJ45 ПортиПреносот го Оценувате : 10 / 100 Mbps АвтоАдаптивниПренос Медиуми : 10 BaseT : Мачка...

Чисто нов Huawei WS320 безжичен WiFi повторител на сигнала 3G WiFi ретранслатор

BGN 29.00 31.68

Нова Надградба на Huawei WS320 150 Mbps Безжична Extender Repeater Рутер проширија сигнал безжичниот сигнал покриеност ОружјеВелика БРИТАНИЈА Plug~ Спецификации1.WPS Спарување2.Поддршка за WEP,TKIP AES енкрипција3.Ги поддржува сите заеднички Wi Fi стандард4.До 150m Wi Fi Опсег5.Во паркHuawei Безжичната Wifi Мрежа Repeater Рутер Range Extender 150 Mbps велика БРИТАНИЈА ПриклучокHome Корисник : Бројот на потрошувачки електронски производи кој се користи Wi Fi конективноста продолжува да расте, создавање на природни побарувачката за пошироката Wi Fi покриеност низ дома од уреди кои вклучуваат игри на конзоли, ТВ, Принтери, smartphones и многу повеќе уреди...

MT7628NN чип development board / multi serial port / connect WIFI camera

BGN 89.41

Почитувани Голем попуст! Толку повеќе ќе ви ги купите, подобро е на цена!8 MB флеш / 64 MB DDR2 RAM меморијаСе применуваат за : безбедност мониторинг, индустриски пренос на податоци, безжична портал, приватен облак за складирањеMT7628 Media Tek е нова генерација на 2 T2 R 802.11 n WiFi АП / рутер систем единствен чип објавен до крајот на 2014 година на Решение (Спц) ...

KELUSHI преносим RJ11 мрежова телефон телефонен кабел тестер Тонер тел тракер Tracer Диагностика Finder детектор Мрежови инструменти

BGN 11.38

KELUSHI Преносни RJ11 Мрежа Телефонски Телефонски Кабел Тестер Тонер Жица Tracker Трагач Дијагностицира Пронаоѓач Детектор Вмрежување Алатки

Brand New M1 Mini Преносим 150Mbps RJ-45 Wireless Support 3G USB Modems WiFi Hotspot For IEEE 802.11 b/g/n Router Adapter Repeater

BGN 13.00 21.73

Опис : Вовед : 1.Компатибилен со HSDPA / HSUPA / HSPA+, CDMA EVDO Rev A / B , вклучувајќи и повеќе од 400 видовина популарни 3 G USB модеми целиот свет, dial автоматски без рачно прилагодување.2.Компатибилен со сите оперативни систем, како и за Mac os, за i OS, за Прозорци, за Linux, за Андроид.за NEEWER е патентиран софтвер, автоматски го признаваат ADSL / DHCP и WAN / LAN без било претходно.3.Компатибилен со IEEE.802b / g / n стандарди и податоци шири стапка до 150 Mbps.Карактеристики : 1...

Нов Wi-Fi маршрутизатор мини преносим 3G / 4G WiFi Wlan Hotspot AP клиент 150 Mbps с USB безжичен рутер горещ

BGN 11.00 15.76

Новиот WIFI Рутер Мини Portable 3 G / 4 G Wi Fi Wlan "жешко" место АП Клиентот 150 Mbps USB Wireless Рутер топла Материјал : Пластични Боја : Црна Компатибилен со HSDPA / HSUPA / HSPA+, CDMA EVDO Rev A / B, вклучувајќиповеќе од 400 видови на популарни 3 G USB модеми целиот свет, dialавтоматски, без било рачно прилагодување...

1200 Mbit / s в 2.4 Ghz, 5.0 Ghz двойна лента 802.11 AC gigabit OpenWrt WiFi безжичен рутер MT7621A чипсет gigabit порт с английски фърмуер

BGN 145.00 284.78

​1200 Mbps Безжичен WIFI Рутер Со Openwrt 802.11 AC Двојна Фреквенција IEEE802.11 AC / N / G / B / A англиски Фирмверот Двојна БендOPENWRT фирмверот(Погоден за инженер за развој, Кориснички Интерфејс : не дека пријателски за крајните корисници)Хардвер : WG2626 е користење на MTK7621 решение, до 880 MHz...

SSEA Wireless Wifi, Bluetooth Card за DELL DW1702 Atheros AR5B195 Wireless-N WIFI, Bluetooth 3.0 mini pci-e

BGN 15.00 15.28

Состојба : 9 во Новиот не сосема нов90 дена гаранцијаОваа Безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.Опис : Состојба : КористеноМодел : DW1702 AR5 B195Интерфејс : Половина мини PCIEБезжична стандард:802.11 b / g / n + bluetoothГи комбинира AR9285 еден чип 1крак 11n и AR3011 еден Bluetooth чип решенија на една картичкаAtheros Универзален Безжичен Соработка™ поддршка за максимална соживот перформансиИстовремено, WLAN и BT операцијаЛесна крајниот корисник искуство од самостојни решенијаКомпактен WLAN и BT решение за мали компјутери дизајниОптимално ниска цена RBOMПоддржува до 150 Mbps за WLAN делBluetooth 2.1 + EDR и Bluetooth 3.0 + ХСФакултативна 3 G соживот и филтрирањеBQB и WiFi Алијансата заверенаКомпатибилен со : Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

10 гигабитная мрежова карта двоен оптичен интерфейс X710-DA2 X710da2 мрежа конвергентный сървър адаптер NIC

BGN 378.00 445.09

Функција : Име на производ : 10 Gigabit dualпорта на мрежна картичкаРеден број : X7102 SFPИнтерфејс тип : PCIE X8Производ господар чип : X710 DA2Брзина на пренос : 10000 MbpsМрежен интерфејс : влакна скокач (LC интерфејс)Применливи тип на мрежа : 10Gigabit EthernetСистемски Побарувања : Windows Server 2012 R2* ,Windows Server 2012 R2 Јадро, Windows Server 2012 Година,Windows Server 2012 Јадро,Windows Server 2008 R2*,Windows Server 2008 R2 Јадро,Linux* Стабилна Кернелот верзија 2.6.32 / 3x, Linux RHEL 6,5 и RHEL 7.0,Linux SLES 11 SP3 и SLES 12, Free BSD* 9 и Free BSD* 10, UEFI* 2.1VMware ESXi 5.1(Ограничена Функционалност, VMware ESXi 5.5Пакет Содржина : 1 x Ethernet Собраа Мрежни Адаптери X710 10 GBE1 x Низок Профил Заградата1 x Возачот ЦД

300 Mbps безжичен USB Wifi адаптер, LAN Card, 802.11 g/b/n WLAN Mini PC Wi-Fi приемник външен WiFi Dongle 5db Wi-Fi антена

BGN 18.35

300 Mbps Wireless USB Wifi Адаптер LAN Картичка 802.11 g / b / n Мини WLAN PC WiFi Приемникот Надворешни Wifi Dongle 5d B Wi Fi АнтенаОколу Опис : Главни Карактеристики : Безжична 11n брзина до 300 Mbps, идеален за Интернет сурфање и online игри Во согласност со IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 b стандарди Обезбедува два режими на работа : Инфраструктура и AdHoc MIMO технологија на материјали до 300 Mbps wireless пренос го оценувате ЦЦА технологијата го подобрува сигнал стабилност, преку автоматски избегнување на канал конфликти Брз и безбеден прилагодување, во согласност со WPS се грижите за слободни безжична безбедност Wireless security encryption лесно во притисни на копчето WPS 64 / 128bit WEP, како и WPA / WPA2 и WPAPSK / WPA2PSK енкрипција Поддржува безжична роаминг технологија за високоефикасна безжични конекции Спецификации : Адаптер Приклучок : USB2.0Фреквентен Опсег : Една фрекфенција (2.42.4835 GHz)Вид : НадворешенПреносот го Оценувате : 300 MbpsТип : БезжичнитеБезжичниот Сигнал го Оценувате : 300 Mbps ( 11n ), 54 Mbps ( 11g ), 11 Mbps ( 11b )Безжичен Пренос на Моќ : 18d BmМодулација Тип : DBPSK / DQPSK / CCK / OFDMРабота на Владата : AdHoc инфраструктура, мека АП Систем Барање : Windows 2000, XP, VISTA, Win7, Win8, MAC, LINUX оперативни системиВие ќе добиете : 1 x Usb Wifi Адаптер1 x 5d Bi Антена1 x Возачот ЦД ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

Comfast Двойна Лента 300-750 Mbps Wi-Fi Безжичен Ретранслатор Удължител Обхвата На Wi-Fi Усилвател На Сигнала, Удължител За Безжичен Wi-Fi Рутер

BGN 25.00 31.70

Пријател ,сега СПWR302 S се излезе од состојбата во Германија склад ,треба да чекаат 10 дена , пријател ако ви треба брза ,ве молиме цел 750mbps , ви благодаримеAnswer : ___________________________ Note : Драг пријател ,овој линк вклучени 3 wifi рипитерите ,ве молиме љубезно ве молиме изберете во зависност од вашиот дом ,доколку вашиот рутер поддржува 5.8 G , ви препорачуваме да изберете WR750 ACV2, ако само поддршка 2.4 G ,ве молиме изберете WR302 S , повеќе прашања ве молиме љубезно порака нас ,благодарение 1.СПWR750 ACV2 Двојна Бенд 750 Mbps ЕУ НИ plug 2.СПWR302 S 300 Mbsp ЕУ НИ ПриклучокСПWR750 ACV2 Оваа 750 Mbps repeater со НАС приклучок и ЕУ приклучок во еден пакет ,ако ви треба екстра велика БРИТАНИЈА ,Ау адаптер .љубезно ве молиме да направите белешка кога цел , ние ќе ја додадете за вас ,или ќе испрати според вашата земја треба .многу благодарам !Пакет содржина : со мало поле 1*750 Mbps преносни АП / Repeater 1*1 M веб линија 1*Брзо упатство за инсталација 1*Гаранција картичкаЗабелешка : Право сега ова repeater со надграден ,V2 верзија ,лесно топла проблем е решен , и wifi сигналот посилно и стабилна ,и ако имате повеќе прашања љубезно ни порака ,ние би сакале реши за вас !Реалната сликаСПWR302 S]Поставување упатствоРеалната слика

Huawei Ws320 WiFi Ретранслатор

BGN 29.00 31.68

Нова Надградба на Huawei WS320 150 Mbps Безжична Extender Repeater Рутер проширија сигнал безжичниот сигнал покриеност ОружјеСпецификации1.WPS Спарување2.Поддршка за WEP,TKIP AES енкрипција3.Ги поддржува сите заеднички Wi Fi стандард4.До 150m Wi Fi Опсег5.Во паркHuawei Безжичната Wifi Мрежа Repeater Рутер Range Extender 150 Mbps велика БРИТАНИЈА ПриклучокHome Корисник : Бројот на потрошувачки електронски производи кој се користи Wi Fi конективноста продолжува да расте, создавање на природни побарувачката за пошироката Wi Fi покриеност низ дома од уреди кои вклучуваат игри на конзоли, ТВ, Принтери, smartphones и многу повеќе уреди...

Нов NF-8601W многофункционален мрежов кабел тестер дължина LCD кабел тестер точки на прекъсване тестер английска версия

BGN 193.00 244.00

Нови НУ8601 W Мултифункционална Мрежа Кабел Тестер LCD Кабел должина Тестер Breakpoint Тестер на англиската верзијаДобри Вести : Купи 1 НУ8601 W добие 1 напон пенкало бесплатно!!!(САМО превозот бесплатно Кина може да се добие 1 напон пен)Ве Молиме Имајте Во Предвид : Кога не можат да добијат IP адреса со тоа што Автоматски тоа,треба да добие IP адреса од страна УпатствоСтр roduct ОписДолжина Калибрација : Корисникот може да ги постави калибрација фактор од себе со дадена должина на кабел.Должината на calibrating кабелот е повеќе од 10 M.Основната функција : 1...

На едро професионален мрежов тестер кабел RJ-45, RJ11 RJ12 CAT5 UTP LAN кабелен тестер за мрежови инструмент индивидуален пакет

BGN 9.00 11.18

Тест на двојно искривено кабли : Префрлете се на власт (S е бавен автоматско одделение, Погрешно прирачник.) Стави кабли во двете главни тестер и далечински тестер...

SSEA отключен 3G безжична карта Dell 5530 Eircsson F3507G 3G HSPA, GPS WWAN MINI PCI-E за Dell Latitude E4200 E5400 E6400

BGN 24.00 25.41

Состојба : 9 во Новиот не сосема нов тестирани и90 дена гаранцијаОваа безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.Спецификации : 3 G / HSDPA WWAN +GPSОтклучен, може да се користи на кој било компатибилен мрежиКонективност : Безжични Мобилни широкопојасниТрансфер На Податоци Го Оценувате : Безжичните 384 Kbps Uplink / 7.2 Mbps DownlinkВид уред : Полна големина Мини Картичка(мини pciexpress)Минимална Оперативни Системски побарувања : Windows® XP, Service Pack 2 или понова / Windows Vista™ (32bit / 64bit), 7Компатибилност : За Dell Мини 12 (Inspiron 1210)За Dell Мини 10 (Inspiron 1010)За Dell Мини 9 (Inspiron 910)За Dell Latitude E4200, E4300, E5400, E6400, E6400 ATG, E6500За Dell Прецизност Мобилни Работна Станица M2400, M4400, M6400За Dell Студио Лаптоп 1340, 1435, 1440, 1640, 1535, 1536, 1537, 1555, 1735, 1737Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

SSEA нов за BCM943225HM безжичен 802.11 n половина на Mini PCI-E Wlan карта за Lenovo Thinkpad FRU71Y8138910

BGN 14.00 14.21

90 дена гаранцијаОваа безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...