• Ново
Направи си САМ силикон сапун мухъл cupcake печене на мухъл кифла Пан ръчно изработени декоративни цветя на пчелните инструменти

Направи си САМ силикон сапун мухъл cupcake печене на мухъл кифла Пан ръчно изработени декоративни цветя на пчелните инструменти

BGN 7.00
BGN 7.26
-4 %
В магазина

Брой продукти


Големина на : 8*8*2.8 см (L*W*H) Конверзија : 1 cm=0.39 инчен
Тежина : околу 113 g
Материјал : Силикон

Подробности

Те също купуват с този продукт

пеперуда цветя мухъл S439 занаят, изкуство силиконови 3D сапун мухъл занаят форми направи си САМ ръчно изработени свещи форми

BGN 7.98

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 90 gНаправи Сапун Големина : 6x7.7x2.7 смМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeпревозот

Азбука квадратни ледени блокове Силиконова форма на ръчен шоколад скърпвам кубче лед като мухъл САМ сапун Силиконова форма

BGN 10.00 11.20

Азбука Плоштадот Мраз Блокови Силиконски калап прирачник чоколадо Фондан Ice Cube Правење на Калапот DIY Сапун Силиконски КалапБоја случаен Секој блок големина за 2.2 * 1.5 cm

на едро!!!1pcs Pretty Girl(ZX25) Силиконова форма на сапуни ръчно изработени занаяти САМ Силиконова форма

BGN 19.00 25.57

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 115g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)8*6*3.2 cm( прибл) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

Високо качество на Силиконовата форма на анимационни серии мечка силиконова форма за кубчета лед шоколад форма не е лепкава и лесно снимаемая по-лека форма

BGN 6.00 6.72

​Опис на производот : (1) употребата на висок квалитет со силиконска материјал, и од страна на FDA и SGS сертификација.(2) може да издржи температура опсег : 40 ~ 230 целзиусови степени.(3) невкусна, нетоксични, отпорност на прашина, издржливост, пропустливост, лесен за чистење.(4) во фурна, микробранова печка, машина за миење на садови и фрижидер во безбедна употреба.(5) лесно да се справи.(6) се погодни за изработка на торта, леб, косата, желе, подготвува храна, чоколадо и сл.Драги пријатели, мора да се обрне внимание да се!!!!!! Не се споредат со евтини производи и ние!!! Ќе го добиете она што го плаќаат! [име] : силикони торта мувла [Облик] : 16 Дури и Vini [Size] : 18.5*18.5*2cm, една дупка 2.8*2.8*1.8 cm Тежина : 76g 【боја】 случаен испорака 【 квалитет 】 во согласност со ФДУ квалитет, avirulent заштита на животната средина, отпорност на топлина и 40 ℃ на + 230 ℃ 【Користење начин 】, колачи, пица, леб, косата, желе, подготвува храна, чоколадо, пудинг, плодови pie и друга храна...

1бр САМ любов (Zx1559) силиконови ръчно изработени сапуни мухъл занаяти САМ мухъл

BGN 22.00 25.57

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 110g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)6.3x5.5x3.4cm (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

Цвете от утринна Слава на мухъл S498 занаят, изкуство силиконови 3D сапун мухъл занаят форми направи си САМ ръчно изработени свещи форми

BGN 7.98

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 95 gНаправи Сапун Големина : 7.0x5.5x3.0 cmМувла големина : 8.5x7x3.7cmМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeпревозот

Роза момиче кучета мухъл занаят, изкуство силиконови 3D сапун мухъл занаят форми направи си САМ ръчно изработени свещи форми S546

BGN 7.98

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 115 gНаправи Сапун Големина : 9.9x4.5x2.5 cmМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeпревозот

на едро!!!1бр малката Лилия (zx0096) силиконови ръчно изработени сапуни мухъл занаяти САМ мухъл

BGN 15.00 20.29

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 40g(приближно) * Завршен Сапун големина : (L*W*H)5.5 X4.5 X3.3cm(приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет со Силиконска * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

Китайски стил сватба силикон сапун мухъл занаят, изкуство силиконови 3D сапун мухъл занаят форми направи си САМ ръчно изработени свещи форми

BGN 11.00 11.73

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 170 gНаправи Сапун Големина : 7.5x7.4x3 cmМувла големина : 10.4x10.4x3.9cmМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeпревозот

на едро!!!1бр малко дете (Zx62) силиконови ръчно изработени сапуни мухъл занаяти САМ силиконови форми

BGN 18.00 24.45

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 85g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)6.9x6.8x3.0cm ( приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

на едро!!!Двойка Роза (R0931) силиконови ръчно изработени сапуни мухъл занаяти САМ мухъл

BGN 22.00 29.89

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 35 g*2 парчиња(приближно) * F inished Сапун Димензии : (Д *H)5x2.8cm / еез (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

На едро!! 1бр листа дантела (C490) силиконови ръчно изработени сапуни мухъл занаяти САМ мухъл сапун форма

BGN 18.00 23.49

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 100 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H) 6.8*6.8*2.5 cm (прибл) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

Sincon мухъл за штукатурного занаяти мыловарения дърво шаблон кръгли форми за сапун силиконови форми за мыловарения

BGN 12.00 14.06

Sincon Калап за Гипс Занает Сапун Одлуки дрво шема круг сапун силиконски калапи сапун одлуки мувлаголемина околу 7.8 см дијаметар, 3.3 cm длабокосапун големина за 6.8 cm дијаметар од 2,5 cm длабоко, за 70g

млечна крава мухъл занаят, изкуство силиконови 3D сапун мухъл занаят форми направи си САМ ръчно изработени свещи форми S409

BGN 7.98

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 80 gНаправи Сапун Големина на : 8.5*5.0*2.8 cmМувла големина : 9x6x3.8cmМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeпревозот

Уол-достигам пределна точка!!на едро!!1бр да направят живота на една стъпка (ZX1535) ръчно изработени сапун мухъл занаяти САМ мухъл

BGN 18.00 25.57

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 120 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H)6.6x6.4x3.3cm (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

1бр Фея и Ангел (ZX005) силиконови ръчно изработени сапуни мухъл занаяти САМ мухъл

BGN 19.00 25.25

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 150g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H) 8.0*6.0*3.5 cm(прибл) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

3D овца мухъл занаят, изкуство силикон сапун мухъл занаят форми направи си САМ ръчно изработени свещи форми S357

BGN 7.98

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 80 gНаправи Сапун Големина : 8.5x4.8x5.4cmМоже да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувлаОбјектот боја автоматски ќе испратиH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeпревозот